<< vorige week Week 1 volgende week >>
# Datum Locatie Thuisploeg - Uitploeg Scheidsrechter 1 Scheidsrechter 2 Waarnemer
Oost West heren
OA30 10/01/2021 13:00 Sporthal Evergem-Centrum HBC Evergem (R) - Handbalclub Dendermonde (1) - - -
Oost West J18 OOst
OC27 10/01/2021 15:00 Sporthal Evergem-Centrum HBC Evergem - HC Aalst - - -
OC28 10/01/2021 15:01 Sporthal Evergem-Centrum HBC Evergem - HC Aalst - - -
Oost West J18 West
OD25 09/01/2021 15:00 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem - Apolloon Kortrijk 1 (J18 A) - - -
OD26 09/01/2021 15:01 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem - Apolloon Kortrijk 1 (J18 A) - - -
Oost West J16 West
OE49 09/01/2021 13:30 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem - Apolloon Kortrijk 1 (J16 A) - - -
OE50 09/01/2021 13:31 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem - Apolloon Kortrijk 1 (J16 A) - - -
Oost West J14 Oost
OG111 09/01/2021 10:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster - Elita Buggenhout 1 - - -
OG109 09/01/2021 10:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster - Elita Buggenhout 1 - - -
OG110 09/01/2021 10:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster - Elita Buggenhout 1 - - -
OG117 09/01/2021 15:00 Sportpark Eeklo HC Eeklo (JM14) - Handbalclub Dendermonde - - -
OG115 09/01/2021 15:00 Sportpark Eeklo HC Eeklo (JM14) - Handbalclub Dendermonde - - -
OG116 09/01/2021 15:00 Sportpark Eeklo HC Eeklo (JM14) - Handbalclub Dendermonde - - -
OG118 09/01/2021 17:00 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent (2) (R) - HBC Evergem - - -
OG119 09/01/2021 17:01 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent (2) (R) - HBC Evergem - - -
OG120 09/01/2021 17:02 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent (2) (R) - HBC Evergem - - -
OG114 10/01/2021 14:30 Stedelijk Sport- en Jeugdcomplex Handbal Lokeren (R) - HC DB Gent (1) - - -
OG112 10/01/2021 14:30 Stedelijk Sport- en Jeugdcomplex Handbal Lokeren (R) - HC DB Gent (1) - - -
OG113 10/01/2021 14:30 Stedelijk Sport- en Jeugdcomplex Handbal Lokeren (R) - HC DB Gent (1) - - -
Oost West J14 West
OH90 09/01/2021 14:30 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 1 - Apolloon Kortrijk 2 (J14 B) (R) - - -
OH88 09/01/2021 14:30 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 1 - Apolloon Kortrijk 2 (J14 B) (R) - - -
OH89 09/01/2021 14:30 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 1 - Apolloon Kortrijk 2 (J14 B) (R) - - -
OH82 09/01/2021 16:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 2 - Handbalclub Izegem - - -
OH83 09/01/2021 16:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 2 - Handbalclub Izegem - - -
OH84 09/01/2021 16:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 2 - Handbalclub Izegem - - -
OH85 10/01/2021 9:45 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub - Apolloon Kortrijk 1 (J14 A) - - -
OH86 10/01/2021 9:46 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub - Apolloon Kortrijk 1 (J14 A) - - -
OH87 10/01/2021 9:47 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub - Apolloon Kortrijk 1 (J14 A) - - -
Oost West JM12 Oost
OL59 09/01/2021 00:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster (BYE) - Elita Buggenhout 1 - - -
OL60 09/01/2021 00:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster (BYE) - Elita Buggenhout 1 - - -
OL58 09/01/2021 00:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster (BYE) - Elita Buggenhout 1 - - -
OL63 09/01/2021 13:30 Sportpark Eeklo HC Eeklo (JM12) - Handbalclub Dendermonde (U12) - - -
OL61 09/01/2021 13:30 Sportpark Eeklo HC Eeklo (JM12) - Handbalclub Dendermonde (U12) - - -
OL62 09/01/2021 13:30 Sportpark Eeklo HC Eeklo (JM12) - Handbalclub Dendermonde (U12) - - -
Oost West JM12 West
OM85 09/01/2021 00:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare - Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R) - - -
OM86 09/01/2021 00:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare - Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R) - - -
OM87 09/01/2021 00:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare - Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R) - - -
OM82 10/01/2021 11:10 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub (Tielt) - Apolloon Kortrijk 1 (U12 A) - - -
OM83 10/01/2021 11:10 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub (Tielt) - Apolloon Kortrijk 1 (U12 A) - - -
OM84 10/01/2021 11:10 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub (Tielt) - Apolloon Kortrijk 1 (U12 A) - - -
OM89 10/01/2021 15:30 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor - HC Olva Brugge (B) - - -
OM90 10/01/2021 15:30 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor - HC Olva Brugge (B) - - -
OM88 10/01/2021 15:30 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor - HC Olva Brugge (B) - - -
Regio Limburg - Heren A
QA46 09/01/2021 Sporthal De Voordijcker Hannibal Tessenderlo (R) - Bye 2 - - -
QA47 09/01/2021 Sp. De Posthoorn Hamont-Achel HC Hades Hamont-Achel (R) - Sezoens Achilles Bocholt (R) - - -
QA48 09/01/2021 Sportcentrum De Bemvoort HC Overpelt (R) - HHV Meeuwen (R) - - -
QA45 09/01/2021 Sportpark Lakerveld Kreasa Handbal Houthalen (R) - Bye 1 - - -
Regio Limburg - Heren B
QB48 09/01/2021 Bye 1 - ESC 90 (NL) (R) - - -
QB17 09/01/2021 Sp. De Kommel HC Maasmechelen '65 (R) - HB Sint-Truiden (R) - - -
QB46 09/01/2021 Bye 2 - Hubo Initia Hasselt 3 (R) - - -
QB47 10/01/2021 Sportcentrum Kiewit Real Kiewit (R) - HC Pentagoon Kortessem (R) - - -