Speeldag 1
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
JC01 21/09/2019 10:30 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt Sasja HC (mag verwijderd worden) 16:07 Uilenspiegel HV (mag verwijderd worden)
JC02 21/09/2019 11:00 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt Uilenspiegel HV (mag verwijderd worden) 13:16 Sezoens Achilles Bocholt
JC07 21/09/2019 11:00 KA 2 Hasselt Hubo Initia Hasselt 18:09 HBC Evergem
JC03 21/09/2019 11:30 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt Sasja HC (mag verwijderd worden) 14:06 Sezoens Achilles Bocholt
JC08 21/09/2019 11:30 KA 2 Hasselt HBC Evergem 13:09 HC Eeklo (J16)
JC04 21/09/2019 12:00 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt Sasja HC (mag verwijderd worden) 11:10 Uilenspiegel HV (mag verwijderd worden)
JC09 21/09/2019 12:00 KA 2 Hasselt Hubo Initia Hasselt 17:08 HC Eeklo (J16)
JC05 21/09/2019 12:30 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt Uilenspiegel HV (mag verwijderd worden) 12:13 Sezoens Achilles Bocholt
JC10 21/09/2019 12:30 KA 2 Hasselt Hubo Initia Hasselt 21:11 HBC Evergem
JC06 21/09/2019 13:00 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt Sasja HC (mag verwijderd worden) 15:11 Sezoens Achilles Bocholt
JC11 21/09/2019 13:00 KA 2 Hasselt HBC Evergem 14:11 HC Eeklo (J16)
JC13 21/09/2019 13:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster 13:16 Sporting Pelt
JC12 21/09/2019 13:30 KA 2 Hasselt Hubo Initia Hasselt 17:05 HC Eeklo (J16)
JC14 21/09/2019 13:30 Sporthal Hoogendonck Sporting Pelt 15:13 Apolloon Kortrijk (J16 VHV)
JC15 21/09/2019 14:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster 16:11 Apolloon Kortrijk (J16 VHV)
JC16 21/09/2019 14:30 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster 07:13 Sporting Pelt
JC17 21/09/2019 15:00 Sporthal Hoogendonck Sporting Pelt 19:19 Apolloon Kortrijk (J16 VHV)
JC18 21/09/2019 15:30 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster 12:09 Apolloon Kortrijk (J16 VHV)
Speeldag 2
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
JC31 09/11/2019 14:00 Sportpark Eeklo HC Eeklo (J16) 10:9 Apolloon Kortrijk (J16 VHV)
JC32 09/11/2019 14:30 Sportpark Eeklo Apolloon Kortrijk (J16 VHV) 08:18 Sezoens Achilles Bocholt
JC19 09/11/2019 15:00 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV (mag verwijderd worden) 08:11 HK Waasmunster
JC33 09/11/2019 15:00 Sportpark Eeklo HC Eeklo (J16) 12:11 Sezoens Achilles Bocholt
JC20 09/11/2019 15:30 Wilrijk - Sporthal De Bist HK Waasmunster 07:20 Hubo Initia Hasselt
JC34 09/11/2019 15:30 Sportpark Eeklo HC Eeklo (J16) 08:08 Apolloon Kortrijk (J16 VHV)
JC21 09/11/2019 16:00 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV (mag verwijderd worden) 08:17 Hubo Initia Hasselt
JC35 09/11/2019 16:00 Sportpark Eeklo Apolloon Kortrijk (J16 VHV) 06:19 Sezoens Achilles Bocholt
JC22 09/11/2019 16:30 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV (mag verwijderd worden) 10:16 HK Waasmunster
JC36 09/11/2019 16:30 Sportpark Eeklo HC Eeklo (J16) 08:09 Sezoens Achilles Bocholt
JC23 09/11/2019 17:00 Wilrijk - Sporthal De Bist HK Waasmunster 07:14 Hubo Initia Hasselt
JC24 09/11/2019 17:30 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV (mag verwijderd worden) 09:22 Hubo Initia Hasselt
JC25 08/03/2020 12:30 Sporthal Evergem-Centrum HBC Evergem 16:13 Sporting Pelt
JC26 08/03/2020 13:00 Sporthal Evergem-Centrum Sporting Pelt 08:07 Sasja HC (mag verwijderd worden)
JC27 08/03/2020 13:30 Sporthal Evergem-Centrum HBC Evergem 10:12 Sasja HC (mag verwijderd worden)
JC28 08/03/2020 14:00 Sporthal Evergem-Centrum HBC Evergem 10:14 Sporting Pelt
JC29 08/03/2020 14:30 Sporthal Evergem-Centrum Sporting Pelt 10:15 Sasja HC (mag verwijderd worden)
JC30 08/03/2020 15:00 Sporthal Evergem-Centrum HBC Evergem 13:14 Sasja HC (mag verwijderd worden)
Speeldag 6
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
JC91 10/11/2019 12:00 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt Sasja HC (mag verwijderd worden) 12:08 HBC Evergem
JC92 10/11/2019 12:30 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt HBC Evergem 17:20 Sporting Pelt
JC93 10/11/2019 13:00 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt Sasja HC (mag verwijderd worden) 11:09 Sporting Pelt
JC94 10/11/2019 13:30 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt Sasja HC (mag verwijderd worden) 12:09 HBC Evergem
JC95 10/11/2019 14:00 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt HBC Evergem 16:16 Sporting Pelt
JC96 10/11/2019 14:30 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt Sasja HC (mag verwijderd worden) 12:08 Sporting Pelt
JC97 07/03/2020 11:00 KA 2 Hasselt Hubo Initia Hasselt 19:04 Uilenspiegel HV (mag verwijderd worden)
JC98 07/03/2020 11:30 KA 2 Hasselt Uilenspiegel HV (mag verwijderd worden) 05:14 HK Waasmunster
JC99 07/03/2020 12:00 KA 2 Hasselt Hubo Initia Hasselt 15:08 HK Waasmunster
JC100 07/03/2020 12:30 KA 2 Hasselt Hubo Initia Hasselt 15:10 Uilenspiegel HV (mag verwijderd worden)
JC101 07/03/2020 13:00 KA 2 Hasselt Uilenspiegel HV (mag verwijderd worden) 04:11 HK Waasmunster
JC102 07/03/2020 13:30 KA 2 Hasselt Hubo Initia Hasselt 15:08 HK Waasmunster
JC103 07/03/2020 14:15 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt 13:10 HC Eeklo (J16)
JC104 07/03/2020 14:45 Sportcomplex De Damburg HC Eeklo (J16) 12:11 Apolloon Kortrijk (J16 VHV)
JC105 07/03/2020 15:15 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt 18:17 Apolloon Kortrijk (J16 VHV)
JC106 07/03/2020 15:45 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt 11:10 HC Eeklo (J16)
JC107 07/03/2020 16:15 Sportcomplex De Damburg HC Eeklo (J16) 14:10 Apolloon Kortrijk (J16 VHV)
JC108 07/03/2020 16:45 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt 10:17 Apolloon Kortrijk (J16 VHV)
Speeldag 3
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
JC43 23/11/2019 13:00 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt 15:12 Sezoens Achilles Bocholt
JC44 23/11/2019 13:30 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sezoens Achilles Bocholt 10:14 Hubo Initia Hasselt
JC45 23/11/2019 14:00 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt 11:15 Hubo Initia Hasselt
JC49 23/11/2019 14:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (J16 VHV) 20:14 Uilenspiegel HV (mag verwijderd worden)
JC37 23/11/2019 14:30 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster 10:10 Sasja HC (mag verwijderd worden)
JC46 23/11/2019 14:30 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt 09:12 Sezoens Achilles Bocholt
JC50 23/11/2019 14:30 Sportcampus Lange Munte Uilenspiegel HV (mag verwijderd worden) 09:15 HBC Evergem
JC38 23/11/2019 15:00 Sporthal Hoogendonck Sasja HC (mag verwijderd worden) 09:07 HC Eeklo (J16)
JC47 23/11/2019 15:00 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sezoens Achilles Bocholt 10:18 Hubo Initia Hasselt
JC51 23/11/2019 15:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (J16 VHV) 20:11 HBC Evergem
JC39 23/11/2019 15:30 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster 10:07 HC Eeklo (J16)
JC48 23/11/2019 15:30 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt 15:18 Hubo Initia Hasselt
JC52 23/11/2019 15:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (J16 VHV) 12:12 Uilenspiegel HV (mag verwijderd worden)
JC40 23/11/2019 16:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster 05:12 Sasja HC (mag verwijderd worden)
JC53 23/11/2019 16:00 Sportcampus Lange Munte Uilenspiegel HV (mag verwijderd worden) 11:19 HBC Evergem
JC41 23/11/2019 16:30 Sporthal Hoogendonck Sasja HC (mag verwijderd worden) 10:09 HC Eeklo (J16)
JC54 23/11/2019 16:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (J16 VHV) 19:23 HBC Evergem
JC42 23/11/2019 17:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster 13:10 HC Eeklo (J16)
Speeldag 4
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
JC67 18/01/2020 12:00 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt Sasja HC (mag verwijderd worden) 11:11 Hubo Initia Hasselt
JC68 18/01/2020 12:30 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt Hubo Initia Hasselt 24:12 Apolloon Kortrijk (J16 VHV)
JC69 18/01/2020 13:00 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt Sasja HC (mag verwijderd worden) 16:07 Apolloon Kortrijk (J16 VHV)
JC70 18/01/2020 13:30 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt Sasja HC (mag verwijderd worden) 07:13 Hubo Initia Hasselt
JC61 18/01/2020 14:00 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt 17:13 HBC Evergem
JC71 18/01/2020 14:00 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt Hubo Initia Hasselt 23:08 Apolloon Kortrijk (J16 VHV)
JC62 18/01/2020 14:30 Sportcomplex De Damburg HBC Evergem 07:18 HK Waasmunster
JC72 18/01/2020 14:30 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt Sasja HC (mag verwijderd worden) 17:10 Apolloon Kortrijk (J16 VHV)
JC63 18/01/2020 15:00 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt 11:07 HK Waasmunster
JC64 18/01/2020 15:30 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt 15:09 HBC Evergem
JC65 18/01/2020 16:00 Sportcomplex De Damburg HBC Evergem 10:15 HK Waasmunster
JC66 18/01/2020 16:30 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt 07:05 HK Waasmunster
JC55 02/05/2020 00:00 Sportpark Eeklo HC Eeklo (J16) Sporting Pelt
JC56 02/05/2020 00:00 Sportpark Eeklo Sporting Pelt Uilenspiegel HV (mag verwijderd worden)
JC57 02/05/2020 00:00 Sportpark Eeklo HC Eeklo (J16) Uilenspiegel HV (mag verwijderd worden)
JC58 02/05/2020 00:00 Sportpark Eeklo HC Eeklo (J16) Sporting Pelt
JC59 02/05/2020 00:00 Sportpark Eeklo Sporting Pelt Uilenspiegel HV (mag verwijderd worden)
JC60 02/05/2020 00:00 Sportpark Eeklo HC Eeklo (J16) Uilenspiegel HV (mag verwijderd worden)
Speeldag 8
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
JC133 18/01/2020 13:00 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt 08:06 HC Eeklo (J16)
JC134 18/01/2020 13:30 Pelt - Sportcentrum Dommelhof HC Eeklo (J16) 13:12 Uilenspiegel HV (mag verwijderd worden)
JC135 18/01/2020 14:00 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt 19:10 Uilenspiegel HV (mag verwijderd worden)
JC136 18/01/2020 14:30 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt 11:09 HC Eeklo (J16)
JC137 18/01/2020 15:00 Pelt - Sportcentrum Dommelhof HC Eeklo (J16) 11:10 Uilenspiegel HV (mag verwijderd worden)
JC138 18/01/2020 15:30 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt 20:15 Uilenspiegel HV (mag verwijderd worden)
JC127 02/05/2020 00:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster Sezoens Achilles Bocholt
JC128 02/05/2020 00:00 Sporthal Hoogendonck Sezoens Achilles Bocholt HBC Evergem
JC129 02/05/2020 00:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster HBC Evergem
JC130 02/05/2020 00:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster Sezoens Achilles Bocholt
JC131 02/05/2020 00:00 Sporthal Hoogendonck Sezoens Achilles Bocholt HBC Evergem
JC132 02/05/2020 00:00 Sporthal Hoogendonck HK Waasmunster HBC Evergem
JC139 02/05/2020 00:00 KA 2 Hasselt Hubo Initia Hasselt Apolloon Kortrijk (J16 VHV)
JC140 02/05/2020 00:00 KA 2 Hasselt Apolloon Kortrijk (J16 VHV) Sasja HC (mag verwijderd worden)
JC141 02/05/2020 00:00 KA 2 Hasselt Hubo Initia Hasselt Sasja HC (mag verwijderd worden)
JC142 02/05/2020 00:00 KA 2 Hasselt Hubo Initia Hasselt Apolloon Kortrijk (J16 VHV)
JC143 02/05/2020 00:00 KA 2 Hasselt Apolloon Kortrijk (J16 VHV) Sasja HC (mag verwijderd worden)
JC144 02/05/2020 00:00 KA 2 Hasselt Hubo Initia Hasselt Sasja HC (mag verwijderd worden)
Speeldag 5
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
JC73 08/02/2020 15:00 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV (mag verwijderd worden) 04:12 Sezoens Achilles Bocholt
JC74 08/02/2020 15:30 Wilrijk - Sporthal De Bist Sezoens Achilles Bocholt 05:06 Sasja HC (mag verwijderd worden)
JC75 08/02/2020 16:00 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV (mag verwijderd worden) 10:10 Sasja HC (mag verwijderd worden)
JC76 08/02/2020 16:30 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV (mag verwijderd worden) 09:10 Sezoens Achilles Bocholt
JC77 08/02/2020 17:00 Wilrijk - Sporthal De Bist Sezoens Achilles Bocholt 10:11 Sasja HC (mag verwijderd worden)
JC78 08/02/2020 17:30 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV (mag verwijderd worden) 09:09 Sasja HC (mag verwijderd worden)
JC79 09/02/2020 13:00 Sporthal Evergem-Centrum HBC Evergem 08:13 HC Eeklo (J16)
JC80 09/02/2020 13:30 Sporthal Evergem-Centrum HC Eeklo (J16) 10:15 Hubo Initia Hasselt
JC81 09/02/2020 14:00 Sporthal Evergem-Centrum HBC Evergem 11:20 Hubo Initia Hasselt
JC82 09/02/2020 14:30 Sporthal Evergem-Centrum HBC Evergem 17:12 HC Eeklo (J16)
JC83 09/02/2020 15:00 Sporthal Evergem-Centrum HC Eeklo (J16) 05:10 Hubo Initia Hasselt
JC84 09/02/2020 15:30 Sporthal Evergem-Centrum HBC Evergem 13:13 Hubo Initia Hasselt
JC85 14/03/2020 00:00 Kortrijk - Sportcentrum Mimosa Apolloon Kortrijk (J16 VHV) HK Waasmunster
JC86 14/03/2020 00:00 Kortrijk - Sportcentrum Mimosa HK Waasmunster Sporting Pelt
JC87 14/03/2020 00:00 Kortrijk - Sportcentrum Mimosa Apolloon Kortrijk (J16 VHV) Sporting Pelt
JC88 14/03/2020 00:00 Kortrijk - Sportcentrum Mimosa Apolloon Kortrijk (J16 VHV) HK Waasmunster
JC89 14/03/2020 00:00 Kortrijk - Sportcentrum Mimosa HK Waasmunster Sporting Pelt
JC90 14/03/2020 00:00 Kortrijk - Sportcentrum Mimosa Apolloon Kortrijk (J16 VHV) Sporting Pelt
Speeldag 7
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
JC109 04/04/2020 00:00 Sportpark Eeklo HC Eeklo (J16) Sasja HC (mag verwijderd worden)
JC110 04/04/2020 00:00 Sportpark Eeklo Sasja HC (mag verwijderd worden) HK Waasmunster
JC111 04/04/2020 00:00 Sportpark Eeklo HC Eeklo (J16) HK Waasmunster
JC112 04/04/2020 00:00 Sportpark Eeklo HC Eeklo (J16) Sasja HC (mag verwijderd worden)
JC113 04/04/2020 00:00 Sportpark Eeklo Sasja HC (mag verwijderd worden) HK Waasmunster
JC114 04/04/2020 00:00 Sportpark Eeklo HC Eeklo (J16) HK Waasmunster
JC115 04/04/2020 00:00 Sporthal De Steenakker Sezoens Achilles Bocholt Hubo Initia Hasselt
JC116 04/04/2020 00:00 Sporthal De Steenakker Hubo Initia Hasselt Sporting Pelt
JC117 04/04/2020 00:00 Sporthal De Steenakker Sezoens Achilles Bocholt Sporting Pelt
JC118 04/04/2020 00:00 Sporthal De Steenakker Sezoens Achilles Bocholt Hubo Initia Hasselt
JC119 04/04/2020 00:00 Sporthal De Steenakker Hubo Initia Hasselt Sporting Pelt
JC120 04/04/2020 00:00 Sporthal De Steenakker Sezoens Achilles Bocholt Sporting Pelt
JC121 04/04/2020 00:00 Sporthal Evergem-Centrum HBC Evergem Apolloon Kortrijk (J16 VHV)
JC122 04/04/2020 00:00 Sporthal Evergem-Centrum Apolloon Kortrijk (J16 VHV) Uilenspiegel HV (mag verwijderd worden)
JC123 04/04/2020 00:00 Sporthal Evergem-Centrum HBC Evergem Uilenspiegel HV (mag verwijderd worden)
JC124 04/04/2020 00:00 Sporthal Evergem-Centrum HBC Evergem Apolloon Kortrijk (J16 VHV)
JC125 04/04/2020 00:00 Sporthal Evergem-Centrum Apolloon Kortrijk (J16 VHV) Uilenspiegel HV (mag verwijderd worden)
JC126 04/04/2020 00:00 Sporthal Evergem-Centrum HBC Evergem Uilenspiegel HV (mag verwijderd worden)