Speeldag 1
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO01 14/09/2019 11:30 Sporthal de Weyer HC PENTAGOON KORTESSEM (R) 3:6 HUBO INITIA HASSELT 1
Speeldag 2
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO02 14/09/2019 11:35 Sporthal de Weyer HC PENTAGOON KORTESSEM (R) 2:9 HUBO INITIA HASSELT 1
Speeldag 3
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO03 14/09/2019 11:40 Sporthal de Weyer HC PENTAGOON KORTESSEM (R) 5:12 HUBO INITIA HASSELT 1
Speeldag 4
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO04 14/09/2019 09:30 Sporthal De Zonhoeve HESTIA BILZEN 6:4 HUBO INITIA HASSELT 2 (B)
Speeldag 5
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO05 14/09/2019 09:35 Sporthal De Zonhoeve HESTIA BILZEN 8:4 HUBO INITIA HASSELT 2 (B)
Speeldag 6
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO06 14/09/2019 09:40 Sporthal De Zonhoeve HESTIA BILZEN 3:7 HUBO INITIA HASSELT 2 (B)
Speeldag 7
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO07 15/09/2019 13:00 Sporthal Koersel Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B)) 0:2 Handbal Tongeren
Speeldag 8
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO08 15/09/2019 13:05 Sporthal Koersel Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B)) 2:11 Handbal Tongeren
Speeldag 9
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO09 15/09/2019 13:10 Sporthal Koersel Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B)) 2:8 Handbal Tongeren
Speeldag 10
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO10 15/09/2019 18:20 Gem. Sp. De Voordijcker HANNIBAL TESSENDERLO 2:2 HB SINT-TRUIDEN 1
Speeldag 11
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO11 15/09/2019 18:25 Gem. Sp. De Voordijcker HANNIBAL TESSENDERLO 1:6 HB SINT-TRUIDEN 1
Speeldag 12
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO12 15/09/2019 18:30 Gem. Sp. De Voordijcker HANNIBAL TESSENDERLO 0:4 HB SINT-TRUIDEN 1
Speeldag 13
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO13 21/09/2019 16:30 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT 1 15:2 HESTIA BILZEN
Speeldag 14
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO14 21/09/2019 16:35 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT 1 8:2 HESTIA BILZEN
Speeldag 15
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO15 21/09/2019 16:40 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT 1 9:4 HESTIA BILZEN
Speeldag 16
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO16 21/09/2019 15:00 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT 2 (B) 11:4 Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B))
Speeldag 17
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO17 21/09/2019 15:05 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT 2 (B) 3:4 Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B))
Speeldag 18
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO18 21/09/2019 15:10 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT 2 (B) 11:3 Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B))
Speeldag 19
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO19 22/09/2019 12:00 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN 2 (B) 5:5 HANNIBAL TESSENDERLO
Speeldag 20
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO20 22/09/2019 12:05 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN 2 (B) 1:4 HANNIBAL TESSENDERLO
Speeldag 21
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO21 22/09/2019 12:10 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN 2 (B) 5:4 HANNIBAL TESSENDERLO
Speeldag 22
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO22 22/09/2019 13:15 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN 1 5:4 HC PENTAGOON KORTESSEM (R)
Speeldag 23
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO23 22/09/2019 13:20 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN 1 6:2 HC PENTAGOON KORTESSEM (R)
Speeldag 24
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO24 22/09/2019 13:25 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN 1 7:2 HC PENTAGOON KORTESSEM (R)
Speeldag 25
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO25 29/09/2019 13:00 Sporthal Koersel Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B)) 0:11 HUBO INITIA HASSELT 1
Speeldag 26
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO26 29/09/2019 13:05 Sporthal Koersel Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B)) 1:13 HUBO INITIA HASSELT 1
Speeldag 27
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO27 29/09/2019 13:10 Sporthal Koersel Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B)) 1:13 HUBO INITIA HASSELT 1
Speeldag 28
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO28 29/09/2019 18:20 Gem. Sp. De Voordijcker HANNIBAL TESSENDERLO 2:3 Handbal Tongeren
Speeldag 29
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO29 29/09/2019 18:25 Gem. Sp. De Voordijcker HANNIBAL TESSENDERLO 5:8 Handbal Tongeren
Speeldag 30
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO30 29/09/2019 18:30 Gem. Sp. De Voordijcker HANNIBAL TESSENDERLO 4:5 Handbal Tongeren
Speeldag 31
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO31 28/09/2019 11:30 Sporthal de Weyer HC PENTAGOON KORTESSEM (R) 6:3 HB SINT-TRUIDEN 2 (B)
Speeldag 32
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO32 28/09/2019 11:35 Sporthal de Weyer HC PENTAGOON KORTESSEM (R) 5:0 HB SINT-TRUIDEN 2 (B)
Speeldag 33
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO33 28/09/2019 11:40 Sporthal de Weyer HC PENTAGOON KORTESSEM (R) 12:6 HB SINT-TRUIDEN 2 (B)
Speeldag 34
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO34 28/09/2019 17:00 Sporthal De Zonhoeve HESTIA BILZEN 6:5 HB SINT-TRUIDEN 1
Speeldag 35
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO35 28/09/2019 17:05 Sporthal De Zonhoeve HESTIA BILZEN 7:6 HB SINT-TRUIDEN 1
Speeldag 36
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO36 28/09/2019 17:10 Sporthal De Zonhoeve HESTIA BILZEN 3:2 HB SINT-TRUIDEN 1
Speeldag 37
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO37 05/10/2019 14:30 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT 2 (B) 4:4 HANNIBAL TESSENDERLO
Speeldag 38
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO38 05/10/2019 14:35 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT 2 (B) 7:4 HANNIBAL TESSENDERLO
Speeldag 39
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO39 05/10/2019 14:40 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT 2 (B) 11:5 HANNIBAL TESSENDERLO
Speeldag 40
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO40 05/10/2019 09:30 Sp.Eburons Dome Handbal Tongeren 2:6 HC PENTAGOON KORTESSEM (R)
Speeldag 41
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO41 05/10/2019 09:35 Sp.Eburons Dome Handbal Tongeren 8:5 HC PENTAGOON KORTESSEM (R)
Speeldag 42
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO42 05/10/2019 09:40 Sp.Eburons Dome Handbal Tongeren 5:5 HC PENTAGOON KORTESSEM (R)
Speeldag 43
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO43 26/01/2020 16:15 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN 2 (B) HESTIA BILZEN
Speeldag 44
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO44 26/01/2020 16:20 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN 2 (B) HESTIA BILZEN
Speeldag 45
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO45 26/01/2020 16:25 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN 2 (B) HESTIA BILZEN
Speeldag 46
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO46 16/02/2020 15:40 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN 1 Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B))
Speeldag 47
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO47 16/02/2020 15:45 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN 1 Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B))
Speeldag 48
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO48 16/02/2020 15:50 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN 1 Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B))
Speeldag 49
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO49 13/10/2019 14:15 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN 1 3:1 HUBO INITIA HASSELT 1
Speeldag 50
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO50 13/10/2019 14:20 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN 1 4:9 HUBO INITIA HASSELT 1
Speeldag 51
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO51 13/10/2019 14:25 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN 1 5:6 HUBO INITIA HASSELT 1
Speeldag 52
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO52 13/10/2019 13:00 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN 2 (B) 6:4 Handbal Tongeren
Speeldag 53
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO53 13/10/2019 13:05 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN 2 (B) 4:11 Handbal Tongeren
Speeldag 54
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO54 13/10/2019 13:10 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN 2 (B) 1:2 Handbal Tongeren
Speeldag 55
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO55 12/10/2019 10:30 Sporthal De Kambergen Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B)) 1:11 HESTIA BILZEN
Speeldag 56
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO56 12/10/2019 10:35 Sporthal De Kambergen Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B)) 2:5 HESTIA BILZEN
Speeldag 57
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO57 12/10/2019 10:40 Sporthal De Kambergen Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B)) 2:10 HESTIA BILZEN
Speeldag 58
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO58 12/10/2019 11:30 Sporthal de Weyer HC PENTAGOON KORTESSEM (R) 8:2 HUBO INITIA HASSELT 2 (B)
Speeldag 59
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO59 12/10/2019 11:35 Sporthal de Weyer HC PENTAGOON KORTESSEM (R) 12:8 HUBO INITIA HASSELT 2 (B)
Speeldag 60
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO60 12/10/2019 11:40 Sporthal de Weyer HC PENTAGOON KORTESSEM (R) 10:7 HUBO INITIA HASSELT 2 (B)
Speeldag 61
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO61 20/10/2019 15:00 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT 2 (B) 12:3 HB SINT-TRUIDEN 2 (B)
Speeldag 62
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO62 20/10/2019 15:05 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT 2 (B) 8:7 HB SINT-TRUIDEN 2 (B)
Speeldag 63
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO63 20/10/2019 15:10 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT 2 (B) 7:4 HB SINT-TRUIDEN 2 (B)
Speeldag 64
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO64 19/10/2019 11:30 Sp.Eburons Dome Handbal Tongeren 1:2 HB SINT-TRUIDEN 1
Speeldag 65
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO65 19/10/2019 11:35 Sp.Eburons Dome Handbal Tongeren 1:2 HB SINT-TRUIDEN 1
Speeldag 66
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO66 19/10/2019 11:40 Sp.Eburons Dome Handbal Tongeren 1:6 HB SINT-TRUIDEN 1
Speeldag 67
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO67 19/10/2019 11:30 Sporthal de Weyer HC PENTAGOON KORTESSEM (R) 10:1 Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B))
Speeldag 68
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO68 19/10/2019 11:35 Sporthal de Weyer HC PENTAGOON KORTESSEM (R) 8:2 Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B))
Speeldag 69
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO69 19/10/2019 11:40 Sporthal de Weyer HC PENTAGOON KORTESSEM (R) 9:1 Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B))
Speeldag 70
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO70 20/10/2019 18:20 Gem. Sp. De Voordijcker HANNIBAL TESSENDERLO 02:10 HUBO INITIA HASSELT 1
Speeldag 71
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO71 20/10/2019 18:25 Gem. Sp. De Voordijcker HANNIBAL TESSENDERLO 01:13 HUBO INITIA HASSELT 1
Speeldag 72
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO72 20/10/2019 18:30 Gem. Sp. De Voordijcker HANNIBAL TESSENDERLO 02:09 HUBO INITIA HASSELT 1
Speeldag 73
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO73 03/11/2019 13:00 KA 2 Hasselt HUBO INITIA HASSELT 1 10:2 Handbal Tongeren
Speeldag 74
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO74 03/11/2019 13:05 KA 2 Hasselt HUBO INITIA HASSELT 1 10:5 Handbal Tongeren
Speeldag 75
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO75 03/11/2019 13:10 KA 2 Hasselt HUBO INITIA HASSELT 1 12:3 Handbal Tongeren
Speeldag 76
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO76 03/11/2019 15:15 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN 1 6:4 HUBO INITIA HASSELT 2 (B)
Speeldag 77
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO77 03/11/2019 15:20 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN 1 11:5 HUBO INITIA HASSELT 2 (B)
Speeldag 78
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO78 03/11/2019 15:25 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN 1 10:1 HUBO INITIA HASSELT 2 (B)
Speeldag 79
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO79 02/11/2019 17:00 Sporthal De Zonhoeve HESTIA BILZEN 6:2 HANNIBAL TESSENDERLO
Speeldag 80
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO80 02/11/2019 17:05 Sporthal De Zonhoeve HESTIA BILZEN 5:0 HANNIBAL TESSENDERLO
Speeldag 81
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO81 02/11/2019 17:10 Sporthal De Zonhoeve HESTIA BILZEN 6:7 HANNIBAL TESSENDERLO
Speeldag 82
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO82 03/11/2019 14:00 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN 2 (B) 5:2 Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B))
Speeldag 83
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO83 03/11/2019 14:05 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN 2 (B) 5:3 Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B))
Speeldag 84
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO84 03/11/2019 14:10 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN 2 (B) 3:0 Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B))
Speeldag 85
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO85 17/11/2019 12:45 Sp. Jodenstraat HB SINT-TRUIDEN 2 (B) 1:6 HUBO INITIA HASSELT 1
Speeldag 86
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO86 17/11/2019 12:50 Sp. Jodenstraat HB SINT-TRUIDEN 2 (B) 1:14 HUBO INITIA HASSELT 1
Speeldag 87
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO87 17/11/2019 12:55 Sp. Jodenstraat HB SINT-TRUIDEN 2 (B) 1:14 HUBO INITIA HASSELT 1
Speeldag 88
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO88 16/11/2019 16:30 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT 2 (B) 5:5 Handbal Tongeren
Speeldag 89
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO89 16/11/2019 16:35 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT 2 (B) 8:8 Handbal Tongeren
Speeldag 90
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO90 16/11/2019 16:40 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT 2 (B) 12:10 Handbal Tongeren
Speeldag 91
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO91 10/01/2020 18:15 Sporthal Koersel Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B)) HANNIBAL TESSENDERLO
Speeldag 92
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO92 10/01/2020 18:20 Sporthal Koersel Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B)) HANNIBAL TESSENDERLO
Speeldag 93
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO93 10/01/2020 18:25 Sporthal Koersel Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B)) HANNIBAL TESSENDERLO
Speeldag 94
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO94 16/11/2019 11:30 Sporthal de Weyer HC PENTAGOON KORTESSEM (R) 2:2 HESTIA BILZEN
Speeldag 95
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO95 16/11/2019 11:35 Sporthal de Weyer HC PENTAGOON KORTESSEM (R) 3:4 HESTIA BILZEN
Speeldag 96
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO96 16/11/2019 11:40 Sporthal de Weyer HC PENTAGOON KORTESSEM (R) 6:2 HESTIA BILZEN
Speeldag 97
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO97 24/11/2019 14:30 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT 1 14:2 HUBO INITIA HASSELT 2 (B)
Speeldag 98
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO98 24/11/2019 14:35 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT 1 9:2 HUBO INITIA HASSELT 2 (B)
Speeldag 99
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO99 24/11/2019 14:40 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT 1 18:2 HUBO INITIA HASSELT 2 (B)
Speeldag 100
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO100 12/01/2020 14:00 Sp. Jodenstraat HB SINT-TRUIDEN 1 HB SINT-TRUIDEN 2 (B)
Speeldag 101
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO101 12/01/2020 14:05 Sp. Jodenstraat HB SINT-TRUIDEN 1 HB SINT-TRUIDEN 2 (B)
Speeldag 102
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO102 12/01/2020 14:10 Sp. Jodenstraat HB SINT-TRUIDEN 1 HB SINT-TRUIDEN 2 (B)
Speeldag 103
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO103 24/11/2019 18:20 Gem. Sp. De Voordijcker HANNIBAL TESSENDERLO 04:05 HC PENTAGOON KORTESSEM (R)
Speeldag 104
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO104 24/11/2019 18:25 Gem. Sp. De Voordijcker HANNIBAL TESSENDERLO 01:05 HC PENTAGOON KORTESSEM (R)
Speeldag 105
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO105 24/11/2019 18:30 Gem. Sp. De Voordijcker HANNIBAL TESSENDERLO 01:05 HC PENTAGOON KORTESSEM (R)
Speeldag 106
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO106 23/11/2019 11:30 Sp.Eburons Dome Handbal Tongeren 4:6 HESTIA BILZEN
Speeldag 107
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO107 23/11/2019 11:35 Sp.Eburons Dome Handbal Tongeren 9:3 HESTIA BILZEN
Speeldag 108
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO108 23/11/2019 11:40 Sp.Eburons Dome Handbal Tongeren 4:5 HESTIA BILZEN
Speeldag 109
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO109 30/11/2019 12:30 KA 2 Hasselt HUBO INITIA HASSELT 1 9:3 HC PENTAGOON KORTESSEM (R)
Speeldag 110
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO110 30/11/2019 12:35 KA 2 Hasselt HUBO INITIA HASSELT 1 9:2 HC PENTAGOON KORTESSEM (R)
Speeldag 111
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO111 30/11/2019 12:40 KA 2 Hasselt HUBO INITIA HASSELT 1 11:3 HC PENTAGOON KORTESSEM (R)
Speeldag 112
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO112 30/11/2019 14:00 KA 2 Hasselt HUBO INITIA HASSELT 2 (B) 1:12 HESTIA BILZEN
Speeldag 113
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO113 30/11/2019 14:05 KA 2 Hasselt HUBO INITIA HASSELT 2 (B) 8:10 HESTIA BILZEN
Speeldag 114
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO114 30/11/2019 14:10 KA 2 Hasselt HUBO INITIA HASSELT 2 (B) 8:8 HESTIA BILZEN
Speeldag 115
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO115 30/11/2019 11:30 Sp.Eburons Dome Handbal Tongeren 11:1 Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B))
Speeldag 116
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO116 30/11/2019 11:35 Sp.Eburons Dome Handbal Tongeren 10:0 Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B))
Speeldag 117
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO117 30/11/2019 11:40 Sp.Eburons Dome Handbal Tongeren 9:5 Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B))
Speeldag 118
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO118 30/11/2019 14:00 Sp. Jodenstraat HB SINT-TRUIDEN 1 11:2 HANNIBAL TESSENDERLO
Speeldag 119
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO119 30/11/2019 14:05 Sp. Jodenstraat HB SINT-TRUIDEN 1 11:3 HANNIBAL TESSENDERLO
Speeldag 120
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO120 30/11/2019 14:10 Sp. Jodenstraat HB SINT-TRUIDEN 1 9:1 HANNIBAL TESSENDERLO
Speeldag 121
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO121 07/12/2019 13:30 Sporthal De Zonhoeve HESTIA BILZEN 6:10 HUBO INITIA HASSELT 1
Speeldag 122
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO122 07/12/2019 13:35 Sporthal De Zonhoeve HESTIA BILZEN 4:7 HUBO INITIA HASSELT 1
Speeldag 123
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO123 07/12/2019 13:40 Sporthal De Zonhoeve HESTIA BILZEN 5:10 HUBO INITIA HASSELT 1
Speeldag 124
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO124 07/12/2019 14:50 Sporthal Vijfsprong Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B)) 1:1 HUBO INITIA HASSELT 2 (B)
Speeldag 125
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO125 07/12/2019 14:55 Sporthal Vijfsprong Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B)) 2:8 HUBO INITIA HASSELT 2 (B)
Speeldag 126
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO126 07/12/2019 15:00 Sporthal Vijfsprong Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B)) 5:10 HUBO INITIA HASSELT 2 (B)
Speeldag 127
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO127 08/12/2019 18:20 Gem. Sp. De Voordijcker HANNIBAL TESSENDERLO 03:04 HB SINT-TRUIDEN 2 (B)
Speeldag 128
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO128 08/12/2019 18:25 Gem. Sp. De Voordijcker HANNIBAL TESSENDERLO 06:04 HB SINT-TRUIDEN 2 (B)
Speeldag 129
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO129 08/12/2019 18:30 Gem. Sp. De Voordijcker HANNIBAL TESSENDERLO 04:05 HB SINT-TRUIDEN 2 (B)
Speeldag 130
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO130 07/12/2019 11:30 Sporthal de Weyer HC PENTAGOON KORTESSEM (R) 3:6 HB SINT-TRUIDEN 1
Speeldag 131
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO131 07/12/2019 11:35 Sporthal de Weyer HC PENTAGOON KORTESSEM (R) 6:6 HB SINT-TRUIDEN 1
Speeldag 132
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO132 07/12/2019 11:40 Sporthal de Weyer HC PENTAGOON KORTESSEM (R) 6:5 HB SINT-TRUIDEN 1
Speeldag 133
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO133 19/01/2020 10:00 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT 1 Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B))
Speeldag 134
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO134 19/01/2020 10:05 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT 1 Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B))
Speeldag 135
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO135 19/01/2020 10:10 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT 1 Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B))
Speeldag 136
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO136 18/01/2020 11:30 Sp.Eburons Dome Handbal Tongeren HANNIBAL TESSENDERLO
Speeldag 137
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO137 18/01/2020 11:35 Sp.Eburons Dome Handbal Tongeren HANNIBAL TESSENDERLO
Speeldag 138
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO138 18/01/2020 11:40 Sp.Eburons Dome Handbal Tongeren HANNIBAL TESSENDERLO
Speeldag 139
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO139 19/01/2020 13:00 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN 2 (B) HC PENTAGOON KORTESSEM (R)
Speeldag 140
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO140 19/01/2020 13:05 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN 2 (B) HC PENTAGOON KORTESSEM (R)
Speeldag 141
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO141 19/01/2020 13:10 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN 2 (B) HC PENTAGOON KORTESSEM (R)
Speeldag 142
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO142 19/01/2020 12:00 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN 1 HESTIA BILZEN
Speeldag 143
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO143 19/01/2020 11:55 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN 1 HESTIA BILZEN
Speeldag 144
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO144 19/01/2020 11:50 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN 1 HESTIA BILZEN
Speeldag 145
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO145 26/01/2020 18:20 Gem. Sp. De Voordijcker HANNIBAL TESSENDERLO HUBO INITIA HASSELT 2 (B)
Speeldag 146
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO146 26/01/2020 18:25 Gem. Sp. De Voordijcker HANNIBAL TESSENDERLO HUBO INITIA HASSELT 2 (B)
Speeldag 147
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO147 26/01/2020 18:30 Gem. Sp. De Voordijcker HANNIBAL TESSENDERLO HUBO INITIA HASSELT 2 (B)
Speeldag 148
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO148 25/01/2020 11:30 Sporthal de Weyer HC PENTAGOON KORTESSEM (R) Handbal Tongeren
Speeldag 149
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO149 25/01/2020 11:35 Sporthal de Weyer HC PENTAGOON KORTESSEM (R) Handbal Tongeren
Speeldag 150
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO150 25/01/2020 11:40 Sporthal de Weyer HC PENTAGOON KORTESSEM (R) Handbal Tongeren
Speeldag 151
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO151 05/10/2019 12:30 Sporthal De Zonhoeve HESTIA BILZEN 6:5 HB SINT-TRUIDEN 2 (B)
Speeldag 152
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO152 05/10/2019 12:35 Sporthal De Zonhoeve HESTIA BILZEN 7:2 HB SINT-TRUIDEN 2 (B)
Speeldag 153
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO153 05/10/2019 12:40 Sporthal De Zonhoeve HESTIA BILZEN 5:9 HB SINT-TRUIDEN 2 (B)
Speeldag 154
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO154 26/01/2020 13:00 Sporthal Koersel Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B)) HB SINT-TRUIDEN 1
Speeldag 155
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO155 26/01/2020 13:05 Sporthal Koersel Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B)) HB SINT-TRUIDEN 1
Speeldag 156
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO156 26/01/2020 13:10 Sporthal Koersel Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B)) HB SINT-TRUIDEN 1
Speeldag 157
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO157 02/02/2020 13:00 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT 1 HB SINT-TRUIDEN 1
Speeldag 158
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO158 02/02/2020 13:05 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT 1 HB SINT-TRUIDEN 1
Speeldag 159
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO159 02/02/2020 13:10 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT 1 HB SINT-TRUIDEN 1
Speeldag 160
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO160 01/02/2020 11:30 Sp.Eburons Dome Handbal Tongeren HB SINT-TRUIDEN 2 (B)
Speeldag 161
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO161 01/02/2020 11:35 Sp.Eburons Dome Handbal Tongeren HB SINT-TRUIDEN 2 (B)
Speeldag 162
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO162 01/02/2020 11:40 Sp.Eburons Dome Handbal Tongeren HB SINT-TRUIDEN 2 (B)
Speeldag 163
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO163 01/02/2020 12:30 Sporthal De Zonhoeve HESTIA BILZEN Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B))
Speeldag 164
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO164 01/02/2020 12:35 Sporthal De Zonhoeve HESTIA BILZEN Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B))
Speeldag 165
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO165 01/02/2020 12:40 Sporthal De Zonhoeve HESTIA BILZEN Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B))
Speeldag 166
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO166 02/02/2020 14:30 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT 2 (B) HC PENTAGOON KORTESSEM (R)
Speeldag 167
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO167 02/02/2020 14:35 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT 2 (B) HC PENTAGOON KORTESSEM (R)
Speeldag 168
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO168 02/02/2020 14:40 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT 2 (B) HC PENTAGOON KORTESSEM (R)
Speeldag 169
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO169 09/02/2020 13:50 Sp. Jodenstraat HB SINT-TRUIDEN 2 (B) HUBO INITIA HASSELT 2 (B)
Speeldag 170
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO170 09/02/2020 13:55 Sp. Jodenstraat HB SINT-TRUIDEN 2 (B) HUBO INITIA HASSELT 2 (B)
Speeldag 171
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO171 09/02/2020 14:00 Sp. Jodenstraat HB SINT-TRUIDEN 2 (B) HUBO INITIA HASSELT 2 (B)
Speeldag 172
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO172 09/02/2020 15:15 Sp. Jodenstraat HB SINT-TRUIDEN 1 Handbal Tongeren
Speeldag 173
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO173 09/02/2020 15:20 Sp. Jodenstraat HB SINT-TRUIDEN 1 Handbal Tongeren
Speeldag 174
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO174 09/02/2020 15:25 Sp. Jodenstraat HB SINT-TRUIDEN 1 Handbal Tongeren
Speeldag 175
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO175 08/02/2020 10:30 Sporthal De Kambergen Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B)) HC PENTAGOON KORTESSEM (R)
Speeldag 176
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO176 08/02/2020 10:35 Sporthal De Kambergen Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B)) HC PENTAGOON KORTESSEM (R)
Speeldag 177
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO177 08/02/2020 10:40 Sporthal De Kambergen Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B)) HC PENTAGOON KORTESSEM (R)
Speeldag 178
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO178 09/02/2020 11:00 KA 2 Hasselt HUBO INITIA HASSELT 1 HANNIBAL TESSENDERLO
Speeldag 179
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO179 09/02/2020 11:05 KA 2 Hasselt HUBO INITIA HASSELT 1 HANNIBAL TESSENDERLO
Speeldag 180
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO180 09/02/2020 11:10 KA 2 Hasselt HUBO INITIA HASSELT 1 HANNIBAL TESSENDERLO
Speeldag 181
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO181 15/02/2020 11:30 Sp.Eburons Dome Handbal Tongeren HUBO INITIA HASSELT 1
Speeldag 182
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO182 15/02/2020 11:35 Sp.Eburons Dome Handbal Tongeren HUBO INITIA HASSELT 1
Speeldag 183
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO183 15/02/2020 11:40 Sp.Eburons Dome Handbal Tongeren HUBO INITIA HASSELT 1
Speeldag 184
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO184 16/02/2020 13:00 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT 2 (B) HB SINT-TRUIDEN 1
Speeldag 185
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO185 16/02/2020 13:05 KA 2 Hasselt HUBO INITIA HASSELT 2 (B) HB SINT-TRUIDEN 1
Speeldag 186
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO186 16/02/2020 13:10 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT 2 (B) HB SINT-TRUIDEN 1
Speeldag 187
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO187 16/02/2020 18:20 Gem. Sp. De Voordijcker HANNIBAL TESSENDERLO HESTIA BILZEN
Speeldag 188
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO188 16/02/2020 18:25 Gem. Sp. De Voordijcker HANNIBAL TESSENDERLO HESTIA BILZEN
Speeldag 189
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO189 16/02/2020 18:30 Gem. Sp. De Voordijcker HANNIBAL TESSENDERLO HESTIA BILZEN
Speeldag 190
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO190 06/10/2019 13:00 Sporthal Koersel Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B)) 1:3 HB SINT-TRUIDEN 2 (B)
Speeldag 191
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO191 06/10/2019 13:05 Sporthal Koersel Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B)) 3:6 HB SINT-TRUIDEN 2 (B)
Speeldag 192
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO192 06/10/2019 13:10 Sporthal Koersel Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B)) 3:5 HB SINT-TRUIDEN 2 (B)
Speeldag 193
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO193 23/02/2020 13:30 KA 2 Hasselt HUBO INITIA HASSELT 1 HB SINT-TRUIDEN 2 (B)
Speeldag 194
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO194 23/02/2020 13:35 KA 2 Hasselt HUBO INITIA HASSELT 1 HB SINT-TRUIDEN 2 (B)
Speeldag 195
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO195 23/02/2020 13:40 KA 2 Hasselt HUBO INITIA HASSELT 1 HB SINT-TRUIDEN 2 (B)
Speeldag 196
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO196 22/02/2020 14:10 Sp.Eburons Dome Handbal Tongeren HUBO INITIA HASSELT 2 (B)
Speeldag 197
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO197 22/02/2020 14:15 Sp.Eburons Dome Handbal Tongeren HUBO INITIA HASSELT 2 (B)
Speeldag 198
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO198 23/02/2020 14:20 Sp.Eburons Dome Handbal Tongeren HUBO INITIA HASSELT 2 (B)
Speeldag 199
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO199 23/02/2020 18:20 Gem. Sp. De Voordijcker HANNIBAL TESSENDERLO Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B))
Speeldag 200
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO200 23/02/2020 18:25 Gem. Sp. De Voordijcker HANNIBAL TESSENDERLO Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B))
Speeldag 201
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO201 23/02/2020 18:30 Gem. Sp. De Voordijcker HANNIBAL TESSENDERLO Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen (B))
Speeldag 202
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO202 22/02/2020 15:15 Sporthal De Zonhoeve HESTIA BILZEN HC PENTAGOON KORTESSEM (R)
Speeldag 203
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO203 22/02/2020 15:20 Sporthal De Zonhoeve HESTIA BILZEN HC PENTAGOON KORTESSEM (R)
Speeldag 204
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO204 22/02/2020 15:25 Sporthal De Zonhoeve HESTIA BILZEN HC PENTAGOON KORTESSEM (R)
Speeldag 205
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO205 08/03/2020 10:00 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT 2 (B) HUBO INITIA HASSELT 1
Speeldag 206
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO206 08/03/2020 10:05 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT 2 (B) HUBO INITIA HASSELT 1
Speeldag 207
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO207 08/03/2020 10:10 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT 2 (B) HUBO INITIA HASSELT 1
Speeldag 208
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO208 15/03/2020 14:00 Sp. Jodenstraat HB SINT-TRUIDEN 2 (B) HB SINT-TRUIDEN 1
Speeldag 209
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO209 15/03/2020 14:05 Sp. Jodenstraat HB SINT-TRUIDEN 2 (B) HB SINT-TRUIDEN 1
Speeldag 210
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO210 15/03/2020 14:10 Sp. Jodenstraat HB SINT-TRUIDEN 2 (B) HB SINT-TRUIDEN 1
Speeldag 211
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO211 07/03/2020 11:30 Sporthal de Weyer HC PENTAGOON KORTESSEM (R) HANNIBAL TESSENDERLO
Speeldag 212
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO212 07/03/2020 11:35 Sporthal de Weyer HC PENTAGOON KORTESSEM (R) HANNIBAL TESSENDERLO
Speeldag 213
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO213 07/03/2020 11:40 Sporthal de Weyer HC PENTAGOON KORTESSEM (R) HANNIBAL TESSENDERLO
Speeldag 214
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO214 07/03/2020 12:30 Sporthal De Zonhoeve HESTIA BILZEN Handbal Tongeren
Speeldag 215
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO215 07/03/2020 12:35 Sporthal De Zonhoeve HESTIA BILZEN Handbal Tongeren
Speeldag 216
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QO216 07/03/2020 12:40 Sporthal De Zonhoeve HESTIA BILZEN Handbal Tongeren