<< vorige week Week 9 volgende week >>
# Datum Locatie Thuisploeg - Uitploeg Scheidsrechter 1 Scheidsrechter 2 Waarnemer
Heren BENE-League
A110 06/03/2021 20:00 Sporthal De Eendracht JD Techniek / Hurry-Up - Kembit-Lions - - -
A107 06/03/2021 20:00 Sporthal De Bloemhof Green Park / Aalsmeer - HC VISÉ BM - - -
A108 06/03/2021 20:00 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt - Handbal Tongeren - - -
A109 06/03/2021 20:00 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt - HV KRAS/Volendam - - -
A106 06/03/2021 20:00 Wespelaar - Sporthal Den Dijk HC Atomix - Sporting Pelt - - -
Heren 1° Nationale
B14 06/03/2021 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk - Bye - - -
B13 06/03/2021 00:00 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt Sasja HC - Olse Merksem HC - - -
B11 06/03/2021 20:15 Sportpark Lakerveld Kreasa Handbal Houthalen - HC DB Gent - - -
B15 06/03/2021 20:15 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem - EHC TOURNAI - - -
B12 06/03/2021 20:15 Eynatten - Sportzentrum HC EYNATTEN-RAEREN - KTSV EUPEN - - -
Heren 1° Nationale Poule A
BA17 06/03/2021 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt Sasja HC - Apolloon Kortrijk - - -
BA16 06/03/2021 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent - Bye - - -
BA18 06/03/2021 20:15 Hall des Sports de la Ville de Tournai (CET) EHC TOURNAI - KTSV EUPEN - - -
Heren 1° Nationale Poule B
BAA17 06/03/2021 Eynatten - Sportzentrum HC EYNATTEN-RAEREN - Bye 2 - - -
BAA16 06/03/2021 Bye - Olse Merksem HC - - -
BAA18 06/03/2021 20:15 Sportpark Lakerveld Kreasa Handbal Houthalen - Handbalclub Izegem - - -
Heren 2° Nationale
C12 06/03/2021 00:00 Herstal - Hall Omnisports La Préalle HC HERSTAL - HC KRAAINEM - - -
C13 06/03/2021 18:00 Beyne-Heusay - Hall Omnisports Edmond Rigo UNION BEYNOISE HANDBALL - HC AMAY - - -
C11 06/03/2021 20:15 Jemeppe - Hall Omnisports du Bois de Mont JEUNESSE JEMEPPE HANDBALL - Sporting Pelt - - -
C15 06/03/2021 20:30 Lebbeke - Farys Sportcentrum Elita Lebbeke - UNITED BRUSSELS HC - - -
C14 07/03/2021 14:30 Sint-Truiden - Sporthal Trudo HB Sint-Truiden - Sezoens Achilles Bocholt - - -
Heren 2° Nationale Poule A
CA18 06/03/2021 Bye - Sporting Pelt - - -
CA16 06/03/2021 Hall Omnisports Robert Collignon HC AMAY - UNITED BRUSSELS HC - - -
CA17 06/03/2021 Jemeppe - Hall Omnisports du Bois de Mont JEUNESSE JEMEPPE HANDBALL - HB Sint-Truiden - - -
Heren 2° Nationale Poule B
CAA18 06/03/2021 Bye - Elita Lebbeke - - -
CAA17 06/03/2021 Herstal - Hall Omnisports La Préalle HC HERSTAL - Sezoens Achilles Bocholt - - -
CAA16 06/03/2021 18:00 Beyne-Heusay - Hall Omnisports Edmond Rigo UNION BEYNOISE HANDBALL - HC KRAAINEM - - -
Dames 1° Nationale
D12 06/03/2021 16:00 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt DHW United Antwerpen - HC DB Gent - - -
D11 06/03/2021 18:00 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt - HANDBALL FÉMINA VISÉ - - -
D14 06/03/2021 18:30 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - KTSV EUPEN - - -
D13 07/03/2021 17:00 Eynatten - Sportzentrum HC EYNATTEN-RAEREN - DHC Overpelt - - -
D15 07/03/2021 18:00 Sint-Truiden - Sporthal Trudo HB Sint-Truiden - DHC Waasmunster - - -
Dames 1° Nationale Poule A
DA17 06/03/2021 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt DHW United Antwerpen - Bye - - -
DA18 06/03/2021 18:00 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt - DHC Waasmunster - - -
DA16 06/03/2021 20:15 Eynatten - Sportzentrum HC EYNATTEN-RAEREN - KTSV EUPEN - - -
Dames 1° Nationale Poule B
DAA18 06/03/2021 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent - HB Sint-Truiden - - -
DAA16 06/03/2021 Pelt - Sportcentrum De Bemvoort DHC Overpelt - HANDBALL FÉMINA VISÉ - - -
DAA17 06/03/2021 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - Bye - - -
Dames 1° Nationale Reserven
DR12 06/03/2021 14:15 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt DHW United Antwerpen - HC DB Gent - - -
DR11 06/03/2021 16:00 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt - HANDBALL FÉMINA VISÉ - - -
DR14 06/03/2021 16:30 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - KTSV EUPEN - - -
DR13 07/03/2021 Bye - DHC Overpelt - - -
DR15 07/03/2021 16:15 Sint-Truiden - Sporthal Trudo HB Sint-Truiden - DHC Waasmunster - - -
Dames 1° Nationale Reserven Poule A
DRA16 06/03/2021 Bye - KTSV EUPEN - - -
DRA17 06/03/2021 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt DHW United Antwerpen - Bye 2 - - -
DRA18 06/03/2021 00:00 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt - DHC Waasmunster - - -
Dames 1° Nationale Reserven Poule B
DRAA17 06/03/2021 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - Bye - - -
DRAA16 06/03/2021 00:00 Pelt - Sportcentrum De Bemvoort DHC Overpelt - HANDBALL FÉMINA VISÉ - - -
DRAA18 06/03/2021 00:00 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent - HB Sint-Truiden - - -
Dames 2° Nationale
E40 06/03/2021 Wespelaar - Sporthal Den Dijk HC Atomix - UNION BEYNOISE HANDBALL - - -
E104 06/03/2021 17:45 Schaarbeek - Kinétix Stadium UNITED BRUSSELS HC - Sporting Pelt - - -
E103 06/03/2021 18:00 Sprimont - Hall Omnisports HC SPRIMONT - ROC FLÉMALLE - - -
E105 06/03/2021 20:30 Meeuwen-Gruitrode - Gemeentelijk Sportcentrum DHC Meeuwen - ENTENTE DU CENTRE CLH - - -
E107 07/03/2021 14:15 Sporthal Evergem-Centrum HBC Evergem - GBSK Handbal - - -
E108 07/03/2021 19:30 Evere - Salle Omnisports François Guillaume BRUSSELS HC - Brasschaat HC - - -
Dames 2° Nationale Poule A
EA17 06/03/2021 Beyne-Heusay - Hall Omnisports Edmond Rigo UNION BEYNOISE HANDBALL - ROC FLÉMALLE - - -
EA16 06/03/2021 17:45 Schaarbeek - Kinétix Stadium UNITED BRUSSELS HC - HC SPRIMONT - - -
EA18 07/03/2021 19:30 Evere - Salle Omnisports François Guillaume BRUSSELS HC - Sporting Pelt - - -
Dames 2° Nationale Poule B
EAA16 06/03/2021 Sportoase Elshout Brasschaat HC - GBSK Handbal - - -
EAA18 06/03/2021 20:30 Meeuwen-Gruitrode - Gemeentelijk Sportcentrum DHC Meeuwen - ENTENTE DU CENTRE CLH - - -
EAA17 07/03/2021 14:15 Sporthal Evergem-Centrum HBC Evergem - HC Atomix - - -
Heren Liga 1
F101 06/03/2021 Bye - Handbal Tongeren - - -
F100 06/03/2021 14:00 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt - HC Atomix - - -
F97 06/03/2021 18:00 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt Sasja HC - Olse Merksem HC - - -
F102 06/03/2021 20:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster - HC Eeklo - - -
F98 06/03/2021 20:30 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare - Apolloon Kortrijk - - -
F99 06/03/2021 21:00 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - HHV Meeuwen - - -
Heren Liga 2
G100 06/03/2021 00:00 Lebbeke - Farys Sportcentrum Elita Lebbeke - Handbalclub Izegem - - -
G102 06/03/2021 18:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster - HC Olva Brugge - - -
G98 06/03/2021 20:00 De Polder HC 't Noorden - Uilenspiegel HV - - -
G99 06/03/2021 20:00 Sportoase Elshout Brasschaat HC - HC Welta Mechelen - - -
G101 07/03/2021 16:15 Sporthal Evergem-Centrum HBC Evergem - HC Overpelt - - -
G97 07/03/2021 18:00 Groot-Bijgaarden - Sportcomplex Ten Gaerde GBSK Handbal - HC Aalst - - -
Heren Liga 3
H100 06/03/2021 18:15 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent - HC Eeklo - - -
H97 06/03/2021 19:00 Sporthal Horito HC Rhino - HC Pentagoon Kortessem - - -
H99 06/03/2021 20:45 Sporthal Vordensteyn HC Schoten - Hestia Bilzen - - -
H98 07/03/2021 00:00 Stedelijk Sport- en Jeugdcomplex Handbal Lokeren - Desselgemse Handbalclub - - -
H101 07/03/2021 16:30 Sporthal Het Gelaag (Steendorp) HC Attila Temse - Handbalclub Roeselare - - -
H102 07/03/2021 16:45 Keerbergen - Sporthal Koninklijk Atheneum HC Atomix - HC Leuven 2019 - - -
Dames Liga
I68 06/03/2021 14:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk - HC Aalst - - -
I70 06/03/2021 18:30 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle - Handbalclub Izegem - - -
I24 06/03/2021 18:45 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem - HC Welta Mechelen - - -
I66 06/03/2021 19:00 Sporthal Vordensteyn HC Schoten - Uilenspiegel HV - - -
I67 07/03/2021 00:00 Sint-Truiden - Sportcentrum Sint-Pieter HB Sint-Truiden - Sporting Pelt - - -
Oost West heren
OA54 06/03/2021 16:00 Sporthal Sint-Gillis Handbalclub Dendermonde (2R) (R) - Elita Lebbeke (R) - - -
OA53 06/03/2021 17:45 Sporthal Sint-Gillis Handbalclub Dendermonde (1) - Handbalclub Thor - - -
OA56 07/03/2021 00:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster (BYE) (R) - Apolloon Kortrijk (Heren 3 (R)) (R) - - -
OA55 07/03/2021 18:00 Sporthal Evergem-Centrum HBC Evergem (R) - HC Aalst (R) - - -
Oost West Dames
OB22 06/03/2021 14:15 Sporthal Sint-Gillis Handbalclub Dendermonde - HC DB Gent - - -
OB70 06/03/2021 15:00 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle 1 (R) (R) - Handbalclub Roeselare - - -
OB66 06/03/2021 16:45 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle 2 (GoldenLadies (R)) (R) - HC Olva Brugge - - -
OB68 07/03/2021 18:15 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor - HC Eeklo - - -
OB69 07/03/2021 20:00 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster (Regio) - HC Aalst (R) - - -
Oost West M13
OK127 06/03/2021 13:30 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 1 - Apolloon Kortrijk (M13) - - -
OK128 06/03/2021 13:31 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 1 - Apolloon Kortrijk (M13) - - -
OK129 06/03/2021 13:32 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 1 - Apolloon Kortrijk (M13) - - -
OK133 07/03/2021 16:30 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor - Handbalclub Izegem 2 (R) - - -
OK134 07/03/2021 16:30 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor - Handbalclub Izegem 2 (R) - - -
OK135 07/03/2021 16:30 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor - Handbalclub Izegem 2 (R) - - -
Oost West AVB M15
ON84 06/03/2021 11:30 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster (M15) - HC Heist o/d Berg - - -
ON83 06/03/2021 11:30 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster (M15) - HC Heist o/d Berg - - -
ON79 07/03/2021 10:00 OLV College HC Olva Brugge (B) - HC Schoten - - -
ON80 07/03/2021 10:00 OLV College HC Olva Brugge (B) - HC Schoten - - -
ON81 07/03/2021 12:30 Sporthal Evergem-Centrum HBC Evergem (B) - Brabo Denderbelle - - -
ON82 07/03/2021 12:30 Sporthal Evergem-Centrum HBC Evergem (B) - Brabo Denderbelle - - -
Regio AVB Heren
PA66 06/03/2021 17:30 Sporthal Vordensteyn HC Schoten (R) - Brasschaat HC (R) - - -
PA44 06/03/2021 18:15 Sporthal Rode Loop 2 Merksem Olse Merksem HC (R) - HC Heist o/d Berg (Heist-Duffel R) - - -
PA68 06/03/2021 geannuleerd Merksem - Sportcentrum De Rode Loop Olse Merksem HC (R) - HC Heist o/d Berg - - -
PA70 07/03/2021 16:00 Groot-Bijgaarden - Sportcomplex Ten Gaerde GBSK Handbal - HC Schoten (R) - - -
Regio AVB Dames
PB42 06/03/2021 16:00 Sporthal Vordensteyn HC Schoten (R) - GBSK Handbal (R) - - -
PB43 06/03/2021 17:00 Sporthal Heist o/d Berg HC Heist o/d Berg (R) - HC Rhino - - -
PB67 06/03/2021 geannuleerd Sporthal Heist o/d Berg HC Heist o/d Berg (R) - GBSK Handbal (R) - - -
PB66 06/03/2021 geannuleerd Sporthal Vordensteyn HC Schoten (R) - Brasschaat HC ('t Noorden) - - -
PB44 07/03/2021 10:00 Keerbergen - Sporthal Koninklijk Atheneum HC Atomix (R) - HC Heist o/d Berg - - -
PB68 07/03/2021 geannuleerd Keerbergen - Sporthal Koninklijk Atheneum HC Atomix (R) - HC Rhino - - -
Regio AVB J18
PC49 06/03/2021 11:00 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt Sasja HC - HC Leuven 2019 - - -
PC50 06/03/2021 18:00 Sportoase Elshout Brasschaat HC - HC Heist o/d Berg - - -
PC52 07/03/2021 13:00 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - HC Schoten - - -
Regio AVB/OOSTWEST M17
PD56 06/03/2021 13:30 Sportschuur Wilsele HC Leuven 2019 (2 B) - Apolloon Kortrijk - - -
PD53 06/03/2021 15:30 Sportschuur Wilsele HC Leuven 2019 - HC Schoten - - -
PD54 06/03/2021 18:45 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare - DHC Waasmunster - - -
PD55 07/03/2021 11:30 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - Handbalclub Izegem - - -
Regio AVB U16 Zuid
PE18 06/03/2021 16:45 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - HC Leuven 2019 - - -
PE17 07/03/2021 15:15 Keerbergen - Sporthal Koninklijk Atheneum HC Atomix - GBSK Handbal - - -
Regio AVB U16 Noord
PF18 06/03/2021 De Polder HvH Zandvliet (zandvliet/schoten B) - Brasschaat HC - - -
PF16 06/03/2021 Sporthal Horito HC Rhino (B) - Sasja HC - - -
PF17 06/03/2021 Sporthal Vordensteyn HC Schoten - Olse Merksem HC (B) - - -
Regio AVB/Limburg M15 (zone Midden)
PG42 06/03/2021 14:30 Sint-Truiden - Sporthal Jodenstraat HB Sint-Truiden (B) - Kreasa Handbal Houthalen - - -
PG40 06/03/2021 15:45 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem - Hestia Bilzen (B) - - -
PG41 07/03/2021 15:00 sportschool Hasselt Hubo Initia Hasselt - HC Atomix - - -
Regio AVB U14 Zuid
PH54 07/03/2021 11:45 sporthal Bekaf Handbalclub Eagles Aarschot (B) (B) - GBSK Handbal - - -
PH28 07/03/2021 13:30 Keerbergen - Sporthal Koninklijk Atheneum HC Atomix - HC Welta Mechelen - - -
Regio AVB U14 Noord
PI27 06/03/2021 Sporthal Vordensteyn HC Schoten 2 (B) - HC Schoten 1 - - -
PI26 06/03/2021 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt Sasja HC 2 (B) - Sasja HC 1 - - -
PI28 06/03/2021 15:00 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - Olse Merksem HC - - -
Regio AVB M13
PJ42 06/03/2021 12:30 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt Sasja HC - HC Heist o/d Berg - - -
PJ40 07/03/2021 10:00 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - HC Schoten - - -
Regio AVB U12 Zuid
PK54 07/03/2021 10:00 sporthal Bekaf Handbalclub Eagles Aarschot - GBSK Handbal - - -
PK28 07/03/2021 11:45 Keerbergen - Sporthal Koninklijk Atheneum HC Atomix - HC Welta Mechelen - - -
PK27 07/03/2021 16:30 Sportschuur Wilsele HC Leuven 2019 - HC Atomix (B) - - -
Regio AVB U12 Noord
PL26 06/03/2021 Sportoase Elshout Brasschaat HC - Sasja HC - - -
PL27 06/03/2021 Sporthal Horito HC Rhino - HC Schoten - - -
PL28 06/03/2021 13:15 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - Olse Merksem HC - - -
Regio AVB U8/U10 Tornooien
PS10 06/03/2021 13:00 De Polder HvH Zandvliet (R) - AVB (Div. Clubs) - - -
Regio Limburg - Dames
QC35 06/03/2021 Bye - Sezoens Achilles Bocholt - - -
QC36 07/03/2021 18:00 Lakerveld Hannibal Tessenderlo (Tessenderlo / Houthalen) (R) - HC Hades Hamont-Achel - - -
Regio Limburg - J18
QE08 06/03/2021 12:30 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt 2 (B) - HC Pentagoon Kortessem (B) - - -
QE07 06/03/2021 15:00 Gemeentelijke Sporthal Eksel HV Arena (B) - HHV Meeuwen - - -
QE09 06/03/2021 18:10 Sporthal De Voordijcker Hannibal Tessenderlo (Tessenderlo / Houthalen) (B) - Hestia Bilzen (B) - - -
QE06 07/03/2021 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt 1 - Bye 1 - - -
QE10 07/03/2021 17:30 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt - Sezoens Achilles Bocholt - - -
Regio Limburg - M17 (Zone Oost)
QG56 06/03/2021 12:15 Sporthal De Zonhoeve Hestia Bilzen - HC Pentagoon Kortessem - - -
QG55 06/03/2021 15:15 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt (B) - DHC Overpelt 1 - - -
QG53 06/03/2021 15:30 KTA2 Handbal Tongeren - Hubo Initia Hasselt - - -
QG54 07/03/2021 16:30 Sportpark Lakerveld Kreasa Handbal Houthalen (Kreasa Houthalen/Tessenderlo) (B) - HV Arena (B) - - -
Regio Limburg - J16 A
QH08 06/03/2021 Sportcentrum De Bemvoort HC Overpelt (B) - Handbal Tongeren 1 - - -
QH05 06/03/2021 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem 1 - Hubo Initia Hasselt 2 (B) - - -
QH07 06/03/2021 Provil Lommel HV Lommel (B) - HV Arena (B) - - -
Regio Limburg - J16 B
QI05 06/03/2021 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem 2 (B) - Hubo Initia Hasselt 1 - - -
QI06 06/03/2021 Sporthal De Zonhoeve Hestia Bilzen - Kreasa Handbal Houthalen - - -
QI08 06/03/2021 Sint-Truiden - Sporthal Jodenstraat HB Sint-Truiden - Handbal Tongeren 2 (B) - - -
Regio Limburg - M15 (Zone Oost)
QJ40 06/03/2021 13:30 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt - Sporting Pelt - - -
QJ42 06/03/2021 15:00 Pelt - Sportcentrum De Bemvoort DHC Overpelt 2 (B) - HC Maasmechelen '65 - - -
QJ41 07/03/2021 11:30 Pelt - Sportcentrum De Bemvoort DHC Overpelt 1 - DHC Meeuwen (B) - - -
Regio Limburg - J14 A
QK43 06/03/2021 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt - HV Lommel - - -
QK41 06/03/2021 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt 2 (B) - Sporting Pelt 1 - - -
QK42 06/03/2021 Sportcentrum De Bemvoort HC Overpelt - Kreasa Handbal Houthalen - - -
QK45 06/03/2021 16:50 Gemeentelijke Sporthal Eksel HV Arena - HC Beringen (B) - - -
Regio Limburg - J14 B
QL43 06/03/2021 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem - HHV Meeuwen (B) - - -
QL45 06/03/2021 Sp. De Kommel HC Maasmechelen '65 (B) - Hestia Bilzen - - -
QL41 06/03/2021 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt 1 - Sporting Pelt 2 (B) - - -
QL42 06/03/2021 Sint-Truiden - Sporthal Trudo HB Sint-Truiden - Handbal Tongeren - - -
Regio Limburg - M13 A
QM26 06/03/2021 Meeuwen-Gruitrode - Gemeentelijk Sportcentrum DHC Meeuwen - DHC Overpelt 1 - - -
QM27 06/03/2021 Sporthal De Zonhoeve Hestia Bilzen 2 (B) - HC Beringen (B) - - -
QM25 06/03/2021 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt - Sezoens Achilles Bocholt - - -
Regio Limburg - M13 B
QN26 06/03/2021 Sint-Truiden - Sporthal Trudo HB Sint-Truiden - DHC Overpelt 2 (B) - - -
QN27 06/03/2021 Sporthal De Zonhoeve Hestia Bilzen 1 - Handbal Lummen - - -
QN25 06/03/2021 Sportoase Eburons Dome Handbal Tongeren - HC Pentagoon Kortessem - - -
Regio Limburg - Heren
QQ22 06/03/2021 Sp. De Kommel HC Maasmechelen '65 (R) - Sezoens Achilles Bocholt (R) - - -
QQ19 06/03/2021 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem (R) - Kreasa Handbal Houthalen (R) - - -
QQ23 07/03/2021 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt 3 (R) - HC Hades Hamont-Achel (R) - - -
QQ20 07/03/2021 Sportcentrum Kiewit Real Kiewit (R) - HC Overpelt (R) - - -
QQ24 07/03/2021 Sint-Truiden - Sporthal Trudo HB Sint-Truiden (R) - HHV Meeuwen (R) - - -
QQ21 07/03/2021 Sporthal Merode ESC 90 (NL) (R) - Hannibal Tessenderlo (R) - - -