<< vorige week Week 8 volgende week >>
# Datum Locatie Thuisploeg - Uitploeg Scheidsrechter 1 Scheidsrechter 2 Waarnemer
Heren BENE-League
A103 27/02/2021 20:00 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt - Sezoens Achilles Bocholt - - -
A104 27/02/2021 20:00 Visé - Hall Omnisports HC VISÉ BM - Hubo Initia Hasselt - - -
A102 27/02/2021 20:00 Stadssporthal Kembit-Lions - Green Park / Aalsmeer - - -
A105 27/02/2021 20:00 Sporthal Opperdam HV KRAS/Volendam - HC Atomix - - -
A101 27/02/2021 20:15 Sportoase Eburons Dome Handbal Tongeren - Herpertz Bevo HC - - -
Heren 1° Nationale
B09 27/02/2021 Bye - Sasja HC - - -
B10 27/02/2021 20:00 Hall des Sports de la Ville de Tournai (CET) EHC TOURNAI - Apolloon Kortrijk - - -
B08 27/02/2021 20:15 Merksem - Sportcentrum De Rode Loop Olse Merksem HC - HC EYNATTEN-RAEREN - - -
B06 27/02/2021 20:15 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent - Handbalclub Izegem - - -
B07 27/02/2021 20:15 Eupen - Sportzentrum KTSV EUPEN - Kreasa Handbal Houthalen - - -
Heren 1° Nationale Poule A
BA15 27/02/2021 Bye - KTSV EUPEN - - -
BA14 27/02/2021 20:00 Hall des Sports de la Ville de Tournai (CET) EHC TOURNAI - Apolloon Kortrijk - - -
BA13 27/02/2021 20:15 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent - Sasja HC - - -
Heren 1° Nationale Poule B
BAA13 27/02/2021 Bye - HC EYNATTEN-RAEREN - - -
BAA14 27/02/2021 Sportpark Lakerveld Kreasa Handbal Houthalen - Bye 2 - - -
BAA15 27/02/2021 00:00 Merksem - Sportcentrum De Rode Loop Olse Merksem HC - Handbalclub Izegem - - -
Heren 2° Nationale
C09 27/02/2021 16:15 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt - UNION BEYNOISE HANDBALL - - -
C06 27/02/2021 18:00 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt - Elita Lebbeke - - -
C07 27/02/2021 19:00 Kraainem - Hall Omnisports HC KRAAINEM - JEUNESSE JEMEPPE HANDBALL - - -
C08 27/02/2021 20:00 Hall Omnisports Robert Collignon HC AMAY - HC HERSTAL - - -
C10 28/02/2021 15:45 Evere - Salle Omnisports François Guillaume UNITED BRUSSELS HC - HB Sint-Truiden - - -
Heren 2° Nationale Poule A
CA14 27/02/2021 Bye - HB Sint-Truiden - - -
CA13 27/02/2021 20:00 Hall Omnisports Robert Collignon HC AMAY - JEUNESSE JEMEPPE HANDBALL - - -
CA15 28/02/2021 15:45 Evere - Salle Omnisports François Guillaume UNITED BRUSSELS HC - Sporting Pelt - - -
Heren 2° Nationale Poule B
CAA13 27/02/2021 Beyne-Heusay - Hall Omnisports Edmond Rigo UNION BEYNOISE HANDBALL - HC HERSTAL - - -
CAA14 27/02/2021 Bye - Sezoens Achilles Bocholt - - -
CAA15 27/02/2021 19:00 Kraainem - Hall Omnisports HC KRAAINEM - Elita Lebbeke - - -
Dames 1° Nationale
D10 27/02/2021 00:00 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster - Uilenspiegel HV - - -
D09 27/02/2021 18:00 Eupen - Sportzentrum KTSV EUPEN - HC EYNATTEN-RAEREN - - -
D06 27/02/2021 18:00 Visé - Hall Omnisports HANDBALL FÉMINA VISÉ - HB Sint-Truiden - - -
D07 27/02/2021 18:15 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent - Hubo Initia Hasselt - - -
D08 27/02/2021 20:30 Pelt - Sportcentrum De Bemvoort DHC Overpelt - DHW United Antwerpen - - -
Dames 1° Nationale Poule A
DA14 27/02/2021 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt - Bye - - -
DA13 27/02/2021 20:15 Eynatten - Sportzentrum HC EYNATTEN-RAEREN - DHW United Antwerpen - - -
DA15 27/02/2021 20:15 Eupen - Sportzentrum KTSV EUPEN - DHC Waasmunster - - -
Dames 1° Nationale Poule B
DAA14 27/02/2021 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent - Bye - - -
DAA15 27/02/2021 18:00 Visé - Hall Omnisports HANDBALL FÉMINA VISÉ - HB Sint-Truiden - - -
DAA13 27/02/2021 20:30 Pelt - Sportcentrum De Bemvoort DHC Overpelt - Uilenspiegel HV - - -
Dames 1° Nationale Reserven
DR09 27/02/2021 Eupen - Sportzentrum KTSV EUPEN - Bye - - -
DR10 27/02/2021 00:00 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster - Uilenspiegel HV - - -
DR06 27/02/2021 16:15 Visé - Hall Omnisports HANDBALL FÉMINA VISÉ - HB Sint-Truiden - - -
DR07 27/02/2021 16:30 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent - Hubo Initia Hasselt - - -
DR08 27/02/2021 18:30 Pelt - Sportcentrum De Bemvoort DHC Overpelt - DHW United Antwerpen - - -
Dames 1° Nationale Reserven Poule A
DRA13 27/02/2021 Bye - DHW United Antwerpen - - -
DRA14 27/02/2021 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt - Bye 2 - - -
DRA15 27/02/2021 18:00 Eupen - Sportzentrum KTSV EUPEN - DHC Waasmunster - - -
Dames 1° Nationale Reserven Poule B
DRAA14 27/02/2021 Zwijnaarde - Sporthal Hekers HC DB Gent - Bye - - -
DRAA13 27/02/2021 00:00 Pelt - Sportcentrum De Bemvoort DHC Overpelt - Uilenspiegel HV - - -
DRAA15 27/02/2021 16:15 Visé - Hall Omnisports HANDBALL FÉMINA VISÉ - HB Sint-Truiden - - -
Dames 2° Nationale
E102 27/02/2021 16:30 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt - HC Atomix - - -
E99 27/02/2021 20:30 Meeuwen-Gruitrode - Gemeentelijk Sportcentrum DHC Meeuwen - HBC Evergem - - -
E98 28/02/2021 14:00 Evere - Salle Omnisports François Guillaume UNITED BRUSSELS HC - UNION BEYNOISE HANDBALL - - -
E101 28/02/2021 16:00 Flémalle - Salle Omnisports André Cools ROC FLÉMALLE - Brasschaat HC - - -
E97 28/02/2021 18:00 Sprimont - Hall Omnisports HC SPRIMONT - GBSK Handbal - - -
E100 28/02/2021 19:00 La Hestre - Salle "La Drève" ENTENTE DU CENTRE CLH - BRUSSELS HC - - -
Dames 2° Nationale Poule A
EA14 28/02/2021 Evere - Salle Omnisports François Guillaume BRUSSELS HC - ROC FLÉMALLE - - -
EA13 28/02/2021 14:00 Evere - Salle Omnisports François Guillaume UNITED BRUSSELS HC - UNION BEYNOISE HANDBALL - - -
EA15 28/02/2021 18:00 Sprimont - Hall Omnisports HC SPRIMONT - Sporting Pelt - - -
Dames 2° Nationale Poule B
EAA13 27/02/2021 Sportoase Elshout Brasschaat HC - HBC Evergem - - -
EAA14 27/02/2021 20:30 Meeuwen-Gruitrode - Gemeentelijk Sportcentrum DHC Meeuwen - HC Atomix - - -
EAA15 28/02/2021 16:00 Groot-Bijgaarden - Sportcomplex Ten Gaerde GBSK Handbal - ENTENTE DU CENTRE CLH - - -
Heren Liga 1
F28 27/02/2021 Bye - HHV Meeuwen - - -
F91 27/02/2021 00:00 Merksem - Sportcentrum De Rode Loop Olse Merksem HC - Uilenspiegel HV - - -
F93 27/02/2021 16:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk - Hubo Initia Hasselt - - -
F94 27/02/2021 18:00 Sportoase Eburons Dome Handbal Tongeren - Handbalclub Roeselare - - -
F96 27/02/2021 20:30 Sportpark Eeklo HC Eeklo - Sasja HC - - -
F92 28/02/2021 16:00 Keerbergen - Gemeentelijke Sporthal HC Atomix - HK Waasmunster - - -
Heren Liga 2
G28 27/02/2021 00:00 Sporthal Evergem-Centrum HBC Evergem - HC Welta Mechelen - - -
G94 27/02/2021 00:00 Sportcentrum De Bemvoort HC Overpelt - HC 't Noorden - - -
G92 27/02/2021 18:30 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem - HK Waasmunster - - -
G91 27/02/2021 20:30 Aalst - Sporthal Ten Rozen HC Aalst - Brasschaat HC - - -
G93 28/02/2021 14:45 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - Elita Lebbeke - - -
G96 28/02/2021 15:00 Sportcentrum Julien Saelens HC Olva Brugge - GBSK Handbal - - -
Heren Liga 3
H28 27/02/2021 00:00 Sporthal Het Gelaag (Steendorp) HC Attila Temse - Hestia Bilzen - - -
H96 27/02/2021 16:30 Sportschuur Wilsele HC Leuven 2019 - HC Rhino - - -
H92 27/02/2021 18:45 Sportpark Eeklo HC Eeklo - HC Atomix - - -
H91 27/02/2021 20:15 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem - HC Schoten - - -
H94 27/02/2021 20:30 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare - Handbal Lokeren - - -
H93 28/02/2021 17:30 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub - HC DB Gent - - -
Dames Liga
I16 27/02/2021 00:00 Sporthal Vordensteyn HC Schoten - HC Aalst - - -
I18 27/02/2021 00:00 Sint-Truiden - Sporthal Trudo HB Sint-Truiden - Handbalclub Izegem Theuwissen Patrick Stevens Yvo -
I62 27/02/2021 14:15 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk - Brabo Denderbelle - - -
I20 27/02/2021 17:30 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - HC Pentagoon Kortessem - - -
I64 27/02/2021 19:30 Sporthal De Plaon HC Welta Mechelen - Sporting Pelt - - -
VHV M19
JE24 27/02/2021 15:00 Sporthal De Zonhoeve Hestia Bilzen (B) - Sezoens Achilles Bocholt - - -
JE22 27/02/2021 18:30 Meeuwen-Gruitrode - Gemeentelijk Sportcentrum DHC Meeuwen - Apolloon Kortrijk - - -
Oost West Dames
OB61 27/02/2021 17:00 Sportpark Eeklo HC Eeklo - Brabo Denderbelle 2 (GoldenLadies (R)) (R) - - -
OB63 27/02/2021 18:45 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare - HC DB Gent - - -
OB65 28/02/2021 14:30 Aalst - Sporthal Ten Rozen HC Aalst (R) - HC Olva Brugge - - -
OB62 28/02/2021 18:15 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor - Brabo Denderbelle 1 (R) (R) - - -
OB64 28/02/2021 19:15 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster (Regio) - Handbalclub Dendermonde - - -
Oost West M13
OK125 27/02/2021 10:00 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster (M13) - Handbalclub Thor - - -
OK126 27/02/2021 10:00 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster (M13) - Handbalclub Thor - - -
OK124 27/02/2021 10:00 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster (M13) - Handbalclub Thor - - -
OK122 27/02/2021 12:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (M13) - Brabo Denderbelle - - -
OK123 27/02/2021 12:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (M13) - Brabo Denderbelle - - -
OK121 27/02/2021 12:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (M13) - Brabo Denderbelle - - -
OK118 27/02/2021 13:30 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 2 (R) - Handbalclub Izegem 1 - - -
OK119 27/02/2021 13:31 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 2 (R) - Handbalclub Izegem 1 - - -
OK120 27/02/2021 13:32 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 2 (R) - Handbalclub Izegem 1 - - -
Oost West AVB M15
ON73 27/02/2021 12:00 Sporthal Vordensteyn HC Schoten - Brabo Denderbelle - - -
ON74 27/02/2021 12:00 Sporthal Vordensteyn HC Schoten - Brabo Denderbelle - - -
ON78 28/02/2021 13:30 Sportcentrum Julien Saelens HC Olva Brugge (B) - DHC Waasmunster (M15) - - -
ON77 28/02/2021 13:30 Sportcentrum Julien Saelens HC Olva Brugge (B) - DHC Waasmunster (M15) - - -
ON75 28/02/2021 14:15 Sporthal Heist o/d Berg HC Heist o/d Berg - HBC Evergem (B) - - -
ON76 28/02/2021 14:15 Sporthal Heist o/d Berg HC Heist o/d Berg - HBC Evergem (B) - - -
Regio AVB Heren
PA63 27/02/2021 20:30 Sportoase Elshout Brasschaat HC (R) - HC Welta Mechelen - - -
PA62 28/02/2021 17:30 Sporthal Rooienberg HC Heist o/d Berg (Heist-Duffel R) - HC Schoten (R) - - -
PA64 28/02/2021 18:00 Groot-Bijgaarden - Sportcomplex Ten Gaerde GBSK Handbal - Olse Merksem HC (R) - - -
Regio AVB Dames
PB40 27/02/2021 Sporthal Horito HC Rhino - HC Atomix (R) - - -
PB38 27/02/2021 18:30 Sportoase Elshout Brasschaat HC ('t Noorden) - HC Schoten (R) - - -
PB63 27/02/2021 geannuleerd Sportoase Elshout Brasschaat HC ('t Noorden) - HC Heist o/d Berg (R) - - -
PB39 28/02/2021 14:00 Groot-Bijgaarden - Sportcomplex Ten Gaerde GBSK Handbal (R) - HC Heist o/d Berg (R) - - -
PB64 28/02/2021 geannuleerd Groot-Bijgaarden - Sportcomplex Ten Gaerde GBSK Handbal (R) - HC Atomix (R) - - -
PB62 28/02/2021 geannuleerd Sporthal Heist o/d Berg HC Heist o/d Berg - HC Schoten (R) - - -
Regio AVB J18
PC46 27/02/2021 14:15 Sportschuur Wilsele HC Leuven 2019 - Brasschaat HC - - -
PC47 27/02/2021 17:45 Sporthal Vordensteyn HC Schoten - HC Atomix - - -
PC45 28/02/2021 17:45 Sporthal Heist o/d Berg HC Heist o/d Berg - Sasja HC - - -
Regio AVB/OOSTWEST M17
PD49 27/02/2021 13:30 Sporthal Vordensteyn HC Schoten - Handbalclub Roeselare - - -
PD52 28/02/2021 10:30 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - Apolloon Kortrijk - - -
PD50 28/02/2021 14:30 Sportschuur Wilsele HC Leuven 2019 - DHC Waasmunster - - -
PD23 28/02/2021 16:30 Sportschuur Wilsele HC Leuven 2019 (2 B) - Handbalclub Izegem - - -
Regio AVB U16 Zuid
PE14 27/02/2021 15:15 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - GBSK Handbal - - -
PE15 28/02/2021 16:00 Sporthal Heist o/d Berg HC Heist o/d Berg - HC Leuven 2019 - - -
Regio AVB U16 Noord
PF15 27/02/2021 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt Sasja HC - Brasschaat HC - - -
PF13 27/02/2021 Sporthal Horito HC Rhino (B) - HC Schoten - - -
PF14 27/02/2021 Sporthal Vordensteyn HvH Zandvliet (zandvliet/schoten B) - Olse Merksem HC (B) - - -
Regio AVB/Limburg M15 (zone Midden)
PG37 27/02/2021 11:45 Sporthal De Zonhoeve Hestia Bilzen (B) - HC Atomix - - -
PG39 27/02/2021 15:45 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem - HB Sint-Truiden (B) - - -
PG38 27/02/2021 16:45 Sportpark Lakerveld Kreasa Handbal Houthalen - Hubo Initia Hasselt - - -
Regio AVB U14 Zuid
PH03 27/02/2021 Groot-Bijgaarden - Sportcomplex Ten Gaerde GBSK Handbal - HC Atomix - - -
PH01 28/02/2021 12:30 Sporthal Heist o/d Berg HC Heist o/d Berg - HC Leuven 2019 - - -
Regio AVB U14 Noord
PI08 27/02/2021 Sporthal Vordensteyn HC Schoten 2 (B) - Sasja HC 1 - - -
PI05 27/02/2021 Sporthal Vordensteyn HC Schoten 1 - HvH Zandvliet - - -
PI07 27/02/2021 00:00 Sportoase Elshout Olse Merksem HC - Sasja HC 2 (B) - - -
Regio AVB M13
PJ39 27/02/2021 13:30 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV - Sasja HC - - -
PJ37 27/02/2021 16:15 Sporthal Vordensteyn HC Schoten - HC Atomix - - -
Regio AVB U12 Zuid
PK08 27/02/2021 12:30 Sportschuur Wilsele HC Leuven 2019 - Handbalclub Eagles Aarschot - - -
PK07 27/02/2021 18:00 Sporthal De Plaon HC Welta Mechelen - GBSK Handbal - - -
PK05 28/02/2021 10:00 Keerbergen - Sporthal Koninklijk Atheneum HC Atomix (B) - HC Heist o/d Berg - - -
Regio AVB U12 Noord
PL08 27/02/2021 Sporthal Horito HC Rhino - Sasja HC - - -
PL05 27/02/2021 Sporthal Vordensteyn HC Schoten - HvH Zandvliet - - -
PL07 27/02/2021 00:00 Merksem - Sportcentrum De Rode Loop Olse Merksem HC - Brasschaat HC - - -
Regio Limburg - Dames
QC32 27/02/2021 Sporthal De Zonhoeve Hestia Bilzen - Bye - - -
QC31 27/02/2021 18:00 Sp. De Posthoorn Hamont-Achel HC Hades Hamont-Achel - Hubo Initia Hasselt 3 (R) - - -
QC33 28/02/2021 16:30 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt - Hannibal Tessenderlo (Tessenderlo / Houthalen) (R) - - -
Regio Limburg - M19
QD05 27/02/2021 VHV Sporthal De Zonhoeve Hestia Bilzen (B) - Sezoens Achilles Bocholt - - -
Regio Limburg - J18
QE14 27/02/2021 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt - Hannibal Tessenderlo (Tessenderlo / Houthalen) (B) - - -
QE15 27/02/2021 Bye 1 - Sporting Pelt - - -
QE11 27/02/2021 15:00 Gem. Sp. Meeuwen HHV Meeuwen - Hubo Initia Hasselt 1 - - -
QE13 27/02/2021 15:00 Sporthal De Zonhoeve Hestia Bilzen (B) - Hubo Initia Hasselt 2 (B) - - -
QE12 27/02/2021 17:15 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem (B) - HV Arena (B) - - -
Regio Limburg - M17 (Zone Oost)
QG51 27/02/2021 13:30 Pelt - Sportcentrum De Bemvoort DHC Overpelt 1 - Hestia Bilzen - - -
QG49 27/02/2021 14:00 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt - Kreasa Handbal Houthalen (Kreasa Houthalen/Tessenderlo) (B) - - -
QG50 27/02/2021 14:15 Sportoase Eburons Dome Handbal Tongeren - HV Arena (B) - - -
QG52 28/02/2021 14:45 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt (B) - HC Pentagoon Kortessem - - -
Regio Limburg - J16 A
QH01 27/02/2021 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt 2 (B) - HC Overpelt (B) - - -
QH02 27/02/2021 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt - HC Pentagoon Kortessem 1 - - -
QH04 27/02/2021 Sportoase Eburons Dome Handbal Tongeren 1 - HV Lommel (B) - - -
Regio Limburg - J16 B
QI01 27/02/2021 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt 1 - HB Sint-Truiden - - -
QI02 27/02/2021 Sportpark Lakerveld Kreasa Handbal Houthalen - HC Pentagoon Kortessem 2 (B) - - -
QI03 27/02/2021 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt - Hestia Bilzen - - -
Regio Limburg - M15 (Zone Oost)
QJ38 27/02/2021 13:30 Sp. De Kommel HC Maasmechelen '65 - DHC Overpelt 1 - - -
QJ39 27/02/2021 14:30 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt - DHC Overpelt 2 (B) - - -
QJ37 27/02/2021 15:00 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt - DHC Meeuwen (B) - - -
Regio Limburg - J14 A
QK37 27/02/2021 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt 1 - HV Arena - - -
QK39 27/02/2021 Provil Lommel HV Lommel - HC Beringen (B) - - -
QK36 27/02/2021 Sportpark Lakerveld Kreasa Handbal Houthalen - Hubo Initia Hasselt 2 (B) - - -
Regio Limburg - J14 B
QL39 27/02/2021 Gem. Sp. Meeuwen HHV Meeuwen (B) - Hestia Bilzen - - -
QL36 27/02/2021 Sportoase Eburons Dome Handbal Tongeren - Hubo Initia Hasselt 1 - - -
QL37 27/02/2021 Hubertushal College Sporting Pelt 2 (B) - HC Maasmechelen '65 (B) - - -
QL38 27/02/2021 Sporthal De Haamen Handbalvereniging B.F.C. (NL) (B) - HC Pentagoon Kortessem - - -
Regio Limburg - M13 A
QM22 27/02/2021 Meeuwen-Gruitrode - Gemeentelijk Sportcentrum DHC Meeuwen - Sporting Pelt - - -
QM23 27/02/2021 Pelt - Sportcentrum De Bemvoort DHC Overpelt 1 - Hestia Bilzen 2 (B) - - -
QM24 28/02/2021 11:15 Sporthal Curticella HC Beringen (B) - Sezoens Achilles Bocholt - - -
Regio Limburg - M13 B
QN22 27/02/2021 Sint-Truiden - Sportcentrum Sint-Pieter HB Sint-Truiden - Handbal Tongeren - - -
QN23 27/02/2021 Pelt - Sportcentrum De Bemvoort DHC Overpelt 2 (B) - Hestia Bilzen 1 - - -
QN24 27/02/2021 Sporthal De Kambergen Handbal Lummen - HC Pentagoon Kortessem - - -
Regio Limburg - J12 A
QO31 27/02/2021 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt 2 (B) - HV Arena - - -
QO33 27/02/2021 Sp. De Posthoorn Hamont-Achel HC Hades Hamont-Achel (B) - Hannibal Tessenderlo 2 (B) - - -
QO35 27/02/2021 Sportcentrum De Bemvoort HC Overpelt - HV Lommel - - -
Regio Limburg - J12 B
QP35 27/02/2021 Sint-Truiden - Sporthal Jodenstraat HB Sint-Truiden 1 - HC Beringen - - -
QP31 27/02/2021 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt 1 - Kreasa Handbal Houthalen (B) (B) - - -
QP32 27/02/2021 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem (B) - Handbal Tongeren - - -
QP33 27/02/2021 Sporthal De Kambergen Handbal Lummen (B) - Hannibal Tessenderlo 1 - - -
Regio Limburg - Heren
QQ13 27/02/2021 Sportpark Lakerveld Kreasa Handbal Houthalen (R) - HB Sint-Truiden (R) - - -
QQ14 27/02/2021 Sportcentrum De Bemvoort HC Overpelt (R) - HC Pentagoon Kortessem (R) - - -
QQ18 27/02/2021 Gem. Sp. Meeuwen HHV Meeuwen (R) - Hubo Initia Hasselt 3 (R) - - -
QQ15 27/02/2021 Sporthal De Voordijcker Hannibal Tessenderlo (R) - Real Kiewit (R) - - -
QQ17 27/02/2021 20:00 Sp. De Posthoorn Hamont-Achel HC Hades Hamont-Achel (R) - HC Maasmechelen '65 (R) - - -
QQ16 28/02/2021 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt (R) - ESC 90 (NL) (R) - - -