<< vorige week Week 38 volgende week >>
# Datum Locatie Thuisploeg - Uitploeg Scheidsrechter 1 Scheidsrechter 2 Waarnemer
Regio Limburg - Heren A
QA04 21/09/2019 20:00 Sp. De Posthoorn Hamont-Achel HC HADES HAMONT-ACHEL (R) (R) - Sporting NeLo (R) Zbigniew Zablocki Leander Giardina -
QA05 22/09/2019 15:30 Gem. Sp. Meeuwen HHV MEEUWEN (R) (R) - HV ARENA (R) (R) Patrick Lamers Daniel Driljeux -
QA06 21/09/2019 17:30 De Damburg ACHILLES BOCHOLT (R) (R) - HC OVERPELT (R) (R) Jean Paredis Jan Mikunda -
Regio Limburg - Heren B
QB05 22/09/2019 17:30 Sportcentrum Kiewit REAL KIEWIT (R) (R) - HUBO INITIA HASSELT (R) (R) Jean Paredis Jan Mikunda -
QB06 22/09/2019 18:00 Sporthal de Weyer HC PENTAGOON KORTESSEM (R) (R) - HB SINT-TRUIDEN (R) (R) Marcel Miermans Zbigniew Zablocki -
QB07 20/09/2019 21:00 Sporthal Merode ESC 90 (NL) (R) - HANNIBAL TESSENDERLO (R) (R) - - -
QB08 21/09/2019 20:15 Sp. De Kommel HC MAASMECHELEN 65 (R) (R) - HESTIA BILZEN Tom Muysers Olivier Ponsard -
Regio Limburg - J19
QE06 21/09/2019 11:30 sporthal Craneveld Handbal Venlo (NL) (R) - HANNIBAL TESSENDERLO - - -
Regio Limburg - J14 A
QK05 21/09/2019 15:45 Gem. Sp. De Bemvoort HC OVERPELT - Sporting NeLo - - -
QK06 21/09/2019 16:45 Lakerveld KREASA HANDBAL HOUTHALEN - HUBO INITIA HASSELT 2 (B) (R) - - -
QK07 21/09/2019 12:50 Gem. Sp. Eksel HV ARENA (R) - HC HADES HAMONT-ACHEL - - -
QK08 21/09/2019 14:00 De Damburg ACHILLES BOCHOLT - Handbal Vereniging Lommel - - -
Regio Limburg - J14 B
QL05 21/09/2019 11:30 Sp.Eburons Dome Handbal Tongeren 2 (B) - HC MAASMECHELEN 65 (B) (R) - - -
QL06 22/09/2019 11:00 Sporthal De Haamen BFC Beek (NL) (R) - HUBO INITIA HASSELT 1 - - -
QL07 22/09/2019 14:30 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN - HESTIA BILZEN - - -
QL08 21/09/2019 12:50 Sp.Eburons Dome Handbal Tongeren 1 - HC PENTAGOON KORTESSEM - - -
Regio Limburg - M13
QM07 22/09/2019 11:30 Dommelhof Neerpelt Sporting NeLo - HESTIA BILZEN (B) (R) - - -
QM08 21/09/2019 16:00 Gem. Sp. De Bemvoort DHC OVERPELT 2 (B) (R) - HC PENTAGOON KORTESSEM (R) - - -
QM09 21/09/2019 18:30 Lakerveld KREASA HANDBAL HOUTHALEN - Handbal Lummen (HB Lummen/Beringen) - - -
QM10 21/09/2019 13:50 Gemeentelijke Sporthal Meeuwen DHC Meeuwen - Handbal Vereniging Lommel (B) (R) - - -
QM11 21/09/2019 15:00 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT - ACHILLES BOCHOLT - - -
QM12 21/09/2019 10:00 Gem. Sp. De Bemvoort DHC OVERPELT 1 - HC MAASMECHELEN 65 (B) (R) - - -
Handbal OOst West Dames
OB01 21/09/2019 18:40 Sporthal LEBBEKE BRABO DENDERBELLE 1 (R) - HC EEKLO Koen Vanhoyweghen Filip Vanhoyweghen -
OB02 21/09/2019 17:00 Sporthal LEBBEKE BRABO DENDERBELLE 2 (GoldenLadies) (R) - HC DB Gent vzw Koen Vanhoyweghen Filip Vanhoyweghen -
OB03 22/09/2019 18:15 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor - APOLLOON KORTRIJK (Dames) Mieczyslaw Adamczyk Jean-Paul Verschelde -
OB04 21/09/2019 18:30 Sp. Ten Rozen Aalst HC AALST 1 - DHC WAASMUNSTER Frederik De Buck - -
OB05 22/09/2019 15:00 Sportcentrum Julien Saelens HC OLVA BRUGGE - HBC DENDERMONDE Stefaan Degryse Frank Vandoorne -
OB06 22/09/2019 16:00 Sp. Ten Rozen Aalst HC AALST 2 (R) - HANDBALCLUB ROESELARE Yarne Braeckman Tjorven Stautemas -
Handbal OOst West Heren
OA01 22/09/2019 19:30 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster (R) - HBC EVERGEM (R) Didier Mannaert Willem De Smet -
OA02 22/09/2019 18:00 Sp. Ten Rozen Aalst HC AALST - ELITA LEBBEKE Yarne Braeckman Tjorven Stautemas -
OA03 22/09/2019 20:00 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor - HC EEKLO Mieczyslaw Adamczyk Jean-Paul Verschelde -
Regio AVB Heren
PA01 22/09/2019 17:30 Rooienberg HC DUFFEL (R) - BRASSCHAAT HC (R) Lucas Hannes Matthias Van Goubergen -
PA03 21/09/2019 16:15 Sp. De Rode Loop 1 Merksem OLSE MERKSEM HC (R) - HC WELTA Mechelen (R) Wim Van Hove Erik Van Mele -
PA04 21/09/2019 15:30 sporthal Heist op den Berg HC Heist o/d Berg (R) - HC Leuven 2019 Ilias Kiebooms Yarrick Raeymaekers Ivan Priem
Handbal OOst West JM12 West
OM10 21/09/2019 13:30 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel HBC IZEGEM - APOLLOON KORTRIJK (U12) - - -
OM11 21/09/2019 13:31 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel HBC IZEGEM - APOLLOON KORTRIJK (U12) - - -
OM12 21/09/2019 13:32 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel HBC IZEGEM - APOLLOON KORTRIJK (U12) - - -
OM13 22/09/2019 13:30 Sportcentrum Julien Saelens HC OLVA BRUGGE - HANDBALCLUB ROESELARE 1 - - -
OM14 22/09/2019 13:31 Sportcentrum Julien Saelens HC OLVA BRUGGE - HANDBALCLUB ROESELARE 1 - - -
OM15 22/09/2019 13:32 Sportcentrum Julien Saelens HC OLVA BRUGGE - HANDBALCLUB ROESELARE 1 - - -
OM16 22/09/2019 10:00 Sporthal Leiestadion (Desselgem) DESSELGEMSE HC - HANDBALCLUB ROESELARE 2 - - -
OM17 22/09/2019 10:00 Sporthal Leiestadion (Desselgem) DESSELGEMSE HC - HANDBALCLUB ROESELARE 2 - - -
OM18 22/09/2019 10:00 Sporthal Leiestadion (Desselgem) DESSELGEMSE HC - HANDBALCLUB ROESELARE 2 - - -
Handbal OOst West JM12 Oost
OL07 21/09/2019 16:30 Sporthal Sint-Gillis HBC DENDERMONDE (R) - HC DB Gent vzw - - -
OL08 21/09/2019 16:31 Sporthal Sint-Gillis HBC DENDERMONDE (R) - HC DB Gent vzw - - -
OL09 21/09/2019 16:32 Sporthal Sint-Gillis HBC DENDERMONDE (R) - HC DB Gent vzw - - -
OL10 21/09/2019 11:15 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster - ELITA BUGGENHOUT 1 - - -
OL11 21/09/2019 11:15 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster - ELITA BUGGENHOUT 1 - - -
OL12 21/09/2019 11:15 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster - ELITA BUGGENHOUT 1 - - -
Handbal OOst West J 14 West
OH10 22/09/2019 15:30 Sp. Camp. Lange Munte APOLLOON KORTRIJK 2 (J14 B) - APOLLOON KORTRIJK 1 (J14 A) - - -
OH11 22/09/2019 15:31 Sp. Camp. Lange Munte APOLLOON KORTRIJK 2 (J14 B) - APOLLOON KORTRIJK 1 (J14 A) - - -
OH12 22/09/2019 15:32 Sp. Camp. Lange Munte APOLLOON KORTRIJK 2 (J14 B) - APOLLOON KORTRIJK 1 (J14 A) - - -
OH13 21/09/2019 16:30 Sp. Hekers HC DB Gent vzw - HANDBALCLUB ROESELARE - - -
OH14 21/09/2019 16:31 Sp. Hekers HC DB Gent vzw - HANDBALCLUB ROESELARE - - -
OH15 21/09/2019 16:32 Sp. Hekers HC DB Gent vzw - HANDBALCLUB ROESELARE - - -
OH16 22/09/2019 13:30 Sportcentrum Julien Saelens HC OLVA BRUGGE - HBC IZEGEM - - -
OH17 22/09/2019 13:30 Sportcentrum Julien Saelens HC OLVA BRUGGE - HBC IZEGEM - - -
OH18 22/09/2019 13:30 Sportcentrum Julien Saelens HC OLVA BRUGGE - HBC IZEGEM - - -
Handbal OOst West J 14 OOst
OG10 21/09/2019 15:00 Sportpark Eeklo HC EEKLO - ELITA BUGGENHOUT - - -
OG11 21/09/2019 15:01 Sportpark Eeklo HC EEKLO - ELITA BUGGENHOUT - - -
OG12 21/09/2019 15:02 Sportpark Eeklo HC EEKLO - ELITA BUGGENHOUT - - -
OG13 21/09/2019 17:45 Sporthal Sint-Gillis HBC DENDERMONDE - HC DB Gent vzw - - -
OG14 21/09/2019 17:46 Sporthal Sint-Gillis HBC DENDERMONDE - HC DB Gent vzw - - -
OG15 21/09/2019 17:47 Sporthal Sint-Gillis HBC DENDERMONDE - HC DB Gent vzw - - -
OG16 21/09/2019 14:30 Sp. Evergem HBC EVERGEM - Handbal Lokeren (R) - - -
OG17 21/09/2019 14:30 Sp. Evergem HBC EVERGEM - Handbal Lokeren (R) - - -
OG18 21/09/2019 14:30 Sp. Evergem HBC EVERGEM - Handbal Lokeren (R) - - -
Handbal OOst West AVB M17
OD09 21/09/2019 15:30 Vordensteyn HC Schoten - Uilenspiegel HV - - -
OD10 21/09/2019 15:30 Vordensteyn HC Schoten - Uilenspiegel HV - - -
OD15 21/09/2019 15:30 sportschuur Wilsele HC Leuven 2019 - APOLLOON KORTRIJK (M17) - - -
OD16 21/09/2019 15:30 sportschuur Wilsele HC Leuven 2019 - APOLLOON KORTRIJK (M17) - - -
Regio AVB U18 B
PD01 21/09/2019 14:15 Sp. De Rode Loop 1 Merksem OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B) - Sasja HC - - -
PD02 22/09/2019 16:00 stedelijke Sporthal Heverlee HC Leuven 2019 (B) - HC Schoten 2 (B) - - -
Regio AVB Dames
PB01 21/09/2019 13:30 sporthal Heist op den Berg HC Heist o/d Berg (R) - HC RHINO Ilias Kiebooms Yarrick Raeymaekers Ivan Priem
PB03 21/09/2019 17:15 Vordensteyn HC Schoten - GBSK Handbal (R) Mark De Moor Johan Vijgen -
Regio AVB M13
PJ01 22/09/2019 13:00 sporthal KA Keerbergen HC ATOMIX 2 - Uilenspiegel HV - - -
PJ02 22/09/2019 13:01 sporthal KA Keerbergen HC ATOMIX 2 - Uilenspiegel HV - - -
PJ03 22/09/2019 13:02 sporthal KA Keerbergen HC ATOMIX 2 - Uilenspiegel HV - - -
PJ07 22/09/2019 11:30 sporthal KA Keerbergen HC ATOMIX 1 (B) - HC Schoten 2 - - -
PJ08 22/09/2019 11:31 sporthal KA Keerbergen HC ATOMIX 1 (B) - HC Schoten 2 - - -
PJ09 22/09/2019 11:32 sporthal KA Keerbergen HC ATOMIX 1 (B) - HC Schoten 2 - - -
Regio limburg - J12 A
QN13 22/09/2019 13:00 Hubertushal College Sporting NeLo - HHV MEEUWEN (B) (R) - - -
QN14 22/09/2019 13:05 Hubertushal College Sporting NeLo - HHV MEEUWEN (B) (R) - - -
QN15 22/09/2019 13:10 Hubertushal College Sporting NeLo - HHV MEEUWEN (B) (R) - - -
QN16 21/09/2019 13:50 Gem. Sp. Eksel HV ARENA (B) (R) - Handbal Vereniging Lommel - - -
QN17 21/09/2019 13:55 Gem. Sp. Eksel HV ARENA (B) (R) - Handbal Vereniging Lommel - - -
QN18 21/09/2019 14:00 Gem. Sp. Eksel HV ARENA (B) (R) - Handbal Vereniging Lommel - - -
QN19 21/09/2019 14:00 Gem. Sp. De Bemvoort HC OVERPELT (B) (R) - ACHILLES BOCHOLT - - -
QN20 21/09/2019 14:05 Gem. Sp. De Bemvoort HC OVERPELT (B) (R) - ACHILLES BOCHOLT - - -
QN21 21/09/2019 14:10 Gem. Sp. De Bemvoort HC OVERPELT (B) (R) - ACHILLES BOCHOLT - - -
QN22 22/09/2019 10:00 Gem. Sp. De Bemvoort DHC OVERPELT - HC HADES HAMONT-ACHEL - - -
QN23 22/09/2019 10:05 Gem. Sp. De Bemvoort DHC OVERPELT - HC HADES HAMONT-ACHEL - - -
QN24 22/09/2019 10:10 Gem. Sp. De Bemvoort DHC OVERPELT - HC HADES HAMONT-ACHEL - - -
Regio Limburg - J12 B
QO13 21/09/2019 16:30 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT 1 - HESTIA BILZEN - - -
QO14 21/09/2019 16:35 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT 1 - HESTIA BILZEN - - -
QO15 21/09/2019 16:40 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT 1 - HESTIA BILZEN - - -
QO16 21/09/2019 15:00 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT 2 (B) (R) - Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen) - - -
QO17 21/09/2019 15:05 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT 2 (B) (R) - Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen) - - -
QO18 21/09/2019 15:10 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT 2 (B) (R) - Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen) - - -
QO19 22/09/2019 12:00 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN 2 (B) (R) - HANNIBAL TESSENDERLO - - -
QO20 22/09/2019 12:05 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN 2 (B) (R) - HANNIBAL TESSENDERLO - - -
QO21 22/09/2019 12:10 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN 2 (B) (R) - HANNIBAL TESSENDERLO - - -
QO22 22/09/2019 13:15 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN 1 - HC PENTAGOON KORTESSEM (R) - - -
QO23 22/09/2019 13:20 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN 1 - HC PENTAGOON KORTESSEM (R) - - -
QO24 22/09/2019 13:25 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN 1 - HC PENTAGOON KORTESSEM (R) - - -
Regio Limburg - M17 Zone Limburg
QF07 21/09/2019 12:00 Gem. Sp. De Bemvoort DHC OVERPELT - HC PENTAGOON KORTESSEM - - -
QF08 21/09/2019 12:05 Gem. Sp. De Bemvoort DHC OVERPELT - HC PENTAGOON KORTESSEM - - -
QF09 21/09/2019 16:50 Gemeentelijke Sporthal Meeuwen DHC Meeuwen - HESTIA BILZEN - - -
QF10 21/09/2019 16:55 Gemeentelijke Sporthal Meeuwen DHC Meeuwen - HESTIA BILZEN - - -
QF11 21/09/2019 11:40 Sporthal Helchteren KREASA HANDBAL HOUTHALEN (Kreasa Houthalen/Tessenderlo) (R) - ACHILLES BOCHOLT - - -
QF12 21/09/2019 11:45 Sporthal Helchteren KREASA HANDBAL HOUTHALEN (Kreasa Houthalen/Tessenderlo) (R) - ACHILLES BOCHOLT - - -
Regio Limburg - M15 Zone Limburg
QJ11 21/09/2019 16:30 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT - Handbal Tongeren - - -
QJ12 21/09/2019 16:35 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT - Handbal Tongeren - - -
QJ13 21/09/2019 10:15 Sporthal Helchteren KREASA HANDBAL HOUTHALEN (B) (R) - HV ARENA - - -
QJ14 21/09/2019 10:20 Sporthal Helchteren KREASA HANDBAL HOUTHALEN (B) (R) - HV ARENA - - -
QJ15 22/09/2019 11:30 Gem. Sp. De Bemvoort DHC OVERPELT 1 - ACHILLES BOCHOLT - - -
QJ16 22/09/2019 13:35 Gem. Sp. De Bemvoort DHC OVERPELT 1 - ACHILLES BOCHOLT - - -
QJ17 21/09/2019 14:00 Gem. Sp. De Bemvoort DHC OVERPELT 2 (B) (R) - HB SINT-TRUIDEN - - -
QJ18 21/09/2019 14:05 Gem. Sp. De Bemvoort DHC OVERPELT 2 (B) (R) - HB SINT-TRUIDEN - - -
QJ19 21/09/2019 15:25 Gemeentelijke Sporthal Meeuwen DHC Meeuwen - HC HADES HAMONT-ACHEL - - -
QJ20 21/09/2019 15:30 Gemeentelijke Sporthal Meeuwen DHC Meeuwen - HC HADES HAMONT-ACHEL - - -
Handbal OOst West M13
OK10 21/09/2019 10:00 Sporthal Hoogendonck DHC WAASMUNSTER - BRABO DENDERBELLE 1 - - -
OK11 21/09/2019 10:01 Sporthal Hoogendonck DHC WAASMUNSTER - BRABO DENDERBELLE 1 - - -
OK12 21/09/2019 10:02 Sporthal Hoogendonck DHC WAASMUNSTER - BRABO DENDERBELLE 1 - - -
OK13 22/09/2019 14:00 Sp. Camp. Lange Munte APOLLOON KORTRIJK (M13) - BRABO DENDERBELLE 2 (R) - - -
OK14 22/09/2019 14:00 Sp. Camp. Lange Munte APOLLOON KORTRIJK (M13) - BRABO DENDERBELLE 2 (R) - - -
OK15 22/09/2019 14:00 Sp. Camp. Lange Munte APOLLOON KORTRIJK (M13) - BRABO DENDERBELLE 2 (R) - - -
OK16 22/09/2019 10:00 Sportcentrum De Spuikom Handbalclub Thor - HBC IZEGEM - - -
OK17 22/09/2019 10:01 Sportcentrum De Spuikom Handbalclub Thor - HBC IZEGEM - - -
OK18 22/09/2019 10:02 Sportcentrum De Spuikom Handbalclub Thor - HBC IZEGEM - - -
Regio AVB U12
PK01 21/09/2019 13:15 De Polder HvH Zandvliet - Uilenspiegel HV - - -
PK02 21/09/2019 13:15 De Polder HvH Zandvliet - Uilenspiegel HV - - -
PK03 21/09/2019 13:15 De Polder HvH Zandvliet - Uilenspiegel HV - - -
PK04 21/09/2019 11:15 Sp. De Rode Loop 1 Merksem OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B) - Sasja HC - - -
PK05 21/09/2019 11:15 Sp. De Rode Loop 1 Merksem OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B) - Sasja HC - - -
PK06 21/09/2019 11:15 Sp. De Rode Loop 1 Merksem OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B) - Sasja HC - - -
PK07 21/09/2019 10;10 sporthal Heist op den Berg HC Heist o/d Berg - HC Schoten - - -
PK08 21/09/2019 10:10 sporthal Heist op den Berg HC Heist o/d Berg - HC Schoten - - -
PK09 21/09/2019 10:10 sporthal Heist op den Berg HC Heist o/d Berg - HC Schoten - - -
PK13 22/09/2019 10:00 sporthal KA Keerbergen HC ATOMIX - HC Leuven 2019 - - -
PK14 22/09/2019 10:00 sporthal KA Keerbergen HC ATOMIX - HC Leuven 2019 - - -
PK15 22/09/2019 10:00 sporthal KA Keerbergen HC ATOMIX - HC Leuven 2019 - - -
PK145 21/09/2019 16:30 De Plaon HC WELTA Mechelen - GBSK Handbal - - -
PK146 21/09/2019 16:30 De Plaon HC WELTA Mechelen - GBSK Handbal - - -
PK147 21/09/2019 16:30 De Plaon HC WELTA Mechelen - GBSK Handbal - - -
Heren BENE-League
A10 17/09/2019 20:45 Hall Omnisports de Visé HC VISE BM - Green Park Handbal Aalsmeer Paul Geraets Ruud Geraets Francois Mulleners
A19 21/09/2019 19:00 De Heuf Herpertz Bevo Hc - HUBO INITIA HASSELT Paul Geraets Ruud Geraets -
A20 21/09/2019 19:00 Stadssporthal OCI-LIONS - Green Park Handbal Aalsmeer Christophe Steenwinckels Stéphane Steenwinckels -
A21 21/09/2019 19:00 Sporthal Opperdam HV KRAS/Volendam - Handbal Tongeren Laurens Van Kessel Adrian Tanasescu -
A22 21/09/2019 19:00 Sporthal The Dome The Dome /Handbal Houten - HC ATOMIX Ferry Van de Beek Niels Egberts -
A23 21/09/2019 20:15 Hall Omnisports de Visé HC VISE BM - Handbalvereniging Hurry-Up Mario Box Rob Tuinstra Jos Verelst
A24 21/09/2019 20:30 Dommelhof Neerpelt Sporting NeLo - ACHILLES BOCHOLT Stephane Cappa Eric Schreder Luc Uten
Heren 1° Nationale
B09 21/09/2019 20:15 Lakerveld KREASA HANDBAL HOUTHALEN - ESTUDIANTES HANDBALL CLUB TOURNAI Stephen Martens Yves Schols -
B10 21/09/2019 20:15 Sp. De Rode Loop 1 Merksem OLSE MERKSEM HC - HC DB Gent vzw Jimmy Peeters Michael Van Loock Hugo Sels
B11 21/09/2019 20:15 Sportzentrum HC EYNATTEN-RAEREN V.o.G - APOLLOON KORTRIJK (Heren 1) Christophe Compere Bernard Resimont -
B12 22/09/2019 17:00 Hall Omnisports de Visé HC VISE BM - Sasja HC Lucas Beulakker Kristof Gilis -
Heren 2° Nationale
C10 21/09/2019 20:15 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel HBC IZEGEM - HC HERSTAL Michael Moeneclaey Sus Evers -
C11 21/09/2019 20:15 Sportzentrum KTSV EUPEN 1889 VOG - ACHILLES BOCHOLT Diego Cutaia Abdeslam El Harrak -
C12 21/09/2019 20:30 Stadium Kinetix Schaarbeek UNITED BRUSSELS HANDBALL CLUB (UBHC) - HC AMAY Simon Depoortere Wim Verschaeve -
C40 21/09/2019 19:45 Kraainem - Hall des Sports HC KRAAINEM - HB SINT-TRUIDEN Joeri Houbrechts Marco Mirisola -
Dames 1° Nationale
D05 21/09/2019 18:30 De Bist Wilrijk Uilenspiegel HV - DHW UNITED ANTWERPEN VZW Noureddine El Oueriaghli Imed Kerkeni -
D06 22/09/2019 19:15 De Damburg ACHILLES BOCHOLT - HB SINT-TRUIDEN Kurt Troonbeeckx David Willems -
D07 21/09/2019 20:00 Sporthal Hoogendonck DHC WAASMUNSTER - HANDBALL FEMINA VISE Felix-Alexander Bruneel Jozef De Proft -
D08 22/09/2019 17:00 Sportzentrum HC EYNATTEN-RAEREN V.o.G - HUBO INITIA HASSELT Sébastien Cols William Tonneau -
Dames 1° Nationale Reserven
DR04 21/09/2019 16:30 De Bist Wilrijk Uilenspiegel HV - DHW UNITED ANTWERPEN VZW Wout Vinckevleugel Kilian Messens -
DR05 22/09/2019 17:30 De Damburg ACHILLES BOCHOLT - HB SINT-TRUIDEN Patrick Theuwissen Yvo Stevens -
DR06 21/09/2019 18:00 Sporthal Hoogendonck DHC WAASMUNSTER - HANDBALL FEMINA VISE Kelly Blanckaert Andy Delcloo -
Heren Liga 1
F01 21/09/2019 20:30 Gem. Sp. Meeuwen HHV MEEUWEN - Handbal Tongeren Kurt Troonbeeckx David Willems Philippe Denis
F02 21/09/2019 18:15 Dommelhof Neerpelt Sporting NeLo - HC ATOMIX Kevin Rottiers Steve Wils Angelo Verdonck
F03 21/09/2019 19:45 Sporthal Sint-Gillis HBC DENDERMONDE - APOLLOON KORTRIJK (Heren 2) Winrik Delanghe Ronny Peters -
F04 21/09/2019 18:15 Sp. De Rode Loop 1 Merksem OLSE MERKSEM HC - ELITA LEBBEKE Wim Van Hove Erik Van Mele -
F05 21/09/2019 20:30 De Bist Wilrijk Uilenspiegel HV - HK Waasmunster Ivan Corvers Cyrille Loos -
F06 21/09/2019 18:00 Sp. Complex Sorghvliedt Sasja HC - HUBO INITIA HASSELT Raf Jansen Patrick Stienen Guy Kerremans
Heren Liga 2
G01 22/09/2019 16:30 De Bist Wilrijk Uilenspiegel HV - HC OVERPELT Benjamin Herremans Casper Vanspauwen Jos Verelst
G02 21/09/2019 18:30 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel HBC IZEGEM - HC EEKLO Guido Moeyersoons Pascal Smekens -
G03 21/09/2019 20:00 Sportoase Elshout BRASSCHAAT HC - HC T NOORDEN Matthias Luxem Didier Mannaert -
G04 21/09/2019 20:30 Sp. Ten Rozen Aalst HC AALST - ELITA LEBBEKE Frederik De Buck Stefan Donea -
G05 22/09/2019 18:30 Sportcentrum Julien Saelens HC OLVA BRUGGE - HK Waasmunster Stefaan Degryse Frank Vandoorne -
G06 21/09/2019 20:00 De Plaon HC WELTA Mechelen - HANDBALCLUB ROESELARE Geert Houben Kris Wouters -
Heren Liga 3
H01 21/09/2019 20:15 Sporthal de Weyer HC PENTAGOON KORTESSEM - Handbal Lokeren Christophe Oeyen Joren Mertens -
H02 21/09/2019 18:15 Sp. Hekers HC DB Gent vzw - DESSELGEMSE HC Walter Janssens Tim Daeninck -
H03 21/09/2019 16:10 Sp. Evergem HBC EVERGEM - APOLLOON KORTRIJK (Heren 3) Felix-Alexander Bruneel Jozef De Proft -
H04 22/09/2019 16:30 Sporthal Het Gelaag (Steendorp) HC ATTILA TEMSE - HC RHINO Didier Mannaert Willem De Smet -
H05 21/09/2019 19:00 Vordensteyn HC Schoten - Sporting NeLo Casper Vanspauwen Davy Daniels -
H06 22/09/2019 18:15 Ten Gaerde Groot-Bijgaarden GBSK Handbal - HANDBALCLUB ROESELARE Kris Wouters Johan Vijgen -
VHV M19
JE05 22/09/2019 14:30 De Bist Wilrijk Uilenspiegel HV - APOLLOON KORTRIJK (M19 VHV) Brent Jacobs Vlad Goguta -
JE06 22/09/2019 18:00 Gem. Sp. De Bemvoort DHC OVERPELT - DHW UNITED ANTWERPEN VZW Carlo Tielen Ivan Vaes Geert Houben
Regio AVB U14 Noord
PH05 21/09/2019 14:45 De Polder HvH Zandvliet - Uilenspiegel HV - - -
PH06 22/09/2019 13:00 De Bist Wilrijk Uilenspiegel HV (B) - Sasja HC - - -
PH07 21/09/2019 12:30 Vordensteyn HC Schoten (2 B) - HC Schoten (1) - - -
PH08 21/09/2019 12:45 Sp. De Rode Loop 1 Merksem OLSE MERKSEM HC (B) - BRASSCHAAT HC - - -
Regio AVB U16 B
PE01 21/09/2019 18:00 De Plaon HC WELTA Mechelen - HvH Zandvliet (zandvliet/schoten B) - - -
PE02 22/09/2019 14:30 stedelijke Sporthal Heverlee HC Leuven 2019 - HC Heist o/d Berg 2 (B) - - -
PE03 22/09/2019 14:50 Ten Gaerde Groot-Bijgaarden GBSK Handbal (B) - HC Schoten 2 - - -
PE04 21/09/2019 18:30 Sportoase Elshout BRASSCHAAT HC - HC RHINO - - -
Regio Limburg - J16 C - aanvullend
QI01 22/09/2019 14:00 Gem. Sp. Meeuwen HHV MEEUWEN (B) (R) - BFC Beek (NL) (R) - - -
QI02 21/09/2019 10:30 Provil Lommel Handbal Vereniging Lommel (B) (R) - KREASA HANDBAL HOUTHALEN (B) (R) - - -
Dames 2° Nationale
E07 21/09/2019 20:45 Vordensteyn HC Schoten - HC ATOMIX Casper Vanspauwen Davy Daniels -
E08 21/09/2019 20:15 Sp. Hekers HC DB Gent vzw - RENAISS'ANS MONTEGNEE Paul Baita Dirk Doise Wilfried De Boeck
E09 21/09/2019 20:00 Gem. Sp. De Bemvoort DHC OVERPELT - UNION BEYNOISE HANDBALL Jos Goven Dominiek Put -
E10 21/09/2019 18:30 Gemeentelijke Sporthal Meeuwen DHC Meeuwen - KTSV EUPEN 1889 VOG Kurt Troonbeeckx David Willems -
E11 22/09/2019 16:20 Ten Gaerde Groot-Bijgaarden GBSK Handbal - HANDBALL CLUB SPRIMONT Patrick Hermans Cyrille Loos -
Dames Liga
I01 21/09/2019 20:30 Sporthal LEBBEKE BRABO DENDERBELLE - HBC EVERGEM Walter Janssens Tim Daeninck -
I02 21/09/2019 14:30 De Bist Wilrijk Uilenspiegel HV - BRASSCHAAT HC Wout Vinckevleugel Kilian Messens -
I03 21/09/2019 16:45 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel HBC IZEGEM - HC WELTA Mechelen Mieczyslaw Adamczyk Jean-Paul Verschelde -
I04 22/09/2019 16:00 Dommelhof Neerpelt Sporting NeLo - HC PENTAGOON KORTESSEM Leander Giardina Geert Houben -
Beker van België Heren 2019-2020
BB18 17/09/2019 20:30 Sporthal VMS-Roeselare HANDBALCLUB ROESELARE - HBC IZEGEM Guido Moeyersoons Pascal Smekens -
VHV J18A
JA01 22/09/2019 13:30 KA 2 Hasselt HUBO INITIA HASSELT - Handbal Tongeren Dominiek Put Joren Mertens -
JA02 22/09/2019 14:00 KA 2 Hasselt Handbal Tongeren - APOLLOON KORTRIJK (J18 VHV) Joren Mertens Davy Daniels -
JA03 22/09/2019 14:30 KA 2 Hasselt HUBO INITIA HASSELT - APOLLOON KORTRIJK (J18 VHV) Davy Daniels Dominiek Put -
JA04 22/09/2019 15:00 KA 2 Hasselt HUBO INITIA HASSELT - Handbal Tongeren Dominiek Put Joren Mertens -
JA05 22/09/2019 15:30 KA 2 Hasselt Handbal Tongeren - APOLLOON KORTRIJK (J18 VHV) Joren Mertens Davy Daniels -
JA06 22/09/2019 16:00 KA 2 Hasselt HUBO INITIA HASSELT - APOLLOON KORTRIJK (J18 VHV) Davy Daniels Dominiek Put -
JA07 22/09/2019 13:30 De Damburg ACHILLES BOCHOLT - HC EEKLO Patrick Theuwissen Yvo Stevens -
JA08 22/09/2019 14:00 De Damburg HC EEKLO - HBC EVERGEM Yvo Stevens Gilles Thijs -
JA09 22/09/2019 14:30 De Damburg ACHILLES BOCHOLT - HBC EVERGEM Gilles Thijs Patrick Theuwissen -
JA10 22/09/2019 15:00 De Damburg ACHILLES BOCHOLT - HC EEKLO Patrick Theuwissen Yvo Stevens -
JA11 22/09/2019 15:30 De Damburg HC EEKLO - HBC EVERGEM Yvo Stevens Gilles Thijs -
JA12 22/09/2019 16:00 De Damburg ACHILLES BOCHOLT - HBC EVERGEM Gilles Thijs Patrick Theuwissen -
JA13 22/09/2019 13:00 Dommelhof Neerpelt Sporting NeLo - HC Schoten Olivier Ponsard Tom Muysers -
JA14 22/09/2019 13:30 Dommelhof Neerpelt HC Schoten - HBC IZEGEM Tom Muysers Patrick Stienen -
JA15 22/09/2019 14:00 Dommelhof Neerpelt Sporting NeLo - HBC IZEGEM Patrick Stienen Olivier Ponsard -
JA16 22/09/2019 14:30 Dommelhof Neerpelt Sporting NeLo - HC Schoten Olivier Ponsard Tom Muysers -
JA17 22/09/2019 15:00 Dommelhof Neerpelt HC Schoten - HBC IZEGEM Tom Muysers Patrick Stienen -
JA18 22/09/2019 15:30 Dommelhof Neerpelt Sporting NeLo - HBC IZEGEM Patrick Stienen Olivier Ponsard -
VHV J16A
JC01 21/09/2019 10:30 Sp. Complex Sorghvliedt Sasja HC - Uilenspiegel HV Luc Uten Mark De Moor -
JC02 21/09/2019 11:00 Sp. Complex Sorghvliedt Uilenspiegel HV - ACHILLES BOCHOLT Luc Uten Mark De Moor -
JC03 21/09/2019 11:30 Sp. Complex Sorghvliedt Sasja HC - ACHILLES BOCHOLT Luc Uten Mark De Moor -
JC04 21/09/2019 12:00 Sp. Complex Sorghvliedt Sasja HC - Uilenspiegel HV Brent Jacobs Vlad Goguta -
JC05 21/09/2019 12:30 Sp. Complex Sorghvliedt Uilenspiegel HV - ACHILLES BOCHOLT Brent Jacobs Vlad Goguta -
JC06 21/09/2019 13:00 Sp. Complex Sorghvliedt Sasja HC - ACHILLES BOCHOLT Brent Jacobs Vlad Goguta -
JC07 21/09/2019 11:00 KA 2 Hasselt HUBO INITIA HASSELT - HBC EVERGEM Patrick Theuwissen Gilles Thijs -
JC08 21/09/2019 11:30 KA 2 Hasselt HBC EVERGEM - HC EEKLO Gilles Thijs Davy Daniels -
JC09 21/09/2019 12:00 KA 2 Hasselt HUBO INITIA HASSELT - HC EEKLO Davy Daniels Patrick Theuwissen -
JC10 21/09/2019 12:30 KA 2 Hasselt HUBO INITIA HASSELT - HBC EVERGEM Patrick Theuwissen Gilles Thijs -
JC11 21/09/2019 13:00 KA 2 Hasselt HBC EVERGEM - HC EEKLO Gilles Thijs Davy Daniels -
JC12 21/09/2019 13:30 KA 2 Hasselt HUBO INITIA HASSELT - HC EEKLO Davy Daniels Patrick Theuwissen -
JC13 21/09/2019 13:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster - Sporting NeLo Sam Verhofstadt Rayke Mannaert -
JC14 21/09/2019 13:30 Sporthal Hoogendonck Sporting NeLo - APOLLOON KORTRIJK (J16 VHV) Sam Verhofstadt Kelley Njweng-Kimberg -
JC15 21/09/2019 14:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster - APOLLOON KORTRIJK (J16 VHV) Rayke Mannaert Kelley Njweng-Kimberg -
JC16 21/09/2019 14:30 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster - Sporting NeLo Sam Verhofstadt Rayke Mannaert -
JC17 21/09/2019 15:00 Sporthal Hoogendonck Sporting NeLo - APOLLOON KORTRIJK (J16 VHV) Sam Verhofstadt Kelley Njweng-Kimberg -
JC18 21/09/2019 15:30 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster - APOLLOON KORTRIJK (J16 VHV) Rayke Mannaert Kelley Njweng-Kimberg -
VHV J16B
JD01 21/09/2019 12:00 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN - ELITA BUGGENHOUT - - -
JD02 21/09/2019 12:30 Sporthal Trudo ELITA BUGGENHOUT - HC Schoten 1 - - -
JD03 21/09/2019 13:00 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN - HC Schoten 1 - - -
JD04 21/09/2019 13:30 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN - ELITA BUGGENHOUT - - -
JD05 21/09/2019 14:00 Sporthal Trudo ELITA BUGGENHOUT - HC Schoten 1 - - -
JD06 21/09/2019 14:30 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN - HC Schoten 1 - - -
JD07 22/09/2019 12:30 sporthal Heist op den Berg HC Heist o/d Berg - HC PENTAGOON KORTESSEM - - -
JD08 22/09/2019 13:00 sporthal Heist op den Berg HC PENTAGOON KORTESSEM - HC DB Gent vzw - - -
JD09 22/09/2019 13:30 sporthal Heist op den Berg HC Heist o/d Berg - HC DB Gent vzw - - -
JD10 22/09/2019 14:00 sporthal Heist op den Berg HC Heist o/d Berg - HC PENTAGOON KORTESSEM - - -
JD11 22/09/2019 14:30 sporthal Heist op den Berg HC PENTAGOON KORTESSEM - HC DB Gent vzw - - -
JD12 22/09/2019 15:00 sporthal Heist op den Berg HC Heist o/d Berg - HC DB Gent vzw - - -
JD13 22/09/2019 12:10 Sp. Ten Rozen Aalst HC AALST - HBC IZEGEM - - -
JD14 22/09/2019 12:40 Sp. Ten Rozen Aalst HBC IZEGEM - HV ARENA - - -
JD15 22/09/2019 13:10 Sp. Ten Rozen Aalst HC AALST - HV ARENA - - -
JD16 22/09/2019 13:40 Sp. Ten Rozen Aalst HC AALST - HBC IZEGEM - - -
JD17 22/09/2019 14:10 Sp. Ten Rozen Aalst HBC IZEGEM - HV ARENA - - -
JD18 22/09/2019 14:40 Sp. Ten Rozen Aalst HC AALST - HV ARENA - - -
Regio AVB U14 Zuid
PI05 22/09/2019 13:30 Ten Gaerde Groot-Bijgaarden GBSK Handbal - Handbalclub Eagles Aarschot - - -
PI06 21/09/2019 14:00 sporthal Heist op den Berg HC Heist o/d Berg 1 - NoClub - - -
PI07 21/09/2019 11:45 sporthal Heist op den Berg HC Heist o/d Berg (B) - HC WELTA Mechelen - - -
PI08 22/09/2019 14:30 sporthal KA Keerbergen HC ATOMIX - HC Leuven 2019 - - -
Regio AVB -Oostwest M15
PG09 21/09/2019 14:00 Vordensteyn HC Schoten (B) - Uilenspiegel HV - - -
PG10 21/09/2019 14:01 Vordensteyn HC Schoten (B) - Uilenspiegel HV - - -
PG11 22/09/2019 15:00 Sportcentrum Julien Saelens HC OLVA BRUGGE - HC ATOMIX - - -
PG12 22/09/2019 15:01 Sportcentrum Julien Saelens HC OLVA BRUGGE - HC ATOMIX - - -
PG13 21/09/2019 15:00 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel HBC IZEGEM (B) - DHC WAASMUNSTER - - -
PG14 21/09/2019 15:01 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel HBC IZEGEM (B) - DHC WAASMUNSTER - - -
PG15 21/09/2019 sportschuur Wilsele HC Leuven 2019 - NoClub - - -
PG16 21/09/2019 sportschuur Wilsele HC Leuven 2019 - NoClub - - -