<< vorige week Week 43 volgende week >>
# Datum Locatie Thuisploeg - Uitploeg Scheidsrechter 1 Scheidsrechter 2 Waarnemer
Heren BENE-League
A38 24/10/2020 19:00 Sporthal Opperdam HV KRAS/Volendam - HC VISÉ BM - - -
A39 24/10/2020 19:15 Sporthal De Bloemhof Green Park / Aalsmeer - Handbal Tongeren - - -
A36 24/10/2020 20:00 De Heuf Herpertz Bevo HC - Sporting Pelt - - -
A40 24/10/2020 20:00 Sporthal De Eendracht JD Techniek / Hurry-Up - Sezoens Achilles Bocholt - - -
A37 24/10/2020 20:30 Wespelaar - Sporthal Den Dijk HC Atomix - Kembit-Lions - - -
Heren 1° Nationale
B36 24/10/2020 Bye - HC DB Gent - - -
B38 24/10/2020 20:15 Sportpark Lakerveld Kreasa Handbal Houthalen - Sasja HC - - -
B39 24/10/2020 20:15 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk - Handbalclub Izegem - - -
B40 24/10/2020 20:15 Eynatten - Sportzentrum HC EYNATTEN-RAEREN - EHC TOURNAI - - -
B37 24/10/2020 20:15 Eupen - Sportzentrum KTSV EUPEN - Olse Merksem HC - - -
Beker van België Heren 2020-2021
BB16 20/10/2020 20:30 Lebbeke - Farys Sportcentrum Elita Lebbeke - Handbalclub Izegem - - -
BB14 20/10/2020 20:30 Sportoase Elshout Brasschaat HC - Apolloon Kortrijk - - -
BB17 20/10/2020 20:30 Sportpark Eeklo HC Eeklo - Uilenspiegel HV - - -
BB15 20/10/2020 20:30 Sporthal De Voordijcker Hannibal Tessenderlo (R) - Desselgemse Handbalclub - - -
BB18 21/10/2020 20:30 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem - HC Aalst - - -
BB13 22/10/2020 20:30 Merksem - Sportcentrum De Rode Loop Olse Merksem HC - Kreasa Handbal Houthalen - - -
Heren 2° Nationale
C37 24/10/2020 19:00 Kraainem - Hall Omnisports HC KRAAINEM - HC AMAY - - -
C38 24/10/2020 20:15 Jemeppe - Hall Omnisports du Bois de Mont JEUNESSE JEMEPPE HANDBALL - UNION BEYNOISE HANDBALL - - -
C40 25/10/2020 15:00 Herstal - Hall Omnisports La Préalle HC HERSTAL - UNITED BRUSSELS HC - - -
C36 25/10/2020 16:00 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt - Sporting Pelt - - -
C39 25/10/2020 17:00 Sint-Truiden - Sporthal Trudo HB Sint-Truiden - Elita Lebbeke - - -
Dames 1° Nationale
D35 24/10/2020 18:00 Eupen - Sportzentrum KTSV EUPEN - Hubo Initia Hasselt - - -
D31 24/10/2020 18:00 Visé - Hall Omnisports HANDBALL FÉMINA VISÉ - DHC Overpelt - - -
D32 24/10/2020 20:00 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster - HC DB Gent - - -
D34 24/10/2020 20:15 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt DHW United Antwerpen - Uilenspiegel HV - - -
D78 25/10/2020 17:00 Eynatten - Sportzentrum HC EYNATTEN-RAEREN - HB Sint-Truiden - - -
Dames 1° Nationale Reserven
DR35 24/10/2020 16:00 Eupen - Sportzentrum KTSV EUPEN - Hubo Initia Hasselt - - -
DR31 24/10/2020 16:15 Visé - Hall Omnisports HANDBALL FÉMINA VISÉ - DHC Overpelt - - -
DR32 24/10/2020 18:00 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster - HC DB Gent - - -
DR34 24/10/2020 18:30 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt DHW United Antwerpen - Uilenspiegel HV Rottiers Kevin Messens Kilian -
DR78 25/10/2020 Bye - HB Sint-Truiden - - -
Dames 2° Nationale
E36 24/10/2020 17:45 Wespelaar - Sporthal Den Dijk HC Atomix - Sporting Pelt - - -
E35 24/10/2020 20:00 Sportoase Elshout Brasschaat HC - ROC FLÉMALLE - - -
E32 24/10/2020 20:00 Beyne-Heusay - Hall Omnisports Edmond Rigo UNION BEYNOISE HANDBALL - UNITED BRUSSELS HC - - -
E31 25/10/2020 16:00 Groot-Bijgaarden - Sportcomplex Ten Gaerde GBSK Handbal - HC SPRIMONT - - -
E34 25/10/2020 19:30 Evere - Salle Omnisports François Guillaume BRUSSELS HC - ENTENTE DU CENTRE CLH - - -
Heren Liga 1
F33 24/10/2020 Sportoase Eburons Dome Handbal Tongeren - Bye - - -
F36 24/10/2020 14:00 Merksem - Sportcentrum De Rode Loop Olse Merksem HC - Sasja HC - - -
F31 24/10/2020 16:00 Wespelaar - Sporthal Den Dijk HC Atomix - Hubo Initia Hasselt - - -
F32 24/10/2020 18:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk - Handbalclub Roeselare - - -
F35 24/10/2020 20:30 Sportpark Eeklo HC Eeklo - HK Waasmunster - - -
F34 24/10/2020 20:30 Gem. Sp. Meeuwen HHV Meeuwen - Uilenspiegel HV - - -
Heren Liga 2
G35 24/10/2020 14:30 Sportcentrum Julien Saelens HC Olva Brugge - HK Waasmunster - - -
G31 24/10/2020 18:30 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem - Elita Lebbeke - - -
G34 24/10/2020 20:15 Sporthal De Plaon HC Welta Mechelen - Brasschaat HC - - -
G36 24/10/2020 20:30 Aalst - Sporthal Ten Rozen HC Aalst - GBSK Handbal - - -
G33 24/10/2020 20:30 Sportcentrum De Bemvoort HC Overpelt - HBC Evergem - - -
G32 25/10/2020 17:15 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - HC 't Noorden - - -
Heren Liga 3
H31 24/10/2020 18:30 Sportpark Eeklo HC Eeklo - HC DB Gent - - -
H34 24/10/2020 18:30 Sporthal De Zonhoeve Hestia Bilzen - HC Schoten - - -
H33 24/10/2020 18:45 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare - HC Attila Temse - - -
H36 24/10/2020 20:15 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem - HC Rhino - - -
H32 24/10/2020 20:45 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub - Handbal Lokeren - - -
H35 25/10/2020 16:30 Sportschuur Wilsele HC Leuven 2019 - HC Atomix Rottiers Kevin Messens Kilian -
Dames Liga
I69 24/10/2020 18:15 Sporthal De Plaon HC Welta Mechelen - HC Pentagoon Kortessem Janssens Koen Van Goubergen Matthias -
I23 24/10/2020 18:30 Aalst - Sporthal Ten Rozen HC Aalst - Apolloon Kortrijk - - -
I22 24/10/2020 19:00 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt - HB Sint-Truiden - - -
I25 24/10/2020 20:15 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem - Brabo Denderbelle - - -
I21 25/10/2020 15:00 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - HC Schoten Jacobs Brent Goguta Vlad -
VHV M19
JE09 24/10/2020 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt - Hestia Bilzen (B) - - -
JE07 24/10/2020 13:45 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk - DHC Meeuwen - - -
Oost West heren
OA22 24/10/2020 00:00 Lebbeke - Farys Sportcentrum Elita Lebbeke (R) - Handbalclub Dendermonde (1) - - -
OA24 24/10/2020 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (Heren 3 (R)) (R) - HBC Evergem (R) - - -
OA21 24/10/2020 00:00 Sporthal Sint-Gillis Handbalclub Dendermonde (2R) (R) - Handbalclub Thor - - -
OA23 25/10/2020 00:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster (BYE) (R) - HC Aalst (R) - - -
Oost West Dames
OB71 24/10/2020 00:00 Sporthal Sint-Gillis Handbalclub Dendermonde - Brabo Denderbelle 1 (R) (R) - - -
OB28 24/10/2020 00:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare - HC Aalst (R) - - -
OB74 24/10/2020 00:00 Sportpark Eeklo HC Eeklo - DHC Waasmunster (Regio) - - -
OB30 25/10/2020 00:00 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor - Brabo Denderbelle 2 (GoldenLadies (R)) (R) - - -
Oost West J18 OOst
OC18 24/10/2020 00:00 De Pit Elita Lebbeke (Buggenhout) - HC Aalst - - -
OC19 24/10/2020 00:00 Sportpark Eeklo HC Eeklo - HBC Evergem - - -
OC20 24/10/2020 00:00 Sportpark Eeklo HC Eeklo - HBC Evergem - - -
OC17 24/10/2020 00:00 De Pit Elita Lebbeke (Buggenhout) - HC Aalst - - -
Oost West J18 West
OD20 24/10/2020 00:00 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent - Apolloon Kortrijk 1 (J18 A) - - -
OD17 24/10/2020 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J18 B) (R) - Handbalclub Izegem - - -
OD18 24/10/2020 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J18 B) (R) - Handbalclub Izegem - - -
OD19 24/10/2020 00:00 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent - Apolloon Kortrijk 1 (J18 A) - - -
Oost West J16 West
OE36 24/10/2020 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J16 A) - HC Olva Brugge - - -
OE33 24/10/2020 00:00 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem - Apolloon Kortrijk 2 (J16 B) (R) - - -
OE37 24/10/2020 00:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare (B) - Handbalclub Thor - - -
OE34 24/10/2020 00:00 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem - Apolloon Kortrijk 2 (J16 B) (R) - - -
OE38 24/10/2020 00:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare (B) - Handbalclub Thor - - -
OE35 24/10/2020 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J16 A) - HC Olva Brugge - - -
OE40 25/10/2020 00:00 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt) - Desselgemse Handbalclub 2 (Tielt) - - -
OE39 25/10/2020 00:00 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt) - Desselgemse Handbalclub 2 (Tielt) - - -
Oost West J16Oost
OF29 24/10/2020 00:00 Sportpark Eeklo HC Eeklo (J16) - HK Waasmunster - - -
OF27 24/10/2020 00:00 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent - HBC Evergem - - -
OF30 24/10/2020 00:00 Sportpark Eeklo HC Eeklo (J16) - HK Waasmunster - - -
OF28 24/10/2020 00:00 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent - HBC Evergem - - -
OF25 24/10/2020 00:00 De Pit Elita Buggenhout - Handbalclub Dendermonde (Berlare B) - - -
OF26 24/10/2020 00:00 De Pit Elita Buggenhout - Handbalclub Dendermonde (Berlare B) - - -
Oost West J14 Oost
OG65 24/10/2020 00:00 Sporthal Sint-Gillis Handbalclub Dendermonde - HC DB Gent (1) - - -
OG72 24/10/2020 00:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster - HC DB Gent (2) (R) - - -
OG66 24/10/2020 00:00 Sporthal Sint-Gillis Handbalclub Dendermonde - HC DB Gent (1) - - -
OG70 24/10/2020 00:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster - HC DB Gent (2) (R) - - -
OG64 24/10/2020 00:00 Sporthal Sint-Gillis Handbalclub Dendermonde - HC DB Gent (1) - - -
OG71 24/10/2020 00:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster - HC DB Gent (2) (R) - - -
OG68 25/10/2020 00:00 Stedelijk Sport- en Jeugdcomplex Handbal Lokeren (R) - HC Eeklo (JM14) - - -
OG62 25/10/2020 00:00 Evergem - Sportcentrum Hoge Wal HBC Evergem - Elita Buggenhout 1 - - -
OG69 25/10/2020 00:00 Stedelijk Sport- en Jeugdcomplex Handbal Lokeren (R) - HC Eeklo (JM14) - - -
OG63 25/10/2020 00:00 Evergem - Sportcentrum Hoge Wal HBC Evergem - Elita Buggenhout 1 - - -
OG67 25/10/2020 00:00 Stedelijk Sport- en Jeugdcomplex Handbal Lokeren (R) - HC Eeklo (JM14) - - -
OG61 25/10/2020 00:00 Evergem - Sportcentrum Hoge Wal HBC Evergem - Elita Buggenhout 1 - - -
Oost West J14 West
OH48 24/10/2020 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J14 B) (R) - Apolloon Kortrijk 1 (J14 A) - - -
OH54 24/10/2020 00:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 2 - Handbalclub Thor - - -
OH52 24/10/2020 00:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 2 - Handbalclub Thor - - -
OH46 24/10/2020 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J14 B) (R) - Apolloon Kortrijk 1 (J14 A) - - -
OH53 24/10/2020 00:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 2 - Handbalclub Thor - - -
OH47 24/10/2020 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J14 B) (R) - Apolloon Kortrijk 1 (J14 A) - - -
Oost West M13
OK49 24/10/2020 14:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (M13) - DHC Waasmunster (M13) - - -
OK51 24/10/2020 14:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (M13) - DHC Waasmunster (M13) - - -
OK50 24/10/2020 14:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (M13) - DHC Waasmunster (M13) - - -
OK46 24/10/2020 15:00 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 1 - Handbalclub Thor - - -
OK47 24/10/2020 15:01 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 1 - Handbalclub Thor - - -
OK48 24/10/2020 15:02 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 1 - Handbalclub Thor - - -
OK53 24/10/2020 C:00 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle - Handbalclub Izegem 2 (R) - - -
OK54 24/10/2020 C:00 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle - Handbalclub Izegem 2 (R) - - -
OK52 24/10/2020 C:00 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle - Handbalclub Izegem 2 (R) - - -
Oost West JM12 Oost
OL39 24/10/2020 13:45 Sporthal Sint-Gillis Handbalclub Dendermonde (U12) - HC DB Gent - - -
OL37 24/10/2020 13:45 Sporthal Sint-Gillis Handbalclub Dendermonde (U12) - HC DB Gent - - -
OL38 24/10/2020 13:45 Sporthal Sint-Gillis Handbalclub Dendermonde (U12) - HC DB Gent - - -
OL36 25/10/2020 00:C Evergem - Sportcentrum Hoge Wal HBC Evergem - Elita Buggenhout 1 - - -
OL34 25/10/2020 00:C Evergem - Sportcentrum Hoge Wal HBC Evergem - Elita Buggenhout 1 - - -
OL35 25/10/2020 00:C Evergem - Sportcentrum Hoge Wal HBC Evergem - Elita Buggenhout 1 - - -
Oost West JM12 West
OM51 24/10/2020 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R) - Apolloon Kortrijk 1 (U12 A) - - -
OM49 24/10/2020 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R) - Apolloon Kortrijk 1 (U12 A) - - -
OM50 24/10/2020 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R) - Apolloon Kortrijk 1 (U12 A) - - -
OM48 25/10/2020 10:00 OLV College HC Olva Brugge (B) - Handbalclub Izegem - - -
OM46 25/10/2020 10:00 OLV College HC Olva Brugge (B) - Handbalclub Izegem - - -
OM47 25/10/2020 10:00 OLV College HC Olva Brugge (B) - Handbalclub Izegem - - -
Oost West AVB M15
ON27 24/10/2020 00:00 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle - DHC Waasmunster (M15) - - -
ON28 24/10/2020 00:00 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle - DHC Waasmunster (M15) - - -
ON25 24/10/2020 00:00 Sporthal Vordensteyn HC Schoten - HBC Evergem (B) - - -
ON26 24/10/2020 00:00 Sporthal Vordensteyn HC Schoten - HBC Evergem (B) - - -
ON30 25/10/2020 00:00 Sporthal Heist o/d Berg HC Heist o/d Berg - HC Olva Brugge (B) - - -
ON29 25/10/2020 00:00 Sporthal Heist o/d Berg HC Heist o/d Berg - HC Olva Brugge (B) - - -
Regio AVB Heren
PA23 24/10/2020 Sportoase Elshout Brasschaat HC (R) - GBSK Handbal Koppen Jonas Wouters Kris -
PA22 24/10/2020 Sporthal De Plaon HC Welta Mechelen - HC Schoten (R) Janssens Koen Van Goubergen Matthias -
PA24 25/10/2020 Sporthal Rooienberg HC Heist o/d Berg (Heist-Duffel R) - HC Heist o/d Berg Thoelen David Truyens Robin -
Regio AVB Dames
PB24 25/10/2020 Sporthal Heist o/d Berg HC Heist o/d Berg - HC Rhino Henderix Emma Henderix Cedric -
PB51 25/10/2020 Groot-Bijgaarden - Sportcomplex Ten Gaerde GBSK Handbal (R) - Brasschaat HC ('t Noorden) - - -
PB22 25/10/2020 Sporthal Heist o/d Berg HC Heist o/d Berg (R) - HC Schoten (R) Henderix Emma Henderix Cedric -
Regio AVB J18
PC18 24/10/2020 Sportoase Elshout Brasschaat HC - HC Leuven 2019 Stas Evelien Morel Elisabeth Cornelis Raoul
PC17 24/10/2020 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt Sasja HC - HC Heist o/d Berg Kiebooms Ilias Raeymaekers Yarrick -
PC19 25/10/2020 Keerbergen - Sporthal Koninklijk Atheneum HC Atomix - HC Schoten Wouters Kris Priem Ivan -
Regio AVB/OOSTWEST M17
PD19 24/10/2020 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem - Apolloon Kortrijk - - -
PD46 24/10/2020 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare - HC Leuven 2019 - - -
PD17 24/10/2020 Sporthal Vordensteyn HC Schoten - DHC Waasmunster - - -
PD20 25/10/2020 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - HC Leuven 2019 (2 B) - - -
Regio AVB U16 Zuid
PE15 25/10/2020 Sporthal Heist o/d Berg HC Heist o/d Berg - HC Leuven 2019 - - -
PE14 25/10/2020 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - GBSK Handbal - - -
Regio AVB U16 Noord
PF15 24/10/2020 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt Sasja HC - Brasschaat HC - - -
PF13 24/10/2020 Sporthal Horito HC Rhino (B) - HC Schoten - - -
PF14 24/10/2020 Sporthal Vordensteyn HvH Zandvliet (zandvliet/schoten B) - Olse Merksem HC (B) - - -
Regio AVB/Limburg M15 (zone Midden)
PG15 24/10/2020 Sportpark Lakerveld Kreasa Handbal Houthalen - HC Pentagoon Kortessem - - -
PG13 24/10/2020 Sporthal De Zonhoeve Hestia Bilzen (B) - Hubo Initia Hasselt - - -
PG14 25/10/2020 Keerbergen - Sporthal Koninklijk Atheneum HC Atomix - HB Sint-Truiden (B) - - -
Regio AVB U14 Zuid
PH23 24/10/2020 Sporthal De Plaon HC Welta Mechelen - HC Leuven 2019 - - -
PH21 25/10/2020 sporthal Bekaf Handbalclub Eagles Aarschot (B) (B) - HC Heist o/d Berg - - -
Regio AVB U14 Noord
PI23 24/10/2020 Sportoase Elshout Olse Merksem HC - HC Schoten 2 (B) - - -
PI24 24/10/2020 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - HC Schoten 1 - - -
PI49 24/10/2020 De Polder HvH Zandvliet - Sasja HC 1 - - -
Regio AVB M13
PJ16 24/10/2020 Sporthal Vordensteyn HC Schoten - HC Heist o/d Berg - - -
PJ18 25/10/2020 Keerbergen - Sporthal Koninklijk Atheneum HC Atomix - Uilenspiegel HV - - -
Regio AVB U12 Zuid
PK23 24/10/2020 12:45 Sporthal De Plaon HC Welta Mechelen - HC Leuven 2019 - - -
PK24 24/10/2020 14:00 Wespelaar - Sporthal Den Dijk HC Atomix - HC Atomix (B) - - -
PK21 25/10/2020 sporthal Bekaf Handbalclub Eagles Aarschot - HC Heist o/d Berg - - -
Regio AVB U12 Noord
PL23 24/10/2020 00:00C Merksem - Sportcentrum De Rode Loop Olse Merksem HC - HC Rhino - - -
PL49 24/10/2020 13:15 De Polder HvH Zandvliet - Sasja HC - - -
PL24 24/10/2020 C 00 :00 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - HC Schoten - - -
Regio AVB U8/U10 Tornooien
PS23 25/10/2020 Sporthal De Wimpel HC Heist o/d Berg (R) - AVB (Div. Clubs) - - -
Regio Limburg - Heren A
QA16 24/10/2020 Sp. De Posthoorn Hamont-Achel HC Hades Hamont-Achel (R) - Hannibal Tessenderlo (R) - - -
Regio Limburg - Heren B
QB05 25/10/2020 Sporthal Merode ESC 90 (NL) (R) - HC Maasmechelen '65 (R) - - -
QB06 25/10/2020 Sportcentrum Kiewit Real Kiewit (R) - Hubo Initia Hasselt 3 (R) - - -
Regio Limburg - Dames
QC01 25/10/2020 Sp. De Posthoorn Hamont-Achel HC Hades Hamont-Achel - Hubo Initia Hasselt 3 (R) - - -
QC03 25/10/2020 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt - Hannibal Tessenderlo (Tessenderlo / Houthalen) (R) - - -
Regio Limburg - J18
QE41 24/10/2020 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt 1 - HV Arena (B) - - -
QE42 24/10/2020 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt - Hannibal Tessenderlo (Tessenderlo / Houthalen) (B) - - -
QE43 24/10/2020 Sporthal De Zonhoeve Hestia Bilzen (B) - Sezoens Achilles Bocholt - - -
QE44 25/10/2020 Gem. Sp. Meeuwen HHV Meeuwen - HC Pentagoon Kortessem (B) - - -
QE45 25/10/2020 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt 2 (B) - Bye 1 - - -
Regio Limburg - M17 (Zone Oost)
QG18 24/10/2020 Sportoase Eburons Dome Handbal Tongeren - Kreasa Handbal Houthalen (Kreasa Houthalen/Tessenderlo) (B) - - -
QG19 24/10/2020 Pelt - Sportcentrum De Bemvoort DHC Overpelt 1 - HC Pentagoon Kortessem - - -
QG20 24/10/2020 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt (B) - Hestia Bilzen - - -
QG17 25/10/2020 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt - HV Arena (B) - - -
Regio Limburg - J16 A
QH20 24/10/2020 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem 1 - HV Lommel (B) - - -
QH17 24/10/2020 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt 2 (B) - HV Arena (B) - - -
QH18 24/10/2020 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt - Handbal Tongeren 1 - - -
QH19 24/10/2020 Sportcentrum De Bemvoort HC Overpelt (B) - Bye - - -
Regio Limburg - J16 B
QI20 24/10/2020 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem 2 (B) - Bye - - -
QI17 24/10/2020 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt 1 - Sezoens Achilles Bocholt - - -
QI18 24/10/2020 Sportpark Lakerveld Kreasa Handbal Houthalen - Handbal Tongeren 2 (B) - - -
QI19 25/10/2020 Sint-Truiden - Sporthal Trudo HB Sint-Truiden - Hestia Bilzen - - -
Regio Limburg - M15 (Zone Oost)
QJ14 24/10/2020 Meeuwen-Gruitrode - Gemeentelijk Sportcentrum DHC Meeuwen (B) - DHC Overpelt 2 (B) - - -
QJ15 24/10/2020 Sp. De Kommel HC Maasmechelen '65 - Sezoens Achilles Bocholt - - -
QJ13 24/10/2020 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt - DHC Overpelt 1 - - -
Regio Limburg - J14 A
QK30 24/10/2020 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt - Hubo Initia Hasselt 2 (B) - - -
QK28 24/10/2020 Provil Lommel HV Lommel - Bye 1 - - -
QK26 24/10/2020 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt 1 - Kreasa Handbal Houthalen - - -
QK27 24/10/2020 Gemeentelijke Sporthal Eksel HV Arena - HC Overpelt - - -
QK29 25/10/2020 Sporthal Curticella HC Beringen (B) - Bye 2 - - -
Regio Limburg - J14 B
QL28 24/10/2020 Gem. Sp. Meeuwen HHV Meeuwen (B) - Handbalvereniging B.F.C. (NL) (B) - - -
QL29 24/10/2020 Sporthal De Zonhoeve Hestia Bilzen - Bye 1 - - -
QL30 24/10/2020 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem - Hubo Initia Hasselt 1 - - -
QL27 24/10/2020 Sp. De Kommel HC Maasmechelen '65 (B) - HB Sint-Truiden - - -
QL26 25/10/2020 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt 2 (B) - Handbal Tongeren - - -
Regio Limburg - M13 A
QM17 24/10/2020 C:00 Pelt - Sportcentrum De Bemvoort DHC Overpelt 1 - HC Beringen (B) - - -
QM16 24/10/2020 C:00 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt - Hestia Bilzen 2 (B) - - -
QM18 25/10/2020 C:00 Meeuwen-Gruitrode - Gemeentelijk Sportcentrum DHC Meeuwen - Sezoens Achilles Bocholt - - -
Regio Limburg - M13 B
QN16 24/10/2020 C:00 Sportoase Eburons Dome Handbal Tongeren - Hestia Bilzen 1 - - -
QN18 25/10/2020 15:30 Sint-Truiden - Sporthal Trudo HB Sint-Truiden - HC Pentagoon Kortessem - - -
QN17 25/10/2020 C:00 Pelt - Sportcentrum De Bemvoort DHC Overpelt 2 (B) - Handbal Lummen - - -
Regio Limburg - J12 A
QO27 24/10/2020 Gemeentelijke Sporthal Eksel HV Arena - Bye 2 - - -
QO29 24/10/2020 Sp. De Posthoorn Hamont-Achel HC Hades Hamont-Achel (B) - Bye 1 - - -
QO28 24/10/2020 00: C Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt - HV Lommel - - -
QO26 24/10/2020 00: C Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt - HC Overpelt - - -
QO30 24/10/2020 18:10 Sporthal De Voordijcker Hannibal Tessenderlo 2 (B) - Hubo Initia Hasselt 2 (B) - - -
Regio Limburg - J12 B
QP26 24/10/2020 12:45 Sportoase Eburons Dome Handbal Tongeren - HB Sint-Truiden 1 - - -
QP28 24/10/2020 13:45 Sporthal De Zonhoeve Hestia Bilzen - HC Beringen - - -
QP27 24/10/2020 15:30 Sportpark Lakerveld Kreasa Handbal Houthalen (B) (B) - HC Pentagoon Kortessem (B) - - -
QP30 24/10/2020 16:45 Sporthal De Voordijcker Hannibal Tessenderlo 1 - Hubo Initia Hasselt 1 - - -
QP29 25/10/2020 Sporthal Vijfsprong Handbal Lummen (B) - Bye 1 - - -