<< vorige week Week 43 volgende week >>
# Datum Locatie Thuisploeg - Uitploeg Uitslag
Heren BENE-League
A38 24/10/2020 19:00 Sporthal Opperdam HV KRAS/Volendam - HC VISÉ BM
A39 24/10/2020 19:15 Sporthal De Bloemhof Green Park / Aalsmeer - Handbal Tongeren
A36 24/10/2020 20:00 De Heuf Herpertz Bevo HC - Sporting Pelt
A40 24/10/2020 20:00 Sporthal De Eendracht JD Techniek / Hurry-Up - Sezoens Achilles Bocholt
A37 24/10/2020 20:30 Wespelaar - Sporthal Den Dijk HC Atomix - Kembit-Lions
Heren 1° Nationale
B36 24/10/2020 Bye - HC DB Gent
B38 24/10/2020 20:15 Sportpark Lakerveld Kreasa Handbal Houthalen - Sasja HC
B39 24/10/2020 20:15 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk - Handbalclub Izegem
B40 24/10/2020 20:15 Eynatten - Sportzentrum HC EYNATTEN-RAEREN - EHC TOURNAI
B37 24/10/2020 20:15 Eupen - Sportzentrum KTSV EUPEN - Olse Merksem HC
Beker van België Heren 2020-2021
BB16 20/10/2020 20:30 Lebbeke - Farys Sportcentrum Elita Lebbeke - Handbalclub Izegem
BB14 20/10/2020 20:30 Sportoase Elshout Brasschaat HC - Apolloon Kortrijk
BB17 20/10/2020 20:30 Sportpark Eeklo HC Eeklo - Uilenspiegel HV
BB15 20/10/2020 20:30 Sporthal De Voordijcker Hannibal Tessenderlo (R) - Desselgemse Handbalclub
BB18 21/10/2020 20:30 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem - HC Aalst
BB13 22/10/2020 20:30 Merksem - Sportcentrum De Rode Loop Olse Merksem HC - Kreasa Handbal Houthalen
Heren 2° Nationale
C37 24/10/2020 19:00 Kraainem - Hall Omnisports HC KRAAINEM - HC AMAY
C38 24/10/2020 20:15 Jemeppe - Hall Omnisports du Bois de Mont JEUNESSE JEMEPPE HANDBALL - UNION BEYNOISE HANDBALL
C40 25/10/2020 15:00 Herstal - Hall Omnisports La Préalle HC HERSTAL - UNITED BRUSSELS HC
C36 25/10/2020 16:00 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt - Sporting Pelt
C39 25/10/2020 17:00 Sint-Truiden - Sporthal Trudo HB Sint-Truiden - Elita Lebbeke
Dames 1° Nationale
D35 24/10/2020 18:00 Eupen - Sportzentrum KTSV EUPEN - Hubo Initia Hasselt
D31 24/10/2020 18:00 Visé - Hall Omnisports HANDBALL FÉMINA VISÉ - DHC Overpelt
D32 24/10/2020 20:00 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster - HC DB Gent
D34 24/10/2020 20:15 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt DHW United Antwerpen - Uilenspiegel HV
D78 25/10/2020 17:00 Eynatten - Sportzentrum HC EYNATTEN-RAEREN - HB Sint-Truiden
Dames 1° Nationale Reserven
DR35 24/10/2020 16:00 Eupen - Sportzentrum KTSV EUPEN - Hubo Initia Hasselt
DR31 24/10/2020 16:15 Visé - Hall Omnisports HANDBALL FÉMINA VISÉ - DHC Overpelt
DR32 24/10/2020 18:00 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster - HC DB Gent
DR34 24/10/2020 18:30 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt DHW United Antwerpen - Uilenspiegel HV
DR78 25/10/2020 Bye - HB Sint-Truiden
Dames 2° Nationale
E36 24/10/2020 17:45 Wespelaar - Sporthal Den Dijk HC Atomix - Sporting Pelt
E35 24/10/2020 20:00 Sportoase Elshout Brasschaat HC - ROC FLÉMALLE
E32 24/10/2020 20:00 Beyne-Heusay - Hall Omnisports Edmond Rigo UNION BEYNOISE HANDBALL - UNITED BRUSSELS HC
E31 25/10/2020 16:00 Groot-Bijgaarden - Sportcomplex Ten Gaerde GBSK Handbal - HC SPRIMONT
E34 25/10/2020 19:30 Evere - Salle Omnisports François Guillaume BRUSSELS HC - ENTENTE DU CENTRE CLH
Heren Liga 1
F33 24/10/2020 Sportoase Eburons Dome Handbal Tongeren - Bye
F36 24/10/2020 14:00 Merksem - Sportcentrum De Rode Loop Olse Merksem HC - Sasja HC
F31 24/10/2020 16:00 Wespelaar - Sporthal Den Dijk HC Atomix - Hubo Initia Hasselt
F32 24/10/2020 18:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk - Handbalclub Roeselare
F35 24/10/2020 20:30 Sportpark Eeklo HC Eeklo - HK Waasmunster
F34 24/10/2020 20:30 Gem. Sp. Meeuwen HHV Meeuwen - Uilenspiegel HV
Heren Liga 2
G35 24/10/2020 14:30 Sportcentrum Julien Saelens HC Olva Brugge - HK Waasmunster
G31 24/10/2020 18:30 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem - Elita Lebbeke
G34 24/10/2020 20:15 Sporthal De Plaon HC Welta Mechelen - Brasschaat HC
G36 24/10/2020 20:30 Aalst - Sporthal Ten Rozen HC Aalst - GBSK Handbal
G33 24/10/2020 20:30 Sportcentrum De Bemvoort HC Overpelt - HBC Evergem
G32 25/10/2020 17:15 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - HC 't Noorden
Heren Liga 3
H31 24/10/2020 18:30 Sportpark Eeklo HC Eeklo - HC DB Gent
H34 24/10/2020 18:30 Sporthal De Zonhoeve Hestia Bilzen - HC Schoten
H33 24/10/2020 18:45 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare - HC Attila Temse
H36 24/10/2020 20:15 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem - HC Rhino
H32 24/10/2020 20:45 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub - Handbal Lokeren
H35 25/10/2020 16:30 Sportschuur Wilsele HC Leuven 2019 - HC Atomix
Dames Liga
I69 24/10/2020 18:15 Sporthal De Plaon HC Welta Mechelen - HC Pentagoon Kortessem
I23 24/10/2020 18:30 Aalst - Sporthal Ten Rozen HC Aalst - Apolloon Kortrijk
I22 24/10/2020 19:00 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt - HB Sint-Truiden
I25 24/10/2020 20:15 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem - Brabo Denderbelle
I21 25/10/2020 15:00 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - HC Schoten
VHV M19
JE09 24/10/2020 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt - Hestia Bilzen (B)
JE07 24/10/2020 13:45 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk - DHC Meeuwen
Oost West heren
OA22 24/10/2020 00:00 Lebbeke - Farys Sportcentrum Elita Lebbeke (R) - Handbalclub Dendermonde (1)
OA24 24/10/2020 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (Heren 3 (R)) (R) - HBC Evergem (R)
OA21 24/10/2020 00:00 Sporthal Sint-Gillis Handbalclub Dendermonde (2R) (R) - Handbalclub Thor
OA23 25/10/2020 00:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster (BYE) (R) - HC Aalst (R)
Oost West Dames
OB71 24/10/2020 00:00 Sporthal Sint-Gillis Handbalclub Dendermonde - Brabo Denderbelle 1 (R) (R)
OB28 24/10/2020 00:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare - HC Aalst (R)
OB74 24/10/2020 00:00 Sportpark Eeklo HC Eeklo - DHC Waasmunster (Regio)
OB30 25/10/2020 00:00 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor - Brabo Denderbelle 2 (GoldenLadies (R)) (R)
Oost West J18 OOst
OC18 24/10/2020 00:00 De Pit Elita Lebbeke (Buggenhout) - HC Aalst
OC19 24/10/2020 00:00 Sportpark Eeklo HC Eeklo - HBC Evergem
OC20 24/10/2020 00:00 Sportpark Eeklo HC Eeklo - HBC Evergem
OC17 24/10/2020 00:00 De Pit Elita Lebbeke (Buggenhout) - HC Aalst
Oost West J18 West
OD20 24/10/2020 00:00 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent - Apolloon Kortrijk 1 (J18 A)
OD17 24/10/2020 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J18 B) (R) - Handbalclub Izegem
OD18 24/10/2020 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J18 B) (R) - Handbalclub Izegem
OD19 24/10/2020 00:00 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent - Apolloon Kortrijk 1 (J18 A)
Oost West J16 West
OE36 24/10/2020 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J16 A) - HC Olva Brugge
OE33 24/10/2020 00:00 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem - Apolloon Kortrijk 2 (J16 B) (R)
OE37 24/10/2020 00:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare (B) - Handbalclub Thor
OE34 24/10/2020 00:00 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem - Apolloon Kortrijk 2 (J16 B) (R)
OE38 24/10/2020 00:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare (B) - Handbalclub Thor
OE35 24/10/2020 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J16 A) - HC Olva Brugge
OE40 25/10/2020 00:00 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt) - Desselgemse Handbalclub 2 (Tielt)
OE39 25/10/2020 00:00 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt) - Desselgemse Handbalclub 2 (Tielt)
Oost West J16Oost
OF29 24/10/2020 00:00 Sportpark Eeklo HC Eeklo (J16) - HK Waasmunster
OF27 24/10/2020 00:00 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent - HBC Evergem
OF30 24/10/2020 00:00 Sportpark Eeklo HC Eeklo (J16) - HK Waasmunster
OF28 24/10/2020 00:00 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent - HBC Evergem
OF25 24/10/2020 00:00 De Pit Elita Buggenhout - Handbalclub Dendermonde (Berlare B)
OF26 24/10/2020 00:00 De Pit Elita Buggenhout - Handbalclub Dendermonde (Berlare B)
Oost West J14 Oost
OG65 24/10/2020 00:00 Sporthal Sint-Gillis Handbalclub Dendermonde - HC DB Gent (1)
OG72 24/10/2020 00:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster - HC DB Gent (2) (R)
OG66 24/10/2020 00:00 Sporthal Sint-Gillis Handbalclub Dendermonde - HC DB Gent (1)
OG70 24/10/2020 00:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster - HC DB Gent (2) (R)
OG64 24/10/2020 00:00 Sporthal Sint-Gillis Handbalclub Dendermonde - HC DB Gent (1)
OG71 24/10/2020 00:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster - HC DB Gent (2) (R)
OG68 25/10/2020 00:00 Stedelijk Sport- en Jeugdcomplex Handbal Lokeren (R) - HC Eeklo (JM14)
OG62 25/10/2020 00:00 Evergem - Sportcentrum Hoge Wal HBC Evergem - Elita Buggenhout 1
OG69 25/10/2020 00:00 Stedelijk Sport- en Jeugdcomplex Handbal Lokeren (R) - HC Eeklo (JM14)
OG63 25/10/2020 00:00 Evergem - Sportcentrum Hoge Wal HBC Evergem - Elita Buggenhout 1
OG67 25/10/2020 00:00 Stedelijk Sport- en Jeugdcomplex Handbal Lokeren (R) - HC Eeklo (JM14)
OG61 25/10/2020 00:00 Evergem - Sportcentrum Hoge Wal HBC Evergem - Elita Buggenhout 1
Oost West J14 West
OH48 24/10/2020 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J14 B) (R) - Apolloon Kortrijk 1 (J14 A)
OH54 24/10/2020 00:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 2 - Handbalclub Thor
OH52 24/10/2020 00:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 2 - Handbalclub Thor
OH46 24/10/2020 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J14 B) (R) - Apolloon Kortrijk 1 (J14 A)
OH53 24/10/2020 00:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 2 - Handbalclub Thor
OH47 24/10/2020 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J14 B) (R) - Apolloon Kortrijk 1 (J14 A)
Oost West M13
OK49 24/10/2020 14:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (M13) - DHC Waasmunster (M13) 9:0
OK51 24/10/2020 14:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (M13) - DHC Waasmunster (M13) 11:3
OK50 24/10/2020 14:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (M13) - DHC Waasmunster (M13) 15:2
OK46 24/10/2020 15:00 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 1 - Handbalclub Thor 8:0
OK47 24/10/2020 15:01 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 1 - Handbalclub Thor 10:1
OK48 24/10/2020 15:02 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 1 - Handbalclub Thor 10:2
OK53 24/10/2020 C:00 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle - Handbalclub Izegem 2 (R)
OK54 24/10/2020 C:00 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle - Handbalclub Izegem 2 (R)
OK52 24/10/2020 C:00 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle - Handbalclub Izegem 2 (R)
Oost West JM12 Oost
OL39 24/10/2020 13:45 Sporthal Sint-Gillis Handbalclub Dendermonde (U12) - HC DB Gent
OL37 24/10/2020 13:45 Sporthal Sint-Gillis Handbalclub Dendermonde (U12) - HC DB Gent
OL38 24/10/2020 13:45 Sporthal Sint-Gillis Handbalclub Dendermonde (U12) - HC DB Gent
OL36 25/10/2020 00:C Evergem - Sportcentrum Hoge Wal HBC Evergem - Elita Buggenhout 1
OL34 25/10/2020 00:C Evergem - Sportcentrum Hoge Wal HBC Evergem - Elita Buggenhout 1
OL35 25/10/2020 00:C Evergem - Sportcentrum Hoge Wal HBC Evergem - Elita Buggenhout 1
Oost West JM12 West
OM51 24/10/2020 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R) - Apolloon Kortrijk 1 (U12 A)
OM49 24/10/2020 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R) - Apolloon Kortrijk 1 (U12 A)
OM50 24/10/2020 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R) - Apolloon Kortrijk 1 (U12 A)
OM48 25/10/2020 10:00 OLV College HC Olva Brugge (B) - Handbalclub Izegem
OM46 25/10/2020 10:00 OLV College HC Olva Brugge (B) - Handbalclub Izegem
OM47 25/10/2020 10:00 OLV College HC Olva Brugge (B) - Handbalclub Izegem
Oost West AVB M15
ON27 24/10/2020 00:00 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle - DHC Waasmunster (M15)
ON28 24/10/2020 00:00 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle - DHC Waasmunster (M15)
ON25 24/10/2020 00:00 Sporthal Vordensteyn HC Schoten - HBC Evergem (B)
ON26 24/10/2020 00:00 Sporthal Vordensteyn HC Schoten - HBC Evergem (B)
ON30 25/10/2020 00:00 Sporthal Heist o/d Berg HC Heist o/d Berg - HC Olva Brugge (B)
ON29 25/10/2020 00:00 Sporthal Heist o/d Berg HC Heist o/d Berg - HC Olva Brugge (B)
Regio AVB Heren
PA23 24/10/2020 Sportoase Elshout Brasschaat HC (R) - GBSK Handbal
PA22 24/10/2020 Sporthal De Plaon HC Welta Mechelen - HC Schoten (R)
PA24 25/10/2020 Sporthal Rooienberg HC Heist o/d Berg (Heist-Duffel R) - HC Heist o/d Berg
Regio AVB Dames
PB24 25/10/2020 Sporthal Heist o/d Berg HC Heist o/d Berg - HC Rhino
PB51 25/10/2020 Groot-Bijgaarden - Sportcomplex Ten Gaerde GBSK Handbal (R) - Brasschaat HC ('t Noorden)
PB22 25/10/2020 Sporthal Heist o/d Berg HC Heist o/d Berg (R) - HC Schoten (R)
Regio AVB J18
PC18 24/10/2020 Sportoase Elshout Brasschaat HC - HC Leuven 2019
PC17 24/10/2020 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt Sasja HC - HC Heist o/d Berg
PC19 25/10/2020 Keerbergen - Sporthal Koninklijk Atheneum HC Atomix - HC Schoten
Regio AVB/OOSTWEST M17
PD19 24/10/2020 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem - Apolloon Kortrijk
PD46 24/10/2020 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare - HC Leuven 2019
PD17 24/10/2020 Sporthal Vordensteyn HC Schoten - DHC Waasmunster
PD20 25/10/2020 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - HC Leuven 2019 (2 B)
Regio AVB U16 Zuid
PE15 25/10/2020 Sporthal Heist o/d Berg HC Heist o/d Berg - HC Leuven 2019
PE14 25/10/2020 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - GBSK Handbal
Regio AVB U16 Noord
PF15 24/10/2020 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt Sasja HC - Brasschaat HC
PF13 24/10/2020 Sporthal Horito HC Rhino (B) - HC Schoten
PF14 24/10/2020 Sporthal Vordensteyn HvH Zandvliet (zandvliet/schoten B) - Olse Merksem HC (B)
Regio AVB/Limburg M15 (zone Midden)
PG15 24/10/2020 Sportpark Lakerveld Kreasa Handbal Houthalen - HC Pentagoon Kortessem
PG13 24/10/2020 Sporthal De Zonhoeve Hestia Bilzen (B) - Hubo Initia Hasselt
PG14 25/10/2020 Keerbergen - Sporthal Koninklijk Atheneum HC Atomix - HB Sint-Truiden (B)
Regio AVB U14 Zuid
PH23 24/10/2020 Sporthal De Plaon HC Welta Mechelen - HC Leuven 2019
PH21 25/10/2020 sporthal Bekaf Handbalclub Eagles Aarschot (B) (B) - HC Heist o/d Berg
Regio AVB U14 Noord
PI23 24/10/2020 Sportoase Elshout Olse Merksem HC - HC Schoten 2 (B)
PI24 24/10/2020 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - HC Schoten 1
PI49 24/10/2020 De Polder HvH Zandvliet - Sasja HC 1
Regio AVB M13
PJ16 24/10/2020 Sporthal Vordensteyn HC Schoten - HC Heist o/d Berg
PJ18 25/10/2020 Keerbergen - Sporthal Koninklijk Atheneum HC Atomix - Uilenspiegel HV
Regio AVB U12 Zuid
PK23 24/10/2020 12:45 Sporthal De Plaon HC Welta Mechelen - HC Leuven 2019
PK24 24/10/2020 14:00 Wespelaar - Sporthal Den Dijk HC Atomix - HC Atomix (B)
PK21 25/10/2020 sporthal Bekaf Handbalclub Eagles Aarschot - HC Heist o/d Berg
Regio AVB U12 Noord
PL23 24/10/2020 00:00C Merksem - Sportcentrum De Rode Loop Olse Merksem HC - HC Rhino
PL49 24/10/2020 13:15 De Polder HvH Zandvliet - Sasja HC
PL24 24/10/2020 C 00 :00 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - HC Schoten
Regio AVB U8/U10 Tornooien
PS23 25/10/2020 Sporthal De Wimpel HC Heist o/d Berg (R) - AVB (Div. Clubs)
Regio Limburg - Heren A
QA16 24/10/2020 Sp. De Posthoorn Hamont-Achel HC Hades Hamont-Achel (R) - Hannibal Tessenderlo (R)
Regio Limburg - Heren B
QB05 25/10/2020 Sporthal Merode ESC 90 (NL) (R) - HC Maasmechelen '65 (R)
QB06 25/10/2020 Sportcentrum Kiewit Real Kiewit (R) - Hubo Initia Hasselt 3 (R)
Regio Limburg - Dames
QC01 25/10/2020 Sp. De Posthoorn Hamont-Achel HC Hades Hamont-Achel - Hubo Initia Hasselt 3 (R)
QC03 25/10/2020 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt - Hannibal Tessenderlo (Tessenderlo / Houthalen) (R)
Regio Limburg - J18
QE41 24/10/2020 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt 1 - HV Arena (B)
QE42 24/10/2020 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt - Hannibal Tessenderlo (Tessenderlo / Houthalen) (B)
QE43 24/10/2020 Sporthal De Zonhoeve Hestia Bilzen (B) - Sezoens Achilles Bocholt
QE44 25/10/2020 Gem. Sp. Meeuwen HHV Meeuwen - HC Pentagoon Kortessem (B)
QE45 25/10/2020 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt 2 (B) - Bye 1
Regio Limburg - M17 (Zone Oost)
QG18 24/10/2020 Sportoase Eburons Dome Handbal Tongeren - Kreasa Handbal Houthalen (Kreasa Houthalen/Tessenderlo) (B)
QG19 24/10/2020 Pelt - Sportcentrum De Bemvoort DHC Overpelt 1 - HC Pentagoon Kortessem
QG20 24/10/2020 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt (B) - Hestia Bilzen
QG17 25/10/2020 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt - HV Arena (B)
Regio Limburg - J16 A
QH20 24/10/2020 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem 1 - HV Lommel (B)
QH17 24/10/2020 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt 2 (B) - HV Arena (B)
QH18 24/10/2020 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt - Handbal Tongeren 1
QH19 24/10/2020 Sportcentrum De Bemvoort HC Overpelt (B) - Bye
Regio Limburg - J16 B
QI20 24/10/2020 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem 2 (B) - Bye
QI17 24/10/2020 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt 1 - Sezoens Achilles Bocholt
QI18 24/10/2020 Sportpark Lakerveld Kreasa Handbal Houthalen - Handbal Tongeren 2 (B)
QI19 25/10/2020 Sint-Truiden - Sporthal Trudo HB Sint-Truiden - Hestia Bilzen
Regio Limburg - M15 (Zone Oost)
QJ14 24/10/2020 Meeuwen-Gruitrode - Gemeentelijk Sportcentrum DHC Meeuwen (B) - DHC Overpelt 2 (B)
QJ15 24/10/2020 Sp. De Kommel HC Maasmechelen '65 - Sezoens Achilles Bocholt
QJ13 24/10/2020 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt - DHC Overpelt 1
Regio Limburg - J14 A
QK30 24/10/2020 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt - Hubo Initia Hasselt 2 (B)
QK28 24/10/2020 Provil Lommel HV Lommel - Bye 1
QK26 24/10/2020 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt 1 - Kreasa Handbal Houthalen
QK27 24/10/2020 Gemeentelijke Sporthal Eksel HV Arena - HC Overpelt
QK29 25/10/2020 Sporthal Curticella HC Beringen (B) - Bye 2
Regio Limburg - J14 B
QL28 24/10/2020 Gem. Sp. Meeuwen HHV Meeuwen (B) - Handbalvereniging B.F.C. (NL) (B)
QL29 24/10/2020 Sporthal De Zonhoeve Hestia Bilzen - Bye 1
QL30 24/10/2020 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem - Hubo Initia Hasselt 1
QL27 24/10/2020 Sp. De Kommel HC Maasmechelen '65 (B) - HB Sint-Truiden
QL26 25/10/2020 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt 2 (B) - Handbal Tongeren
Regio Limburg - M13 A
QM17 24/10/2020 C:00 Pelt - Sportcentrum De Bemvoort DHC Overpelt 1 - HC Beringen (B)
QM16 24/10/2020 C:00 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt - Hestia Bilzen 2 (B)
QM18 25/10/2020 C:00 Meeuwen-Gruitrode - Gemeentelijk Sportcentrum DHC Meeuwen - Sezoens Achilles Bocholt
Regio Limburg - M13 B
QN16 24/10/2020 C:00 Sportoase Eburons Dome Handbal Tongeren - Hestia Bilzen 1
QN18 25/10/2020 15:30 Sint-Truiden - Sporthal Trudo HB Sint-Truiden - HC Pentagoon Kortessem
QN17 25/10/2020 C:00 Pelt - Sportcentrum De Bemvoort DHC Overpelt 2 (B) - Handbal Lummen
Regio Limburg - J12 A
QO27 24/10/2020 Gemeentelijke Sporthal Eksel HV Arena - Bye 2
QO29 24/10/2020 Sp. De Posthoorn Hamont-Achel HC Hades Hamont-Achel (B) - Bye 1
QO28 24/10/2020 00: C Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt - HV Lommel
QO26 24/10/2020 00: C Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt - HC Overpelt
QO30 24/10/2020 18:10 Sporthal De Voordijcker Hannibal Tessenderlo 2 (B) - Hubo Initia Hasselt 2 (B)
Regio Limburg - J12 B
QP26 24/10/2020 12:45 Sportoase Eburons Dome Handbal Tongeren - HB Sint-Truiden 1
QP28 24/10/2020 13:45 Sporthal De Zonhoeve Hestia Bilzen - HC Beringen
QP27 24/10/2020 15:30 Sportpark Lakerveld Kreasa Handbal Houthalen (B) (B) - HC Pentagoon Kortessem (B)
QP30 24/10/2020 16:45 Sporthal De Voordijcker Hannibal Tessenderlo 1 - Hubo Initia Hasselt 1
QP29 25/10/2020 Sporthal Vijfsprong Handbal Lummen (B) - Bye 1