Speeldag 3
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QG11 03/10/2020 13:20 Gemeentelijke Sporthal Eksel HV Arena (B) DHC Overpelt 1
QG12 03/10/2020 15:30 Sportpark Lakerveld Kreasa Handbal Houthalen (Kreasa Houthalen/Tessenderlo) (B) Sezoens Achilles Bocholt (B)
QG10 03/10/2020 15:45 Sportoase Eburons Dome Handbal Tongeren Hestia Bilzen
QG09 03/10/2020 9:30 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt HC Pentagoon Kortessem
Speeldag 4
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QG13 10/10/2020 13:30 Sporthal De Zonhoeve Hestia Bilzen Hubo Initia Hasselt
QG14 10/10/2020 16:00 Pelt - Sportcentrum De Bemvoort DHC Overpelt 1 Handbal Tongeren
QG15 10/10/2020 16:10 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt (B) HV Arena (B)
QG16 11/10/2020 17:15 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem Kreasa Handbal Houthalen (Kreasa Houthalen/Tessenderlo) (B)
Speeldag 2
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QG05 17/10/2020 14:30 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt (B) Hubo Initia Hasselt
QG07 17/10/2020 17:00 Sporthal De Zonhoeve Hestia Bilzen HV Arena (B)
QG06 17/10/2020 17:15 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem Handbal Tongeren
QG08 18/10/2020 10:00 Pelt - Sportcentrum De Bemvoort DHC Overpelt 1 Kreasa Handbal Houthalen (Kreasa Houthalen/Tessenderlo) (B)
Speeldag 5
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QG18 24/10/2020 14:15 Sportoase Eburons Dome Handbal Tongeren Kreasa Handbal Houthalen (Kreasa Houthalen/Tessenderlo) (B)
QG19 24/10/2020 14:30 Pelt - Sportcentrum De Bemvoort DHC Overpelt 1 HC Pentagoon Kortessem
QG20 24/10/2020 18:15 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt (B) Hestia Bilzen
QG17 25/10/2020 13:30 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt HV Arena (B)
Speeldag 6
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QG22 14/11/2020 13:50 Gemeentelijke Sporthal Eksel HV Arena (B) Handbal Tongeren
QG23 14/11/2020 15:15 Sporthal De Zonhoeve Hestia Bilzen DHC Overpelt 1
QG21 14/11/2020 17:00 Sportpark Lakerveld Kreasa Handbal Houthalen (Kreasa Houthalen/Tessenderlo) (B) Hubo Initia Hasselt
QG24 14/11/2020 17:15 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem Sezoens Achilles Bocholt (B)
Speeldag 7
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QG25 21/11/2020 12:30 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt Handbal Tongeren
QG27 21/11/2020 14:00 Pelt - Sportcentrum De Bemvoort DHC Overpelt 1 Sezoens Achilles Bocholt (B)
QG26 21/11/2020 14:50 Gemeentelijke Sporthal Eksel HV Arena (B) Kreasa Handbal Houthalen (Kreasa Houthalen/Tessenderlo) (B)
QG28 21/11/2020 17:15 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem Hestia Bilzen
Speeldag 8
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QG29 28/11/2020 13:30 Pelt - Sportcentrum De Bemvoort DHC Overpelt 1 Hubo Initia Hasselt
QG32 28/11/2020 15:15 Sporthal De Zonhoeve Hestia Bilzen Kreasa Handbal Houthalen (Kreasa Houthalen/Tessenderlo) (B)
QG31 28/11/2020 17:15 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem HV Arena (B)
QG30 29/11/2020 13:15 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt (B) Handbal Tongeren
Speeldag 1
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QG01 19/12/2020 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt DHC Overpelt 1
QG03 19/12/2020 13:50 Gemeentelijke Sporthal Eksel HV Arena (B) HC Pentagoon Kortessem
QG02 19/12/2020 14:30 Sportoase Eburons Dome Handbal Tongeren Sezoens Achilles Bocholt (B)
QG04 19/12/2020 15:00 Sportpark Lakerveld Kreasa Handbal Houthalen (Kreasa Houthalen/Tessenderlo) (B) Hestia Bilzen
Speeldag 9
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QG35 16/01/2021 13:50 Gemeentelijke Sporthal Eksel HV Arena (B) Hestia Bilzen
QG34 16/01/2021 14:15 Sportoase Eburons Dome Handbal Tongeren HC Pentagoon Kortessem
QG36 16/01/2021 14:30 Sportpark Lakerveld Kreasa Handbal Houthalen (Kreasa Houthalen/Tessenderlo) (B) DHC Overpelt 1
QG33 17/01/2021 14:00 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt Sezoens Achilles Bocholt (B)
Speeldag 10
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QG39 23/01/2021 13:30 Pelt - Sportcentrum De Bemvoort DHC Overpelt 1 HV Arena (B)
QG38 23/01/2021 15:15 Sporthal De Zonhoeve Hestia Bilzen Handbal Tongeren
QG40 23/01/2021 15:15 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt (B) Kreasa Handbal Houthalen (Kreasa Houthalen/Tessenderlo) (B)
QG37 23/01/2021 17:15 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem Hubo Initia Hasselt
Speeldag 11
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QG44 30/01/2021 13:00 Sportpark Lakerveld Kreasa Handbal Houthalen (Kreasa Houthalen/Tessenderlo) (B) HC Pentagoon Kortessem
QG43 30/01/2021 13:50 Gemeentelijke Sporthal Eksel HV Arena (B) Sezoens Achilles Bocholt (B)
QG42 30/01/2021 14:15 Sportoase Eburons Dome Handbal Tongeren DHC Overpelt 1
QG41 31/01/2021 12:30 sportschool Hasselt Hubo Initia Hasselt Hestia Bilzen
Speeldag 12
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QG48 06/02/2021 13:30 Sporthal De Zonhoeve Hestia Bilzen Sezoens Achilles Bocholt (B)
QG45 06/02/2021 14:20 Gemeentelijke Sporthal Eksel HV Arena (B) Hubo Initia Hasselt
QG47 06/02/2021 17:15 Sportpark De Weyer HC Pentagoon Kortessem DHC Overpelt 1
QG46 06/02/2021 17:30 Sportpark Lakerveld Kreasa Handbal Houthalen (Kreasa Houthalen/Tessenderlo) (B) Handbal Tongeren
Speeldag 13
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QG51 27/02/2021 13:30 Pelt - Sportcentrum De Bemvoort DHC Overpelt 1 Hestia Bilzen
QG49 27/02/2021 14:00 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt Kreasa Handbal Houthalen (Kreasa Houthalen/Tessenderlo) (B)
QG50 27/02/2021 14:15 Sportoase Eburons Dome Handbal Tongeren HV Arena (B)
QG52 28/02/2021 14:45 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt (B) HC Pentagoon Kortessem
Speeldag 14
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
QG56 06/03/2021 12:15 Sporthal De Zonhoeve Hestia Bilzen HC Pentagoon Kortessem
QG55 06/03/2021 15:15 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt (B) DHC Overpelt 1
QG53 06/03/2021 15:30 KTA2 Handbal Tongeren Hubo Initia Hasselt
QG54 07/03/2021 16:30 Sportpark Lakerveld Kreasa Handbal Houthalen (Kreasa Houthalen/Tessenderlo) (B) HV Arena (B)