<< vorige week Week 41 volgende week >>
# Datum Locatie Thuisploeg - Uitploeg Scheidsrechter 1 Scheidsrechter 2 Waarnemer
Heren BENE-League
A30 10/10/2020 00: C Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt - JD Techniek / Hurry-Up - - -
A27 10/10/2020 00: C Visé - Hall Omnisports HC VISÉ BM - Kembit-Lions - - -
A26 10/10/2020 20:15 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt - Sezoens Achilles Bocholt Geraets Paul Geraets Ruud Kerremans Guy
A28 10/10/2020 20:30 Wespelaar - Sporthal Den Dijk HC Atomix - Handbal Tongeren Tanasescu Adrian Van Kessel Laurens Verelst Jos
A29 10/10/2020 C:00 Sporthal De Bloemhof Green Park / Aalsmeer - Herpertz Bevo HC - - -
Heren 1° Nationale
B26 10/10/2020 Eupen - Sportzentrum KTSV EUPEN - Bye - - -
B29 10/10/2020 00: C Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem - HC EYNATTEN-RAEREN - - -
B30 10/10/2020 20:15 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt Sasja HC - HC DB Gent Peeters Jimmy Van Loock Michael -
B27 10/10/2020 20:15 Merksem - Sportcentrum De Rode Loop Olse Merksem HC - EHC TOURNAI Box Mario Tuinstra Rob -
B28 10/10/2020 20:15 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk - Kreasa Handbal Houthalen Depoortere Simon Verschaeve Wim De Boeck Wilfried
Heren 2° Nationale
C75 10/10/2020 00: C Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt - UNION BEYNOISE HANDBALL - - -
C29 10/10/2020 00: C Lebbeke - Farys Sportcentrum Elita Lebbeke - HC HERSTAL - - -
C26 10/10/2020 19:00 Kraainem - Hall Omnisports HC KRAAINEM - Sezoens Achilles Bocholt George Patrick Pierloot Thierry -
C27 10/10/2020 C:00 Hall Omnisports Robert Collignon HC AMAY - UNITED BRUSSELS HC - - -
C28 11/10/2020 17:00 Sint-Truiden - Sporthal Trudo HB Sint-Truiden - JEUNESSE JEMEPPE HANDBALL Kostic Nemanja Theyssens Sam Hermans Patrick
Dames 1° Nationale
D23 10/10/2020 00: C Hoboken - Sporthal Sorghvliedt DHW United Antwerpen - HC EYNATTEN-RAEREN - - -
D22 10/10/2020 18:00 Eupen - Sportzentrum KTSV EUPEN - DHC Overpelt Jaeckel Barbara Thiam Dino -
D24 10/10/2020 18:00 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt - HB Sint-Truiden De Proft Jozef Jansen Raf -
D25 10/10/2020 18:30 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - HC DB Gent Bruneel Felix-Alexander Melange Willem Cornelis Raoul
D21 10/10/2020 C:00 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster - HANDBALL FÉMINA VISÉ - - -
Dames 1° Nationale Reserven
DR23 10/10/2020 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt DHW United Antwerpen - Bye - - -
DR24 10/10/2020 16:00 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt - HB Sint-Truiden Theuwissen Patrick Stevens Yvo -
DR22 10/10/2020 16:00 Eupen - Sportzentrum KTSV EUPEN - DHC Overpelt - - -
DR25 10/10/2020 16:30 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - HC DB Gent Blanckaert Kelly Messens Kilian -
DR21 10/10/2020 C:00 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster - HANDBALL FÉMINA VISÉ - - -
Dames 2° Nationale
E20 10/10/2020 17:45 Wespelaar - Sporthal Den Dijk HC Atomix - UNITED BRUSSELS HC Hermans Patrick Loos Cyrille -
E19 10/10/2020 20:00 Sportoase Elshout Brasschaat HC - HC SPRIMONT Baita Paul Doise Dirk -
E22 10/10/2020 C:00 Beyne-Heusay - Hall Omnisports Edmond Rigo UNION BEYNOISE HANDBALL - ENTENTE DU CENTRE CLH - - -
E24 11/10/2020 00: C Evere - Salle Omnisports François Guillaume BRUSSELS HC - Sporting Pelt - - -
E21 11/10/2020 18:00 Groot-Bijgaarden - Sportcomplex Ten Gaerde GBSK Handbal - DHC Meeuwen Daeninck Tim Verhofstadt Sam Denis Philippe
E89 11/10/2020 C:00 Flémalle - Salle Omnisports André Cools ROC FLÉMALLE - HBC Evergem - - -
Heren Liga 1
F22 10/10/2020 Merksem - Sportcentrum De Rode Loop Olse Merksem HC - Bye - - -
F20 10/10/2020 14:30 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt - HK Waasmunster Denis Philippe Daniels Davy -
F19 10/10/2020 16:00 Wespelaar - Sporthal Den Dijk HC Atomix - Sasja HC Hermans Patrick Loos Cyrille -
F21 10/10/2020 18:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk - Handbal Tongeren Van Hove Wim Van Mele Erik -
F23 10/10/2020 20:30 Gem. Sp. Meeuwen HHV Meeuwen - Handbalclub Roeselare Delanghe Winrik Daniels Davy -
F24 10/10/2020 20:30 Sportpark Eeklo HC Eeklo - Uilenspiegel HV Mannaert Didier Janssens Dieter -
Heren Liga 2
G24 10/10/2020 14:30 Sportcentrum Julien Saelens HC Olva Brugge - Brasschaat HC Adamczyk Mieczyslaw Verschelde Jean-Paul -
G20 10/10/2020 18:00 Lebbeke - Farys Sportcentrum Elita Lebbeke - HK Waasmunster De Buck Frederik Donea Stefan -
G19 10/10/2020 18:30 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem - GBSK Handbal Janssens Jochen Janssens Walter -
G23 10/10/2020 20:15 Sporthal De Plaon HC Welta Mechelen - HC 't Noorden Goven Jos Put Dominiek -
G21 10/10/2020 21:00 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - HC Overpelt Blanckaert Kelly Voordeckers Hannah -
G22 10/10/2020 C:00 Aalst - Sporthal Ten Rozen HC Aalst - HBC Evergem - - -
Heren Liga 3
H21 10/10/2020 00: C Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub - Handbalclub Roeselare Adamczyk Mieczyslaw Verschelde Jean-Paul -
H24 10/10/2020 14:00 Sportschuur Wilsele HC Leuven 2019 - HC Schoten Priem Ivan Goguta Vlad -
H23 10/10/2020 18:30 Sporthal De Zonhoeve Hestia Bilzen - Handbal Lokeren Theuwissen Patrick Stevens Yvo -
H19 10/10/2020 18:30 Sportpark Eeklo HC Eeklo - HC Rhino Janssens Dieter Mannaert Didier -
H22 10/10/2020 20:15 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem - HC Attila Temse Zablocki Zbigniew Miermans Marcel -
H20 10/10/2020 20:15 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent - HC Atomix Moeyersoons Guido Vanhoyweghen Koen -
Dames Liga
I14 10/10/2020 00: C Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem - Sporting Pelt Vandoorne Frank Tanghe Jonathan -
I13 10/10/2020 16:45 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk - HB Sint-Truiden Baita Paul Doise Dirk -
I15 10/10/2020 18:15 Sporthal De Plaon HC Welta Mechelen - Uilenspiegel HV Thoelen David Koppen Jonas -
I12 10/10/2020 18:30 Aalst - Sporthal Ten Rozen HC Aalst - Brabo Denderbelle Schaillie Misael - -
I11 10/10/2020 18:45 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem - HC Schoten Zablocki Zbigniew Miermans Marcel -
Oefenwedstrijden
L24 06/10/2020 20:30 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub - Handbalclub Izegem - - -
Oost West heren
OA16 10/10/2020 15:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (Heren 3 (R)) (R) - Handbalclub Dendermonde (2R) (R) Baita Paul Doise Dirk -
OA13 11/10/2020 00:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster (BYE) (R) - Handbalclub Thor - - -
OA14 11/10/2020 0C:00 Aalst - Sporthal Ten Rozen HC Aalst (R) - Handbalclub Dendermonde (1) - - -
OA15 11/10/2020 14:15 Evergem - Sportcentrum Hoge Wal HBC Evergem (R) - Elita Lebbeke (R) Delcloo Andy De Smet Willem -
Oost West Dames
OB16 10/10/2020 00:00 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle 2 (GoldenLadies (R)) (R) - HC Eeklo - - -
OB17 10/10/2020 14:30 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle 1 (R) (R) - Handbalclub Thor Elouch Karim Lahlou Yahya -
OB19 10/10/2020 17:45 Sporthal Sint-Gillis Handbalclub Dendermonde - DHC Waasmunster (Regio) Elouch Karim Lahlou Yahya -
OB18 11/10/2020 13:30 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent - Handbalclub Roeselare Janssens Dieter Janssens Walter -
OB20 11/10/2020 15:00 Sportcentrum Julien Saelens HC Olva Brugge - HC Aalst (R) Bruneel Felix-Alexander Melange Willem -
Oost West J18 OOst
OC15 10/10/2020 16:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster (B) (R) - HC Eeklo Mannaert Rayke - -
OC16 10/10/2020 16:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster (B) (R) - HC Eeklo Mannaert Rayke - -
OC13 11/10/2020 12:30 Evergem - Sportcentrum Hoge Wal HBC Evergem - Elita Lebbeke (Buggenhout) De Smet Willem Delcloo Andy -
OC14 11/10/2020 12:30 Evergem - Sportcentrum Hoge Wal HBC Evergem - Elita Lebbeke (Buggenhout) De Smet Willem Delcloo Andy -
Oost West J18 West
OD15 10/10/2020 12:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J18 B) (R) - HC DB Gent Verstraete Jaromir Verstraete Aljoscha -
OD16 10/10/2020 12:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J18 B) (R) - HC DB Gent Verstraete Jaromir Verstraete Aljoscha -
OD14 10/10/2020 13:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J18 A) - Handbalclub Izegem Verstraete Jaromir Verstraete Aljoscha -
OD13 10/10/2020 13:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J18 A) - Handbalclub Izegem Verstraete Jaromir Verstraete Aljoscha -
Oost West J16 West
OE28 10/10/2020 16:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare (B) - Apolloon Kortrijk 1 (J16 A) Corteville Fien - -
OE27 10/10/2020 16:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare (B) - Apolloon Kortrijk 1 (J16 A) Corteville Fien - -
OE25 11/10/2020 13:30 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub 2 (Tielt) - Handbalclub Izegem Samyn Robin - -
OE26 11/10/2020 13:30 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub 2 (Tielt) - Handbalclub Izegem Samyn Robin - -
OE29 11/10/2020 15:00 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt) - Apolloon Kortrijk 2 (J16 B) (R) Samyn Robin - -
OE30 11/10/2020 15:00 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt) - Apolloon Kortrijk 2 (J16 B) (R) Samyn Robin - -
OE31 11/10/2020 16:30 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor - HC Olva Brugge Vandewalle Thomas Vandewalle Stan -
OE32 11/10/2020 16:30 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor - HC Olva Brugge Vandewalle Thomas Vandewalle Stan -
Oost West J16Oost
OF23 10/10/2020 14:30 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster - HBC Evergem Kerremans Guy - -
OF24 10/10/2020 14:30 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster - HBC Evergem Kerremans Guy - -
OF22 10/10/2020 16:45 Sportpark Eeklo HC Eeklo (J16) - HC DB Gent Aers Jonas - -
OF21 10/10/2020 16:45 Sportpark Eeklo HC Eeklo (J16) - HC DB Gent Aers Jonas - -
OF19 11/10/2020 C:00 Stedelijk Sport- en Jeugdcomplex Handbal Lokeren (R) - Elita Buggenhout - - -
OF20 11/10/2020 C:00 Stedelijk Sport- en Jeugdcomplex Handbal Lokeren (R) - Elita Buggenhout - - -
Oost West J14 Oost
OG48 10/10/2020 13:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster - HBC Evergem - - -
OG46 10/10/2020 13:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster - HBC Evergem - - -
OG47 10/10/2020 13:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster - HBC Evergem - - -
OG41 10/10/2020 15:00 Sportpark Eeklo HC Eeklo (JM14) - HC DB Gent (1) - - -
OG42 10/10/2020 15:00 Sportpark Eeklo HC Eeklo (JM14) - HC DB Gent (1) - - -
OG40 10/10/2020 15:00 Sportpark Eeklo HC Eeklo (JM14) - HC DB Gent (1) - - -
OG43 10/10/2020 16:00 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent (2) (R) - Handbalclub Dendermonde - - -
OG44 10/10/2020 16:31 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent (2) (R) - Handbalclub Dendermonde - - -
OG45 10/10/2020 16:32 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent (2) (R) - Handbalclub Dendermonde - - -
OG38 11/10/2020 C:00 Stedelijk Sport- en Jeugdcomplex Handbal Lokeren (R) - Elita Buggenhout 1 - - -
OG39 11/10/2020 C:00 Stedelijk Sport- en Jeugdcomplex Handbal Lokeren (R) - Elita Buggenhout 1 - - -
OG37 11/10/2020 C:00 Stedelijk Sport- en Jeugdcomplex Handbal Lokeren (R) - Elita Buggenhout 1 - - -
Oost West J14 West
OH33 10/10/2020 14:30 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 1 - Apolloon Kortrijk 1 (J14 A) - - -
OH31 10/10/2020 14:30 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 1 - Apolloon Kortrijk 1 (J14 A) - - -
OH32 10/10/2020 14:30 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 1 - Apolloon Kortrijk 1 (J14 A) - - -
OH34 11/10/2020 15:00 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor - Apolloon Kortrijk 2 (J14 B) (R) - - -
OH35 11/10/2020 15:01 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor - Apolloon Kortrijk 2 (J14 B) (R) - - -
OH36 11/10/2020 15:02 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor - Apolloon Kortrijk 2 (J14 B) (R) - - -
OH28 11/10/2020 9:45 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub - Handbalclub Izegem - - -
OH29 11/10/2020 9:46 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub - Handbalclub Izegem - - -
OH30 11/10/2020 9:47 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub - Handbalclub Izegem - - -
Oost West M13
OK34 10/10/2020 11:30 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster (M13) - Handbalclub Thor - - -
OK35 10/10/2020 11:30 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster (M13) - Handbalclub Thor - - -
OK36 10/10/2020 11:30 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster (M13) - Handbalclub Thor - - -
OK31 10/10/2020 13:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (M13) - Brabo Denderbelle - - -
OK32 10/10/2020 13:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (M13) - Brabo Denderbelle - - -
OK33 10/10/2020 13:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (M13) - Brabo Denderbelle - - -
OK28 10/10/2020 13:30 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 2 (R) - Handbalclub Izegem 1 - - -
OK29 10/10/2020 13:31 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 2 (R) - Handbalclub Izegem 1 - - -
OK30 10/10/2020 13:32 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 2 (R) - Handbalclub Izegem 1 - - -
Oost West JM12 Oost
OL22 10/10/2020 00:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster (BYE) - HBC Evergem - - -
OL23 10/10/2020 00:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster (BYE) - HBC Evergem - - -
OL24 10/10/2020 00:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster (BYE) - HBC Evergem - - -
OL19 10/10/2020 13:30 Sportpark Eeklo HC Eeklo (JM12) - HC DB Gent - - -
OL20 10/10/2020 13:30 Sportpark Eeklo HC Eeklo (JM12) - HC DB Gent - - -
OL21 10/10/2020 13:30 Sportpark Eeklo HC Eeklo (JM12) - HC DB Gent - - -
Oost West JM12 West
OM32 10/10/2020 13:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare - Apolloon Kortrijk 1 (U12 A) - - -
OM33 10/10/2020 13:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare - Apolloon Kortrijk 1 (U12 A) - - -
OM31 10/10/2020 13:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare - Apolloon Kortrijk 1 (U12 A) - - -
OM36 11/10/2020 00:00 Sportcentrum De Spuikom Handbalclub Thor - Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R) - - -
OM34 11/10/2020 00:00 Sportcentrum De Spuikom Handbalclub Thor - Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R) - - -
OM35 11/10/2020 00:00 Sportcentrum De Spuikom Handbalclub Thor - Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R) - - -
OM29 11/10/2020 11:10 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub (Tielt) - Handbalclub Izegem - - -
OM30 11/10/2020 11:10 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub (Tielt) - Handbalclub Izegem - - -
OM28 11/10/2020 11:10 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub (Tielt) - Handbalclub Izegem - - -
Oost West AVB M15
ON23 10/10/2020 10:00 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster (M15) - HC Heist o/d Berg - - -
ON24 10/10/2020 10:00 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster (M15) - HC Heist o/d Berg - - -
ON20 11/10/2020 13:30 Sportcentrum Julien Saelens HC Olva Brugge (B) - HC Schoten - - -
ON19 11/10/2020 13:30 Sportcentrum Julien Saelens HC Olva Brugge (B) - HC Schoten - - -
Regio AVB Heren
PA42 10/10/2020 18:30 Sporthal Vordensteyn HC Schoten (R) - GBSK Handbal De Moor Mark Vijgen Johan -
PA16 11/10/2020 16:30 Sporthal Rooienberg HC Heist o/d Berg (Heist-Duffel R) - Olse Merksem HC (R) Stas Evelien Morel Elisabeth Everaert Mark
PA15 11/10/2020 17:45 Sporthal Heist o/d Berg HC Heist o/d Berg - HC Welta Mechelen Rottiers Kevin Messens Kilian -
Regio AVB Dames
PB15 10/10/2020 17:00 Sporthal Horito HC Rhino - HC Heist o/d Berg (R) Van Goubergen Matthias Janssens Koen -
PB14 11/10/2020 16:00 Groot-Bijgaarden - Sportcomplex Ten Gaerde GBSK Handbal (R) - HC Schoten (R) Kiebooms Ilias Raeymaekers Yarrick -
PB16 11/10/2020 16:00 Sporthal Heist o/d Berg HC Heist o/d Berg - HC Atomix (R) Rottiers Kevin Messens Kilian -
Regio AVB J18
PC16 10/10/2020 16:45 Sporthal Vordensteyn HC Schoten - HC Leuven 2019 De Moor Mark Vijgen Johan -
PC15 11/10/2020 16:30 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - HC Heist o/d Berg Henderix Cedric Henderix Emma -
Regio AVB/OOSTWEST M17
PD16 10/10/2020 10:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk - Handbalclub Roeselare Verstraete Jaromir Verstraete Aljoscha -
PD14 10/10/2020 15:00 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem - HC Leuven 2019 Vandoorne Frank Tanghe Jonathan -
PD13 11/10/2020 00:00 C Sportschuur Wilsele HC Leuven 2019 (2 B) - HC Schoten - - -
PD15 11/10/2020 10:30 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - DHC Waasmunster - - -
Regio AVB U16 Zuid
PE12 11/10/2020 14:00 Groot-Bijgaarden - Sportcomplex Ten Gaerde GBSK Handbal - HC Heist o/d Berg - - -
PE11 11/10/2020 15:00 Keerbergen - Sporthal Koninklijk Atheneum HC Atomix - Uilenspiegel HV - - -
Regio AVB U16 Noord
PF12 10/10/2020 15:30 Merksem - Sportcentrum De Rode Loop Olse Merksem HC (B) - Sasja HC - - -
PF10 11/10/2020 16:30 Sportoase Elshout Brasschaat HC - HC Rhino (B) - - -
PF11 11/10/2020 C 00 00 C Sporthal Vordensteyn HC Schoten - HvH Zandvliet (zandvliet/schoten B) - - -
Regio AVB/Limburg M15 (zone Midden)
PG11 11/10/2020 00: C Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt - HC Atomix - - -
PG12 11/10/2020 14:30 Sint-Truiden - Sporthal Trudo HB Sint-Truiden (B) - Kreasa Handbal Houthalen - - -
PG10 11/10/2020 15:45 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem - Hestia Bilzen (B) - - -
Regio AVB U14 Zuid
PH13 10/10/2020 16:30 Sporthal De Plaon HC Welta Mechelen - HC Heist o/d Berg - - -
PH16 11/10/2020 13:15 Keerbergen - Sporthal Koninklijk Atheneum HC Atomix - Handbalclub Eagles Aarschot (B) (B) - - -
Regio AVB U14 Noord
PI13 10/10/2020 14:00 Merksem - Sportcentrum De Rode Loop Olse Merksem HC - HvH Zandvliet - - -
PI15 10/10/2020 15:15 Sporthal Vordensteyn HC Schoten 1 - Sasja HC 2 (B) - - -
PI16 11/10/2020 14:30 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - Sasja HC 1 - - -
Regio AVB M13
PJ10 10/10/2020 14:30 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - HC Schoten - - -
PJ12 10/10/2020 16:00 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt Sasja HC - HC Heist o/d Berg - - -
Regio AVB U12 Zuid
PK13 10/10/2020 Sporthal De Plaon HC Welta Mechelen - HC Heist o/d Berg - - -
PK15 11/10/2020 10:00 Keerbergen - Sporthal Koninklijk Atheneum HC Atomix (B) - GBSK Handbal - - -
PK16 11/10/2020 11:30 Keerbergen - Sporthal Koninklijk Atheneum HC Atomix - Handbalclub Eagles Aarschot - - -
Regio AVB U12 Noord
PL15 10/10/2020 13:45 Sporthal Vordensteyn HC Schoten - Brasschaat HC - - -
PL13 10/10/2020 17:00 Merksem - Sportcentrum De Rode Loop Olse Merksem HC - HvH Zandvliet - - -
PL16 11/10/2020 12:30 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - Sasja HC - - -
Regio Limburg - Heren A
QA13 10/10/2020 Sportcentrum De Bemvoort HC Overpelt (R) - Bye 1 - - -
QA15 10/10/2020 C:00 Gem. Sp. Meeuwen HHV Meeuwen (R) - Kreasa Handbal Houthalen (R) Ponsard Olivier Muysers Tom -
QA14 11/10/2020 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt (R) - Bye 2 - - -
QA08 11/10/2020 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt (R) - Hannibal Tessenderlo (R) Herremans Benjamin Vanspauwen Casper -
Regio Limburg - Heren B
QB13 10/10/2020 Bye 1 - HC Maasmechelen '65 (R) - - -
QB14 10/10/2020 00: C Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem (R) - Hubo Initia Hasselt 3 (R) Driljeux Daniel Paredis Jean -
QB15 10/10/2020 00: C Sporthal Merode ESC 90 (NL) (R) - HB Sint-Truiden (R) - - -
QB16 11/10/2020 Sportcentrum Kiewit Real Kiewit (R) - Bye 2 - - -
Regio Limburg - Dames
QC07 11/10/2020 13:00 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt 3 (R) - Hannibal Tessenderlo (Tessenderlo / Houthalen) (R) Theuwissen Patrick Stevens Yvo -
Regio Limburg - J18
QE05 10/10/2020 00: C Sporthal De Zonhoeve Hestia Bilzen (B) - Sporting Pelt Giardina Leander Mertens Joren -
QE04 10/10/2020 15:15 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem (B) - Hannibal Tessenderlo (Tessenderlo / Houthalen) (B) Driljeux Daniel Paredis Jean -
QE03 10/10/2020 17:00 Gem. Sp. Meeuwen HHV Meeuwen - Hubo Initia Hasselt 2 (B) Ponsard Olivier - -
QE02 10/10/2020 C:00 Bye 1 - HV Arena (B) - - -
QE01 11/10/2020 14:00 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt - Hubo Initia Hasselt 1 Ponsard Olivier Muysers Tom -
Regio Limburg - M17 (Zone Oost)
QG15 10/10/2020 00: C Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt (B) - HV Arena (B) - - -
QG13 10/10/2020 13:30 Sporthal De Zonhoeve Hestia Bilzen - Hubo Initia Hasselt - - -
QG14 10/10/2020 16:00 Pelt - Sportcentrum De Bemvoort DHC Overpelt 1 - Handbal Tongeren - - -
QG16 11/10/2020 17:15 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem - Kreasa Handbal Houthalen (Kreasa Houthalen/Tessenderlo) (B) - - -
Regio Limburg - J16 A
QH16 10/10/2020 Bye - Handbal Tongeren 1 - - -
QH14 10/10/2020 00: C Sportcentrum De Bemvoort HC Overpelt (B) - Sporting Pelt - - -
QH13 10/10/2020 10:30 Provil Lommel HV Lommel (B) - Hubo Initia Hasselt 2 (B) - - -
QH15 10/10/2020 12:45 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem 1 - HV Arena (B) - - -
Regio Limburg - J16 B
QI13 10/10/2020 Bye - Hubo Initia Hasselt 1 - - -
QI16 10/10/2020 12:00 Sporthal De Zonhoeve Hestia Bilzen - Handbal Tongeren 2 (B) - - -
QI15 10/10/2020 14:15 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem 2 (B) - Sezoens Achilles Bocholt - - -
QI14 11/10/2020 15:45 Sint-Truiden - Sporthal Trudo HB Sint-Truiden - Kreasa Handbal Houthalen - - -
Regio Limburg - M15 (Zone Oost)
QJ12 10/10/2020 C:00 Pelt - Sportcentrum De Bemvoort DHC Overpelt 2 (B) - HC Maasmechelen '65 - - -
QJ10 10/10/2020 C:00 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt - Sporting Pelt - - -
QJ11 11/10/2020 11:30 Pelt - Sportcentrum De Bemvoort DHC Overpelt 1 - DHC Meeuwen (B) - - -
Regio Limburg - J14 A
QK20 10/10/2020 Sportcentrum De Bemvoort HC Overpelt - Bye 1 - - -
QK16 10/10/2020 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt 2 (B) - Bye 2 - - -
QK17 10/10/2020 00: C Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt 1 - Sezoens Achilles Bocholt - - -
QK19 10/10/2020 15:00 Sportpark Lakerveld Kreasa Handbal Houthalen - HC Beringen (B) - - -
QK18 10/10/2020 C:00 Gemeentelijke Sporthal Eksel HV Arena - HV Lommel - - -
Regio Limburg - J14 B
QL19 10/10/2020 12:45 Sportoase Eburons Dome Handbal Tongeren - Hestia Bilzen - - -
QL18 10/10/2020 13:30 Sp. De Kommel HC Maasmechelen '65 (B) - HHV Meeuwen (B) - - -
QL16 11/10/2020 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt 1 - Bye 1 - - -
QL20 11/10/2020 00: C Sint-Truiden - Sporthal Trudo HB Sint-Truiden - Handbalvereniging B.F.C. (NL) (B) - - -
QL17 11/10/2020 13:00 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt 2 (B) - HC Pentagoon Kortessem - - -
Regio Limburg - M13 A
QM11 10/10/2020 09:30 Pelt - Sportcentrum De Bemvoort DHC Overpelt 1 - DHC Meeuwen - - -
QM10 10/10/2020 C:00 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt - Sporting Pelt - - -
QM12 11/10/2020 11:45 Sporthal Curticella HC Beringen (B) - Hestia Bilzen 2 (B) - - -
Regio Limburg - M13 B
QN11 10/10/2020 00: C Pelt - Sportcentrum De Bemvoort DHC Overpelt 2 (B) - HB Sint-Truiden - - -
QN12 11/10/2020 10:00 Sporthal De Kambergen Handbal Lummen - Hestia Bilzen 1 - - -
QN10 11/10/2020 14:15 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem - Handbal Tongeren - - -
Regio Limburg - J12 A
QO20 10/10/2020 Bye 2 - HV Lommel - - -
QO18 10/10/2020 12:50 Gemeentelijke Sporthal Eksel HV Arena - Sezoens Achilles Bocholt - - -
QO17 10/10/2020 15:00 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt - Hannibal Tessenderlo 2 (B) - - -
QO19 10/10/2020 15:30 Sportcentrum De Bemvoort HC Overpelt - HC Hades Hamont-Achel (B) - - -
QO16 11/10/2020 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt 2 (B) - Bye 1 - - -
Regio Limburg - J12 B
QP17 10/10/2020 11:15 Sportoase Eburons Dome Handbal Tongeren - Hannibal Tessenderlo 1 - - -
QP20 10/10/2020 11:30 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem (B) - HC Beringen - - -
QP18 10/10/2020 13:30 Sportpark Lakerveld Kreasa Handbal Houthalen (B) (B) - Hestia Bilzen - - -
QP16 11/10/2020 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt 1 - Bye 1 - - -
QP19 11/10/2020 13:15 Sint-Truiden - Sporthal Trudo HB Sint-Truiden 1 - Handbal Lummen (B) - - -