Speeldag 1
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
H01 21/09/2019 20:15 Sporthal de Weyer HC PENTAGOON KORTESSEM 31:14 Handbal Lokeren
H02 21/09/2019 18:15 Sp. Hekers HC DB Gent vzw 30:15 DESSELGEMSE HC
H03 21/09/2019 16:10 Sp. Evergem HBC EVERGEM 51:31 APOLLOON KORTRIJK (Heren 3)
H04 22/09/2019 16:30 Sporthal Het Gelaag (Steendorp) HC ATTILA TEMSE 17:24 HC RHINO
H05 21/09/2019 19:00 Vordensteyn HC Schoten 38:18 Sporting NeLo
H06 22/09/2019 18:15 Ten Gaerde Groot-Bijgaarden GBSK Handbal 43:19 HANDBALCLUB ROESELARE
Speeldag 2
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
H07 29/09/2019 16:00 Stedelijk Sport- en Jeugdcomplex Handbal Lokeren 18:28 HC Schoten
H08 29/09/2019 16:30 Dommelhof Neerpelt Sporting NeLo 32:29 HC DB Gent vzw
H09 28/09/2019 17:00 Sp. Camp. Lange Munte APOLLOON KORTRIJK (Heren 3) 23:32 GBSK Handbal
H10 28/09/2019 18:45 Sporthal VMS-Roeselare HANDBALCLUB ROESELARE 29:24 HC ATTILA TEMSE
H11 29/09/2019 17:30 Sporthal Leiestadion (Desselgem) DESSELGEMSE HC 20:30 HBC EVERGEM
H12 29/09/2019 18:00 Sporthal Horito HC RHINO 24:28 HC PENTAGOON KORTESSEM
Speeldag 3
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
H13 05/10/2019 19:15 Sporthal de Weyer HC PENTAGOON KORTESSEM 44:24 HANDBALCLUB ROESELARE
H14 05/10/2019 18:15 Sp. Hekers HC DB Gent vzw 32:18 Handbal Lokeren
H15 05/10/2019 20:00 Sp. Evergem HBC EVERGEM 37:31 Sporting NeLo
H16 06/10/2019 16:30 Sporthal Het Gelaag (Steendorp) HC ATTILA TEMSE 20:29 GBSK Handbal
H17 05/10/2019 17:30 Vordensteyn HC Schoten 36:34 HC RHINO
H18 06/10/2019 17:30 Sporthal Leiestadion (Desselgem) DESSELGEMSE HC 32:22 APOLLOON KORTRIJK (Heren 3)
Speeldag 4
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
H19 19/10/2019 19:00 Stedelijk Sport- en Jeugdcomplex Handbal Lokeren 24:26 HBC EVERGEM
H20 20/10/2019 16:30 Dommelhof Neerpelt Sporting NeLo 34:31 DESSELGEMSE HC
H21 19/10/2019 12:30 Sp. Camp. Lange Munte APOLLOON KORTRIJK (Heren 3) 33:25 HC ATTILA TEMSE
H22 19/10/2019 17:00 Sporthal VMS-Roeselare HANDBALCLUB ROESELARE 30:25 HC Schoten
H23 20/10/2019 18:00 Ten Gaerde Groot-Bijgaarden GBSK Handbal 24:21 HC PENTAGOON KORTESSEM
H24 20/10/2019 16:00 Sporthal Horito HC RHINO 24:25 HC DB Gent vzw
Speeldag 5
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
H25 03/11/2019 18:15 Sporthal de Weyer HC PENTAGOON KORTESSEM 29:20 HC ATTILA TEMSE
H26 02/11/2019 16:40 Sp. Evergem HBC EVERGEM 22:14 HC RHINO
H27 03/11/2019 16:30 Dommelhof Neerpelt Sporting NeLo 10:0 APOLLOON KORTRIJK (Heren 3)
H28 02/11/2019 15:45 Vordensteyn HC Schoten 27:28 GBSK Handbal
H29 03/11/2019 17:30 Sporthal Leiestadion (Desselgem) DESSELGEMSE HC 22:26 Handbal Lokeren
H30 02/11/2019 16:15 Sp. Hekers HC DB Gent vzw 37:21 HANDBALCLUB ROESELARE
Speeldag 6
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
H31 10/11/2019 16:00 Stedelijk Sport- en Jeugdcomplex Handbal Lokeren 17:19 Sporting NeLo
H32 09/11/2019 17:00 Sp. Camp. Lange Munte APOLLOON KORTRIJK (Heren 3) 19:32 HC PENTAGOON KORTESSEM
H33 10/11/2019 16:30 Sporthal Het Gelaag (Steendorp) HC ATTILA TEMSE 22:22 HC Schoten
H34 10/11/2019 18:00 Ten Gaerde Groot-Bijgaarden GBSK Handbal 33:32 HC DB Gent vzw
H35 09/11/2019 18:00 Sporthal Horito HC RHINO 31:29 DESSELGEMSE HC
H36 09/11/2019 18:45 Sporthal VMS-Roeselare HANDBALCLUB ROESELARE 28:37 HBC EVERGEM
Speeldag 7
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
H37 16/11/2019 18:15 Sp. Hekers HC DB Gent vzw 34:24 HC ATTILA TEMSE
H38 16/11/2019 19:45 Sp. Evergem HBC EVERGEM 31:33 GBSK Handbal
H39 17/11/2019 16:30 Dommelhof Neerpelt Sporting NeLo 32:26 HC RHINO
H40 16/11/2019 17:30 Vordensteyn HC Schoten 29:30 HC PENTAGOON KORTESSEM
H41 17/11/2019 17:30 Sporthal Leiestadion (Desselgem) DESSELGEMSE HC 31:29 HANDBALCLUB ROESELARE
H42 17/11/2019 16:00 Stedelijk Sport- en Jeugdcomplex Handbal Lokeren 39:22 APOLLOON KORTRIJK (Heren 3)
Speeldag 8
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
H43 23/11/2019 20:15 Sporthal de Weyer HC PENTAGOON KORTESSEM 24:23 HC DB Gent vzw
H44 23/11/2019 18:45 Sporthal VMS-Roeselare HANDBALCLUB ROESELARE 29:33 Sporting NeLo
H45 24/11/2019 15:30 Sporthal Het Gelaag (Steendorp) HC ATTILA TEMSE 27:30 HBC EVERGEM
H46 23/11/2019 20:45 Vordensteyn HC Schoten 34:23 APOLLOON KORTRIJK (Heren 3)
H47 24/11/2019 18:00 Ten Gaerde Groot-Bijgaarden GBSK Handbal 37:28 DESSELGEMSE HC
H48 23/11/2019 18:00 Sporthal Horito HC RHINO 27:27 Handbal Lokeren
Speeldag 9
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
H49 01/12/2019 16:00 Stedelijk Sport- en Jeugdcomplex Handbal Lokeren 31:22 HANDBALCLUB ROESELARE
H50 30/11/2019 20:15 Sp. Hekers HC DB Gent vzw 49:33 HC Schoten
H51 30/11/2019 20:50 Sp. Evergem HBC EVERGEM 29:23 HC PENTAGOON KORTESSEM
H52 25/04/2020 13:30 Dommelhof Neerpelt Sporting NeLo GBSK Handbal
H53 30/11/2019 14:00 Sp. Camp. Lange Munte APOLLOON KORTRIJK (Heren 3) 26:27 HC RHINO
H54 01/12/2019 17:30 Sporthal Leiestadion (Desselgem) DESSELGEMSE HC 29:21 HC ATTILA TEMSE
Speeldag 10
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
H55 07/12/2019 20:15 Sporthal de Weyer HC PENTAGOON KORTESSEM 29:22 DESSELGEMSE HC
H56 07/12/2019 20:15 Sp. Hekers HC DB Gent vzw 38:26 APOLLOON KORTRIJK (Heren 3)
H57 03/05/2020 16:30 Sporthal Het Gelaag (Steendorp) HC ATTILA TEMSE Sporting NeLo
H58 07/12/2019 15:45 Vordensteyn HC Schoten 28:39 HBC EVERGEM
H59 08/12/2019 18:00 Ten Gaerde Groot-Bijgaarden GBSK Handbal 29:32 Handbal Lokeren
H60 07/12/2019 18:45 Sporthal VMS-Roeselare HANDBALCLUB ROESELARE 26:18 HC RHINO
Speeldag 11
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
H61 15/12/2019 16:00 Stedelijk Sport- en Jeugdcomplex Handbal Lokeren 30:18 HC ATTILA TEMSE
H62 14/12/2019 14:30 Sp. Evergem HBC EVERGEM 32:31 HC DB Gent vzw
H63 15/12/2019 16:30 Dommelhof Neerpelt Sporting NeLo 22:19 HC PENTAGOON KORTESSEM
H64 15/12/2019 17:30 Sporthal Leiestadion (Desselgem) DESSELGEMSE HC 32:22 HC Schoten
H65 14/12/2019 18:00 Sporthal Horito HC RHINO 26:26 GBSK Handbal
H66 15/12/2019 15:30 Sp. Camp. Lange Munte APOLLOON KORTRIJK (Heren 3) 30:36 HANDBALCLUB ROESELARE
Speeldag 12
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
H67 26/01/2020 16:00 Stedelijk Sport- en Jeugdcomplex Handbal Lokeren 22:33 HC PENTAGOON KORTESSEM
H68 22/12/2019 16:30 Dommelhof Neerpelt Sporting NeLo 35:28 HC Schoten
H69 26/01/2020 15:15 Sp. Camp. Lange Munte APOLLOON KORTRIJK (Heren 3) 25:40 HBC EVERGEM
H70 25/01/2020 18:45 Sporthal VMS-Roeselare HANDBALCLUB ROESELARE 25:31 GBSK Handbal
H71 26/01/2020 17:30 Sporthal Leiestadion (Desselgem) DESSELGEMSE HC 29:31 HC DB Gent vzw
H72 18/04/2020 18:00 Sporthal Horito HC RHINO HC ATTILA TEMSE
Speeldag 13
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
H73 01/02/2020 20:15 Sporthal de Weyer HC PENTAGOON KORTESSEM 25:16 HC RHINO
H74 01/02/2020 18:15 Sp. Hekers HC DB Gent vzw 35:22 Sporting NeLo
H75 22/02/2020 18:00 Sp. Evergem HBC EVERGEM DESSELGEMSE HC
H76 02/02/2020 16:30 Sporthal Het Gelaag (Steendorp) HC ATTILA TEMSE 32:27 HANDBALCLUB ROESELARE
H77 01/02/2020 17:45 Vordensteyn HC Schoten 30:38 Handbal Lokeren
H78 02/02/2020 18:00 Ten Gaerde Groot-Bijgaarden GBSK Handbal 10:0 APOLLOON KORTRIJK (Heren 3)
Speeldag 14
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
H79 09/02/2020 16:00 Stedelijk Sport- en Jeugdcomplex Handbal Lokeren 28:24 HC DB Gent vzw
H80 09/02/2020 16:30 Dommelhof Neerpelt Sporting NeLo 30:27 HBC EVERGEM
H81 09/02/2020 15:15 Sp. Mimosa Kortrijk APOLLOON KORTRIJK (Heren 3) 23:24 DESSELGEMSE HC
H82 08/02/2020 18:45 Sporthal VMS-Roeselare HANDBALCLUB ROESELARE 27:29 HC PENTAGOON KORTESSEM
H83 23/02/2020 18:00 Ten Gaerde Groot-Bijgaarden GBSK Handbal HC ATTILA TEMSE
H84 08/02/2020 18:00 Sporthal Horito HC RHINO 29:26 HC Schoten
Speeldag 15
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
H85 15/02/2020 20:15 Sporthal de Weyer HC PENTAGOON KORTESSEM 29:28 GBSK Handbal
H86 15/02/2020 20:15 Sp. Hekers HC DB Gent vzw 33:23 HC RHINO
H87 15/02/2020 18:30 Sporthal Hoge Wal HBC EVERGEM 34:26 Handbal Lokeren
H88 16/02/2020 16:30 Sporthal Het Gelaag (Steendorp) HC ATTILA TEMSE 25:16 APOLLOON KORTRIJK (Heren 3)
H89 15/02/2020 17:30 Vordensteyn HC Schoten 28:24 HANDBALCLUB ROESELARE
H90 16/02/2020 17:30 Sporthal Leiestadion (Desselgem) DESSELGEMSE HC 27:19 Sporting NeLo
Speeldag 16
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
H91 07/03/2020 18:45 Sporthal VMS-Roeselare HANDBALCLUB ROESELARE HC DB Gent vzw
H92 08/03/2020 16:00 Stedelijk Sport- en Jeugdcomplex Handbal Lokeren DESSELGEMSE HC
H93 07/03/2020 17:00 Sp. Camp. Lange Munte APOLLOON KORTRIJK (Heren 3) Sporting NeLo
H94 08/03/2020 16:30 Sporthal Het Gelaag (Steendorp) HC ATTILA TEMSE HC PENTAGOON KORTESSEM
H95 08/03/2020 18:00 Ten Gaerde Groot-Bijgaarden GBSK Handbal HC Schoten
H96 07/03/2020 18:00 Sporthal Horito HC RHINO HBC EVERGEM
Speeldag 17
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
H97 21/03/2020 19:40 Sp. Evergem HBC EVERGEM HANDBALCLUB ROESELARE
H98 21/03/2020 20:15 Sporthal de Weyer HC PENTAGOON KORTESSEM APOLLOON KORTRIJK (Heren 3)
H99 21/03/2020 20:15 Sp. Hekers HC DB Gent vzw GBSK Handbal
H100 22/03/2020 16:30 Dommelhof Neerpelt Sporting NeLo Handbal Lokeren
H101 21/03/2020 19:00 Vordensteyn HC Schoten HC ATTILA TEMSE
H102 22/03/2020 17:30 Sporthal Leiestadion (Desselgem) DESSELGEMSE HC HC RHINO
Speeldag 18
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
H103 29/03/2020 15:15 Sp. Camp. Lange Munte APOLLOON KORTRIJK (Heren 3) Handbal Lokeren
H104 28/03/2020 20:15 Sporthal de Weyer HC PENTAGOON KORTESSEM HC Schoten
H105 28/03/2020 18:45 Sporthal VMS-Roeselare HANDBALCLUB ROESELARE DESSELGEMSE HC
H106 29/03/2020 16:30 Sporthal Het Gelaag (Steendorp) HC ATTILA TEMSE HC DB Gent vzw
H107 29/03/2020 18:00 Ten Gaerde Groot-Bijgaarden GBSK Handbal HBC EVERGEM
H108 28/03/2020 18:00 Sporthal Horito HC RHINO Sporting NeLo
Speeldag 19
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
H109 05/04/2020 16:00 Stedelijk Sport- en Jeugdcomplex Handbal Lokeren HC RHINO
H110 04/04/2020 18:15 Sp. Hekers HC DB Gent vzw HC PENTAGOON KORTESSEM
H111 04/04/2020 20:30 Sp. Evergem HBC EVERGEM HC ATTILA TEMSE
H112 05/04/2020 16:30 Dommelhof Neerpelt Sporting NeLo HANDBALCLUB ROESELARE
H113 04/04/2020 17:00 Sp. Camp. Lange Munte APOLLOON KORTRIJK (Heren 3) HC Schoten
H114 04/04/2020 19:30 Sporthal Leiestadion (Desselgem) DESSELGEMSE HC GBSK Handbal
Speeldag 20
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
H115 25/04/2020 20:15 Sporthal de Weyer HC PENTAGOON KORTESSEM HBC EVERGEM
H116 25/04/2020 18:45 Sporthal VMS-Roeselare HANDBALCLUB ROESELARE Handbal Lokeren
H117 26/04/2020 16:30 Sporthal Het Gelaag (Steendorp) HC ATTILA TEMSE DESSELGEMSE HC
H118 25/04/2020 20:45 Vordensteyn HC Schoten HC DB Gent vzw
H119 01/12/2019 18:00 Ten Gaerde Groot-Bijgaarden GBSK Handbal 41:34 Sporting NeLo
H120 25/04/2020 18:00 Sporthal Horito HC RHINO APOLLOON KORTRIJK (Heren 3)
Speeldag 21
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
H121 02/05/2020 18:00 Sporthal Horito HC RHINO HANDBALCLUB ROESELARE
H122 03/05/2020 16:00 Stedelijk Sport- en Jeugdcomplex Handbal Lokeren GBSK Handbal
H123 02/05/2020 16:10 Sp. Evergem HBC EVERGEM HC Schoten
H124 08/12/2019 16:30 Dommelhof Neerpelt Sporting NeLo 33:19 HC ATTILA TEMSE
H125 03/05/2020 17:00 Sp. Camp. Lange Munte APOLLOON KORTRIJK (Heren 3) HC DB Gent vzw
H126 03/05/2020 17:30 Sporthal Leiestadion (Desselgem) DESSELGEMSE HC HC PENTAGOON KORTESSEM
Speeldag 22
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
H127 09/05/2020 18:45 Sporthal VMS-Roeselare HANDBALCLUB ROESELARE APOLLOON KORTRIJK (Heren 3)
H128 09/05/2020 20:15 Sporthal de Weyer HC PENTAGOON KORTESSEM Sporting NeLo
H129 09/05/2020 16:15 Sp. Hekers HC DB Gent vzw HBC EVERGEM
H130 10/05/2020 16:30 Sporthal Het Gelaag (Steendorp) HC ATTILA TEMSE Handbal Lokeren
H131 09/05/2020 17:30 Vordensteyn HC Schoten DESSELGEMSE HC
H132 10/05/2020 18:00 Ten Gaerde Groot-Bijgaarden GBSK Handbal HC RHINO