Speeldag 1
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
I03 21/09/2019 16:45 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 23:18 HC Welta Mechelen
I01 21/09/2019 20:30 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle 30:27 HBC Evergem
I04 22/09/2019 17:00 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt 20:20 HC Pentagoon Kortessem (B)
I02 26/10/2019 13:30 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV 20:36 Brasschaat HC (mag verwijderd worden)
Speeldag 2
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
I08 05/10/2019 17:50 Sporthal Evergem-Centrum HBC Evergem 32:15 Sporting Pelt
I06 05/10/2019 19:45 Sporthal De Plaon HC Welta Mechelen 23:15 Uilenspiegel HV
I07 06/10/2019 18:00 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem (B) 20:21 Handbalclub Izegem
I05 07/12/2019 19:00 De Pit Brasschaat HC (mag verwijderd worden) 26:18 Brabo Denderbelle
Speeldag 9
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
I33 05/10/2019 20:30 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle 25:29 Brasschaat HC (mag verwijderd worden)
I36 07/12/2019 16:15 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt 22:34 HBC Evergem
I34 08/12/2019 14:30 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV 19:34 HC Welta Mechelen
I35 21/12/2019 16:15 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 24:18 HC Pentagoon Kortessem (B)
Speeldag 3
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
I12 12/10/2019 14:00 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt 20:28 Brasschaat HC (mag verwijderd worden)
I10 12/10/2019 14:30 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV 23:37 HC Pentagoon Kortessem (B)
I11 12/10/2019 18:30 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 22:25 HBC Evergem
I09 12/10/2019 20:30 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle 22:25 HC Welta Mechelen
Speeldag 4
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
I16 19/10/2019 18:30 Sporthal De Plaon HC Welta Mechelen 21:14 Sporting Pelt
I14 19/10/2019 19:00 Sporthal Evergem-Centrum HBC Evergem 32:23 Uilenspiegel HV
I15 19/10/2019 20:00 Sportoase Elshout Brasschaat HC (mag verwijderd worden) 26:20 Handbalclub Izegem
I13 20/10/2019 18:00 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem (B) 23:24 Brabo Denderbelle
Speeldag 5
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
I17 02/11/2019 16:30 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle 15:26 Handbalclub Izegem
I18 02/11/2019 16:30 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV 27:22 Sporting Pelt
I19 02/11/2019 18:40 Sporthal Evergem-Centrum HBC Evergem 25:22 HC Welta Mechelen
I20 02/11/2019 20:00 Sportoase Elshout Brasschaat HC (mag verwijderd worden) 32:13 HC Pentagoon Kortessem (B)
Speeldag 6
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
I21 09/11/2019 14:30 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt 22:19 Brabo Denderbelle
I22 09/11/2019 20:15 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 36:20 Uilenspiegel HV
I24 10/11/2019 12:30 Sporthal De Plaon HC Welta Mechelen 14:31 Brasschaat HC (mag verwijderd worden)
I23 10/11/2019 18:00 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem (B) 30:25 HBC Evergem
Speeldag 7
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
I27 16/11/2019 16:10 Sporthal Evergem-Centrum HBC Evergem 27:35 Brasschaat HC (mag verwijderd worden)
I26 16/11/2019 20:15 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 32:12 Sporting Pelt
I25 16/11/2019 20:30 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle 30:26 Uilenspiegel HV
I28 17/11/2019 12:30 Sporthal De Plaon HC Welta Mechelen 21:15 HC Pentagoon Kortessem (B)
Speeldag 8
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
I30 30/11/2019 19:00 De Pit Brasschaat HC (mag verwijderd worden) 29:20 Uilenspiegel HV
I29 30/11/2019 19:15 Sporthal Evergem-Centrum HBC Evergem 32:26 Brabo Denderbelle
I31 01/12/2019 14:15 Sporthal De Plaon HC Welta Mechelen 18:21 Handbalclub Izegem
I32 01/12/2019 18:00 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem (B) 21:22 Sporting Pelt
Speeldag 10
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
I39 14/12/2019 16:00 Sporthal Evergem-Centrum HBC Evergem 24:17 Handbalclub Izegem
I40 14/12/2019 19:00 Sportoase Elshout Brasschaat HC (mag verwijderd worden) 26:11 Sporting Pelt
I37 15/12/2019 14:15 Sporthal De Plaon HC Welta Mechelen 31:21 Brabo Denderbelle
I38 15/12/2019 18:00 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem (B) 25:24 Uilenspiegel HV
Speeldag 11
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
I44 18/01/2020 16:30 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt 12:24 HC Welta Mechelen
I41 25/01/2020 16:15 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle 20:25 HC Pentagoon Kortessem (B)
I42 25/01/2020 18:30 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV 17:27 HBC Evergem
I43 25/01/2020 18:30 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 19:26 Brasschaat HC (mag verwijderd worden)
Speeldag 12
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
I45 01/02/2020 16:45 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 19:27 Brabo Denderbelle
I47 01/02/2020 18:30 Sporthal De Plaon HC Welta Mechelen 16:26 HBC Evergem
I46 02/02/2020 14:30 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt 0:10 Uilenspiegel HV
I48 02/02/2020 18:00 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem (B) 23:18 Brasschaat HC (mag verwijderd worden)
Speeldag 13
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
I49 08/02/2020 14:30 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle 20:21 Sporting Pelt
I51 08/02/2020 14:40 Sporthal Evergem-Centrum HBC Evergem 16:15 HC Pentagoon Kortessem (B)
I50 08/02/2020 18:30 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV 26:34 Handbalclub Izegem
I52 08/02/2020 19:00 De Polder Brasschaat HC (mag verwijderd worden) 20:16 HC Welta Mechelen
Speeldag 14
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
I53 15/02/2020 14:30 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV 18:28 Brabo Denderbelle
I54 15/02/2020 16:15 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt 23:16 Handbalclub Izegem
I55 15/02/2020 17:00 Kapellen - Gemeentelijke Sporthal Centrum Brasschaat HC (mag verwijderd worden) 33:22 HBC Evergem
I56 16/02/2020 18:00 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem (B) 26:23 HC Welta Mechelen