<< vorige week Week 41 volgende week >>
# Datum Locatie Thuisploeg - Uitploeg Uitslag
Heren BENE-League
A30 10/10/2020 00: C Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt - JD Techniek / Hurry-Up
A27 10/10/2020 00: C Visé - Hall Omnisports HC VISÉ BM - Kembit-Lions
A26 10/10/2020 20:15 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt - Sezoens Achilles Bocholt 24:28
A28 10/10/2020 20:30 Wespelaar - Sporthal Den Dijk HC Atomix - Handbal Tongeren 34:30
A29 10/10/2020 C:00 Sporthal De Bloemhof Green Park / Aalsmeer - Herpertz Bevo HC
Heren 1° Nationale
B26 10/10/2020 Eupen - Sportzentrum KTSV EUPEN - Bye
B29 10/10/2020 00: C Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem - HC EYNATTEN-RAEREN
B30 10/10/2020 20:15 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt Sasja HC - HC DB Gent 10:0
B27 10/10/2020 20:15 Merksem - Sportcentrum De Rode Loop Olse Merksem HC - EHC TOURNAI 32:26
B28 10/10/2020 20:15 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk - Kreasa Handbal Houthalen 24:19
Heren 2° Nationale
C75 10/10/2020 00: C Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt - UNION BEYNOISE HANDBALL
C29 10/10/2020 00: C Lebbeke - Farys Sportcentrum Elita Lebbeke - HC HERSTAL
C26 10/10/2020 19:00 Kraainem - Hall Omnisports HC KRAAINEM - Sezoens Achilles Bocholt 26:26
C27 10/10/2020 C:00 Hall Omnisports Robert Collignon HC AMAY - UNITED BRUSSELS HC
C28 11/10/2020 17:00 Sint-Truiden - Sporthal Trudo HB Sint-Truiden - JEUNESSE JEMEPPE HANDBALL 28:23
Dames 1° Nationale
D23 10/10/2020 00: C Hoboken - Sporthal Sorghvliedt DHW United Antwerpen - HC EYNATTEN-RAEREN
D22 10/10/2020 18:00 Eupen - Sportzentrum KTSV EUPEN - DHC Overpelt 26:23
D24 10/10/2020 18:00 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt - HB Sint-Truiden 23:28
D25 10/10/2020 18:30 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - HC DB Gent 26:18
D21 10/10/2020 C:00 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster - HANDBALL FÉMINA VISÉ
Dames 1° Nationale Reserven
DR23 10/10/2020 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt DHW United Antwerpen - Bye
DR24 10/10/2020 16:00 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt - HB Sint-Truiden 10:18
DR22 10/10/2020 16:00 Eupen - Sportzentrum KTSV EUPEN - DHC Overpelt 20:16
DR25 10/10/2020 16:30 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - HC DB Gent 17:12
DR21 10/10/2020 C:00 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster - HANDBALL FÉMINA VISÉ
Dames 2° Nationale
E20 10/10/2020 17:45 Wespelaar - Sporthal Den Dijk HC Atomix - UNITED BRUSSELS HC 15:24
E19 10/10/2020 20:00 Sportoase Elshout Brasschaat HC - HC SPRIMONT 17:30
E22 10/10/2020 C:00 Beyne-Heusay - Hall Omnisports Edmond Rigo UNION BEYNOISE HANDBALL - ENTENTE DU CENTRE CLH
E24 11/10/2020 00: C Evere - Salle Omnisports François Guillaume BRUSSELS HC - Sporting Pelt
E21 11/10/2020 18:00 Groot-Bijgaarden - Sportcomplex Ten Gaerde GBSK Handbal - DHC Meeuwen 10:0
E89 11/10/2020 C:00 Flémalle - Salle Omnisports André Cools ROC FLÉMALLE - HBC Evergem
Heren Liga 1
F22 10/10/2020 Merksem - Sportcentrum De Rode Loop Olse Merksem HC - Bye
F20 10/10/2020 14:30 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt - HK Waasmunster 26:28
F19 10/10/2020 16:00 Wespelaar - Sporthal Den Dijk HC Atomix - Sasja HC 31:25
F21 10/10/2020 18:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk - Handbal Tongeren 23:34
F23 10/10/2020 20:30 Gem. Sp. Meeuwen HHV Meeuwen - Handbalclub Roeselare 17:29
F24 10/10/2020 20:30 Sportpark Eeklo HC Eeklo - Uilenspiegel HV 27:21
Heren Liga 2
G24 10/10/2020 14:30 Sportcentrum Julien Saelens HC Olva Brugge - Brasschaat HC 25:29
G20 10/10/2020 18:00 Lebbeke - Farys Sportcentrum Elita Lebbeke - HK Waasmunster 30:21
G19 10/10/2020 18:30 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem - GBSK Handbal 20:22
G23 10/10/2020 20:15 Sporthal De Plaon HC Welta Mechelen - HC 't Noorden 32:28
G21 10/10/2020 21:00 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - HC Overpelt 20:30
G22 10/10/2020 C:00 Aalst - Sporthal Ten Rozen HC Aalst - HBC Evergem
Heren Liga 3
H21 10/10/2020 00: C Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub - Handbalclub Roeselare
H24 10/10/2020 14:00 Sportschuur Wilsele HC Leuven 2019 - HC Schoten 24:26
H23 10/10/2020 18:30 Sporthal De Zonhoeve Hestia Bilzen - Handbal Lokeren 26:20
H19 10/10/2020 18:30 Sportpark Eeklo HC Eeklo - HC Rhino 29:24
H22 10/10/2020 20:15 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem - HC Attila Temse 27:15
H20 10/10/2020 20:15 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent - HC Atomix 24:24
Dames Liga
I14 10/10/2020 00: C Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem - Sporting Pelt
I13 10/10/2020 16:45 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk - HB Sint-Truiden 19:18
I15 10/10/2020 18:15 Sporthal De Plaon HC Welta Mechelen - Uilenspiegel HV 23:14
I12 10/10/2020 18:30 Aalst - Sporthal Ten Rozen HC Aalst - Brabo Denderbelle 20:22
I11 10/10/2020 18:45 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem - HC Schoten 30:16
Oefenwedstrijden
L24 06/10/2020 20:30 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub - Handbalclub Izegem
Oost West heren
OA16 10/10/2020 15:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (Heren 3 (R)) (R) - Handbalclub Dendermonde (2R) (R) 31:25
OA13 11/10/2020 00:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster (BYE) (R) - Handbalclub Thor
OA14 11/10/2020 0C:00 Aalst - Sporthal Ten Rozen HC Aalst (R) - Handbalclub Dendermonde (1)
OA15 11/10/2020 14:15 Evergem - Sportcentrum Hoge Wal HBC Evergem (R) - Elita Lebbeke (R) 46:21
Oost West Dames
OB16 10/10/2020 00:00 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle 2 (GoldenLadies (R)) (R) - HC Eeklo
OB17 10/10/2020 14:30 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle 1 (R) (R) - Handbalclub Thor 24:28
OB19 10/10/2020 17:45 Sporthal Sint-Gillis Handbalclub Dendermonde - DHC Waasmunster (Regio) 21:20
OB18 11/10/2020 13:30 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent - Handbalclub Roeselare 9:9
OB20 11/10/2020 15:00 Sportcentrum Julien Saelens HC Olva Brugge - HC Aalst (R) 18:21
Oost West J18 OOst
OC15 10/10/2020 16:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster (B) (R) - HC Eeklo 12:18
OC16 10/10/2020 16:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster (B) (R) - HC Eeklo 9:21
OC13 11/10/2020 12:30 Evergem - Sportcentrum Hoge Wal HBC Evergem - Elita Lebbeke (Buggenhout) 17:11
OC14 11/10/2020 12:30 Evergem - Sportcentrum Hoge Wal HBC Evergem - Elita Lebbeke (Buggenhout) 16:11
Oost West J18 West
OD15 10/10/2020 12:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J18 B) (R) - HC DB Gent 15:14
OD16 10/10/2020 12:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J18 B) (R) - HC DB Gent 5:16
OD14 10/10/2020 13:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J18 A) - Handbalclub Izegem 10:20
OD13 10/10/2020 13:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J18 A) - Handbalclub Izegem 12:17
Oost West J16 West
OE28 10/10/2020 16:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare (B) - Apolloon Kortrijk 1 (J16 A) 10:16
OE27 10/10/2020 16:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare (B) - Apolloon Kortrijk 1 (J16 A) 8:18
OE25 11/10/2020 13:30 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub 2 (Tielt) - Handbalclub Izegem 6:12
OE26 11/10/2020 13:30 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub 2 (Tielt) - Handbalclub Izegem 12:12
OE29 11/10/2020 15:00 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt) - Apolloon Kortrijk 2 (J16 B) (R) 16:14
OE30 11/10/2020 15:00 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt) - Apolloon Kortrijk 2 (J16 B) (R) 14:14
OE31 11/10/2020 16:30 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor - HC Olva Brugge 12:2
OE32 11/10/2020 16:30 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor - HC Olva Brugge 14:11
Oost West J16Oost
OF23 10/10/2020 14:30 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster - HBC Evergem 24:6
OF24 10/10/2020 14:30 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster - HBC Evergem 25:12
OF22 10/10/2020 16:45 Sportpark Eeklo HC Eeklo (J16) - HC DB Gent 24:8
OF21 10/10/2020 16:45 Sportpark Eeklo HC Eeklo (J16) - HC DB Gent 14:2
OF19 11/10/2020 C:00 Stedelijk Sport- en Jeugdcomplex Handbal Lokeren (R) - Elita Buggenhout
OF20 11/10/2020 C:00 Stedelijk Sport- en Jeugdcomplex Handbal Lokeren (R) - Elita Buggenhout
Oost West J14 Oost
OG48 10/10/2020 13:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster - HBC Evergem 8:7
OG46 10/10/2020 13:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster - HBC Evergem 10:12
OG47 10/10/2020 13:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster - HBC Evergem 5:6
OG41 10/10/2020 15:00 Sportpark Eeklo HC Eeklo (JM14) - HC DB Gent (1) 10:10
OG42 10/10/2020 15:00 Sportpark Eeklo HC Eeklo (JM14) - HC DB Gent (1) 5:10
OG40 10/10/2020 15:00 Sportpark Eeklo HC Eeklo (JM14) - HC DB Gent (1) 8:10
OG43 10/10/2020 16:00 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent (2) (R) - Handbalclub Dendermonde 7:8
OG44 10/10/2020 16:31 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent (2) (R) - Handbalclub Dendermonde 4:8
OG45 10/10/2020 16:32 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent (2) (R) - Handbalclub Dendermonde 7:9
OG38 11/10/2020 C:00 Stedelijk Sport- en Jeugdcomplex Handbal Lokeren (R) - Elita Buggenhout 1
OG39 11/10/2020 C:00 Stedelijk Sport- en Jeugdcomplex Handbal Lokeren (R) - Elita Buggenhout 1
OG37 11/10/2020 C:00 Stedelijk Sport- en Jeugdcomplex Handbal Lokeren (R) - Elita Buggenhout 1
Oost West J14 West
OH33 10/10/2020 14:30 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 1 - Apolloon Kortrijk 1 (J14 A) 1:17
OH31 10/10/2020 14:30 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 1 - Apolloon Kortrijk 1 (J14 A) 2:17
OH32 10/10/2020 14:30 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 1 - Apolloon Kortrijk 1 (J14 A) 1:19
OH34 11/10/2020 15:00 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor - Apolloon Kortrijk 2 (J14 B) (R) 3:6
OH35 11/10/2020 15:01 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor - Apolloon Kortrijk 2 (J14 B) (R) 8:7
OH36 11/10/2020 15:02 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor - Apolloon Kortrijk 2 (J14 B) (R) 4:8
OH28 11/10/2020 9:45 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub - Handbalclub Izegem 4:5
OH29 11/10/2020 9:46 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub - Handbalclub Izegem 5:9
OH30 11/10/2020 9:47 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub - Handbalclub Izegem 5:7
Oost West M13
OK34 10/10/2020 11:30 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster (M13) - Handbalclub Thor 5:8
OK35 10/10/2020 11:30 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster (M13) - Handbalclub Thor 2:7
OK36 10/10/2020 11:30 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster (M13) - Handbalclub Thor 5:8
OK31 10/10/2020 13:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (M13) - Brabo Denderbelle
OK32 10/10/2020 13:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (M13) - Brabo Denderbelle
OK33 10/10/2020 13:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (M13) - Brabo Denderbelle
OK28 10/10/2020 13:30 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 2 (R) - Handbalclub Izegem 1 2:4
OK29 10/10/2020 13:31 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 2 (R) - Handbalclub Izegem 1 2:6
OK30 10/10/2020 13:32 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 2 (R) - Handbalclub Izegem 1 4:4
Oost West JM12 Oost
OL22 10/10/2020 00:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster (BYE) - HBC Evergem
OL23 10/10/2020 00:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster (BYE) - HBC Evergem
OL24 10/10/2020 00:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster (BYE) - HBC Evergem
OL19 10/10/2020 13:30 Sportpark Eeklo HC Eeklo (JM12) - HC DB Gent 2:6
OL20 10/10/2020 13:30 Sportpark Eeklo HC Eeklo (JM12) - HC DB Gent 1:5
OL21 10/10/2020 13:30 Sportpark Eeklo HC Eeklo (JM12) - HC DB Gent 0:6
Oost West JM12 West
OM32 10/10/2020 13:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare - Apolloon Kortrijk 1 (U12 A) 4:5
OM33 10/10/2020 13:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare - Apolloon Kortrijk 1 (U12 A) 0:6
OM31 10/10/2020 13:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare - Apolloon Kortrijk 1 (U12 A) 1:6
OM36 11/10/2020 00:00 Sportcentrum De Spuikom Handbalclub Thor - Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R)
OM34 11/10/2020 00:00 Sportcentrum De Spuikom Handbalclub Thor - Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R)
OM35 11/10/2020 00:00 Sportcentrum De Spuikom Handbalclub Thor - Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R)
OM29 11/10/2020 11:10 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub (Tielt) - Handbalclub Izegem 9:3
OM30 11/10/2020 11:10 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub (Tielt) - Handbalclub Izegem 6:3
OM28 11/10/2020 11:10 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub (Tielt) - Handbalclub Izegem 9:2
Oost West AVB M15
ON23 10/10/2020 10:00 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster (M15) - HC Heist o/d Berg 11:7
ON24 10/10/2020 10:00 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster (M15) - HC Heist o/d Berg 13:12
ON20 11/10/2020 13:30 Sportcentrum Julien Saelens HC Olva Brugge (B) - HC Schoten 3:16
ON19 11/10/2020 13:30 Sportcentrum Julien Saelens HC Olva Brugge (B) - HC Schoten 5:13
Regio AVB Heren
PA42 10/10/2020 18:30 Sporthal Vordensteyn HC Schoten (R) - GBSK Handbal 21:5
PA16 11/10/2020 16:30 Sporthal Rooienberg HC Heist o/d Berg (Heist-Duffel R) - Olse Merksem HC (R) 14:21
PA15 11/10/2020 17:45 Sporthal Heist o/d Berg HC Heist o/d Berg - HC Welta Mechelen 17:28
Regio AVB Dames
PB15 10/10/2020 17:00 Sporthal Horito HC Rhino - HC Heist o/d Berg (R) 40:11
PB14 11/10/2020 16:00 Groot-Bijgaarden - Sportcomplex Ten Gaerde GBSK Handbal (R) - HC Schoten (R) 6:20
PB16 11/10/2020 16:00 Sporthal Heist o/d Berg HC Heist o/d Berg - HC Atomix (R) 16:32
Regio AVB J18
PC16 10/10/2020 16:45 Sporthal Vordensteyn HC Schoten - HC Leuven 2019 22:19
PC15 11/10/2020 16:30 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - HC Heist o/d Berg 36:24
Regio AVB/OOSTWEST M17
PD16 10/10/2020 10:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk - Handbalclub Roeselare 21:19
PD14 10/10/2020 15:00 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem - HC Leuven 2019 25:13
PD13 11/10/2020 00:00 C Sportschuur Wilsele HC Leuven 2019 (2 B) - HC Schoten
PD15 11/10/2020 10:30 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - DHC Waasmunster 14:24
Regio AVB U16 Zuid
PE12 11/10/2020 14:00 Groot-Bijgaarden - Sportcomplex Ten Gaerde GBSK Handbal - HC Heist o/d Berg 30:26
PE11 11/10/2020 15:00 Keerbergen - Sporthal Koninklijk Atheneum HC Atomix - Uilenspiegel HV 9:26
Regio AVB U16 Noord
PF12 10/10/2020 15:30 Merksem - Sportcentrum De Rode Loop Olse Merksem HC (B) - Sasja HC 13:29
PF10 11/10/2020 16:30 Sportoase Elshout Brasschaat HC - HC Rhino (B) 24:26
PF11 11/10/2020 C 00 00 C Sporthal Vordensteyn HC Schoten - HvH Zandvliet (zandvliet/schoten B)
Regio AVB/Limburg M15 (zone Midden)
PG11 11/10/2020 00: C Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt - HC Atomix
PG12 11/10/2020 14:30 Sint-Truiden - Sporthal Trudo HB Sint-Truiden (B) - Kreasa Handbal Houthalen
PG10 11/10/2020 15:45 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem - Hestia Bilzen (B)
Regio AVB U14 Zuid
PH13 10/10/2020 16:30 Sporthal De Plaon HC Welta Mechelen - HC Heist o/d Berg 30:8
PH16 11/10/2020 13:15 Keerbergen - Sporthal Koninklijk Atheneum HC Atomix - Handbalclub Eagles Aarschot (B) (B) 29:12
Regio AVB U14 Noord
PI13 10/10/2020 14:00 Merksem - Sportcentrum De Rode Loop Olse Merksem HC - HvH Zandvliet 31:9
PI15 10/10/2020 15:15 Sporthal Vordensteyn HC Schoten 1 - Sasja HC 2 (B) 24:13
PI16 11/10/2020 14:30 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - Sasja HC 1 16:25
Regio AVB M13
PJ10 10/10/2020 14:30 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - HC Schoten
PJ12 10/10/2020 16:00 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt Sasja HC - HC Heist o/d Berg
Regio AVB U12 Zuid
PK13 10/10/2020 Sporthal De Plaon HC Welta Mechelen - HC Heist o/d Berg
PK15 11/10/2020 10:00 Keerbergen - Sporthal Koninklijk Atheneum HC Atomix (B) - GBSK Handbal
PK16 11/10/2020 11:30 Keerbergen - Sporthal Koninklijk Atheneum HC Atomix - Handbalclub Eagles Aarschot
Regio AVB U12 Noord
PL15 10/10/2020 13:45 Sporthal Vordensteyn HC Schoten - Brasschaat HC
PL13 10/10/2020 17:00 Merksem - Sportcentrum De Rode Loop Olse Merksem HC - HvH Zandvliet
PL16 11/10/2020 12:30 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - Sasja HC
Regio Limburg - Heren A
QA13 10/10/2020 Sportcentrum De Bemvoort HC Overpelt (R) - Bye 1
QA15 10/10/2020 C:00 Gem. Sp. Meeuwen HHV Meeuwen (R) - Kreasa Handbal Houthalen (R)
QA14 11/10/2020 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt (R) - Bye 2
QA08 11/10/2020 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt (R) - Hannibal Tessenderlo (R)
Regio Limburg - Heren B
QB13 10/10/2020 Bye 1 - HC Maasmechelen '65 (R)
QB14 10/10/2020 00: C Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem (R) - Hubo Initia Hasselt 3 (R)
QB15 10/10/2020 00: C Sporthal Merode ESC 90 (NL) (R) - HB Sint-Truiden (R)
QB16 11/10/2020 Sportcentrum Kiewit Real Kiewit (R) - Bye 2
Regio Limburg - Dames
QC07 11/10/2020 13:00 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt 3 (R) - Hannibal Tessenderlo (Tessenderlo / Houthalen) (R) 13:16
Regio Limburg - J18
QE05 10/10/2020 00: C Sporthal De Zonhoeve Hestia Bilzen (B) - Sporting Pelt
QE04 10/10/2020 15:15 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem (B) - Hannibal Tessenderlo (Tessenderlo / Houthalen) (B) 31:28
QE03 10/10/2020 17:00 Gem. Sp. Meeuwen HHV Meeuwen - Hubo Initia Hasselt 2 (B) 21:24
QE02 10/10/2020 C:00 Bye 1 - HV Arena (B)
QE01 11/10/2020 14:00 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt - Hubo Initia Hasselt 1 16:34
Regio Limburg - M17 (Zone Oost)
QG15 10/10/2020 00: C Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt (B) - HV Arena (B)
QG13 10/10/2020 13:30 Sporthal De Zonhoeve Hestia Bilzen - Hubo Initia Hasselt 10:23
QG14 10/10/2020 16:00 Pelt - Sportcentrum De Bemvoort DHC Overpelt 1 - Handbal Tongeren 20:6
QG16 11/10/2020 17:15 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem - Kreasa Handbal Houthalen (Kreasa Houthalen/Tessenderlo) (B) 25:7
Regio Limburg - J16 A
QH16 10/10/2020 Bye - Handbal Tongeren 1
QH14 10/10/2020 00: C Sportcentrum De Bemvoort HC Overpelt (B) - Sporting Pelt
QH13 10/10/2020 10:30 Provil Lommel HV Lommel (B) - Hubo Initia Hasselt 2 (B) 26:28
QH15 10/10/2020 12:45 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem 1 - HV Arena (B) 36:23
Regio Limburg - J16 B
QI13 10/10/2020 Bye - Hubo Initia Hasselt 1
QI16 10/10/2020 12:00 Sporthal De Zonhoeve Hestia Bilzen - Handbal Tongeren 2 (B) 16:40
QI15 10/10/2020 14:15 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem 2 (B) - Sezoens Achilles Bocholt 20:26
QI14 11/10/2020 15:45 Sint-Truiden - Sporthal Trudo HB Sint-Truiden - Kreasa Handbal Houthalen 32:24
Regio Limburg - M15 (Zone Oost)
QJ12 10/10/2020 C:00 Pelt - Sportcentrum De Bemvoort DHC Overpelt 2 (B) - HC Maasmechelen '65
QJ10 10/10/2020 C:00 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt - Sporting Pelt
QJ11 11/10/2020 11:30 Pelt - Sportcentrum De Bemvoort DHC Overpelt 1 - DHC Meeuwen (B)
Regio Limburg - J14 A
QK20 10/10/2020 Sportcentrum De Bemvoort HC Overpelt - Bye 1
QK16 10/10/2020 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt 2 (B) - Bye 2
QK17 10/10/2020 00: C Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt 1 - Sezoens Achilles Bocholt
QK19 10/10/2020 15:00 Sportpark Lakerveld Kreasa Handbal Houthalen - HC Beringen (B) 35:5
QK18 10/10/2020 C:00 Gemeentelijke Sporthal Eksel HV Arena - HV Lommel
Regio Limburg - J14 B
QL19 10/10/2020 12:45 Sportoase Eburons Dome Handbal Tongeren - Hestia Bilzen 27:24
QL18 10/10/2020 13:30 Sp. De Kommel HC Maasmechelen '65 (B) - HHV Meeuwen (B)
QL16 11/10/2020 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt 1 - Bye 1
QL20 11/10/2020 00: C Sint-Truiden - Sporthal Trudo HB Sint-Truiden - Handbalvereniging B.F.C. (NL) (B)
QL17 11/10/2020 13:00 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt 2 (B) - HC Pentagoon Kortessem 36:14
Regio Limburg - M13 A
QM11 10/10/2020 09:30 Pelt - Sportcentrum De Bemvoort DHC Overpelt 1 - DHC Meeuwen
QM10 10/10/2020 C:00 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt - Sporting Pelt
QM12 11/10/2020 11:45 Sporthal Curticella HC Beringen (B) - Hestia Bilzen 2 (B)
Regio Limburg - M13 B
QN11 10/10/2020 00: C Pelt - Sportcentrum De Bemvoort DHC Overpelt 2 (B) - HB Sint-Truiden
QN12 11/10/2020 10:00 Sporthal De Kambergen Handbal Lummen - Hestia Bilzen 1
QN10 11/10/2020 14:15 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem - Handbal Tongeren
Regio Limburg - J12 A
QO20 10/10/2020 Bye 2 - HV Lommel
QO18 10/10/2020 12:50 Gemeentelijke Sporthal Eksel HV Arena - Sezoens Achilles Bocholt
QO17 10/10/2020 15:00 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt - Hannibal Tessenderlo 2 (B)
QO19 10/10/2020 15:30 Sportcentrum De Bemvoort HC Overpelt - HC Hades Hamont-Achel (B)
QO16 11/10/2020 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt 2 (B) - Bye 1
Regio Limburg - J12 B
QP17 10/10/2020 11:15 Sportoase Eburons Dome Handbal Tongeren - Hannibal Tessenderlo 1
QP20 10/10/2020 11:30 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem (B) - HC Beringen
QP18 10/10/2020 13:30 Sportpark Lakerveld Kreasa Handbal Houthalen (B) (B) - Hestia Bilzen
QP16 11/10/2020 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt 1 - Bye 1
QP19 11/10/2020 13:15 Sint-Truiden - Sporthal Trudo HB Sint-Truiden 1 - Handbal Lummen (B)