Speeldag 3
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OK25 03/10/2020 00:00 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 2 (R) DHC Waasmunster (M13)
OK26 03/10/2020 00:00 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 2 (R) DHC Waasmunster (M13)
OK27 03/10/2020 00:00 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 2 (R) DHC Waasmunster (M13)
OK19 03/10/2020 13:30 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 1 9:6 Brabo Denderbelle
OK20 03/10/2020 13:31 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 1 11:4 Brabo Denderbelle
OK21 03/10/2020 13:32 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 1 12:9 Brabo Denderbelle
OK22 04/10/2020 16:30 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor 3:3 Apolloon Kortrijk (M13)
OK23 04/10/2020 16:30 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor 1:7 Apolloon Kortrijk (M13)
OK24 04/10/2020 16:30 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor 5:6 Apolloon Kortrijk (M13)
Speeldag 4
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OK34 10/10/2020 11:30 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster (M13) 5:8 Handbalclub Thor
OK35 10/10/2020 11:30 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster (M13) 2:7 Handbalclub Thor
OK36 10/10/2020 11:30 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster (M13) 5:8 Handbalclub Thor
OK31 10/10/2020 13:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (M13) Brabo Denderbelle
OK32 10/10/2020 13:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (M13) Brabo Denderbelle
OK33 10/10/2020 13:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (M13) Brabo Denderbelle
OK28 10/10/2020 13:30 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 2 (R) 2:4 Handbalclub Izegem 1
OK29 10/10/2020 13:31 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 2 (R) 2:6 Handbalclub Izegem 1
OK30 10/10/2020 13:32 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 2 (R) 4:4 Handbalclub Izegem 1
Speeldag 5
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OK37 17/10/2020 13:30 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 1 11:4 Apolloon Kortrijk (M13)
OK38 17/10/2020 13:31 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 1 10:6 Apolloon Kortrijk (M13)
OK39 17/10/2020 13:32 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 1 9:2 Apolloon Kortrijk (M13)
OK40 17/10/2020 C:00 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle DHC Waasmunster (M13)
OK41 17/10/2020 C:00 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle DHC Waasmunster (M13)
OK42 17/10/2020 C:00 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle DHC Waasmunster (M13)
OK43 18/10/2020 15:00 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor 3:2 Handbalclub Izegem 2 (R)
OK44 18/10/2020 15:00 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor 2:4 Handbalclub Izegem 2 (R)
OK45 18/10/2020 15:00 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor 4:0 Handbalclub Izegem 2 (R)
Speeldag 6
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OK49 24/10/2020 14:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (M13) 9:0 DHC Waasmunster (M13)
OK50 24/10/2020 14:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (M13) 15:2 DHC Waasmunster (M13)
OK51 24/10/2020 14:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (M13) 11:3 DHC Waasmunster (M13)
OK46 24/10/2020 15:00 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 1 8:0 Handbalclub Thor
OK47 24/10/2020 15:01 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 1 10:1 Handbalclub Thor
OK48 24/10/2020 15:02 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 1 10:2 Handbalclub Thor
OK52 24/10/2020 C:00 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle Handbalclub Izegem 2 (R)
OK53 24/10/2020 C:00 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle Handbalclub Izegem 2 (R)
OK54 24/10/2020 C:00 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle Handbalclub Izegem 2 (R)
Speeldag 2
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OK10 07/11/2020 13:30 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 1 DHC Waasmunster (M13)
OK11 07/11/2020 13:31 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 1 DHC Waasmunster (M13)
OK12 07/11/2020 13:32 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 1 DHC Waasmunster (M13)
OK13 07/11/2020 14:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (M13) Handbalclub Izegem 2 (R)
OK14 07/11/2020 14:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (M13) Handbalclub Izegem 2 (R)
OK15 07/11/2020 14:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (M13) Handbalclub Izegem 2 (R)
OK16 07/11/2020 C:00 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle Handbalclub Thor
OK17 07/11/2020 C:00 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle Handbalclub Thor
OK18 07/11/2020 C:00 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle Handbalclub Thor
Speeldag 7
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OK58 14/11/2020 11:30 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 2 (R) Apolloon Kortrijk (M13)
OK59 14/11/2020 11:31 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 2 (R) Apolloon Kortrijk (M13)
OK60 14/11/2020 11:32 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 2 (R) Apolloon Kortrijk (M13)
OK55 14/11/2020 13:00 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster (M13) Handbalclub Izegem 1
OK56 14/11/2020 13:00 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster (M13) Handbalclub Izegem 1
OK57 14/11/2020 13:00 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster (M13) Handbalclub Izegem 1
OK61 15/11/2020 10:30 Sportcentrum De Spuikom Handbalclub Thor Brabo Denderbelle
OK62 15/11/2020 10:30 Sportcentrum De Spuikom Handbalclub Thor Brabo Denderbelle
OK63 15/11/2020 10:30 Sportcentrum De Spuikom Handbalclub Thor Brabo Denderbelle
Speeldag 8
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OK64 28/11/2020 13:25 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle Handbalclub Izegem 1
OK65 28/11/2020 13:25 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle Handbalclub Izegem 1
OK66 28/11/2020 13:25 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle Handbalclub Izegem 1
OK67 28/11/2020 14:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (M13) Handbalclub Thor
OK68 28/11/2020 14:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (M13) Handbalclub Thor
OK69 28/11/2020 14:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (M13) Handbalclub Thor
OK70 28/11/2020 14:30 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster (M13) Handbalclub Izegem 2 (R)
OK71 28/11/2020 14:30 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster (M13) Handbalclub Izegem 2 (R)
OK72 28/11/2020 14:30 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster (M13) Handbalclub Izegem 2 (R)
Speeldag 1
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OK07 19/12/2020 13:30 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 2 (R) Brabo Denderbelle
OK08 19/12/2020 13:31 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 2 (R) Brabo Denderbelle
OK09 19/12/2020 13:32 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 2 (R) Brabo Denderbelle
OK04 19/12/2020 14:45 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster (M13) Apolloon Kortrijk (M13)
OK05 19/12/2020 14:45 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster (M13) Apolloon Kortrijk (M13)
OK06 19/12/2020 14:45 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster (M13) Apolloon Kortrijk (M13)
OK01 20/12/2020 16:30 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor Handbalclub Izegem 1
OK02 20/12/2020 16:30 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor Handbalclub Izegem 1
OK03 20/12/2020 16:30 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor Handbalclub Izegem 1
Speeldag 9
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OK73 16/01/2021 11:30 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 1 Handbalclub Izegem 2 (R)
OK74 16/01/2021 11:31 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 1 Handbalclub Izegem 2 (R)
OK75 16/01/2021 11:32 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 1 Handbalclub Izegem 2 (R)
OK76 16/01/2021 13:55 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle Apolloon Kortrijk (M13)
OK77 16/01/2021 13:55 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle Apolloon Kortrijk (M13)
OK78 16/01/2021 13:55 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle Apolloon Kortrijk (M13)
OK79 17/01/2021 Handbalclub Thor DHC Waasmunster (M13)
OK80 17/01/2021 Handbalclub Thor DHC Waasmunster (M13)
OK81 17/01/2021 Handbalclub Thor DHC Waasmunster (M13)
Speeldag 10
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OK85 23/01/2021 13:00 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster (M13) Brabo Denderbelle
OK86 23/01/2021 13:00 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster (M13) Brabo Denderbelle
OK87 23/01/2021 13:00 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster (M13) Brabo Denderbelle
OK82 23/01/2021 14:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (M13) Handbalclub Izegem 1
OK83 23/01/2021 14:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (M13) Handbalclub Izegem 1
OK84 23/01/2021 14:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (M13) Handbalclub Izegem 1
OK88 23/01/2021 15:00 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 2 (R) Handbalclub Thor
OK89 23/01/2021 15:01 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 2 (R) Handbalclub Thor
OK90 23/01/2021 15:02 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 2 (R) Handbalclub Thor
Speeldag 11
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OK94 30/01/2021 14:30 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster (M13) Apolloon Kortrijk (M13)
OK95 30/01/2021 14:30 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster (M13) Apolloon Kortrijk (M13)
OK96 30/01/2021 14:30 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster (M13) Apolloon Kortrijk (M13)
OK97 30/01/2021 16:45 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 2 (R) Brabo Denderbelle
OK98 30/01/2021 16:46 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 2 (R) Brabo Denderbelle
OK99 30/01/2021 16:47 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 2 (R) Brabo Denderbelle
OK91 31/01/2021 15:00 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor Handbalclub Izegem 1
OK92 31/01/2021 15:00 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor Handbalclub Izegem 1
OK93 31/01/2021 15:00 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor Handbalclub Izegem 1
Speeldag 12
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OK106 06/02/2021 13:20 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle Handbalclub Thor
OK107 06/02/2021 13:20 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle Handbalclub Thor
OK108 06/02/2021 13:20 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle Handbalclub Thor
OK103 06/02/2021 13:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (M13) Handbalclub Izegem 2 (R)
OK104 06/02/2021 13:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (M13) Handbalclub Izegem 2 (R)
OK105 06/02/2021 13:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (M13) Handbalclub Izegem 2 (R)
OK100 06/02/2021 15:00 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 1 DHC Waasmunster (M13)
OK101 06/02/2021 15:01 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 1 DHC Waasmunster (M13)
OK102 06/02/2021 15:02 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 1 DHC Waasmunster (M13)
Speeldag 13
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OK109 13/02/2021 13:30 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 1 Brabo Denderbelle
OK110 13/02/2021 13:31 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 1 Brabo Denderbelle
OK111 13/02/2021 13:32 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 1 Brabo Denderbelle
OK115 13/02/2021 15:00 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 2 (R) DHC Waasmunster (M13)
OK116 13/02/2021 15:01 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 2 (R) DHC Waasmunster (M13)
OK117 13/02/2021 15:02 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 2 (R) DHC Waasmunster (M13)
OK112 14/02/2021 10:30 Sportcentrum De Spuikom Handbalclub Thor Apolloon Kortrijk (M13)
OK113 14/02/2021 10:30 Sportcentrum De Spuikom Handbalclub Thor Apolloon Kortrijk (M13)
OK114 14/02/2021 10:30 Sportcentrum De Spuikom Handbalclub Thor Apolloon Kortrijk (M13)
Speeldag 14
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OK124 27/02/2021 10:00 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster (M13) Handbalclub Thor
OK125 27/02/2021 10:00 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster (M13) Handbalclub Thor
OK126 27/02/2021 10:00 Waasmunster - Sporthal Hoogendonck DHC Waasmunster (M13) Handbalclub Thor
OK121 27/02/2021 12:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (M13) Brabo Denderbelle
OK122 27/02/2021 12:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (M13) Brabo Denderbelle
OK123 27/02/2021 12:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk (M13) Brabo Denderbelle
OK118 27/02/2021 13:30 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 2 (R) Handbalclub Izegem 1
OK119 27/02/2021 13:31 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 2 (R) Handbalclub Izegem 1
OK120 27/02/2021 13:32 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 2 (R) Handbalclub Izegem 1
Speeldag 15
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OK127 06/03/2021 13:30 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 1 Apolloon Kortrijk (M13)
OK128 06/03/2021 13:31 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 1 Apolloon Kortrijk (M13)
OK129 06/03/2021 13:32 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 1 Apolloon Kortrijk (M13)
OK133 07/03/2021 16:30 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor Handbalclub Izegem 2 (R)
OK134 07/03/2021 16:30 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor Handbalclub Izegem 2 (R)
OK135 07/03/2021 16:30 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor Handbalclub Izegem 2 (R)
OK130 13/03/2021 13:55 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle DHC Waasmunster (M13)
OK131 13/03/2021 13:55 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle DHC Waasmunster (M13)
OK132 13/03/2021 13:55 Sporthal LEBBEKE Brabo Denderbelle DHC Waasmunster (M13)