Speeldag 1
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE01 14/09/2019 10:00 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt) 4:19 Apolloon Kortrijk 1 (J16 A)
Speeldag 2
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE02 14/09/2019 10:00 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt) 5:23 Apolloon Kortrijk 1 (J16 A)
Speeldag 3
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE03 15/09/2019 12:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J16 B) 11:9 HC Tielt-Aarsele (R)
Speeldag 4
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE04 15/09/2019 12:01 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J16 B) 13:8 HC Tielt-Aarsele (R)
Speeldag 5
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE05 14/09/2019 13:30 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 17:14 Handbalclub Thor
Speeldag 6
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE06 14/09/2019 13:31 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 20:16 Handbalclub Thor
Speeldag 7
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE07 29/09/2019 14:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J16 B) 16:5 Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt)
Speeldag 8
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE08 29/09/2019 14:01 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J16 B) 19:6 Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt)
Speeldag 9
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE09 29/09/2019 15:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J16 A) 22:13 Handbalclub Izegem
Speeldag 10
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE10 29/09/2019 15:31 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J16 A) 24:15 Handbalclub Izegem
Speeldag 11
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE11 28/09/2019 10:15 Gemeentelijke Sporthal Aarsele HC Tielt-Aarsele (R) 4:8 Handbalclub Thor
Speeldag 12
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE12 28/09/2019 10:16 Gemeentelijke Sporthal Aarsele HC Tielt-Aarsele (R) 7:12 Handbalclub Thor
Speeldag 13
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE13 05/10/2019 10:00 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt) 8:16 HC Tielt-Aarsele (R)
Speeldag 14
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE14 05/10/2019 10:00 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt) 2:17 HC Tielt-Aarsele (R)
Speeldag 15
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE15 05/10/2019 15:00 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 20:5 Apolloon Kortrijk 2 (J16 B)
Speeldag 16
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE16 05/10/2019 15:01 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 20:11 Apolloon Kortrijk 2 (J16 B)
Speeldag 17
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE17 06/10/2019 16:30 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor 15:21 Apolloon Kortrijk 1 (J16 A)
Speeldag 18
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE18 06/10/2019 16:30 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor 14:16 Apolloon Kortrijk 1 (J16 A)
Speeldag 19
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE19 12/10/2019 15:00 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 20:8 Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt)
Speeldag 20
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE20 12/10/2019 15:01 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 27:9 Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt)
Speeldag 21
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE21 13/10/2019 18:15 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor 10:14 Apolloon Kortrijk 2 (J16 B)
Speeldag 22
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE22 13/10/2019 18:15 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor 14:18 Apolloon Kortrijk 2 (J16 B)
Speeldag 23
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE23 12/10/2019 10:15 Gemeentelijke Sporthal Aarsele HC Tielt-Aarsele (R) 11:16 Apolloon Kortrijk 1 (J16 A)
Speeldag 24
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE24 12/10/2019 10:16 Gemeentelijke Sporthal Aarsele HC Tielt-Aarsele (R) 12:12 Apolloon Kortrijk 1 (J16 A)
Speeldag 25
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE25 17/11/2019 10:30 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt) 6:12 Handbalclub Thor
Speeldag 26
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE26 17/11/2019 10:30 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt) 8:19 Handbalclub Thor
Speeldag 27
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE27 19/10/2019 18:30 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 20:11 HC Tielt-Aarsele (R)
Speeldag 28
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE28 19/10/2019 18:31 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 19:12 HC Tielt-Aarsele (R)
Speeldag 29
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE29 17/11/2019 15:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J16 B) 7:28 Apolloon Kortrijk 1 (J16 A)
Speeldag 30
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE30 17/11/2019 15:01 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J16 B) 13:31 Apolloon Kortrijk 1 (J16 A)
Speeldag 31
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE31 01/12/2019 12:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J16 A) 25:3 Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt)
Speeldag 32
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE32 01/12/2019 12:01 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J16 A) 21:3 Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt)
Speeldag 33
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE33 30/11/2019 10:15 Gemeentelijke Sporthal Aarsele HC Tielt-Aarsele (R) 14:16 Apolloon Kortrijk 2 (J16 B)
Speeldag 34
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE34 30/11/2019 10:16 Gemeentelijke Sporthal Aarsele HC Tielt-Aarsele (R) 12:15 Apolloon Kortrijk 2 (J16 B)
Speeldag 35
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE35 01/12/2019 16:30 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor 10:23 Handbalclub Izegem
Speeldag 36
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE36 01/12/2019 16:30 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor 13:16 Handbalclub Izegem
Speeldag 37
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE37 12/01/2020 10:30 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt) 4:16 Apolloon Kortrijk 2 (J16 B)
Speeldag 38
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE38 12/01/2020 10:30 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt) 7:11 Apolloon Kortrijk 2 (J16 B)
Speeldag 39
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE39 11/01/2020 15:15 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 13:19 Apolloon Kortrijk 1 (J16 A)
Speeldag 40
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE40 11/01/2020 15:16 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 20:29 Apolloon Kortrijk 1 (J16 A)
Speeldag 41
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE41 12/01/2020 16:30 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor 12:10 HC Tielt-Aarsele (R)
Speeldag 42
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE42 12/01/2020 16:30 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor 17:14 HC Tielt-Aarsele (R)
Speeldag 43
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE43 26/01/2020 14:30 Sporthal De Ponte HC Tielt-Aarsele (R) 18:4 Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt)
Speeldag 44
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE44 26/01/2020 14:30 Sporthal De Ponte HC Tielt-Aarsele (R) 16:12 Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt)
Speeldag 45
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE45 25/01/2020 13:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J16 B) 11:18 Handbalclub Izegem
Speeldag 46
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE46 25/01/2020 13:01 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J16 B) 14:25 Handbalclub Izegem
Speeldag 47
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE47 25/01/2020 11:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J16 A) 23:11 Handbalclub Thor
Speeldag 48
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE48 25/01/2020 11:31 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J16 A) 19:14 Handbalclub Thor
Speeldag 49
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE49 02/02/2020 10:30 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt) 9:27 Handbalclub Izegem
Speeldag 50
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE50 02/02/2020 10:30 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt) 5:29 Handbalclub Izegem
Speeldag 51
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE51 01/02/2020 12:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J16 B) 7:15 Handbalclub Thor
Speeldag 52
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE52 01/02/2020 12:31 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J16 B) 10:13 Handbalclub Thor
Speeldag 53
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE53 01/02/2020 14:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J16 A) 26:6 HC Tielt-Aarsele (R)
Speeldag 54
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE54 01/02/2020 14:01 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J16 A) 19:13 HC Tielt-Aarsele (R)
Speeldag 55
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE55 16/02/2020 16:30 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor 17:12 Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt)
Speeldag 56
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE56 16/02/2020 16:30 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor 12:7 Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt)
Speeldag 57
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE57 16/02/2020 14:30 Sporthal De Ponte HC Tielt-Aarsele (R) 11:14 Handbalclub Izegem
Speeldag 58
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE58 16/02/2020 14:31 Sporthal De Ponte HC Tielt-Aarsele (R) 11:24 Handbalclub Izegem
Speeldag 59
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE59 15/02/2020 15:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J16 A) 25:6 Apolloon Kortrijk 2 (J16 B)
Speeldag 60
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE60 15/02/2020 15:31 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J16 A) 27:17 Apolloon Kortrijk 2 (J16 B)