Speeldag 1
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK01 21/09/2019 13:15 De Polder HvH Zandvliet 2:8 Uilenspiegel HV
Speeldag 2
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK02 21/09/2019 13:15 De Polder HvH Zandvliet 2:7 Uilenspiegel HV
Speeldag 3
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK03 21/09/2019 13:15 De Polder HvH Zandvliet 1:9 Uilenspiegel HV
Speeldag 4
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK04 21/09/2019 11:15 Sporthal Rode Loop 1 Merksem OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B) 3:6 Sasja HC
Speeldag 5
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK05 21/09/2019 11:15 Sporthal Rode Loop 1 Merksem OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B) 7:8 Sasja HC
Speeldag 6
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK06 21/09/2019 11:15 Sporthal Rode Loop 1 Merksem OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B) 2:6 Sasja HC
Speeldag 7
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK07 21/09/2019 10;10 sporthal Heist op den Berg HC Heist o/d Berg 7:4 HC Schoten
Speeldag 8
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK08 21/09/2019 10:10 sporthal Heist op den Berg HC Heist o/d Berg 10:5 HC Schoten
Speeldag 9
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK09 21/09/2019 10:10 sporthal Heist op den Berg HC Heist o/d Berg 7:3 HC Schoten
Speeldag 10
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK10 19/01/2020 14:00 Ten Gaerde Groot-Bijgaarden GBSK Handbal HC WELTA Mechelen
Speeldag 11
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK11 19/01/2020 14:00 Ten Gaerde Groot-Bijgaarden GBSK Handbal HC WELTA Mechelen
Speeldag 12
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK12 19/01/2020 14:00 Ten Gaerde Groot-Bijgaarden GBSK Handbal HC WELTA Mechelen
Speeldag 13
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK13 22/09/2019 10:00 Sporthal Koninklijk Atheneum Keerbergen HC ATOMIX 4:1 HC Leuven 2019
Speeldag 14
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK14 22/09/2019 10:00 Sporthal Koninklijk Atheneum Keerbergen HC ATOMIX 4:4 HC Leuven 2019
Speeldag 15
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK15 22/09/2019 10:00 Sporthal Koninklijk Atheneum Keerbergen HC ATOMIX 3:0 HC Leuven 2019
Speeldag 16
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK16 29/09/2019 11:00 De Bist Wilrijk Uilenspiegel HV 06:10 OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B)
Speeldag 17
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK17 29/09/2019 11:00 De Bist Wilrijk Uilenspiegel HV 06:09 OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B)
Speeldag 18
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK18 29/09/2019 11:00 De Bist Wilrijk Uilenspiegel HV 06:08 OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B)
Speeldag 19
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK19 28/09/2019 10:30 Sp. Complex Sorghvliedt Sasja HC 11:5 HC Heist o/d Berg
Speeldag 20
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK20 28/09/2019 10:30 Sp. Complex Sorghvliedt Sasja HC 4:3 HC Heist o/d Berg
Speeldag 21
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK21 28/09/2019 10:30 Sp. Complex Sorghvliedt Sasja HC 7:5 HC Heist o/d Berg
Speeldag 22
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK22 28/09/2019 12:30 Vordensteyn HC Schoten 2:3 GBSK Handbal
Speeldag 23
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK23 28/09/2019 12:30 Vordensteyn HC Schoten 3:1 GBSK Handbal
Speeldag 24
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK24 28/09/2019 12:30 Vordensteyn HC Schoten 5:1 GBSK Handbal
Speeldag 25
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK25 29/09/2019 13:00 Sporthal De Plaon HC WELTA Mechelen 3:2 HC ATOMIX
Speeldag 26
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK26 29/09/2019 13:00 Sporthal De Plaon HC WELTA Mechelen 0:1 HC ATOMIX
Speeldag 27
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK27 29/09/2019 13:00 Sporthal De Plaon HC WELTA Mechelen 2:4 HC ATOMIX
Speeldag 28
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK28 28/09/2019 15:30 sportschuur Wilsele HC Leuven 2019 5:3 HvH Zandvliet
Speeldag 29
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK29 28/09/2019 15:30 sportschuur Wilsele HC Leuven 2019 5:0 HvH Zandvliet
Speeldag 30
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK30 28/09/2019 15:30 sportschuur Wilsele HC Leuven 2019 10:1 HvH Zandvliet
Speeldag 31
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK31 05/10/2019 10:00 sporthal Heist op den Berg HC Heist o/d Berg 5:6 Uilenspiegel HV
Speeldag 32
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK32 05/10/2019 10:00 sporthal Heist op den Berg HC Heist o/d Berg 9:5 Uilenspiegel HV
Speeldag 33
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK33 05/10/2019 10:00 sporthal Heist op den Berg HC Heist o/d Berg 4:9 Uilenspiegel HV
Speeldag 34
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK34 06/10/2019 17:00 Ten Gaerde Groot-Bijgaarden GBSK Handbal 5:8 Sasja HC
Speeldag 35
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK35 06/10/2019 17:00 Ten Gaerde Groot-Bijgaarden GBSK Handbal 4:9 Sasja HC
Speeldag 36
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK36 06/10/2019 17:00 Ten Gaerde Groot-Bijgaarden GBSK Handbal 2:8 Sasja HC
Speeldag 37
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK37 06/10/2019 10:00 Sporthal Koninklijk Atheneum Keerbergen HC ATOMIX 4:4 HC Schoten
Speeldag 38
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK38 06/10/2019 10:00 Sporthal Koninklijk Atheneum Keerbergen HC ATOMIX 6:5 HC Schoten
Speeldag 39
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK39 06/10/2019 10:00 Sporthal Koninklijk Atheneum Keerbergen HC ATOMIX 3:2 HC Schoten
Speeldag 40
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK40 06/10/2019 13:15 De Polder HvH Zandvliet 0:5 HC WELTA Mechelen
Speeldag 41
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK41 06/10/2019 13:15 De Polder HvH Zandvliet 3:7 HC WELTA Mechelen
Speeldag 42
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK42 06/10/2019 13:15 De Polder HvH Zandvliet 2:5 HC WELTA Mechelen
Speeldag 43
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK43 05/10/2019 11:15 Sporthal Rode Loop 1 Merksem OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B) 9:4 HC Leuven 2019
Speeldag 44
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK44 05/10/2019 11:15 Sporthal Rode Loop 1 Merksem OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B) 5:5 HC Leuven 2019
Speeldag 45
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK45 05/10/2019 11:15 Sporthal Rode Loop 1 Merksem OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B) 4:6 HC Leuven 2019
Speeldag 46
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK46 12/10/2019 15:30 De Bist Wilrijk Uilenspiegel HV GBSK Handbal
Speeldag 47
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK47 12/10/2019 15:30 De Bist Wilrijk Uilenspiegel HV GBSK Handbal
Speeldag 48
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK48 12/10/2019 15:30 De Bist Wilrijk Uilenspiegel HV GBSK Handbal
Speeldag 49
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK49 12/10/2019 10:30 Sp. Complex Sorghvliedt Sasja HC 8:2 HC ATOMIX
Speeldag 50
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK50 12/10/2019 10:30 Sp. Complex Sorghvliedt Sasja HC 5:3 HC ATOMIX
Speeldag 51
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK51 12/10/2019 10:30 Sp. Complex Sorghvliedt Sasja HC 7:5 HC ATOMIX
Speeldag 52
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK52 12/10/2019 12:45 Vordensteyn HC Schoten 5:3 HvH Zandvliet
Speeldag 53
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK53 12/10/2019 12:45 Vordensteyn HC Schoten 7:4 HvH Zandvliet
Speeldag 54
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK54 12/10/2019 12:45 Vordensteyn HC Schoten 2:2 HvH Zandvliet
Speeldag 55
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK55 13/10/2019 14:30 Sporthal De Plaon HC WELTA Mechelen 2:7 OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B)
Speeldag 56
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK56 13/10/2019 14:30 Sporthal De Plaon HC WELTA Mechelen 7:8 OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B)
Speeldag 57
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK57 13/10/2019 14:30 Sporthal De Plaon HC WELTA Mechelen 5:9 OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B)
Speeldag 58
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK58 13/10/2019 14:00 stedelijke Sporthal Heverlee HC Leuven 2019 6:2 HC Heist o/d Berg
Speeldag 59
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK59 13/10/2019 14:00 stedelijke Sporthal Heverlee HC Leuven 2019 5:2 HC Heist o/d Berg
Speeldag 60
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK60 13/10/2019 14:00 stedelijke Sporthal Heverlee HC Leuven 2019 7:3 HC Heist o/d Berg
Speeldag 61
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK61 19/10/2019 13:20 sportschuur Wilsele HC Leuven 2019 7:8 Uilenspiegel HV
Speeldag 62
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK62 19/10/2019 13:20 sportschuur Wilsele HC Leuven 2019 5:8 Uilenspiegel HV
Speeldag 63
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK63 19/10/2019 13:20 sportschuur Wilsele HC Leuven 2019 5:6 Uilenspiegel HV
Speeldag 64
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK64 19/10/2019 12:00 Sporthal De Plaon HC WELTA Mechelen 6:2 HC Schoten
Speeldag 65
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK65 19/10/2019 12:00 Sporthal De Plaon HC WELTA Mechelen 2:2 HC Schoten
Speeldag 66
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK66 19/10/2019 12:00 Sporthal De Plaon HC WELTA Mechelen 2:3 HC Schoten
Speeldag 67
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK67 20/10/2019 14:00 Ten Gaerde Groot-Bijgaarden GBSK Handbal 3:4 HC ATOMIX
Speeldag 68
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK68 20/10/2019 14:00 Ten Gaerde Groot-Bijgaarden GBSK Handbal 6:3 HC ATOMIX
Speeldag 69
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK69 20/10/2019 14:00 Ten Gaerde Groot-Bijgaarden GBSK Handbal 9:4 HC ATOMIX
Speeldag 70
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK70 19/10/2019 12:25 sporthal Heist op den Berg HC Heist o/d Berg 7:7 OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B)
Speeldag 71
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK71 19/10/2019 12:25 sporthal Heist op den Berg HC Heist o/d Berg 10:8 OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B)
Speeldag 72
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK72 19/10/2019 12:25 sporthal Heist op den Berg HC Heist o/d Berg 5:4 OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B)
Speeldag 73
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK73 19/10/2019 13:15 De Polder HvH Zandvliet 0:6 Sasja HC
Speeldag 74
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK74 19/10/2019 13:15 De Polder HvH Zandvliet 0:3 Sasja HC
Speeldag 75
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK75 19/10/2019 13:15 De Polder HvH Zandvliet 3:4 Sasja HC
Speeldag 76
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK76 16/11/2019 12:00 Sp. Complex Sorghvliedt Sasja HC HC WELTA Mechelen
Speeldag 77
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK77 16/11/2019 12:00 Sp. Complex Sorghvliedt Sasja HC HC WELTA Mechelen
Speeldag 78
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK78 16/11/2019 12:00 Sp. Complex Sorghvliedt Sasja HC HC WELTA Mechelen
Speeldag 79
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK79 16/11/2019 10:00 Vordensteyn HC Schoten HC Leuven 2019
Speeldag 80
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK80 16/11/2019 10:00 Vordensteyn HC Schoten HC Leuven 2019
Speeldag 81
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK81 16/11/2019 10:00 Vordensteyn HC Schoten HC Leuven 2019
Speeldag 82
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK82 07/03/2020 13:15 De Polder HvH Zandvliet HC Heist o/d Berg
Speeldag 83
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK83 07/03/2020 13:15 De Polder HvH Zandvliet HC Heist o/d Berg
Speeldag 84
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK84 07/03/2020 13:15 De Polder HvH Zandvliet HC Heist o/d Berg
Speeldag 85
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK85 16/11/2019 11:15 Sporthal Rode Loop 1 Merksem OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B) GBSK Handbal
Speeldag 86
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK86 16/11/2019 11:15 Sporthal Rode Loop 1 Merksem OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B) GBSK Handbal
Speeldag 87
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK87 16/11/2019 11:15 Sporthal Rode Loop 1 Merksem OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B) GBSK Handbal
Speeldag 88
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK88 17/11/2019 10:00 Sporthal Koninklijk Atheneum Keerbergen HC ATOMIX Uilenspiegel HV
Speeldag 89
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK89 17/11/2019 10:00 Sporthal Koninklijk Atheneum Keerbergen HC ATOMIX Uilenspiegel HV
Speeldag 90
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK90 17/11/2019 10:00 Sporthal Koninklijk Atheneum Keerbergen HC ATOMIX Uilenspiegel HV
Speeldag 91
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK91 23/11/2019 15:00 De Bist Wilrijk Uilenspiegel HV HC Schoten
Speeldag 92
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK92 23/11/2019 15:00 De Bist Wilrijk Uilenspiegel HV HC Schoten
Speeldag 93
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK93 23/11/2019 15:00 De Bist Wilrijk Uilenspiegel HV HC Schoten
Speeldag 94
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK94 23/11/2019 13:30 sportschuur Wilsele HC Leuven 2019 Sasja HC
Speeldag 95
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK95 23/11/2019 13:30 sportschuur Wilsele HC Leuven 2019 Sasja HC
Speeldag 96
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK96 23/11/2019 13:30 sportschuur Wilsele HC Leuven 2019 Sasja HC
Speeldag 97
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK97 23/11/2019 15:00 Sportoase Elshout OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B) HC ATOMIX
Speeldag 98
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK98 23/11/2019 15:00 Sportoase Elshout OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B) HC ATOMIX
Speeldag 99
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK99 23/11/2019 15:00 Sportoase Elshout OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B) HC ATOMIX
Speeldag 100
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK100 24/11/2019 14:00 Ten Gaerde Groot-Bijgaarden GBSK Handbal HvH Zandvliet
Speeldag 101
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK101 24/11/2019 14:00 Ten Gaerde Groot-Bijgaarden GBSK Handbal HvH Zandvliet
Speeldag 102
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK102 24/11/2019 14:00 Ten Gaerde Groot-Bijgaarden GBSK Handbal HvH Zandvliet
Speeldag 103
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK103 14/03/2020 15:00 Sporthal De Plaon HC WELTA Mechelen HC Heist o/d Berg
Speeldag 104
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK104 14/03/2020 15:00 Sporthal De Plaon HC WELTA Mechelen HC Heist o/d Berg
Speeldag 105
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK105 14/03/2020 15:00 Sporthal De Plaon HC WELTA Mechelen HC Heist o/d Berg
Speeldag 106
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK106 01/12/2019 10:00 Sporthal De Plaon HC WELTA Mechelen Uilenspiegel HV
Speeldag 107
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK107 01/12/2019 10:00 Sporthal De Plaon HC WELTA Mechelen Uilenspiegel HV
Speeldag 108
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK108 01/12/2019 10:00 Sporthal De Plaon HC WELTA Mechelen Uilenspiegel HV
Speeldag 109
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK109 30/11/2019 10:30 Sp. Complex Sorghvliedt Sasja HC HC Schoten
Speeldag 110
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK110 30/11/2019 10:30 Sp. Complex Sorghvliedt Sasja HC HC Schoten
Speeldag 111
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK111 30/11/2019 10:30 Sp. Complex Sorghvliedt Sasja HC HC Schoten
Speeldag 112
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK112 01/12/2019 12:30 sporthal Heist op den Berg HC Heist o/d Berg HC ATOMIX
Speeldag 113
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK113 01/12/2019 12:30 sporthal Heist op den Berg HC Heist o/d Berg HC ATOMIX
Speeldag 114
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK114 01/12/2019 12:30 sporthal Heist op den Berg HC Heist o/d Berg HC ATOMIX
Speeldag 115
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK115 30/11/2019 13:15 De Polder HvH Zandvliet OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B)
Speeldag 116
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK116 30/11/2019 13:15 De Polder HvH Zandvliet OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B)
Speeldag 117
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK117 30/11/2019 13:15 De Polder HvH Zandvliet OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B)
Speeldag 118
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK118 01/12/2019 14:00 Ten Gaerde Groot-Bijgaarden GBSK Handbal HC Leuven 2019
Speeldag 119
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK119 01/12/2019 14:00 Ten Gaerde Groot-Bijgaarden GBSK Handbal HC Leuven 2019
Speeldag 120
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK120 01/12/2019 14:00 Ten Gaerde Groot-Bijgaarden GBSK Handbal HC Leuven 2019
Speeldag 121
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK121 11/01/2020 15:30 De Bist Wilrijk Uilenspiegel HV Sasja HC
Speeldag 122
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK122 11/01/2020 15:30 De Bist Wilrijk Uilenspiegel HV Sasja HC
Speeldag 123
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK123 11/01/2020 15:30 De Bist Wilrijk Uilenspiegel HV Sasja HC
Speeldag 124
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK124 26/04/2020 13:30 stedelijke Sporthal Heverlee HC Leuven 2019 HC WELTA Mechelen
Speeldag 125
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK125 26/04/2020 13:30 stedelijke Sporthal Heverlee HC Leuven 2019 HC WELTA Mechelen
Speeldag 126
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK126 26/04/2020 13:30 stedelijke Sporthal Heverlee HC Leuven 2019 HC WELTA Mechelen
Speeldag 127
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK127 12/01/2020 10:00 Sporthal Koninklijk Atheneum Keerbergen HC ATOMIX HvH Zandvliet
Speeldag 128
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK128 12/01/2020 10:00 Sporthal Koninklijk Atheneum Keerbergen HC ATOMIX HvH Zandvliet
Speeldag 129
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK129 12/01/2020 10:00 Sporthal Koninklijk Atheneum Keerbergen HC ATOMIX HvH Zandvliet
Speeldag 130
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK130 11/01/2020 12:30 sporthal Heist op den Berg HC Heist o/d Berg GBSK Handbal
Speeldag 131
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK131 11/01/2020 12:30 sporthal Heist op den Berg HC Heist o/d Berg GBSK Handbal
Speeldag 132
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK132 11/01/2020 12:30 sporthal Heist op den Berg HC Heist o/d Berg GBSK Handbal
Speeldag 133
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK133 11/01/2020 13:00 Vordensteyn HC Schoten OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B)
Speeldag 134
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK134 11/01/2020 13:00 Vordensteyn HC Schoten OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B)
Speeldag 135
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK135 11/01/2020 13:00 Vordensteyn HC Schoten OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B)
Speeldag 136
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK136 19/01/2020 11:00 De Bist Wilrijk Uilenspiegel HV HvH Zandvliet
Speeldag 137
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK137 19/01/2020 11:00 De Bist Wilrijk Uilenspiegel HV HvH Zandvliet
Speeldag 138
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK138 19/01/2020 11:00 De Bist Wilrijk Uilenspiegel HV HvH Zandvliet
Speeldag 139
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK139 18/01/2020 10:30 Sp. Complex Sorghvliedt Sasja HC OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B)
Speeldag 140
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK140 18/01/2020 10:30 Sp. Complex Sorghvliedt Sasja HC OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B)
Speeldag 141
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK141 18/01/2020 10:30 Sp. Complex Sorghvliedt Sasja HC OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B)
Speeldag 142
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK142 18/01/2020 14:45 Vordensteyn HC Schoten HC Heist o/d Berg
Speeldag 143
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK143 18/01/2020 14:45 Vordensteyn HC Schoten HC Heist o/d Berg
Speeldag 144
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK144 18/01/2020 14:45 Vordensteyn HC Schoten HC Heist o/d Berg
Speeldag 145
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK145 21/09/2019 16:30 Sporthal De Plaon HC WELTA Mechelen 3:5 GBSK Handbal
Speeldag 146
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK146 21/09/2019 16:30 Sporthal De Plaon HC WELTA Mechelen 7:7 GBSK Handbal
Speeldag 147
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK147 21/09/2019 16:30 Sporthal De Plaon HC WELTA Mechelen 5:3 GBSK Handbal
Speeldag 148
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK148 18/01/2020 13:30 sportschuur Wilsele HC Leuven 2019 HC ATOMIX
Speeldag 149
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK149 18/01/2020 13:30 sportschuur Wilsele HC Leuven 2019 HC ATOMIX
Speeldag 150
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK150 18/01/2020 13:30 sportschuur Wilsele HC Leuven 2019 HC ATOMIX
Speeldag 151
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK151 25/01/2020 13:30 Sportoase Elshout OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B) Uilenspiegel HV
Speeldag 152
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK152 26/01/2020 Sporthal Rode Loop 1 Merksem OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B) Uilenspiegel HV
Speeldag 153
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK153 26/01/2020 Sporthal Rode Loop 1 Merksem OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B) Uilenspiegel HV
Speeldag 154
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK154 26/01/2020 12:25 sporthal Heist op den Berg HC Heist o/d Berg Sasja HC
Speeldag 155
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK155 26/01/2020 12:25 sporthal Heist op den Berg HC Heist o/d Berg Sasja HC
Speeldag 156
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK156 26/01/2020 12:25 sporthal Heist op den Berg HC Heist o/d Berg Sasja HC
Speeldag 157
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK157 26/01/2020 13:30 Ten Gaerde Groot-Bijgaarden GBSK Handbal HC Schoten
Speeldag 158
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK158 26/01/2020 13:30 Ten Gaerde Groot-Bijgaarden GBSK Handbal HC Schoten
Speeldag 159
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK159 26/01/2020 13:30 Ten Gaerde Groot-Bijgaarden GBSK Handbal HC Schoten
Speeldag 160
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK160 26/01/2020 10:00 Sporthal Koninklijk Atheneum Keerbergen HC ATOMIX HC WELTA Mechelen
Speeldag 161
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK161 26/01/2020 10:00 Sporthal Koninklijk Atheneum Keerbergen HC ATOMIX HC WELTA Mechelen
Speeldag 162
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK162 26/01/2020 10:00 Sporthal Koninklijk Atheneum Keerbergen HC ATOMIX HC WELTA Mechelen
Speeldag 163
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK163 25/01/2020 13:15 De Polder HvH Zandvliet HC Leuven 2019
Speeldag 164
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK164 25/01/2020 13:15 De Polder HvH Zandvliet HC Leuven 2019
Speeldag 165
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK165 25/01/2020 13:15 De Polder HvH Zandvliet HC Leuven 2019
Speeldag 166
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK166 02/02/2020 11:00 De Bist Wilrijk Uilenspiegel HV HC Heist o/d Berg
Speeldag 167
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK167 02/02/2020 11:00 De Bist Wilrijk Uilenspiegel HV HC Heist o/d Berg
Speeldag 168
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK168 02/02/2020 11:00 De Bist Wilrijk Uilenspiegel HV HC Heist o/d Berg
Speeldag 169
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK169 01/02/2020 10:30 Sp. Complex Sorghvliedt Sasja HC GBSK Handbal
Speeldag 170
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK170 01/02/2020 10:30 Sp. Complex Sorghvliedt Sasja HC GBSK Handbal
Speeldag 171
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK171 01/02/2020 10:30 Sp. Complex Sorghvliedt Sasja HC GBSK Handbal
Speeldag 172
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK172 01/02/2020 10:00 Vordensteyn HC Schoten HC ATOMIX
Speeldag 173
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK173 01/02/2020 10:00 Vordensteyn HC Schoten HC ATOMIX
Speeldag 174
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK174 01/02/2020 10:00 Vordensteyn HC Schoten HC ATOMIX
Speeldag 175
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK175 01/02/2020 17:00 Sporthal De Plaon HC WELTA Mechelen HvH Zandvliet
Speeldag 176
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK176 01/02/2020 17:00 Sporthal De Plaon HC WELTA Mechelen HvH Zandvliet
Speeldag 177
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK177 01/02/2020 17:00 Sporthal De Plaon HC WELTA Mechelen HvH Zandvliet
Speeldag 178
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK178 01/02/2020 13:30 sportschuur Wilsele HC Leuven 2019 OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B)
Speeldag 179
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK179 01/02/2020 13:30 sportschuur Wilsele HC Leuven 2019 OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B)
Speeldag 180
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK180 01/02/2020 13:30 sportschuur Wilsele HC Leuven 2019 OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B)
Speeldag 181
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK181 15/12/2019 14:00 Ten Gaerde Groot-Bijgaarden GBSK Handbal Uilenspiegel HV
Speeldag 182
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK182 15/12/2019 14:00 Ten Gaerde Groot-Bijgaarden GBSK Handbal Uilenspiegel HV
Speeldag 183
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK183 15/12/2019 14:00 Ten Gaerde Groot-Bijgaarden GBSK Handbal Uilenspiegel HV
Speeldag 184
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK184 09/02/2020 17:15 Sporthal Kampenhout HC ATOMIX Sasja HC
Speeldag 185
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK185 09/02/2020 17:15 Sporthal Kampenhout HC ATOMIX Sasja HC
Speeldag 186
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK186 09/02/2020 17:15 Sporthal Kampenhout HC ATOMIX Sasja HC
Speeldag 187
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK187 08/02/2020 13:15 De Polder HvH Zandvliet HC Schoten
Speeldag 188
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK188 08/02/2020 13:15 De Polder HvH Zandvliet HC Schoten
Speeldag 189
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK189 08/02/2020 13:15 De Polder HvH Zandvliet HC Schoten
Speeldag 190
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK190 08/02/2020 11:15 Sporthal Rode Loop 1 Merksem OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B) HC WELTA Mechelen
Speeldag 191
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK191 08/02/2020 11:15 Sporthal Rode Loop 1 Merksem OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B) HC WELTA Mechelen
Speeldag 192
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK192 08/02/2020 11:15 Sporthal Rode Loop 1 Merksem OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B) HC WELTA Mechelen
Speeldag 193
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK193 08/02/2020 14:00 sporthal Heist op den Berg HC Heist o/d Berg HC Leuven 2019
Speeldag 194
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK194 08/02/2020 14:00 sporthal Heist op den Berg HC Heist o/d Berg HC Leuven 2019
Speeldag 195
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK195 08/02/2020 14:00 sporthal Heist op den Berg HC Heist o/d Berg HC Leuven 2019
Speeldag 196
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK196 16/02/2020 13:00 De Bist Wilrijk Uilenspiegel HV HC Leuven 2019
Speeldag 197
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK197 16/02/2020 13:00 De Bist Wilrijk Uilenspiegel HV HC Leuven 2019
Speeldag 198
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK198 16/02/2020 13:00 De Bist Wilrijk Uilenspiegel HV HC Leuven 2019
Speeldag 199
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK199 15/02/2020 10:00 Vordensteyn HC Schoten HC WELTA Mechelen
Speeldag 200
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK200 15/02/2020 10:00 Vordensteyn HC Schoten HC WELTA Mechelen
Speeldag 201
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK201 15/02/2020 10:00 Vordensteyn HC Schoten HC WELTA Mechelen
Speeldag 202
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK202 16/02/2020 10:00 Sporthal Koninklijk Atheneum Keerbergen HC ATOMIX GBSK Handbal
Speeldag 203
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK203 16/02/2020 10:00 Sporthal Koninklijk Atheneum Keerbergen HC ATOMIX GBSK Handbal
Speeldag 204
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK204 16/02/2020 10:00 Sporthal Koninklijk Atheneum Keerbergen HC ATOMIX GBSK Handbal
Speeldag 205
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK205 15/02/2020 13:30 Sportoase Elshout OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B) HC Heist o/d Berg
Speeldag 206
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK206 15/02/2020 13:30 Sportoase Elshout OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B) HC Heist o/d Berg
Speeldag 207
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK207 15/02/2020 13:30 Sportoase Elshout OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B) HC Heist o/d Berg
Speeldag 208
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK208 15/02/2020 10:30 Sp. Complex Sorghvliedt Sasja HC HvH Zandvliet
Speeldag 209
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK209 15/02/2020 10:30 Sp. Complex Sorghvliedt Sasja HC HvH Zandvliet
Speeldag 210
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK210 15/02/2020 10:30 Sp. Complex Sorghvliedt Sasja HC HvH Zandvliet
Speeldag 211
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK211 07/03/2020 15:15 Sporthal De Plaon HC WELTA Mechelen Sasja HC
Speeldag 212
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK212 07/03/2020 15:15 Sporthal De Plaon HC WELTA Mechelen Sasja HC
Speeldag 213
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK213 07/03/2020 15:15 Sporthal De Plaon HC WELTA Mechelen Sasja HC
Speeldag 214
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK214 07/03/2020 15:40 sportschuur Wilsele HC Leuven 2019 HC Schoten
Speeldag 215
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK215 07/03/2020 15:40 sportschuur Wilsele HC Leuven 2019 HC Schoten
Speeldag 216
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK216 07/03/2020 15:40 sportschuur Wilsele HC Leuven 2019 HC Schoten
Speeldag 217
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK217 16/11/2019 16:00 sporthal Heist op den Berg HC Heist o/d Berg HvH Zandvliet
Speeldag 218
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK218 16/11/2019 16:00 sporthal Heist op den Berg HC Heist o/d Berg HvH Zandvliet
Speeldag 219
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK219 16/11/2019 16:00 sporthal Heist op den Berg HC Heist o/d Berg HvH Zandvliet
Speeldag 220
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK220 08/03/2020 14:00 Ten Gaerde Groot-Bijgaarden GBSK Handbal OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B)
Speeldag 221
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK221 08/03/2020 14:00 Ten Gaerde Groot-Bijgaarden GBSK Handbal OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B)
Speeldag 222
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK222 08/03/2020 14:00 Ten Gaerde Groot-Bijgaarden GBSK Handbal OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B)
Speeldag 223
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK223 08/03/2020 11:00 De Bist Wilrijk Uilenspiegel HV HC ATOMIX
Speeldag 224
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK224 08/03/2020 11:00 De Bist Wilrijk Uilenspiegel HV HC ATOMIX
Speeldag 225
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK225 08/03/2020 11:00 De Bist Wilrijk Uilenspiegel HV HC ATOMIX
Speeldag 226
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK226 15/03/2020 14:45 Vordensteyn HC Schoten Uilenspiegel HV
Speeldag 227
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK227 15/03/2020 14:45 Vordensteyn HC Schoten Uilenspiegel HV
Speeldag 228
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK228 15/03/2020 14:45 Vordensteyn HC Schoten Uilenspiegel HV
Speeldag 229
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK229 14/03/2020 10:30 Sp. Complex Sorghvliedt Sasja HC HC Leuven 2019
Speeldag 230
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK230 14/03/2020 10:30 Sp. Complex Sorghvliedt Sasja HC HC Leuven 2019
Speeldag 231
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK231 14/03/2020 10:30 Sp. Complex Sorghvliedt Sasja HC HC Leuven 2019
Speeldag 232
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK232 15/03/2020 10:00 Sporthal Koninklijk Atheneum Keerbergen HC ATOMIX OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B)
Speeldag 233
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK233 15/03/2020 10:00 Sporthal Koninklijk Atheneum Keerbergen HC ATOMIX OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B)
Speeldag 234
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK234 15/03/2020 10:00 Sporthal Koninklijk Atheneum Keerbergen HC ATOMIX OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B)
Speeldag 235
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK235 14/03/2020 13:15 De Polder HvH Zandvliet GBSK Handbal
Speeldag 236
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK236 14/03/2020 13:15 De Polder HvH Zandvliet GBSK Handbal
Speeldag 237
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK237 14/03/2020 13:15 De Polder HvH Zandvliet GBSK Handbal
Speeldag 238
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK238 24/11/2019 12:30 sporthal Heist op den Berg HC Heist o/d Berg HC WELTA Mechelen
Speeldag 239
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK239 24/11/2019 12:30 sporthal Heist op den Berg HC Heist o/d Berg HC WELTA Mechelen
Speeldag 240
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK240 24/11/2019 12:30 sporthal Heist op den Berg HC Heist o/d Berg HC WELTA Mechelen
Speeldag 241
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK241 22/03/2020 13:00 De Bist Wilrijk Uilenspiegel HV HC WELTA Mechelen
Speeldag 242
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK242 22/03/2020 13:00 De Bist Wilrijk Uilenspiegel HV HC WELTA Mechelen
Speeldag 243
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK243 22/03/2020 13:00 De Bist Wilrijk Uilenspiegel HV HC WELTA Mechelen
Speeldag 244
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK244 21/03/2020 12:30 Vordensteyn HC Schoten Sasja HC
Speeldag 245
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK245 21/03/2020 12:30 Vordensteyn HC Schoten Sasja HC
Speeldag 246
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK246 21/03/2020 12:30 Vordensteyn HC Schoten Sasja HC
Speeldag 247
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK247 22/03/2020 10:00 Sporthal Koninklijk Atheneum Keerbergen HC ATOMIX HC Heist o/d Berg
Speeldag 248
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK248 22/03/2020 10:00 Sporthal Koninklijk Atheneum Keerbergen HC ATOMIX HC Heist o/d Berg
Speeldag 249
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK249 22/03/2020 10:00 Sporthal Koninklijk Atheneum Keerbergen HC ATOMIX HC Heist o/d Berg
Speeldag 250
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK250 21/03/2020 15:00 Sportoase Elshout OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B) HvH Zandvliet
Speeldag 251
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK251 21/03/2020 15:00 Sportoase Elshout OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B) HvH Zandvliet
Speeldag 252
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK252 21/03/2020 15:00 Sportoase Elshout OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B) HvH Zandvliet
Speeldag 253
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK253 21/03/2020 13:30 sportschuur Wilsele HC Leuven 2019 GBSK Handbal
Speeldag 254
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK254 21/03/2020 13:30 sportschuur Wilsele HC Leuven 2019 GBSK Handbal
Speeldag 255
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK255 21/03/2020 13:30 sportschuur Wilsele HC Leuven 2019 GBSK Handbal
Speeldag 256
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK256 25/04/2020 10:30 Sp. Complex Sorghvliedt Sasja HC Uilenspiegel HV
Speeldag 257
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK257 25/04/2020 10:30 Sp. Complex Sorghvliedt Sasja HC Uilenspiegel HV
Speeldag 258
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK258 25/04/2020 10:30 Sp. Complex Sorghvliedt Sasja HC Uilenspiegel HV
Speeldag 259
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK259 12/01/2020 13:00 Sporthal De Plaon HC WELTA Mechelen HC Leuven 2019
Speeldag 260
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK260 12/01/2020 13:00 Sporthal De Plaon HC WELTA Mechelen HC Leuven 2019
Speeldag 261
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK261 12/01/2020 13:00 Sporthal De Plaon HC WELTA Mechelen HC Leuven 2019
Speeldag 262
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK262 25/04/2020 13:15 De Polder HvH Zandvliet HC ATOMIX
Speeldag 263
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK263 25/04/2020 13:15 De Polder HvH Zandvliet HC ATOMIX
Speeldag 264
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK264 25/04/2020 13:15 De Polder HvH Zandvliet HC ATOMIX
Speeldag 265
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK265 26/04/2020 14:00 Ten Gaerde Groot-Bijgaarden GBSK Handbal HC Heist o/d Berg
Speeldag 266
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK266 26/04/2020 14:00 Ten Gaerde Groot-Bijgaarden GBSK Handbal HC Heist o/d Berg
Speeldag 267
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK267 26/04/2020 14:00 Ten Gaerde Groot-Bijgaarden GBSK Handbal HC Heist o/d Berg
Speeldag 268
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK268 25/04/2020 11:15 Sporthal Rode Loop 1 Merksem OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B) HC Schoten
Speeldag 269
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK269 25/04/2020 11:15 Sporthal Rode Loop 1 Merksem OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B) HC Schoten
Speeldag 270
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
PK270 25/04/2020 11:15 Sporthal Rode Loop 1 Merksem OLSE MERKSEM HC (Olse/Brasschaat B) HC Schoten