<< vorige week Week 2 volgende week >>
# Datum Locatie Thuisploeg - Uitploeg Scheidsrechter 1 Scheidsrechter 2 Waarnemer
Oost West J18 OOst
OC34 16/01/2021 15:15 De Pit Elita Lebbeke (Buggenhout) - HBC Evergem - - -
OC33 16/01/2021 15:15 De Pit Elita Lebbeke (Buggenhout) - HBC Evergem - - -
OC35 16/01/2021 17:00 Sportpark Eeklo HC Eeklo - HK Waasmunster (B) (R) - - -
OC36 16/01/2021 17:00 Sportpark Eeklo HC Eeklo - HK Waasmunster (B) (R) - - -
Oost West J18 West
OD35 16/01/2021 16:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J18 A) - HC DB Gent - - -
OD36 16/01/2021 16:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J18 A) - HC DB Gent - - -
OD33 16/01/2021 18:30 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem - Apolloon Kortrijk 2 (J18 B) (R) - - -
OD34 16/01/2021 18:31 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem - Apolloon Kortrijk 2 (J18 B) (R) - - -
Oost West J14 Oost
OG121 16/01/2021 12:45 De Pit Elita Buggenhout 1 - Handbal Lokeren (R) - - -
OG122 16/01/2021 12:46 De Pit Elita Buggenhout 1 - Handbal Lokeren (R) - - -
OG123 16/01/2021 12:47 De Pit Elita Buggenhout 1 - Handbal Lokeren (R) - - -
OG128 16/01/2021 15:00 Sporthal Sint-Gillis Handbalclub Dendermonde - HC DB Gent (2) (R) - - -
OG124 16/01/2021 15:00 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent (1) - HC Eeklo (JM14) - - -
OG129 16/01/2021 15:00 Sporthal Sint-Gillis Handbalclub Dendermonde - HC DB Gent (2) (R) - - -
OG127 16/01/2021 15:00 Sporthal Sint-Gillis Handbalclub Dendermonde - HC DB Gent (2) (R) - - -
OG125 16/01/2021 15:01 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent (1) - HC Eeklo (JM14) - - -
OG126 16/01/2021 15:02 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent (1) - HC Eeklo (JM14) - - -
Oost West J14 West
OH98 16/01/2021 13:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J14 B) (R) - Handbalclub Thor - - -
OH99 16/01/2021 13:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J14 B) (R) - Handbalclub Thor - - -
OH97 16/01/2021 13:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J14 B) (R) - Handbalclub Thor - - -
OH95 16/01/2021 14:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J14 A) - Handbalclub Roeselare 1 - - -
OH96 16/01/2021 14:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J14 A) - Handbalclub Roeselare 1 - - -
OH94 16/01/2021 14:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J14 A) - Handbalclub Roeselare 1 - - -
OH91 16/01/2021 16:45 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem - Desselgemse Handbalclub - - -
OH92 16/01/2021 16:46 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem - Desselgemse Handbalclub - - -
OH93 16/01/2021 16:47 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem - Desselgemse Handbalclub - - -
Oost West M13
OK73 16/01/2021 11:30 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 1 - Handbalclub Izegem 2 (R) - - -
OK74 16/01/2021 11:31 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 1 - Handbalclub Izegem 2 (R) - - -
OK75 16/01/2021 11:32 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 1 - Handbalclub Izegem 2 (R) - - -
OK78 16/01/2021 13:55 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle - Apolloon Kortrijk (M13) - - -
OK76 16/01/2021 13:55 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle - Apolloon Kortrijk (M13) - - -
OK77 16/01/2021 13:55 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle - Apolloon Kortrijk (M13) - - -
OK81 17/01/2021 Handbalclub Thor - DHC Waasmunster (M13) - - -
OK79 17/01/2021 Handbalclub Thor - DHC Waasmunster (M13) - - -
OK80 17/01/2021 Handbalclub Thor - DHC Waasmunster (M13) - - -
Oost West JM12 Oost
OL64 16/01/2021 13:30 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent - HC Eeklo (JM12) - - -
OL65 16/01/2021 13:31 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent - HC Eeklo (JM12) - - -
OL66 16/01/2021 13:32 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent - HC Eeklo (JM12) - - -
Oost West JM12 West
OM99 16/01/2021 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R) - Handbalclub Thor - - -
OM97 16/01/2021 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R) - Handbalclub Thor - - -
OM98 16/01/2021 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R) - Handbalclub Thor - - -
OM96 16/01/2021 13:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (U12 A) - Handbalclub Roeselare - - -
OM94 16/01/2021 13:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (U12 A) - Handbalclub Roeselare - - -
OM95 16/01/2021 13:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (U12 A) - Handbalclub Roeselare - - -
OM91 16/01/2021 15:00 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem - Desselgemse Handbalclub (Tielt) - - -
OM92 16/01/2021 15:01 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem - Desselgemse Handbalclub (Tielt) - - -
OM93 16/01/2021 15:02 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem - Desselgemse Handbalclub (Tielt) - - -
Oost West AVB M15
ON54 16/01/2021 14:45 Sporthal Heist o/d Berg HC Heist o/d Berg - DHC Waasmunster (M15) - - -
ON53 16/01/2021 14:45 Sporthal Heist o/d Berg HC Heist o/d Berg - DHC Waasmunster (M15) - - -
ON51 16/01/2021 15:20 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle - HBC Evergem (B) - - -
ON52 16/01/2021 15:20 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle - HBC Evergem (B) - - -
ON49 16/01/2021 16:15 Sporthal Vordensteyn HC Schoten - HC Olva Brugge (B) - - -
ON50 16/01/2021 16:15 Sporthal Vordensteyn HC Schoten - HC Olva Brugge (B) - - -
Regio AVB Dames
PB03 16/01/2021 geannuleerd Sporthal Heist o/d Berg HC Heist o/d Berg (R) - HC Heist o/d Berg - - -
Regio AVB J18
PC33 16/01/2021 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt Sasja HC - Uilenspiegel HV - - -
PC34 16/01/2021 Sportoase Elshout Brasschaat HC - HC Schoten - - -
PC36 16/01/2021 Sportschuur Wilsele HC Leuven 2019 - HC Atomix - - -
Regio AVB/OOSTWEST M17
PD34 16/01/2021 Sportschuur Wilsele HC Leuven 2019 - Apolloon Kortrijk - - -
PD35 16/01/2021 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster - HC Leuven 2019 (2 B) - - -
PD08 16/01/2021 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem - Handbalclub Roeselare - - -
PD33 16/01/2021 Sporthal Vordensteyn HC Schoten - Uilenspiegel HV - - -
Regio AVB U16 Zuid
PE26 16/01/2021 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - HC Atomix - - -
PE27 16/01/2021 Sporthal Heist o/d Berg HC Heist o/d Berg - GBSK Handbal - - -
Regio AVB U16 Noord
PF27 16/01/2021 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt Sasja HC - Olse Merksem HC (B) - - -
PF25 16/01/2021 Sporthal Horito HC Rhino (B) - Brasschaat HC - - -
PF26 16/01/2021 Sporthal Vordensteyn HvH Zandvliet (zandvliet/schoten B) - HC Schoten - - -
Regio AVB/Limburg M15 (zone Midden)
PG27 16/01/2021 Sportpark Lakerveld Kreasa Handbal Houthalen - HB Sint-Truiden (B) - - -
PG25 16/01/2021 Sporthal De Zonhoeve Hestia Bilzen (B) - HC Pentagoon Kortessem - - -
PG26 17/01/2021 Keerbergen - Sporthal Koninklijk Atheneum HC Atomix - Hubo Initia Hasselt - - -
Regio AVB U14 Zuid
PH41 16/01/2021 Sporthal Heist o/d Berg HC Heist o/d Berg - HC Welta Mechelen - - -
PH44 17/01/2021 sporthal Bekaf Handbalclub Eagles Aarschot (B) (B) - HC Atomix - - -
Regio AVB U14 Noord
PI41 16/01/2021 De Polder HvH Zandvliet - Olse Merksem HC - - -
PI43 16/01/2021 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt Sasja HC 2 (B) - HC Schoten 1 - - -
PI44 16/01/2021 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt Sasja HC 1 - Uilenspiegel HV - - -
Regio AVB M13
PJ25 16/01/2021 Sporthal Vordensteyn HC Schoten - Uilenspiegel HV - - -
PJ27 16/01/2021 Sporthal Heist o/d Berg HC Heist o/d Berg - Sasja HC - - -
Regio AVB U12 Zuid
PK41 16/01/2021 Sporthal Heist o/d Berg HC Heist o/d Berg - HC Welta Mechelen - - -
PK43 17/01/2021 Groot-Bijgaarden - Sportcomplex Ten Gaerde GBSK Handbal - HC Atomix (B) - - -
PK44 17/01/2021 sporthal Bekaf Handbalclub Eagles Aarschot - HC Atomix - - -
Regio AVB U12 Noord
PL43 16/01/2021 Sportoase Elshout Brasschaat HC - HC Schoten - - -
PL44 16/01/2021 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt Sasja HC - Uilenspiegel HV - - -
PL41 16/01/2021 De Polder HvH Zandvliet - Olse Merksem HC - - -
Regio AVB U8/U10 Tornooien
PS03 17/01/2021 Sporthal De Plaon HC Welta Mechelen (R) - AVB (Div. Clubs) - - -
Regio Limburg - Heren A
QA52 16/01/2021 Gem. Sp. Meeuwen HHV Meeuwen (R) - HC Hades Hamont-Achel (R) - - -
QA50 16/01/2021 Bye 2 - Kreasa Handbal Houthalen (R) - - -
QA49 16/01/2021 Bye 1 - Hannibal Tessenderlo (R) - - -
QA51 17/01/2021 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt (R) - HC Overpelt (R) - - -
Regio Limburg - Heren B
QB51 16/01/2021 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem (R) - Bye 1 - - -
QB52 16/01/2021 Sporthal Merode ESC 90 (NL) (R) - Real Kiewit (R) - - -
QB49 16/01/2021 Sp. De Kommel HC Maasmechelen '65 (R) - Bye 2 - - -
QB50 17/01/2021 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt 3 (R) - HB Sint-Truiden (R) - - -
Regio Limburg - J18
QE19 16/01/2021 Sporthal De Voordijcker Hannibal Tessenderlo (Tessenderlo / Houthalen) (B) - Bye 1 - - -
QE16 16/01/2021 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt 1 - HC Pentagoon Kortessem (B) - - -
QE20 16/01/2021 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt - HHV Meeuwen - - -
QE18 16/01/2021 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt 2 (B) - Sezoens Achilles Bocholt - - -
QE17 17/01/2021 Gemeentelijke Sporthal Eksel HV Arena (B) - Hestia Bilzen (B) - - -
Regio Limburg - M17 (Zone Oost)
QG34 16/01/2021 Sportoase Eburons Dome Handbal Tongeren - HC Pentagoon Kortessem - - -
QG35 16/01/2021 Gemeentelijke Sporthal Eksel HV Arena (B) - Hestia Bilzen - - -
QG36 16/01/2021 Sportpark Lakerveld Kreasa Handbal Houthalen (Kreasa Houthalen/Tessenderlo) (B) - DHC Overpelt 1 - - -
QG33 17/01/2021 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt - Sezoens Achilles Bocholt (B) - - -
Regio Limburg - M15 (Zone Oost)
QJ25 16/01/2021 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt - Sezoens Achilles Bocholt - - -
QJ27 16/01/2021 Sp. De Kommel HC Maasmechelen '65 - DHC Overpelt 2 (B) - - -
QJ26 17/01/2021 Meeuwen-Gruitrode - Gemeentelijk Sportcentrum DHC Meeuwen (B) - DHC Overpelt 1 - - -