Speeldag 0
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
ON03 25/01/2020 Sporthal Evergem-Centrum HBC Evergem 6:12 Elita Buggenhout (MAG VERWIJDERD WORDEN)
ON04 25/01/2020 Sporthal Evergem-Centrum HBC Evergem 14:11 Elita Buggenhout (MAG VERWIJDERD WORDEN)
ON01 25/01/2020 14:30 De Pit Elita Buggenhout (MAG VERWIJDERD WORDEN) 7:5 HBC Evergem
ON02 25/01/2020 14:30 De Pit Elita Buggenhout (MAG VERWIJDERD WORDEN) 7:5 HBC Evergem
ON05 25/01/2020 16:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J14 A) 4:14 Handbalclub Izegem
ON06 25/01/2020 16:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J14 A) 7:12 Handbalclub Izegem
ON07 25/01/2020 20:15 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 12:4 Apolloon Kortrijk 1 (J14 A)
ON08 25/01/2020 20:15 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 13:3 Apolloon Kortrijk 1 (J14 A)
Speeldag 1
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
ON09 01/02/2020 12:45 De Pit Elita Buggenhout (MAG VERWIJDERD WORDEN) 7:9 Handbalclub Izegem
ON10 01/02/2020 12:46 De Pit Elita Buggenhout (MAG VERWIJDERD WORDEN) 9:6 Handbalclub Izegem
ON11 01/02/2020 12:47 De Pit Elita Buggenhout (MAG VERWIJDERD WORDEN) 9:10 Handbalclub Izegem
ON12 23/02/2020 12:30 Sporthal Evergem-Centrum HBC Evergem 7:13 Apolloon Kortrijk 1 (J14 A)
ON13 23/02/2020 12:31 Sporthal Evergem-Centrum HBC Evergem 9:19 Apolloon Kortrijk 1 (J14 A)
ON14 23/02/2020 12:32 Sporthal Evergem-Centrum HBC Evergem 8:11 Apolloon Kortrijk 1 (J14 A)
Speeldag 2
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
ON18 15/02/2020 15:00 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 10:7 HBC Evergem
ON19 15/02/2020 15:01 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 8:3 HBC Evergem
ON20 15/02/2020 15:02 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 9:4 HBC Evergem
ON15 16/02/2020 11:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J14 A) 7:9 Elita Buggenhout (MAG VERWIJDERD WORDEN)
ON16 16/02/2020 11:01 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J14 A) 8:11 Elita Buggenhout (MAG VERWIJDERD WORDEN)
ON17 16/02/2020 11:02 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J14 A) 11:8 Elita Buggenhout (MAG VERWIJDERD WORDEN)
Speeldag 3
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
ON21 14/03/2020 00:00 De Pit Elita Buggenhout (MAG VERWIJDERD WORDEN) Apolloon Kortrijk 1 (J14 A)
ON22 14/03/2020 00:00 De Pit Elita Buggenhout (MAG VERWIJDERD WORDEN) Apolloon Kortrijk 1 (J14 A)
ON23 14/03/2020 00:00 De Pit Elita Buggenhout (MAG VERWIJDERD WORDEN) Apolloon Kortrijk 1 (J14 A)
ON24 21/03/2020 00:00 Sporthal Evergem-Centrum HBC Evergem Handbalclub Izegem
ON25 21/03/2020 00:00 Sporthal Evergem-Centrum HBC Evergem Handbalclub Izegem
ON26 21/03/2020 00:00 Sporthal Evergem-Centrum HBC Evergem Handbalclub Izegem
Speeldag 4
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
ON27 25/04/2020 00:00 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem Elita Buggenhout (MAG VERWIJDERD WORDEN)
ON28 25/04/2020 00:00 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem Elita Buggenhout (MAG VERWIJDERD WORDEN)
ON29 25/04/2020 00:00 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem Elita Buggenhout (MAG VERWIJDERD WORDEN)
ON30 25/04/2020 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J14 A) HBC Evergem
ON31 25/04/2020 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J14 A) HBC Evergem
ON32 25/04/2020 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J14 A) HBC Evergem