<< vorige week Week 47 volgende week >>
# Datum Locatie Thuisploeg - Uitploeg Scheidsrechter 1 Scheidsrechter 2 Waarnemer
Heren BENE-League
A52 21/11/2020 19:00 Stadssporthal Kembit-Lions - JD Techniek / Hurry-Up - - -
A54 21/11/2020 19:00 Sporthal Opperdam HV KRAS/Volendam - Hubo Initia Hasselt - - -
A55 21/11/2020 20:15 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt - HC Atomix - - -
A53 21/11/2020 20:15 Visé - Hall Omnisports HC VISÉ BM - Green Park / Aalsmeer - - -
A51 21/11/2020 20:15 Sportoase Eburons Dome Handbal Tongeren - Sezoens Achilles Bocholt - - -
Heren 1° Nationale
B54 21/11/2020 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt Sasja HC - Bye - - -
B53 21/11/2020 20:15 Eynatten - Sportzentrum HC EYNATTEN-RAEREN - Olse Merksem HC - - -
B55 21/11/2020 20:15 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk - EHC TOURNAI - - -
B52 21/11/2020 20:15 Sportpark Lakerveld Kreasa Handbal Houthalen - KTSV EUPEN - - -
B51 22/11/2020 17:00 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem - HC DB Gent - - -
Heren 2° Nationale
C54 21/11/2020 18:00 Beyne-Heusay - Hall Omnisports Edmond Rigo UNION BEYNOISE HANDBALL - Sezoens Achilles Bocholt - - -
C51 21/11/2020 20:15 Lebbeke - Farys Sportcentrum Elita Lebbeke - Sporting Pelt - - -
C52 21/11/2020 20:15 Jemeppe - Hall Omnisports du Bois de Mont JEUNESSE JEMEPPE HANDBALL - HC KRAAINEM - - -
C55 22/11/2020 14:00 Sint-Truiden - Sporthal Trudo HB Sint-Truiden - UNITED BRUSSELS HC - - -
C53 22/11/2020 17:30 Herstal - Hall Omnisports La Préalle HC HERSTAL - HC AMAY - - -
Dames 1° Nationale
D46 21/11/2020 18:00 Visé - Hall Omnisports HANDBALL FÉMINA VISÉ - Uilenspiegel HV - - -
D48 21/11/2020 20:00 Pelt - Sportcentrum De Bemvoort DHC Overpelt - Hubo Initia Hasselt - - -
D50 21/11/2020 20:00 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster - HC EYNATTEN-RAEREN - - -
D49 21/11/2020 20:15 Eupen - Sportzentrum KTSV EUPEN - DHW United Antwerpen - - -
D47 21/11/2020 20:15 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent - HB Sint-Truiden - - -
Dames 1° Nationale Reserven
DR50 21/11/2020 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster - Bye - - -
DR46 21/11/2020 16:15 Visé - Hall Omnisports HANDBALL FÉMINA VISÉ - Uilenspiegel HV - - -
DR48 21/11/2020 18:00 Pelt - Sportcentrum De Bemvoort DHC Overpelt - Hubo Initia Hasselt - - -
DR49 21/11/2020 18:00 Eupen - Sportzentrum KTSV EUPEN - DHW United Antwerpen - - -
DR47 21/11/2020 18:30 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent - HB Sint-Truiden - - -
Dames 2° Nationale
E54 21/11/2020 18:45 Kapellen - Gemeentelijke Sporthal Centrum Brasschaat HC - GBSK Handbal - - -
E52 21/11/2020 20:00 Beyne-Heusay - Hall Omnisports Edmond Rigo UNION BEYNOISE HANDBALL - BRUSSELS HC - - -
E53 21/11/2020 20:00 Wespelaar - Sporthal Den Dijk HC Atomix - HBC Evergem - - -
E49 21/11/2020 20:30 Sprimont - Hall Omnisports HC SPRIMONT - DHC Meeuwen - - -
E50 22/11/2020 16:00 Flémalle - Salle Omnisports André Cools ROC FLÉMALLE - UNITED BRUSSELS HC - - -
E51 22/11/2020 20:00 La Hestre - Salle "La Drève" ENTENTE DU CENTRE CLH - Sporting Pelt - - -
Oost West heren
OA31 21/11/2020 16:45 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (Heren 3 (R)) (R) - Elita Lebbeke (R) - - -
OA32 22/11/2020 00:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster (BYE) (R) - Handbalclub Dendermonde (2R) (R) - - -
OA29 22/11/2020 16:30 Aalst - Sporthal Ten Rozen HC Aalst (R) - Handbalclub Thor - - -
Oost West Dames
OB37 21/11/2020 14:30 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle 1 (R) (R) - HC DB Gent - - -
OB81 21/11/2020 16:15 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle 2 (GoldenLadies (R)) (R) - Handbalclub Dendermonde - - -
OB39 21/11/2020 18:45 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare - DHC Waasmunster (Regio) - - -
OB40 21/11/2020 18:45 Sportpark Eeklo HC Eeklo - HC Olva Brugge - - -
OB38 22/11/2020 14:30 Aalst - Sporthal Ten Rozen HC Aalst (R) - Handbalclub Thor - - -
Oost West J18 OOst
OC25 21/11/2020 14:30 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster (B) (R) - Elita Lebbeke (Buggenhout) - - -
OC26 21/11/2020 14:30 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster (B) (R) - Elita Lebbeke (Buggenhout) - - -
Oost West J18 West
OD27 21/11/2020 14:30 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent - Apolloon Kortrijk 2 (J18 B) (R) - - -
OD28 21/11/2020 14:31 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent - Apolloon Kortrijk 2 (J18 B) (R) - - -
Oost West J16 West
OE52 21/11/2020 15:15 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J16 B) (R) - HC Olva Brugge - - -
OE51 21/11/2020 15:15 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J16 B) (R) - HC Olva Brugge - - -
OE53 21/11/2020 17:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare (B) - Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt) - - -
OE54 21/11/2020 17:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare (B) - Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt) - - -
OE56 22/11/2020 16:30 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor - Desselgemse Handbalclub 2 (Tielt) - - -
OE55 22/11/2020 16:30 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor - Desselgemse Handbalclub 2 (Tielt) - - -
Oost West J16Oost
OF42 21/11/2020 10:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster - Handbal Lokeren (R) - - -
OF41 21/11/2020 10:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster - Handbal Lokeren (R) - - -
OF37 21/11/2020 12:45 De Pit Elita Buggenhout - HC DB Gent - - -
OF38 21/11/2020 12:46 De Pit Elita Buggenhout - HC DB Gent - - -
OF39 21/11/2020 16:15 Sporthal Sint-Gillis Handbalclub Dendermonde (Berlare B) - HBC Evergem - - -
OF40 21/11/2020 16:15 Sporthal Sint-Gillis Handbalclub Dendermonde (Berlare B) - HBC Evergem - - -
Oost West J14 Oost
OG93 21/11/2020 13:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster - Handbalclub Dendermonde - - -
OG91 21/11/2020 13:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster - Handbalclub Dendermonde - - -
OG88 21/11/2020 13:00 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent (2) (R) - HC DB Gent (1) - - -
OG92 21/11/2020 13:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster - Handbalclub Dendermonde - - -
OG89 21/11/2020 13:01 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent (2) (R) - HC DB Gent (1) - - -
OG90 21/11/2020 13:02 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent (2) (R) - HC DB Gent (1) - - -
OG86 21/11/2020 14:00 Sportpark Eeklo HC Eeklo (JM14) - Elita Buggenhout 1 - - -
OG87 21/11/2020 14:00 Sportpark Eeklo HC Eeklo (JM14) - Elita Buggenhout 1 - - -
OG85 21/11/2020 14:00 Sportpark Eeklo HC Eeklo (JM14) - Elita Buggenhout 1 - - -
OG96 22/11/2020 14:30 Stedelijk Sport- en Jeugdcomplex Handbal Lokeren (R) - HBC Evergem - - -
OG94 22/11/2020 14:30 Stedelijk Sport- en Jeugdcomplex Handbal Lokeren (R) - HBC Evergem - - -
OG95 22/11/2020 14:30 Stedelijk Sport- en Jeugdcomplex Handbal Lokeren (R) - HBC Evergem - - -
Oost West J14 West
OH66 21/11/2020 14:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 1 - Handbalclub Izegem - - -
OH64 21/11/2020 14:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 1 - Handbalclub Izegem - - -
OH65 21/11/2020 14:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 1 - Handbalclub Izegem - - -
OH72 21/11/2020 15:30 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 2 - Apolloon Kortrijk 2 (J14 B) (R) - - -
OH70 21/11/2020 15:30 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 2 - Apolloon Kortrijk 2 (J14 B) (R) - - -
OH71 21/11/2020 15:30 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 2 - Apolloon Kortrijk 2 (J14 B) (R) - - -
OH69 22/11/2020 15:00 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor - Apolloon Kortrijk 1 (J14 A) - - -
OH67 22/11/2020 15:00 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor - Apolloon Kortrijk 1 (J14 A) - - -
OH68 22/11/2020 15:00 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor - Apolloon Kortrijk 1 (J14 A) - - -
Regio AVB Heren
PA08 22/11/2020 geannuleerd Groot-Bijgaarden - Sportcomplex Ten Gaerde GBSK Handbal - Olse Merksem HC (R) - - -
Regio Limburg - Heren A
QA32 21/11/2020 Sportcentrum De Bemvoort HC Overpelt (R) - Hannibal Tessenderlo (R) - - -
QA30 21/11/2020 Gem. Sp. Meeuwen HHV Meeuwen (R) - Bye 2 - - -
QA31 21/11/2020 Sp. De Posthoorn Hamont-Achel HC Hades Hamont-Achel (R) - Kreasa Handbal Houthalen (R) - - -
QA29 22/11/2020 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt (R) - Bye 1 - - -
Regio Limburg - Heren B
QB32 21/11/2020 Bye 1 - Bye 2 - - -
QB31 22/11/2020 Sportcentrum Kiewit Real Kiewit (R) - HB Sint-Truiden (R) - - -
QB29 22/11/2020 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem (R) - HC Maasmechelen '65 (R) - - -
QB30 22/11/2020 Sporthal Merode ESC 90 (NL) (R) - Hubo Initia Hasselt 3 (R) - - -
Regio Limburg - Dames
QC17 21/11/2020 Bye - Hestia Bilzen - - -
Regio Limburg - J18
QE51 21/11/2020 Bye 1 - Hubo Initia Hasselt 1 - - -
Regio Limburg - J14 A
QK44 21/11/2020 Bye 1 - Bye 2 - - -
Regio Limburg - J14 B
QL44 21/11/2020 Sporthal De Haamen Handbalvereniging B.F.C. (NL) (B) - Bye 1 - - -