<< vorige week Week 47 volgende week >>
# Datum Locatie Thuisploeg - Uitploeg Uitslag
Heren BENE-League
A52 21/11/2020 19:00 Stadssporthal Kembit-Lions - JD Techniek / Hurry-Up
A54 21/11/2020 19:00 Sporthal Opperdam HV KRAS/Volendam - Hubo Initia Hasselt
A55 21/11/2020 20:15 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt - HC Atomix
A53 21/11/2020 20:15 Visé - Hall Omnisports HC VISÉ BM - Green Park / Aalsmeer
A51 21/11/2020 20:15 Sportoase Eburons Dome Handbal Tongeren - Sezoens Achilles Bocholt
Heren 1° Nationale
B54 21/11/2020 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt Sasja HC - Bye
B53 21/11/2020 20:15 Eynatten - Sportzentrum HC EYNATTEN-RAEREN - Olse Merksem HC
B55 21/11/2020 20:15 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk - EHC TOURNAI
B52 21/11/2020 20:15 Sportpark Lakerveld Kreasa Handbal Houthalen - KTSV EUPEN
B51 22/11/2020 17:00 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem - HC DB Gent
Heren 2° Nationale
C54 21/11/2020 18:00 Beyne-Heusay - Hall Omnisports Edmond Rigo UNION BEYNOISE HANDBALL - Sezoens Achilles Bocholt
C51 21/11/2020 20:15 Lebbeke - Farys Sportcentrum Elita Lebbeke - Sporting Pelt
C52 21/11/2020 20:15 Jemeppe - Hall Omnisports du Bois de Mont JEUNESSE JEMEPPE HANDBALL - HC KRAAINEM
C55 22/11/2020 14:00 Sint-Truiden - Sporthal Trudo HB Sint-Truiden - UNITED BRUSSELS HC
C53 22/11/2020 17:30 Herstal - Hall Omnisports La Préalle HC HERSTAL - HC AMAY
Dames 1° Nationale
D46 21/11/2020 18:00 Visé - Hall Omnisports HANDBALL FÉMINA VISÉ - Uilenspiegel HV
D48 21/11/2020 20:00 Pelt - Sportcentrum De Bemvoort DHC Overpelt - Hubo Initia Hasselt
D50 21/11/2020 20:00 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster - HC EYNATTEN-RAEREN
D49 21/11/2020 20:15 Eupen - Sportzentrum KTSV EUPEN - DHW United Antwerpen
D47 21/11/2020 20:15 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent - HB Sint-Truiden
Dames 1° Nationale Reserven
DR50 21/11/2020 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster - Bye
DR46 21/11/2020 16:15 Visé - Hall Omnisports HANDBALL FÉMINA VISÉ - Uilenspiegel HV
DR48 21/11/2020 18:00 Pelt - Sportcentrum De Bemvoort DHC Overpelt - Hubo Initia Hasselt
DR49 21/11/2020 18:00 Eupen - Sportzentrum KTSV EUPEN - DHW United Antwerpen
DR47 21/11/2020 18:30 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent - HB Sint-Truiden
Dames 2° Nationale
E54 21/11/2020 18:45 Kapellen - Gemeentelijke Sporthal Centrum Brasschaat HC - GBSK Handbal
E52 21/11/2020 20:00 Beyne-Heusay - Hall Omnisports Edmond Rigo UNION BEYNOISE HANDBALL - BRUSSELS HC
E53 21/11/2020 20:00 Wespelaar - Sporthal Den Dijk HC Atomix - HBC Evergem
E49 21/11/2020 20:30 Sprimont - Hall Omnisports HC SPRIMONT - DHC Meeuwen
E50 22/11/2020 16:00 Flémalle - Salle Omnisports André Cools ROC FLÉMALLE - UNITED BRUSSELS HC
E51 22/11/2020 20:00 La Hestre - Salle "La Drève" ENTENTE DU CENTRE CLH - Sporting Pelt
Oost West heren
OA31 21/11/2020 16:45 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (Heren 3 (R)) (R) - Elita Lebbeke (R)
OA32 22/11/2020 00:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster (BYE) (R) - Handbalclub Dendermonde (2R) (R)
OA29 22/11/2020 16:30 Aalst - Sporthal Ten Rozen HC Aalst (R) - Handbalclub Thor
Oost West Dames
OB37 21/11/2020 14:30 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle 1 (R) (R) - HC DB Gent
OB81 21/11/2020 16:15 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle 2 (GoldenLadies (R)) (R) - Handbalclub Dendermonde
OB39 21/11/2020 18:45 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare - DHC Waasmunster (Regio)
OB40 21/11/2020 18:45 Sportpark Eeklo HC Eeklo - HC Olva Brugge
OB38 22/11/2020 14:30 Aalst - Sporthal Ten Rozen HC Aalst (R) - Handbalclub Thor
Oost West J18 OOst
OC25 21/11/2020 14:30 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster (B) (R) - Elita Lebbeke (Buggenhout)
OC26 21/11/2020 14:30 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster (B) (R) - Elita Lebbeke (Buggenhout)
Oost West J18 West
OD27 21/11/2020 14:30 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent - Apolloon Kortrijk 2 (J18 B) (R)
OD28 21/11/2020 14:31 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent - Apolloon Kortrijk 2 (J18 B) (R)
Oost West J16 West
OE52 21/11/2020 15:15 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J16 B) (R) - HC Olva Brugge
OE51 21/11/2020 15:15 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J16 B) (R) - HC Olva Brugge
OE53 21/11/2020 17:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare (B) - Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt)
OE54 21/11/2020 17:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare (B) - Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt)
OE56 22/11/2020 16:30 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor - Desselgemse Handbalclub 2 (Tielt)
OE55 22/11/2020 16:30 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor - Desselgemse Handbalclub 2 (Tielt)
Oost West J16Oost
OF42 21/11/2020 10:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster - Handbal Lokeren (R)
OF41 21/11/2020 10:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster - Handbal Lokeren (R)
OF37 21/11/2020 12:45 De Pit Elita Buggenhout - HC DB Gent
OF38 21/11/2020 12:46 De Pit Elita Buggenhout - HC DB Gent
OF39 21/11/2020 16:15 Sporthal Sint-Gillis Handbalclub Dendermonde (Berlare B) - HBC Evergem
OF40 21/11/2020 16:15 Sporthal Sint-Gillis Handbalclub Dendermonde (Berlare B) - HBC Evergem
Oost West J14 Oost
OG93 21/11/2020 13:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster - Handbalclub Dendermonde
OG91 21/11/2020 13:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster - Handbalclub Dendermonde
OG88 21/11/2020 13:00 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent (2) (R) - HC DB Gent (1)
OG92 21/11/2020 13:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster - Handbalclub Dendermonde
OG89 21/11/2020 13:01 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent (2) (R) - HC DB Gent (1)
OG90 21/11/2020 13:02 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent (2) (R) - HC DB Gent (1)
OG86 21/11/2020 14:00 Sportpark Eeklo HC Eeklo (JM14) - Elita Buggenhout 1
OG87 21/11/2020 14:00 Sportpark Eeklo HC Eeklo (JM14) - Elita Buggenhout 1
OG85 21/11/2020 14:00 Sportpark Eeklo HC Eeklo (JM14) - Elita Buggenhout 1
OG96 22/11/2020 14:30 Stedelijk Sport- en Jeugdcomplex Handbal Lokeren (R) - HBC Evergem
OG94 22/11/2020 14:30 Stedelijk Sport- en Jeugdcomplex Handbal Lokeren (R) - HBC Evergem
OG95 22/11/2020 14:30 Stedelijk Sport- en Jeugdcomplex Handbal Lokeren (R) - HBC Evergem
Oost West J14 West
OH66 21/11/2020 14:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 1 - Handbalclub Izegem
OH64 21/11/2020 14:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 1 - Handbalclub Izegem
OH65 21/11/2020 14:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 1 - Handbalclub Izegem
OH72 21/11/2020 15:30 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 2 - Apolloon Kortrijk 2 (J14 B) (R)
OH70 21/11/2020 15:30 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 2 - Apolloon Kortrijk 2 (J14 B) (R)
OH71 21/11/2020 15:30 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 2 - Apolloon Kortrijk 2 (J14 B) (R)
OH69 22/11/2020 15:00 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor - Apolloon Kortrijk 1 (J14 A)
OH67 22/11/2020 15:00 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor - Apolloon Kortrijk 1 (J14 A)
OH68 22/11/2020 15:00 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor - Apolloon Kortrijk 1 (J14 A)
Regio AVB Heren
PA08 22/11/2020 geannuleerd Groot-Bijgaarden - Sportcomplex Ten Gaerde GBSK Handbal - Olse Merksem HC (R)
Regio Limburg - Heren A
QA32 21/11/2020 Sportcentrum De Bemvoort HC Overpelt (R) - Hannibal Tessenderlo (R)
QA30 21/11/2020 Gem. Sp. Meeuwen HHV Meeuwen (R) - Bye 2
QA31 21/11/2020 Sp. De Posthoorn Hamont-Achel HC Hades Hamont-Achel (R) - Kreasa Handbal Houthalen (R)
QA29 22/11/2020 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt (R) - Bye 1
Regio Limburg - Heren B
QB32 21/11/2020 Bye 1 - Bye 2
QB31 22/11/2020 Sportcentrum Kiewit Real Kiewit (R) - HB Sint-Truiden (R)
QB29 22/11/2020 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem (R) - HC Maasmechelen '65 (R)
QB30 22/11/2020 Sporthal Merode ESC 90 (NL) (R) - Hubo Initia Hasselt 3 (R)
Regio Limburg - Dames
QC17 21/11/2020 Bye - Hestia Bilzen
Regio Limburg - J18
QE51 21/11/2020 Bye 1 - Hubo Initia Hasselt 1
Regio Limburg - J14 A
QK44 21/11/2020 Bye 1 - Bye 2
Regio Limburg - J14 B
QL44 21/11/2020 Sporthal De Haamen Handbalvereniging B.F.C. (NL) (B) - Bye 1