Speeldag 1
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL01 14/09/2019 12:45 De Pit ELITA BUGGENHOUT 1 5:6 HBC DENDERMONDE (U12)
Speeldag 2
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL02 14/09/2019 12:46 De Pit ELITA BUGGENHOUT 1 10:3 HBC DENDERMONDE (U12)
Speeldag 3
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL03 14/09/2019 12:47 De Pit ELITA BUGGENHOUT 1 2:12 HBC DENDERMONDE (U12)
Speeldag 4
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL04 15/09/2019 16:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster 10:8 HBC EVERGEM
Speeldag 5
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL05 15/09/2019 16:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster 13:8 HBC EVERGEM
Speeldag 6
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL06 15/09/2019 16:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster 11:5 HBC EVERGEM
Speeldag 10
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL07 21/09/2019 16:30 Sporthal Sint-Gillis HBC DENDERMONDE (U12) 6:3 HC DB Gent vzw
Speeldag 11
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL08 21/09/2019 16:31 Sporthal Sint-Gillis HBC DENDERMONDE (U12) 9:4 HC DB Gent vzw
Speeldag 12
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL09 21/09/2019 16:32 Sporthal Sint-Gillis HBC DENDERMONDE (U12) 8:8 HC DB Gent vzw
Speeldag 16
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL10 21/09/2019 11:15 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster 4:8 ELITA BUGGENHOUT 1
Speeldag 17
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL11 21/09/2019 11:15 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster 9:6 ELITA BUGGENHOUT 1
Speeldag 18
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL12 21/09/2019 11:15 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster 7:4 ELITA BUGGENHOUT 1
Speeldag 22
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL13 28/09/2019 12:45 De Pit ELITA BUGGENHOUT 1 10:10 HBC EVERGEM
Speeldag 23
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL14 28/09/2019 12:46 De Pit ELITA BUGGENHOUT 1 4:9 HBC EVERGEM
Speeldag 24
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL15 28/09/2019 12:47 De Pit ELITA BUGGENHOUT 1 3:12 HBC EVERGEM
Speeldag 25
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL16 28/09/2019 13:30 Sp. Hekers HC DB Gent vzw 4:4 HK Waasmunster
Speeldag 26
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL17 28/09/2019 13:31 Sp. Hekers HC DB Gent vzw 3:3 HK Waasmunster
Speeldag 27
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL18 28/09/2019 13:32 Sp. Hekers HC DB Gent vzw 4:7 HK Waasmunster
Speeldag 31
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL19 05/10/2019 11:30 Sp. Hekers HC DB Gent vzw 07:07 ELITA BUGGENHOUT 1
Speeldag 32
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL20 05/10/2019 11:31 Sp. Hekers HC DB Gent vzw 08:03 ELITA BUGGENHOUT 1
Speeldag 33
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL21 05/10/2019 11:32 Sp. Hekers HC DB Gent vzw 11:09 ELITA BUGGENHOUT 1
Speeldag 34
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL22 05/10/2019 14:40 Sp. Evergem HBC EVERGEM 5:3 HBC DENDERMONDE (U12)
Speeldag 35
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL23 05/10/2019 14:40 Sp. Evergem HBC EVERGEM 5:3 HBC DENDERMONDE (U12)
Speeldag 36
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL24 05/10/2019 14:40 Sp. Evergem HBC EVERGEM 6:5 HBC DENDERMONDE (U12)
Speeldag 37
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL25 12/10/2019 10:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster 3:3 HBC DENDERMONDE (U12)
Speeldag 39
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL26 12/10/2019 10:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster 7:1 HBC DENDERMONDE (U12)
Speeldag 40
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL27 12/10/2019 14:30 Sp. Hekers HC DB Gent vzw 7:8 HBC EVERGEM
Speeldag 41
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL28 12/10/2019 14:31 Sp. Hekers HC DB Gent vzw 5:11 HBC EVERGEM
Speeldag 42
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL29 12/10/2019 14:32 Sp. Hekers HC DB Gent vzw 8:9 HBC EVERGEM
Speeldag 46
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL30 19/10/2019 15:15 Sporthal Sint-Gillis HBC DENDERMONDE (U12) 6:6 ELITA BUGGENHOUT 1
Speeldag 47
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL31 19/10/2019 15:16 Sporthal Sint-Gillis HBC DENDERMONDE (U12) 9:3 ELITA BUGGENHOUT 1
Speeldag 48
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL32 19/10/2019 15:17 Sporthal Sint-Gillis HBC DENDERMONDE (U12) 9:4 ELITA BUGGENHOUT 1
Speeldag 49
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL33 19/10/2019 16:00 Sp. Evergem HBC EVERGEM 7:4 HK Waasmunster
Speeldag 50
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL34 19/10/2019 16:00 Sp. Evergem HBC EVERGEM 4:3 HK Waasmunster
Speeldag 51
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL35 19/10/2019 16:00 Sp. Evergem HBC EVERGEM 3:2 HK Waasmunster
Speeldag 55
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL36 16/11/2019 12:45 De Pit ELITA BUGGENHOUT 1 HK Waasmunster
Speeldag 56
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL37 16/11/2019 12:46 De Pit ELITA BUGGENHOUT 1 HK Waasmunster
Speeldag 57
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL38 16/11/2019 12:47 De Pit ELITA BUGGENHOUT 1 HK Waasmunster
Speeldag 58
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL39 17/11/2019 11:00 Sp. Hekers HC DB Gent vzw HBC DENDERMONDE (U12)
Speeldag 59
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL40 17/11/2019 11:01 Sp. Hekers HC DB Gent vzw HBC DENDERMONDE (U12)
Speeldag 60
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL41 17/11/2019 11:02 Sp. Hekers HC DB Gent vzw HBC DENDERMONDE (U12)
Speeldag 64
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL42 08/02/2020 16:15 Sp. Evergem HBC EVERGEM ELITA BUGGENHOUT 1
Speeldag 65
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL43 08/02/2020 16:16 Sp. Evergem HBC EVERGEM ELITA BUGGENHOUT 1
Speeldag 66
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL44 08/02/2020 16:17 Sp. Evergem HBC EVERGEM ELITA BUGGENHOUT 1
Speeldag 67
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL45 23/11/2019 10:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster HC DB Gent vzw
Speeldag 68
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL46 23/11/2019 10:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster HC DB Gent vzw
Speeldag 69
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL47 23/11/2019 10:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster HC DB Gent vzw
Speeldag 73
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL48 30/11/2019 15:15 Sporthal Sint-Gillis HBC DENDERMONDE (U12) HBC EVERGEM
Speeldag 74
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL49 30/11/2019 15:15 Sporthal Sint-Gillis HBC DENDERMONDE (U12) HBC EVERGEM
Speeldag 75
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL50 30/11/2019 15:15 Sporthal Sint-Gillis HBC DENDERMONDE (U12) HBC EVERGEM
Speeldag 79
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL51 30/11/2019 12:45 De Pit ELITA BUGGENHOUT 1 HC DB Gent vzw
Speeldag 80
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL52 30/11/2019 12:46 De Pit ELITA BUGGENHOUT 1 HC DB Gent vzw
Speeldag 81
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL53 30/11/2019 12:47 De Pit ELITA BUGGENHOUT 1 HC DB Gent vzw
Speeldag 82
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL54 11/01/2020 14:45 Sporthal Sint-Gillis HBC DENDERMONDE (U12) HK Waasmunster
Speeldag 83
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL55 11/01/2020 14:46 Sporthal Sint-Gillis HBC DENDERMONDE (U12) HK Waasmunster
Speeldag 84
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL56 11/01/2020 14:47 Sporthal Sint-Gillis HBC DENDERMONDE (U12) HK Waasmunster
Speeldag 85
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL57 12/01/2020 12:00 Sp. Evergem HBC EVERGEM HC DB Gent vzw
Speeldag 86
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL58 12/01/2020 12:00 Sp. Evergem HBC EVERGEM HC DB Gent vzw
Speeldag 87
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL59 12/01/2020 12:00 Sp. Evergem HBC EVERGEM HC DB Gent vzw
Speeldag 91
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL60 18/01/2020 12:45 De Pit ELITA BUGGENHOUT 1 HBC DENDERMONDE (U12)
Speeldag 92
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL61 18/01/2020 12:46 De Pit ELITA BUGGENHOUT 1 HBC DENDERMONDE (U12)
Speeldag 93
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL62 18/01/2020 12:47 De Pit ELITA BUGGENHOUT 1 HBC DENDERMONDE (U12)
Speeldag 94
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL63 18/01/2020 10:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster HBC EVERGEM
Speeldag 95
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL64 18/01/2020 10:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster HBC EVERGEM
Speeldag 96
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL65 18/01/2020 10:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster HBC EVERGEM
Speeldag 100
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL66 25/01/2020 15:00 Sporthal Sint-Gillis HBC DENDERMONDE (U12) HC DB Gent vzw
Speeldag 101
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL67 25/01/2020 15:01 Sporthal Sint-Gillis HBC DENDERMONDE (U12) HC DB Gent vzw
Speeldag 102
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL68 25/01/2020 15:02 Sporthal Sint-Gillis HBC DENDERMONDE (U12) HC DB Gent vzw
Speeldag 106
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL69 25/01/2020 11:30 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster ELITA BUGGENHOUT 1
Speeldag 107
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL70 25/01/2020 11:30 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster ELITA BUGGENHOUT 1
Speeldag 108
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL71 25/01/2020 11:30 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster ELITA BUGGENHOUT 1
Speeldag 109
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL72 23/11/2019 12:45 De Pit ELITA BUGGENHOUT 1 HBC EVERGEM
Speeldag 110
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL73 23/11/2019 12:46 De Pit ELITA BUGGENHOUT 1 HBC EVERGEM
Speeldag 111
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL74 23/11/2019 12:47 De Pit ELITA BUGGENHOUT 1 HBC EVERGEM
Speeldag 115
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL75 08/02/2020 16:30 Sp. Hekers HC DB Gent vzw HK Waasmunster
Speeldag 116
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL76 08/02/2020 16:31 Sp. Hekers HC DB Gent vzw HK Waasmunster
Speeldag 117
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL77 08/02/2020 16:32 Sp. Hekers HC DB Gent vzw HK Waasmunster
Speeldag 121
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL78 15/02/2020 11:30 Sp. Hekers HC DB Gent vzw ELITA BUGGENHOUT 1
Speeldag 122
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL79 15/02/2020 11:31 Sp. Hekers HC DB Gent vzw ELITA BUGGENHOUT 1
Speeldag 123
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL80 15/02/2020 11:32 Sp. Hekers HC DB Gent vzw ELITA BUGGENHOUT 1
Speeldag 124
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL81 22/02/2020 14:30 Sp. Evergem HBC EVERGEM HBC DENDERMONDE (U12)
Speeldag 125
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL82 22/02/2020 14:31 Sp. Evergem HBC EVERGEM HBC DENDERMONDE (U12)
Speeldag 126
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL83 22/02/2020 14:32 Sp. Evergem HBC EVERGEM HBC DENDERMONDE (U12)
Speeldag 127
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL84 07/03/2020 11:30 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster HBC DENDERMONDE (U12)
Speeldag 128
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL85 07/03/2020 11:30 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster HBC DENDERMONDE (U12)
Speeldag 129
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL86 07/03/2020 11:30 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster HBC DENDERMONDE (U12)
Speeldag 130
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL87 07/03/2020 16:30 Sp. Hekers HC DB Gent vzw HBC EVERGEM
Speeldag 131
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL88 07/03/2020 16:31 Sp. Hekers HC DB Gent vzw HBC EVERGEM
Speeldag 132
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OL89 07/03/2020 16:32 Sp. Hekers HC DB Gent vzw HBC EVERGEM