Speeldag 1
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OB01 21/09/2019 18:40 Sporthal LEBBEKE BRABO DENDERBELLE 1 (R) 25:21 HC EEKLO
OB02 21/09/2019 17:00 Sporthal LEBBEKE BRABO DENDERBELLE 2 (GoldenLadies) (R) 22:24 HC DB Gent vzw
OB03 22/09/2019 18:15 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor 23:29 APOLLOON KORTRIJK (Dames)
OB04 21/09/2019 18:30 Sp. Ten Rozen Aalst HC AALST 1 35:21 DHC WAASMUNSTER
OB05 22/09/2019 16:30 Sportcentrum Julien Saelens HC OLVA BRUGGE 13:18 HBC DENDERMONDE
OB06 22/09/2019 16:00 Sp. Ten Rozen Aalst HC AALST 2 (R) 13:16 HANDBALCLUB ROESELARE
Speeldag 2
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OB07 28/09/2019 17:00 Sportpark Eeklo HC EEKLO 21:24 HC OLVA BRUGGE
OB08 28/09/2019 18:00 Sporthal Sint-Gillis HBC DENDERMONDE 21:13 BRABO DENDERBELLE 2 (GoldenLadies) (R)
OB09 29/09/2019 17:00 Sp. Camp. Lange Munte APOLLOON KORTRIJK (Dames) 37:16 HC AALST 2 (R)
OB10 28/09/2019 17:00 Sporthal VMS-Roeselare HANDBALCLUB ROESELARE 10:28 HC AALST 1
OB11 28/09/2019 18:15 Sp. Hekers HC DB Gent vzw 10:31 Handbalclub Thor
OB12 29/09/2019 19:00 Sporthal Hoogendonck DHC WAASMUNSTER 24:15 BRABO DENDERBELLE 1 (R)
Speeldag 3
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OB13 05/10/2019 18:40 Sporthal LEBBEKE BRABO DENDERBELLE 1 (R) 19:34 HANDBALCLUB ROESELARE
OB14 05/10/2019 17:00 Sporthal LEBBEKE BRABO DENDERBELLE 2 (GoldenLadies) (R) 24:19 HC EEKLO
OB15 26/01/2020 18:15 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor HBC DENDERMONDE
OB16 05/10/2019 18:30 Sp. Ten Rozen Aalst HC AALST 1 28:14 HC AALST 2 (R)
OB17 06/10/2019 15:00 Sportcentrum Julien Saelens HC OLVA BRUGGE 16:19 DHC WAASMUNSTER
OB18 05/10/2019 16:15 Sp. Hekers HC DB Gent vzw 17:26 APOLLOON KORTRIJK (Dames)
Speeldag 4
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OB19 12/10/2019 18:30 Sportpark Eeklo HC EEKLO 21:33 Handbalclub Thor
OB20 12/10/2019 18:00 Sporthal Sint-Gillis HBC DENDERMONDE 28:11 HC DB Gent vzw
OB21 12/10/2019 19:00 Sp. Camp. Lange Munte APOLLOON KORTRIJK (Dames) 29:23 HC AALST 1
OB22 01/02/2020 17:00 Sporthal VMS-Roeselare HANDBALCLUB ROESELARE HC OLVA BRUGGE
OB23 13/10/2019 14:30 Sp. Ten Rozen Aalst HC AALST 2 (R) 10:16 BRABO DENDERBELLE 1 (R)
OB24 13/10/2019 19:30 Sporthal Hoogendonck DHC WAASMUNSTER 18:21 BRABO DENDERBELLE 2 (GoldenLadies) (R)
Speeldag 5
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OB25 19/10/2019 16:00 Sporthal LEBBEKE BRABO DENDERBELLE 1 (R) 23:21 HC AALST 1
OB26 20/10/2019 18:15 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor 27:21 DHC WAASMUNSTER
OB27 19/10/2019 18:00 Sporthal Sint-Gillis HBC DENDERMONDE 14:23 APOLLOON KORTRIJK (Dames)
OB28 20/10/2019 15:00 Sportcentrum Julien Saelens HC OLVA BRUGGE 20:18 HC AALST 2 (R)
OB29 19/10/2019 20:15 Sp. Hekers HC DB Gent vzw 24:17 HC EEKLO
OB30 02/11/2019 14:55 Sporthal LEBBEKE BRABO DENDERBELLE 2 (GoldenLadies) (R) 19:18 HANDBALCLUB ROESELARE
Speeldag 6
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OB31 15/02/2020 18:30 Sportpark Eeklo HC EEKLO HBC DENDERMONDE
OB32 09/11/2019 15:30 Sp. Camp. Lange Munte APOLLOON KORTRIJK (Dames) 44:14 BRABO DENDERBELLE 1 (R)
OB33 09/11/2019 18:30 Sp. Ten Rozen Aalst HC AALST 1 30:19 HC OLVA BRUGGE
OB34 10/11/2019 14:30 Sp. Ten Rozen Aalst HC AALST 2 (R) 16:22 BRABO DENDERBELLE 2 (GoldenLadies) (R)
OB35 10/11/2019 19:00 Sporthal Hoogendonck DHC WAASMUNSTER 19:19 HC DB Gent vzw
OB36 09/11/2019 17:00 Sporthal VMS-Roeselare HANDBALCLUB ROESELARE 19:28 Handbalclub Thor
Speeldag 7
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OB37 16/11/2019 18:40 Sporthal LEBBEKE BRABO DENDERBELLE 2 (GoldenLadies) (R) 20:24 HC AALST 1
OB38 08/03/2020 18:15 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor HC AALST 2 (R)
OB39 07/03/2020 15:00 Sporthal Sint-Gillis HBC DENDERMONDE DHC WAASMUNSTER
OB40 08/03/2020 14:00 Sportcentrum Julien Saelens HC OLVA BRUGGE BRABO DENDERBELLE 1 (R)
OB41 16/11/2019 16:15 Sp. Hekers HC DB Gent vzw 19:20 HANDBALCLUB ROESELARE
OB42 16/11/2019 17:30 Sportpark Eeklo HC EEKLO 16:32 APOLLOON KORTRIJK (Dames)
Speeldag 8
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OB43 23/11/2019 14:45 Sporthal LEBBEKE BRABO DENDERBELLE 1 (R) 23:30 BRABO DENDERBELLE 2 (GoldenLadies) (R)
OB44 23/11/2019 17:00 Sporthal VMS-Roeselare HANDBALCLUB ROESELARE 23:19 HBC DENDERMONDE
OB45 23/11/2019 18:30 Sp. Ten Rozen Aalst HC AALST 1 21:15 Handbalclub Thor
OB46 24/11/2019 14:00 Sporthal Drogenbrood HC OLVA BRUGGE 15:23 APOLLOON KORTRIJK (Dames)
OB47 24/11/2019 14:30 Sp. Ten Rozen Aalst HC AALST 2 (R) 12:14 HC DB Gent vzw
OB48 24/11/2019 19:30 Sporthal Hoogendonck DHC WAASMUNSTER 28:12 HC EEKLO
Speeldag 9
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OB49 30/11/2019 18:30 Sportpark Eeklo HC EEKLO 21:24 HANDBALCLUB ROESELARE
OB50 30/11/2019 19:00 Sporthal LEBBEKE BRABO DENDERBELLE 2 (GoldenLadies) (R) 16:20 HC OLVA BRUGGE
OB51 01/12/2019 18:15 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor 26:23 BRABO DENDERBELLE 1 (R)
OB52 30/11/2019 18:00 Sporthal Sint-Gillis HBC DENDERMONDE 30:7 HC AALST 2 (R)
OB53 21/03/2020 18:30 Sp. Camp. Lange Munte APOLLOON KORTRIJK (Dames) DHC WAASMUNSTER
OB54 30/11/2019 18:15 Sp. Hekers HC DB Gent vzw 22:31 HC AALST 1
Speeldag 10
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OB55 07/12/2019 18:40 Sporthal LEBBEKE BRABO DENDERBELLE 1 (R) 18:16 HC DB Gent vzw
OB56 07/12/2019 16:50 Sporthal LEBBEKE BRABO DENDERBELLE 2 (GoldenLadies) (R) 17:18 APOLLOON KORTRIJK (Dames)
OB57 07/12/2019 18:30 Sp. Ten Rozen Aalst HC AALST 1 33:19 HBC DENDERMONDE
OB58 08/12/2019 00:00 Sportcentrum Julien Saelens HC OLVA BRUGGE Handbalclub Thor
OB59 08/12/2019 14:30 Sp. Ten Rozen Aalst HC AALST 2 (R) 23:21 HC EEKLO
OB60 07/12/2019 17:00 Sporthal VMS-Roeselare HANDBALCLUB ROESELARE 33:20 DHC WAASMUNSTER
Speeldag 11
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OB61 14/12/2019 18:30 Sportpark Eeklo HC EEKLO HC AALST 1
OB62 15/12/2019 18:15 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor BRABO DENDERBELLE 2 (GoldenLadies) (R)
OB63 14/12/2019 18:30 Sporthal Sint-Gillis HBC DENDERMONDE BRABO DENDERBELLE 1 (R)
OB64 25/04/2020 16:30 Sp. Hekers HC DB Gent vzw HC OLVA BRUGGE
OB65 15/12/2019 19:00 Sporthal Hoogendonck DHC WAASMUNSTER HC AALST 2 (R)
OB66 15/12/2019 14:00 Sp. Camp. Lange Munte APOLLOON KORTRIJK (Dames) HANDBALCLUB ROESELARE
Speeldag 12
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OB67 11/01/2020 18:30 Sportpark Eeklo HC EEKLO BRABO DENDERBELLE 1 (R)
OB68 11/01/2020 19:00 Sporthal Sint-Gillis HBC DENDERMONDE HC OLVA BRUGGE
OB69 11/01/2020 18:00 Sp. Camp. Lange Munte APOLLOON KORTRIJK (Dames) Handbalclub Thor
OB70 04/04/2020 17:00 Sporthal VMS-Roeselare HANDBALCLUB ROESELARE HC AALST 2 (R)
OB71 11/01/2020 20:15 Sp. Hekers HC DB Gent vzw BRABO DENDERBELLE 2 (GoldenLadies) (R)
OB72 12/01/2020 19:30 Sporthal Hoogendonck DHC WAASMUNSTER HC AALST 1
Speeldag 13
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OB73 18/01/2020 17:40 Sporthal LEBBEKE BRABO DENDERBELLE 1 (R) DHC WAASMUNSTER
OB74 18/01/2020 16:00 BRABO DENDERBELLE 2 (GoldenLadies) (R) HBC DENDERMONDE
OB75 19/01/2020 18:15 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor HC DB Gent vzw
OB76 18/01/2020 18:30 Sp. Ten Rozen Aalst HC AALST 1 HANDBALCLUB ROESELARE
OB77 19/01/2020 15:00 Sportcentrum Julien Saelens HC OLVA BRUGGE HC EEKLO
OB78 19/01/2020 14:30 Sp. Ten Rozen Aalst HC AALST 2 (R) APOLLOON KORTRIJK (Dames)
Speeldag 14
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OB79 25/01/2020 17:00 Sportpark Eeklo HC EEKLO BRABO DENDERBELLE 2 (GoldenLadies) (R)
OB80 05/10/2019 18:00 Sporthal Sint-Gillis HBC DENDERMONDE 33:23 Handbalclub Thor
OB81 25/01/2020 16:00 Sp. Camp. Lange Munte APOLLOON KORTRIJK (Dames) HC DB Gent vzw
OB82 25/01/2020 17:00 Sporthal VMS-Roeselare HANDBALCLUB ROESELARE BRABO DENDERBELLE 1 (R)
OB83 25/01/2020 18:30 Sp. Ten Rozen Aalst HC AALST 2 (R) HC AALST 1
OB84 26/01/2020 19:30 Sporthal Hoogendonck DHC WAASMUNSTER HC OLVA BRUGGE
Speeldag 15
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OB85 01/02/2020 20:30 BRABO DENDERBELLE 1 (R) HC AALST 2 (R)
OB86 01/02/2020 18:50 BRABO DENDERBELLE 2 (GoldenLadies) (R) DHC WAASMUNSTER
OB87 02/02/2020 18:15 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor HC EEKLO
OB88 01/02/2020 18:30 Sp. Ten Rozen Aalst HC AALST 1 APOLLOON KORTRIJK (Dames)
OB89 13/10/2019 13:00 Sporthal Drogenbrood HC OLVA BRUGGE 16:16 HANDBALCLUB ROESELARE
OB90 01/02/2020 16:15 Sp. Hekers HC DB Gent vzw HBC DENDERMONDE
Speeldag 16
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OB91 08/02/2020 17:00 Sporthal VMS-Roeselare HANDBALCLUB ROESELARE BRABO DENDERBELLE 2 (GoldenLadies) (R)
OB92 08/02/2020 18:30 Sportpark Eeklo HC EEKLO HC DB Gent vzw
OB93 09/02/2020 13:45 Sp. Camp. Lange Munte APOLLOON KORTRIJK (Dames) HBC DENDERMONDE
OB94 08/02/2020 18:30 Sp. Ten Rozen Aalst HC AALST 1 BRABO DENDERBELLE 1 (R)
OB95 09/02/2020 14:30 Sp. Ten Rozen Aalst HC AALST 2 (R) HC OLVA BRUGGE
OB96 09/02/2020 19:30 Sporthal Hoogendonck DHC WAASMUNSTER Handbalclub Thor
Speeldag 17
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OB97 16/02/2020 18:15 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor HANDBALCLUB ROESELARE
OB98 15/02/2020 20:30 BRABO DENDERBELLE 1 (R) APOLLOON KORTRIJK (Dames)
OB99 15/02/2020 18:50 BRABO DENDERBELLE 2 (GoldenLadies) (R) HC AALST 2 (R)
OB100 09/11/2019 16:00 Sporthal Sint-Gillis HBC DENDERMONDE 36:11 HC EEKLO
OB101 16/02/2020 15:00 Sportcentrum Julien Saelens HC OLVA BRUGGE HC AALST 1
OB102 15/02/2020 16:15 Sp. Hekers HC DB Gent vzw DHC WAASMUNSTER
Speeldag 18
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OB103 07/03/2020 15:30 Sp. Camp. Lange Munte APOLLOON KORTRIJK (Dames) HC EEKLO
OB104 16/11/2019 17:00 Sporthal LEBBEKE BRABO DENDERBELLE 1 (R) 18:23 HC OLVA BRUGGE
OB105 07/03/2020 17:00 Sporthal VMS-Roeselare HANDBALCLUB ROESELARE HC DB Gent vzw
OB106 07/03/2020 18:30 Sp. Ten Rozen Aalst HC AALST 1 BRABO DENDERBELLE 2 (GoldenLadies) (R)
OB107 19/04/2020 16:30 Sp. Ten Rozen Aalst HC AALST 2 (R) Handbalclub Thor
OB108 17/11/2019 19:00 Sporthal Hoogendonck DHC WAASMUNSTER 14:24 HBC DENDERMONDE
Speeldag 19
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OB109 14/03/2020 18:30 Sportpark Eeklo HC EEKLO DHC WAASMUNSTER
OB110 14/03/2020 16:00 BRABO DENDERBELLE 2 (GoldenLadies) (R) BRABO DENDERBELLE 1 (R)
OB111 15/03/2020 18:15 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor HC AALST 1
OB112 14/03/2020 16:15 Sporthal Sint-Gillis HBC DENDERMONDE HANDBALCLUB ROESELARE
OB113 14/03/2020 16:00 Sp. Camp. Lange Munte APOLLOON KORTRIJK (Dames) HC OLVA BRUGGE
OB114 14/03/2020 16:00 Sp. Hekers HC DB Gent vzw HC AALST 2 (R)
Speeldag 20
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OB115 21/03/2020 17:30 BRABO DENDERBELLE 1 (R) Handbalclub Thor
OB116 21/03/2020 17:00 Sporthal VMS-Roeselare HANDBALCLUB ROESELARE HC EEKLO
OB117 21/03/2020 18:30 Sp. Ten Rozen Aalst HC AALST 1 HC DB Gent vzw
OB118 22/03/2020 15:00 Sportcentrum Julien Saelens HC OLVA BRUGGE BRABO DENDERBELLE 2 (GoldenLadies) (R)
OB119 22/03/2020 14:30 Sp. Ten Rozen Aalst HC AALST 2 (R) HBC DENDERMONDE
OB120 01/12/2019 18:30 Sporthal Hoogendonck DHC WAASMUNSTER 19:22 APOLLOON KORTRIJK (Dames)
Speeldag 21
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OB121 29/03/2020 19:00 Sporthal Hoogendonck DHC WAASMUNSTER HANDBALCLUB ROESELARE
OB122 28/03/2020 18:30 Sportpark Eeklo HC EEKLO HC AALST 2 (R)
OB123 29/03/2020 18:15 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor HC OLVA BRUGGE
OB124 28/03/2020 18:00 Sporthal Sint-Gillis HBC DENDERMONDE HC AALST 1
OB125 29/03/2020 13:45 Sp. Camp. Lange Munte APOLLOON KORTRIJK (Dames) BRABO DENDERBELLE 2 (GoldenLadies) (R)
OB126 28/03/2020 18:15 Sp. Hekers HC DB Gent vzw BRABO DENDERBELLE 1 (R)
Speeldag 22
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OB127 25/04/2020 17:00 Sporthal VMS-Roeselare HANDBALCLUB ROESELARE APOLLOON KORTRIJK (Dames)
OB128 25/04/2020 14:35 BRABO DENDERBELLE 1 (R) HBC DENDERMONDE
OB129 25/04/2020 16:15 BRABO DENDERBELLE 2 (GoldenLadies) (R) Handbalclub Thor
OB130 25/04/2020 18:30 Sp. Ten Rozen Aalst HC AALST 1 HC EEKLO
OB131 15/12/2019 14:00 Sportcentrum Julien Saelens HC OLVA BRUGGE HC DB Gent vzw
OB132 26/04/2020 16:30 Sp. Ten Rozen Aalst HC AALST 2 (R) DHC WAASMUNSTER