Speeldag 1
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ01 14/09/2019 16:00 Sp.Eburons Dome Handbal Tongeren (B) 3:11 DHC Meeuwen
Speeldag 2
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ02 14/09/2019 16:05 Sp.Eburons Dome Handbal Tongeren (B) 4:11 DHC Meeuwen
Speeldag 3
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ03 14/09/2019 13:50 Gemeentelijke Sporthal Eksel HV ARENA 8:1 HUBO INITIA HASSELT (B)
Speeldag 4
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ04 14/09/2019 13:55 Gemeentelijke Sporthal Eksel HV ARENA 12:2 HUBO INITIA HASSELT (B)
Speeldag 5
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ05 14/09/2019 13:00 De Damburg ACHILLES BOCHOLT 9:5 KREASA HANDBAL HOUTHALEN (B)
Speeldag 6
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ06 14/09/2019 13:05 De Damburg ACHILLES BOCHOLT 9:5 KREASA HANDBAL HOUTHALEN (B)
Speeldag 7
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ07 14/09/2019 11:30 Sp. Jodenstraat HB SINT-TRUIDEN 3:10 DHC OVERPELT 1
Speeldag 8
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ08 14/09/2019 11:35 Sp. Jodenstraat HB SINT-TRUIDEN 3:11 DHC OVERPELT 1
Speeldag 9
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ09 14/09/2019 11:00 Sporthal De Zonhoeve HESTIA BILZEN 5:7 DHC OVERPELT 2 (B)
Speeldag 10
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ10 14/09/2019 11:05 Sporthal De Zonhoeve HESTIA BILZEN 8:10 DHC OVERPELT 2 (B)
Speeldag 13
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ11 21/09/2019 16:30 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT (B) 18:1 Handbal Tongeren (B)
Speeldag 14
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ12 21/09/2019 16:35 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT (B) 11:4 Handbal Tongeren (B)
Speeldag 15
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ13 21/09/2019 10:15 Sporthal Helchteren KREASA HANDBAL HOUTHALEN (B) 4:11 HV ARENA
Speeldag 16
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ14 21/09/2019 10:20 Sporthal Helchteren KREASA HANDBAL HOUTHALEN (B) 4:10 HV ARENA
Speeldag 17
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ15 22/09/2019 11:30 Gem. Sp. De Bemvoort DHC OVERPELT 1 8:2 ACHILLES BOCHOLT
Speeldag 18
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ16 22/09/2019 13:35 Gem. Sp. De Bemvoort DHC OVERPELT 1 14:7 ACHILLES BOCHOLT
Speeldag 19
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ17 21/09/2019 14:00 Gem. Sp. De Bemvoort DHC OVERPELT 2 (B) 2:10 HB SINT-TRUIDEN
Speeldag 20
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ18 21/09/2019 14:05 Gem. Sp. De Bemvoort DHC OVERPELT 2 (B) 10:10 HB SINT-TRUIDEN
Speeldag 23
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ19 21/09/2019 15:25 Gemeentelijke Sporthal Meeuwen DHC Meeuwen 8:6 HC HADES HAMONT-ACHEL (B)
Speeldag 24
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ20 21/09/2019 15:30 Gemeentelijke Sporthal Meeuwen DHC Meeuwen 11:8 HC HADES HAMONT-ACHEL (B)
Speeldag 25
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ21 28/09/2019 13:10 Sp.Eburons Dome Handbal Tongeren (B) 2:11 KREASA HANDBAL HOUTHALEN (B)
Speeldag 26
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ22 28/09/2019 13:15 Sp.Eburons Dome Handbal Tongeren (B) 4:13 KREASA HANDBAL HOUTHALEN (B)
Speeldag 27
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ23 29/09/2019 13:50 Gemeentelijke Sporthal Eksel HV ARENA 5:5 DHC OVERPELT 1
Speeldag 28
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ24 29/09/2019 13:55 Gemeentelijke Sporthal Eksel HV ARENA 7:2 DHC OVERPELT 1
Speeldag 29
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ25 28/09/2019 14:45 De Damburg ACHILLES BOCHOLT 12:4 DHC OVERPELT 2 (B)
Speeldag 30
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ26 28/09/2019 14:50 De Damburg ACHILLES BOCHOLT 6:2 DHC OVERPELT 2 (B)
Speeldag 33
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ27 28/09/2019 10:45 Sporthal De Zonhoeve HESTIA BILZEN 6:10 DHC Meeuwen
Speeldag 34
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ28 28/09/2019 10:50 Sporthal De Zonhoeve HESTIA BILZEN 8:7 DHC Meeuwen
Speeldag 35
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ29 28/09/2019 16:00 Sp. De Posthoorn Hamont-Achel HC HADES HAMONT-ACHEL (B) 4:14 HUBO INITIA HASSELT (B)
Speeldag 36
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ30 28/09/2019 16:05 Sp. De Posthoorn Hamont-Achel HC HADES HAMONT-ACHEL (B) 2:13 HUBO INITIA HASSELT (B)
Speeldag 37
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ31 06/10/2019 12:00 Gem. Sp. De Bemvoort DHC OVERPELT 1 19:3 Handbal Tongeren (B)
Speeldag 38
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ32 06/10/2019 12:05 Gem. Sp. De Bemvoort DHC OVERPELT 1 28:4 Handbal Tongeren (B)
Speeldag 39
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ33 05/10/2019 15:00 Gem. Sp. De Bemvoort DHC OVERPELT 2 (B) 7:20 HV ARENA
Speeldag 40
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ34 05/10/2019 15:05 Gem. Sp. De Bemvoort DHC OVERPELT 2 (B) 5:10 HV ARENA
Speeldag 43
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ35 21/12/2019 13:20 Gemeentelijke Sporthal Meeuwen DHC Meeuwen HB SINT-TRUIDEN
Speeldag 44
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ36 21/12/2019 13:25 Gemeentelijke Sporthal Meeuwen DHC Meeuwen HB SINT-TRUIDEN
Speeldag 45
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ37 05/10/2019 14:30 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT (B) 12:4 HESTIA BILZEN
Speeldag 46
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ38 05/10/2019 14:35 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT (B) 14:4 HESTIA BILZEN
Speeldag 47
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ39 05/10/2019 10:15 Sporthal Helchteren KREASA HANDBAL HOUTHALEN (B) 6:5 HC HADES HAMONT-ACHEL (B)
Speeldag 48
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ40 05/10/2019 10:20 Sporthal Helchteren KREASA HANDBAL HOUTHALEN (B) 5:6 HC HADES HAMONT-ACHEL (B)
Speeldag 49
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ41 25/01/2020 11:30 Sp.Eburons Dome Handbal Tongeren (B) DHC OVERPELT 2 (B)
Speeldag 50
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ42 25/01/2020 11:35 Sp.Eburons Dome Handbal Tongeren (B) DHC OVERPELT 2 (B)
Speeldag 53
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ43 25/01/2020 16:45 De Damburg ACHILLES BOCHOLT DHC Meeuwen
Speeldag 54
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ44 25/01/2020 16:50 De Damburg ACHILLES BOCHOLT DHC Meeuwen
Speeldag 55
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ45 26/01/2020 15:00 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN HUBO INITIA HASSELT (B)
Speeldag 56
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ46 26/01/2020 15:05 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN HUBO INITIA HASSELT (B)
Speeldag 57
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ47 08/02/2020 12:30 Sporthal De Zonhoeve HESTIA BILZEN KREASA HANDBAL HOUTHALEN (B)
Speeldag 58
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ48 08/02/2020 12:35 Sporthal De Zonhoeve HESTIA BILZEN KREASA HANDBAL HOUTHALEN (B)
Speeldag 59
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ49 25/01/2020 16:00 Sp. De Posthoorn Hamont-Achel HC HADES HAMONT-ACHEL (B) DHC OVERPELT 1
Speeldag 60
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ50 25/01/2020 16:05 Sp. De Posthoorn Hamont-Achel HC HADES HAMONT-ACHEL (B) DHC OVERPELT 1
Speeldag 63
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ51 30/11/2019 13:30 Gemeentelijke Sporthal Meeuwen DHC Meeuwen 2:17 HV ARENA
Speeldag 64
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ52 30/11/2019 13:30 Gemeentelijke Sporthal Meeuwen DHC Meeuwen 7:9 HV ARENA
Speeldag 65
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ53 30/11/2019 15:30 KA 2 Hasselt HUBO INITIA HASSELT (B) 13:7 ACHILLES BOCHOLT
Speeldag 66
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ54 30/11/2019 15:35 KA 2 Hasselt HUBO INITIA HASSELT (B) 17:8 ACHILLES BOCHOLT
Speeldag 67
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ55 30/11/2019 15:15 Lakerveld KREASA HANDBAL HOUTHALEN (B) 11:13 HB SINT-TRUIDEN
Speeldag 68
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ56 30/11/2019 15:20 Lakerveld KREASA HANDBAL HOUTHALEN (B) 12:8 HB SINT-TRUIDEN
Speeldag 69
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ57 01/12/2019 14:00 Gem. Sp. De Bemvoort DHC OVERPELT 1 17:1 HESTIA BILZEN
Speeldag 70
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ58 01/12/2019 14:05 Gem. Sp. De Bemvoort DHC OVERPELT 1 14:2 HESTIA BILZEN
Speeldag 71
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ59 30/11/2019 13:00 Gem. Sp. De Bemvoort DHC OVERPELT 2 (B) 5:6 HC HADES HAMONT-ACHEL (B)
Speeldag 72
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ60 30/11/2019 13:05 Gem. Sp. De Bemvoort DHC OVERPELT 2 (B) 11:13 HC HADES HAMONT-ACHEL (B)
Speeldag 73
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ61 09/11/2019 12:30 Sporthal De Zonhoeve HESTIA BILZEN 13:5 Handbal Tongeren (B)
Speeldag 74
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ62 09/11/2019 12:35 Sporthal De Zonhoeve HESTIA BILZEN 12:12 Handbal Tongeren (B)
Speeldag 75
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ63 09/11/2019 16:00 Sp. De Posthoorn Hamont-Achel HC HADES HAMONT-ACHEL (B) 3:22 HV ARENA
Speeldag 76
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ64 09/11/2019 16:05 Sp. De Posthoorn Hamont-Achel HC HADES HAMONT-ACHEL (B) 3:13 HV ARENA
Speeldag 77
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ65 10/11/2019 14:00 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN 6:14 ACHILLES BOCHOLT
Speeldag 78
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ66 10/11/2019 14:05 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN 5:16 ACHILLES BOCHOLT
Speeldag 79
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ67 09/11/2019 13:00 Gem. Sp. De Bemvoort DHC OVERPELT 2 (B) 8:6 DHC Meeuwen
Speeldag 80
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ68 09/11/2019 13:05 Gem. Sp. De Bemvoort DHC OVERPELT 2 (B) 5:7 DHC Meeuwen
Speeldag 83
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ69 09/11/2019 11:00 Gem. Sp. De Bemvoort DHC OVERPELT 1 7:3 KREASA HANDBAL HOUTHALEN (B)
Speeldag 84
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ70 09/11/2019 11:05 Gem. Sp. De Bemvoort DHC OVERPELT 1 12:4 KREASA HANDBAL HOUTHALEN (B)
Speeldag 85
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ71 19/10/2019 12:50 Sp.Eburons Dome Handbal Tongeren (B) 9:10 HC HADES HAMONT-ACHEL (B)
Speeldag 86
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ72 19/10/2019 12:55 Sp.Eburons Dome Handbal Tongeren (B) 7:12 HC HADES HAMONT-ACHEL (B)
Speeldag 87
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ73 24/11/2019 12:50 Gemeentelijke Sporthal Eksel HV ARENA 10:1 HB SINT-TRUIDEN
Speeldag 88
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ74 24/11/2019 12:55 Gemeentelijke Sporthal Eksel HV ARENA 21:1 HB SINT-TRUIDEN
Speeldag 89
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ75 19/10/2019 14:45 De Damburg ACHILLES BOCHOLT 19:4 HESTIA BILZEN
Speeldag 90
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ76 19/10/2019 14:50 De Damburg ACHILLES BOCHOLT 19:8 HESTIA BILZEN
Speeldag 93
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ77 19/10/2019 11:00 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT (B) 11:10 DHC OVERPELT 1
Speeldag 94
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ78 19/10/2019 11:05 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT (B) 7:12 DHC OVERPELT 1
Speeldag 95
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ79 19/10/2019 13:15 Sporthal Helchteren KREASA HANDBAL HOUTHALEN (B) 5:4 DHC OVERPELT 2 (B)
Speeldag 96
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ80 19/10/2019 13:20 Sporthal Helchteren KREASA HANDBAL HOUTHALEN (B) 8:6 DHC OVERPELT 2 (B)
Speeldag 97
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ81 12/10/2019 11:30 Sp.Eburons Dome Handbal Tongeren (B) 0:16 ACHILLES BOCHOLT
Speeldag 98
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ82 12/10/2019 11:35 Sp.Eburons Dome Handbal Tongeren (B) 4:16 ACHILLES BOCHOLT
Speeldag 99
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ83 12/10/2019 12:30 Sporthal De Zonhoeve HESTIA BILZEN 5:14 HV ARENA
Speeldag 100
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ84 12/10/2019 12:35 Sporthal De Zonhoeve HESTIA BILZEN 3:11 HV ARENA
Speeldag 101
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ85 13/10/2019 15:30 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN 7:3 HC HADES HAMONT-ACHEL (B)
Speeldag 102
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ86 13/10/2019 15:35 Sporthal Trudo HB SINT-TRUIDEN 6:2 HC HADES HAMONT-ACHEL (B)
Speeldag 103
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ87 12/10/2019 17:05 Gemeentelijke Sporthal Meeuwen DHC Meeuwen 5:5 KREASA HANDBAL HOUTHALEN (B)
Speeldag 104
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ88 12/10/2019 17:10 Gemeentelijke Sporthal Meeuwen DHC Meeuwen 5:3 KREASA HANDBAL HOUTHALEN (B)
Speeldag 105
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ89 12/10/2019 16:00 Gem. Sp. De Bemvoort DHC OVERPELT 2 (B) 4:12 HUBO INITIA HASSELT (B)
Speeldag 106
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ90 12/10/2019 16:05 Gem. Sp. De Bemvoort DHC OVERPELT 2 (B) 2:10 HUBO INITIA HASSELT (B)
Speeldag 109
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ91 17/11/2019 15:15 Sp. Jodenstraat HB SINT-TRUIDEN 11:5 Handbal Tongeren (B)
Speeldag 110
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ92 17/11/2019 15:20 Sp. Jodenstraat HB SINT-TRUIDEN 16:2 Handbal Tongeren (B)
Speeldag 111
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ93 16/11/2019 14:20 Gemeentelijke Sporthal Eksel HV ARENA 11:2 ACHILLES BOCHOLT
Speeldag 112
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ94 16/11/2019 14:25 Gemeentelijke Sporthal Eksel HV ARENA 9:5 ACHILLES BOCHOLT
Speeldag 113
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ95 16/11/2019 16:00 Sp. De Posthoorn Hamont-Achel HC HADES HAMONT-ACHEL (B) 9:8 HESTIA BILZEN
Speeldag 114
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ96 16/11/2019 16:05 Sp. De Posthoorn Hamont-Achel HC HADES HAMONT-ACHEL (B) 7:11 HESTIA BILZEN
Speeldag 115
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ97 13/01/2020 19:00 Gem. Sp. De Bemvoort DHC OVERPELT 1 DHC Meeuwen
Speeldag 116
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ98 13/01/2020 19:00 Gem. Sp. De Bemvoort DHC OVERPELT 1 DHC Meeuwen
Speeldag 117
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ99 16/11/2019 16:30 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT (B) 7:4 KREASA HANDBAL HOUTHALEN (B)
Speeldag 118
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ100 16/11/2019 16:35 Sp. Alverberg HUBO INITIA HASSELT (B) 9:8 KREASA HANDBAL HOUTHALEN (B)
Speeldag 121
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ101 15/02/2020 11:30 Sp.Eburons Dome Handbal Tongeren (B) HV ARENA
Speeldag 122
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ102 15/02/2020 11:35 Sp.Eburons Dome Handbal Tongeren (B) HV ARENA
Speeldag 123
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ103 15/02/2020 18:15 De Damburg ACHILLES BOCHOLT HC HADES HAMONT-ACHEL (B)
Speeldag 124
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ104 15/02/2020 18:20 De Damburg ACHILLES BOCHOLT HC HADES HAMONT-ACHEL (B)
Speeldag 125
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ105 15/02/2020 12:30 Sporthal De Zonhoeve HESTIA BILZEN HB SINT-TRUIDEN
Speeldag 126
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ106 15/02/2020 12:35 Sporthal De Zonhoeve HESTIA BILZEN HB SINT-TRUIDEN
Speeldag 127
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ107 15/02/2020 14:30 Gemeentelijke Sporthal Meeuwen DHC Meeuwen HUBO INITIA HASSELT (B)
Speeldag 128
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ108 15/02/2020 14:35 Gemeentelijke Sporthal Meeuwen DHC Meeuwen HUBO INITIA HASSELT (B)
Speeldag 131
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ109 16/02/2020 12:30 Gem. Sp. De Bemvoort DHC OVERPELT 2 (B) DHC OVERPELT 1
Speeldag 132
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QJ110 16/02/2020 12:35 Gem. Sp. De Bemvoort DHC OVERPELT 2 (B) DHC OVERPELT 1