Speeldag 1
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH01 15/09/2019 9:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J14 A) 6:13 HC DB Gent
Speeldag 2
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH02 15/09/2019 9:01 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J14 A) 9:10 HC DB Gent
Speeldag 3
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH03 15/09/2019 9:02 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J14 A) 14:10 HC DB Gent
Speeldag 4
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH04 15/09/2019 10:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J14 B) 2:10 HC Olva Brugge
Speeldag 5
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH05 15/09/2019 10:31 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J14 B) 6:4 HC Olva Brugge
Speeldag 6
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH06 15/09/2019 10:32 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J14 B) 4:4 HC Olva Brugge
Speeldag 7
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH07 14/09/2019 15:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 1 0:15 Handbalclub Izegem
Speeldag 8
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH08 14/09/2019 15:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 1 4:11 Handbalclub Izegem
Speeldag 9
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH09 14/09/2019 15:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 1 3:11 Handbalclub Izegem
Speeldag 10
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH10 22/09/2019 15:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J14 B) 5:6 Apolloon Kortrijk 1 (J14 A)
Speeldag 11
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH11 22/09/2019 15:31 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J14 B) 5:8 Apolloon Kortrijk 1 (J14 A)
Speeldag 12
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH12 22/09/2019 15:32 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J14 B) 4:8 Apolloon Kortrijk 1 (J14 A)
Speeldag 13
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH13 21/09/2019 16:30 Sp. Hekers HC DB Gent 13:2 Handbalclub Roeselare 1
Speeldag 14
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH14 21/09/2019 16:31 Sp. Hekers HC DB Gent 20:3 Handbalclub Roeselare 1
Speeldag 15
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH15 21/09/2019 16:32 Sp. Hekers HC DB Gent 11:4 Handbalclub Roeselare 1
Speeldag 16
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH16 22/09/2019 13:30 Sportcentrum Julien Saelens HC Olva Brugge 2:12 Handbalclub Izegem
Speeldag 17
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH17 22/09/2019 13:30 Sportcentrum Julien Saelens HC Olva Brugge 2:10 Handbalclub Izegem
Speeldag 18
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH18 22/09/2019 13:30 Sportcentrum Julien Saelens HC Olva Brugge 1:11 Handbalclub Izegem
Speeldag 19
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH19 29/09/2019 12:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J14 A) 11:10 HC Olva Brugge
Speeldag 20
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH20 29/09/2019 12:31 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J14 A) 7:8 HC Olva Brugge
Speeldag 21
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH21 29/09/2019 12:32 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J14 A) 13:7 HC Olva Brugge
Speeldag 22
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH22 28/09/2019 14:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 1 5:5 Apolloon Kortrijk 2 (J14 B)
Speeldag 23
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH23 28/09/2019 14:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 1 4:6 Apolloon Kortrijk 2 (J14 B)
Speeldag 24
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH24 28/09/2019 14:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 1 6:7 Apolloon Kortrijk 2 (J14 B)
Speeldag 25
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH25 28/09/2019 15:00 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 14:3 HC DB Gent
Speeldag 26
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH26 28/09/2019 15:01 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 9:7 HC DB Gent
Speeldag 27
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH27 28/09/2019 15:02 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 16:8 HC DB Gent
Speeldag 28
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH28 05/10/2019 16:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 1 1:10 Apolloon Kortrijk 1 (J14 A)
Speeldag 29
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH29 05/10/2019 16:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 1 5:10 Apolloon Kortrijk 1 (J14 A)
Speeldag 30
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH30 05/10/2019 16:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 1 5:9 Apolloon Kortrijk 1 (J14 A)
Speeldag 31
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH31 05/10/2019 13:30 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 16:3 Apolloon Kortrijk 2 (J14 B)
Speeldag 32
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH32 05/10/2019 13:31 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 14:0 Apolloon Kortrijk 2 (J14 B)
Speeldag 33
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH33 05/10/2019 13:32 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 12:1 Apolloon Kortrijk 2 (J14 B)
Speeldag 34
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH34 06/10/2019 13:30 Sportcentrum Julien Saelens HC Olva Brugge 10:9 HC DB Gent
Speeldag 35
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH35 06/10/2019 13:30 Sportcentrum Julien Saelens HC Olva Brugge 4:5 HC DB Gent
Speeldag 36
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH36 06/10/2019 13:30 Sportcentrum Julien Saelens HC Olva Brugge 6:7 HC DB Gent
Speeldag 37
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH37 12/10/2019 17:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J14 A) 6:11 Handbalclub Izegem
Speeldag 38
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH38 12/10/2019 17:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J14 A) 4:14 Handbalclub Izegem
Speeldag 39
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH39 12/10/2019 17:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J14 A) 7:12 Handbalclub Izegem
Speeldag 40
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH40 12/10/2019 14:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 1 5:5 HC Olva Brugge
Speeldag 41
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH41 12/10/2019 14:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 1 5:5 HC Olva Brugge
Speeldag 42
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH42 12/10/2019 14:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 1 6:6 HC Olva Brugge
Speeldag 43
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH43 12/10/2019 16:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J14 B) 6:15 HC DB Gent
Speeldag 44
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH44 12/10/2019 16:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J14 B) 7:13 HC DB Gent
Speeldag 45
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH45 12/10/2019 16:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J14 B) 9:12 HC DB Gent
Speeldag 46
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH46 19/10/2019 18:00 Sp. Hekers HC DB Gent 7:10 Apolloon Kortrijk 1 (J14 A)
Speeldag 47
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH47 19/10/2019 18:01 Sp. Hekers HC DB Gent 10:11 Apolloon Kortrijk 1 (J14 A)
Speeldag 48
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH48 19/10/2019 18:02 Sp. Hekers HC DB Gent 9:9 Apolloon Kortrijk 1 (J14 A)
Speeldag 49
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH49 20/10/2019 13:30 Sportcentrum Julien Saelens HC Olva Brugge 4:2 Apolloon Kortrijk 2 (J14 B)
Speeldag 50
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH50 20/10/2019 13:30 Sportcentrum Julien Saelens HC Olva Brugge 12:3 Apolloon Kortrijk 2 (J14 B)
Speeldag 51
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH51 20/10/2019 13:30 Sportcentrum Julien Saelens HC Olva Brugge 9:9 Apolloon Kortrijk 2 (J14 B)
Speeldag 52
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH52 19/10/2019 17:00 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 15:0 Handbalclub Roeselare 1
Speeldag 53
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH53 19/10/2019 17:01 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 14:1 Handbalclub Roeselare 1
Speeldag 54
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH54 19/10/2019 17:02 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 12:2 Handbalclub Roeselare 1
Speeldag 55
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH55 09/11/2019 11:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J14 A) 9:8 Apolloon Kortrijk 2 (J14 B)
Speeldag 56
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH56 09/11/2019 11:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J14 A) 10:14 Apolloon Kortrijk 2 (J14 B)
Speeldag 57
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH57 09/11/2019 11:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J14 A) 17:7 Apolloon Kortrijk 2 (J14 B)
Speeldag 58
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH58 09/11/2019 13:45 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 1 0:9 HC DB Gent
Speeldag 59
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH59 09/11/2019 13:46 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 1 4:12 HC DB Gent
Speeldag 60
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH60 09/11/2019 13:47 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 1 8:13 HC DB Gent
Speeldag 61
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH61 09/11/2019 13:30 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 9:6 HC Olva Brugge
Speeldag 62
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH62 09/11/2019 13:31 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 6:5 HC Olva Brugge
Speeldag 63
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH63 09/11/2019 13:32 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 13:7 HC Olva Brugge
Speeldag 64
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH64 17/11/2019 11:00 OLV College HC Olva Brugge 6:5 Apolloon Kortrijk 1 (J14 A)
Speeldag 65
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH65 17/11/2019 11:01 OLV College HC Olva Brugge 6:2 Apolloon Kortrijk 1 (J14 A)
Speeldag 66
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH66 17/11/2019 11:02 OLV College HC Olva Brugge 6:11 Apolloon Kortrijk 1 (J14 A)
Speeldag 67
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH67 17/11/2019 13:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J14 B) 4:6 Handbalclub Roeselare 1
Speeldag 68
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH68 17/11/2019 13:31 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J14 B) 4:6 Handbalclub Roeselare 1
Speeldag 69
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH69 17/11/2019 13:31 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J14 B) 6:5 Handbalclub Roeselare 1
Speeldag 70
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH70 16/11/2019 13:00 Sp. Hekers HC DB Gent 9:11 Handbalclub Izegem
Speeldag 71
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH71 16/11/2019 13:01 Sp. Hekers HC DB Gent 3:13 Handbalclub Izegem
Speeldag 72
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH72 16/11/2019 13:02 Sp. Hekers HC DB Gent 4:16 Handbalclub Izegem
Speeldag 73
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH73 01/12/2019 9:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J14 A) 9:3 Handbalclub Roeselare 1
Speeldag 74
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH74 01/12/2019 9:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J14 A) 11:8 Handbalclub Roeselare 1
Speeldag 75
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH75 01/12/2019 9:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J14 A) 10:8 Handbalclub Roeselare 1
Speeldag 76
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH76 01/12/2019 10:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J14 B) 5:13 Handbalclub Izegem
Speeldag 77
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH77 01/12/2019 10:31 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J14 B) 5:11 Handbalclub Izegem
Speeldag 78
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH78 01/12/2019 10:32 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J14 B) 9:9 Handbalclub Izegem
Speeldag 79
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH79 30/11/2019 13:30 Sp. Hekers HC DB Gent 8:9 HC Olva Brugge
Speeldag 80
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH80 30/11/2019 13:31 Sp. Hekers HC DB Gent 6:12 HC Olva Brugge
Speeldag 81
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH81 30/11/2019 13:32 Sp. Hekers HC DB Gent 11:8 HC Olva Brugge
Speeldag 82
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH82 11/01/2020 13:30 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 12:1 Apolloon Kortrijk 1 (J14 A)
Speeldag 83
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH83 11/01/2020 13:31 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 12:4 Apolloon Kortrijk 1 (J14 A)
Speeldag 84
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH84 11/01/2020 13:32 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 13:3 Apolloon Kortrijk 1 (J14 A)
Speeldag 85
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH85 12/01/2020 13:30 Sportcentrum Julien Saelens HC Olva Brugge 11:2 Handbalclub Roeselare 1
Speeldag 86
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH86 12/01/2020 13:30 Sportcentrum Julien Saelens HC Olva Brugge 5:2 Handbalclub Roeselare 1
Speeldag 87
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH87 12/01/2020 13:30 Sportcentrum Julien Saelens HC Olva Brugge 13:4 Handbalclub Roeselare 1
Speeldag 88
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH88 11/01/2020 16:30 Sp. Hekers HC DB Gent 5:7 Apolloon Kortrijk 2 (J14 B)
Speeldag 89
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH89 11/01/2020 16:31 Sp. Hekers HC DB Gent 10:5 Apolloon Kortrijk 2 (J14 B)
Speeldag 90
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OH90 11/01/2020 16:32 Sp. Hekers HC DB Gent 9:4 Apolloon Kortrijk 2 (J14 B)