Speeldag 1
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PE01 21/09/2019 18:00 Sporthal De Plaon HC Welta Mechelen 12:21 HvH Zandvliet (zandvliet/schoten B)
PE02 08/03/2020 14:00 stedelijke Sporthal Heverlee HC Leuven 2019 33:15 HC Heist o/d Berg (mag verwijderd worden)
PE03 22/09/2019 14:50 Groot-Bijgaarden - Ten Gaerde GBSK Handbal 16:26 HC Schoten (ploeg van vorig seizoen mag worden verwijderd)
PE04 21/09/2019 18:30 Sportoase Elshout Brasschaat HC 16:14 HC Rhino (B)
Speeldag 2
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PE05 01/02/2020 13:15 De Polder HvH Zandvliet (zandvliet/schoten B) 27:17 HC Heist o/d Berg (mag verwijderd worden)
PE06 12/10/2019 14:15 Vordensteyn HC Schoten (ploeg van vorig seizoen mag worden verwijderd) 17:12 HC Leuven 2019
PE07 19/10/2019 16:30 Sportoase Elshout Brasschaat HC 24:16 GBSK Handbal
PE08 07/03/2020 00:00 Sporthal Horito HC Rhino (B) 10:0 HC Welta Mechelen
Speeldag 3
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PE09 09/11/2019 14:15 De Polder HvH Zandvliet (zandvliet/schoten B) 18:19 HC Schoten (ploeg van vorig seizoen mag worden verwijderd)
PE10 09/11/2019 13:30 Sportschuur Wilsele HC Leuven 2019 18:26 Brasschaat HC
PE11 10/11/2019 16:00 Groot-Bijgaarden - Ten Gaerde GBSK Handbal 31:11 HC Welta Mechelen
PE12 09/11/2019 12:30 Sporthal Heist o/d Berg HC Heist o/d Berg (mag verwijderd worden) 10:0 HC Rhino (B)
Speeldag 4
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PE13 15/02/2020 14:00 Sportschuur Wilsele HC Leuven 2019 18:21 HvH Zandvliet (zandvliet/schoten B)
PE14 23/11/2019 14:00 Sporthal Horito HC Rhino (B) 9:24 GBSK Handbal
PE15 23/11/2019 18:00 Sporthal De Plaon HC Welta Mechelen 30:16 HC Heist o/d Berg (mag verwijderd worden)
PE16 23/11/2019 16:30 Sportoase Elshout Brasschaat HC 22:23 HC Schoten (ploeg van vorig seizoen mag worden verwijderd)
Speeldag 5
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PE17 18/01/2020 13:15 De Polder HvH Zandvliet (zandvliet/schoten B) 27:18 GBSK Handbal
PE18 18/01/2020 15:00 Sportschuur Wilsele HC Leuven 2019 43:20 HC Rhino (B)
PE19 18/01/2020 16:45 Vordensteyn HC Schoten (ploeg van vorig seizoen mag worden verwijderd) 26:17 HC Welta Mechelen
PE20 18/01/2020 18:30 Sportoase Elshout Brasschaat HC 23:8 HC Heist o/d Berg (mag verwijderd worden)
Speeldag 6
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PE21 08/02/2020 14:00 Sporthal Horito HC Rhino (B) 15:21 HvH Zandvliet (zandvliet/schoten B)
PE22 23/02/2020 14:00 Groot-Bijgaarden - Ten Gaerde GBSK Handbal 12:17 HC Leuven 2019
PE23 09/02/2020 11:00 Sporthal De Plaon HC Welta Mechelen 25:30 Brasschaat HC
PE24 26/04/2020 Sporthal Heist o/d Berg HC Heist o/d Berg (mag verwijderd worden) HC Schoten (ploeg van vorig seizoen mag worden verwijderd)
Speeldag 7
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PE25 21/03/2020 Vordensteyn HvH Zandvliet (zandvliet/schoten B) Brasschaat HC
PE26 22/03/2020 Sporthal De Plaon HC Welta Mechelen HC Leuven 2019
PE27 21/03/2020 Sporthal Heist o/d Berg HC Heist o/d Berg (mag verwijderd worden) GBSK Handbal
PE28 25/01/2020 14:00 Sporthal Horito HC Rhino (B) 10:0 HC Schoten (ploeg van vorig seizoen mag worden verwijderd)