Speeldag 1
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
JE03 07/09/2019 17:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 05:31 DHC Overpelt 1 (mag verwijderd worden)
JE01 08/09/2019 16:00 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt DHW United Antwerpen (mag verwijderd worden) 21:07 HC Schoten
JE02 08/09/2019 19:00 Gemeentelijke sporthal Hechtel Eksel HV Lommel (mag verwijderd worden) 31:11 Uilenspiegel HV
Speeldag 2
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
JE05 22/09/2019 14:30 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV 30:17 Apolloon Kortrijk
JE06 22/09/2019 18:00 Pelt - Sportcentrum De Bemvoort DHC Overpelt 1 (mag verwijderd worden) 12:21 DHW United Antwerpen (mag verwijderd worden)
JE04 20/10/2019 15:00 Sporthal Vordensteyn HC Schoten 26:11 HV Lommel (mag verwijderd worden)
Speeldag 3
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
JE08 05/10/2019 18:00 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt DHW United Antwerpen (mag verwijderd worden) 18:15 Uilenspiegel HV
JE09 09/11/2019 14:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 27:29 HV Lommel (mag verwijderd worden)
JE07 10/11/2019 14:30 Sporthal Vordensteyn HC Schoten 12:22 DHC Overpelt 1 (mag verwijderd worden)
Speeldag 4
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
JE10 23/11/2019 18:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 14:37 HC Schoten
JE12 24/11/2019 15:45 Provil Lommel HV Lommel (mag verwijderd worden) 14:17 DHW United Antwerpen (mag verwijderd worden)
JE11 01/03/2020 10:00 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV 13:24 DHC Overpelt 1 (mag verwijderd worden)
Speeldag 5
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
JE13 19/01/2020 14:30 Sporthal Vordensteyn HC Schoten 14:07 Uilenspiegel HV
JE15 19/01/2020 16:00 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt DHW United Antwerpen (mag verwijderd worden) 34:20 Apolloon Kortrijk
JE14 14/02/2020 19:00 Pelt - Sportcentrum De Bemvoort DHC Overpelt 1 (mag verwijderd worden) HV Lommel (mag verwijderd worden)
Speeldag 6
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
JE16 09/02/2020 00:00 Sporthal Vordensteyn HC Schoten 05:00 DHW United Antwerpen (mag verwijderd worden)
JE17 09/02/2020 11:00 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV 24:19 HV Lommel (mag verwijderd worden)
JE18 18/04/2020 00:00 Pelt - Sportcentrum De Bemvoort DHC Overpelt 1 (mag verwijderd worden) Apolloon Kortrijk
Speeldag 9
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
JE25 01/03/2020 13:30 Sporthal Vordensteyn HC Schoten 31:07 Apolloon Kortrijk
JE26 25/04/2020 00:00 Pelt - Sportcentrum De Bemvoort DHC Overpelt 1 (mag verwijderd worden) Uilenspiegel HV
JE27 25/04/2020 00:00 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt DHW United Antwerpen (mag verwijderd worden) HV Lommel (mag verwijderd worden)
Speeldag 7
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
JE20 07/03/2020 14:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk Uilenspiegel HV
JE21 08/03/2020 00:00 Hoboken - Sporthal Sorghvliedt DHW United Antwerpen (mag verwijderd worden) 0:5 DHC Overpelt 1 (mag verwijderd worden)
JE19 08/03/2020 14:00 Provil Lommel HV Lommel (mag verwijderd worden) 12:22 HC Schoten
Speeldag 8
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
JE22 04/04/2020 00:00 Pelt - Sportcentrum De Bemvoort DHC Overpelt 1 (mag verwijderd worden) HC Schoten
JE23 04/04/2020 00:00 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV DHW United Antwerpen (mag verwijderd worden)
JE24 04/04/2020 00:00 Gemeentelijke sporthal Hechtel Eksel HV Lommel (mag verwijderd worden) Apolloon Kortrijk
Speeldag 10
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
JE28 02/05/2020 00:00 Wilrijk - Sporthal De Bist Uilenspiegel HV HC Schoten
JE29 02/05/2020 00:00 Gemeentelijke sporthal Hechtel Eksel HV Lommel (mag verwijderd worden) DHC Overpelt 1 (mag verwijderd worden)
JE30 02/05/2020 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk DHW United Antwerpen (mag verwijderd worden)