Speeldag 3
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE17 03/10/2020 11:30 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 11:6 Handbalclub Thor
OE18 03/10/2020 11:31 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem 19:11 Handbalclub Thor
OE19 04/10/2020 12:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J16 A) 15:14 Desselgemse Handbalclub 2 (Tielt)
OE20 04/10/2020 12:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J16 A) 18:20 Desselgemse Handbalclub 2 (Tielt)
OE21 04/10/2020 13:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J16 B) (R) 14:13 Handbalclub Roeselare (B)
OE22 04/10/2020 13:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J16 B) (R) 14:15 Handbalclub Roeselare (B)
OE24 04/10/2020 13:30 Sportcentrum Julien Saelens HC Olva Brugge 5:20 Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt)
OE23 04/10/2020 16:30 Sportcentrum Julien Saelens HC Olva Brugge 8:14 Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt)
Speeldag 4
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE27 10/10/2020 16:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare (B) 8:18 Apolloon Kortrijk 1 (J16 A)
OE28 10/10/2020 16:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare (B) 10:16 Apolloon Kortrijk 1 (J16 A)
OE25 11/10/2020 13:30 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub 2 (Tielt) 6:12 Handbalclub Izegem
OE26 11/10/2020 13:30 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub 2 (Tielt) 12:12 Handbalclub Izegem
OE29 11/10/2020 15:00 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt) 16:14 Apolloon Kortrijk 2 (J16 B) (R)
OE30 11/10/2020 15:00 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt) 14:14 Apolloon Kortrijk 2 (J16 B) (R)
OE31 11/10/2020 16:30 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor 12:2 HC Olva Brugge
OE32 11/10/2020 16:30 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor 14:11 HC Olva Brugge
Speeldag 2
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE15 17/10/2020 00:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare (B) HC Olva Brugge
OE16 17/10/2020 00:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare (B) HC Olva Brugge
OE11 18/10/2020 00:00 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor Apolloon Kortrijk 1 (J16 A)
OE12 18/10/2020 00:00 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor Apolloon Kortrijk 1 (J16 A)
OE09 07/11/2020 00:00 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt) Handbalclub Izegem
OE10 07/11/2020 00:00 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt) Handbalclub Izegem
OE13 07/11/2020 00:00 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub 2 (Tielt) Apolloon Kortrijk 2 (J16 B) (R)
OE14 07/11/2020 00:00 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub 2 (Tielt) Apolloon Kortrijk 2 (J16 B) (R)
Speeldag 5
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE33 24/10/2020 00:00 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem Apolloon Kortrijk 2 (J16 B) (R)
OE34 24/10/2020 00:00 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem Apolloon Kortrijk 2 (J16 B) (R)
OE35 24/10/2020 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J16 A) HC Olva Brugge
OE36 24/10/2020 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J16 A) HC Olva Brugge
OE37 24/10/2020 00:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare (B) Handbalclub Thor
OE38 24/10/2020 00:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare (B) Handbalclub Thor
OE39 25/10/2020 00:00 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt) Desselgemse Handbalclub 2 (Tielt)
OE40 25/10/2020 00:00 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt) Desselgemse Handbalclub 2 (Tielt)
Speeldag 6
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE43 14/11/2020 17:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J16 B) (R) Apolloon Kortrijk 1 (J16 A)
OE44 14/11/2020 17:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J16 B) (R) Apolloon Kortrijk 1 (J16 A)
OE41 15/11/2020 13:30 Sportcentrum Julien Saelens HC Olva Brugge Handbalclub Izegem
OE42 15/11/2020 13:30 Sportcentrum Julien Saelens HC Olva Brugge Handbalclub Izegem
OE47 15/11/2020 16:30 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt)
OE48 15/11/2020 16:30 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt)
OE45 29/11/2020 10:30 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub 2 (Tielt) Handbalclub Roeselare (B)
OE46 29/11/2020 10:31 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub 2 (Tielt) Handbalclub Roeselare (B)
Speeldag 7
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE51 21/11/2020 15:15 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J16 B) (R) HC Olva Brugge
OE52 21/11/2020 15:15 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J16 B) (R) HC Olva Brugge
OE53 21/11/2020 17:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare (B) Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt)
OE54 21/11/2020 17:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare (B) Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt)
OE55 22/11/2020 16:30 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor Desselgemse Handbalclub 2 (Tielt)
OE56 22/11/2020 16:30 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor Desselgemse Handbalclub 2 (Tielt)
OE49 09/01/2021 13:30 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem Apolloon Kortrijk 1 (J16 A)
OE50 09/01/2021 13:31 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem Apolloon Kortrijk 1 (J16 A)
Speeldag 1
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OE01 19/12/2020 11:30 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem Handbalclub Roeselare (B)
OE02 19/12/2020 11:31 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem Handbalclub Roeselare (B)
OE08 19/12/2020 14:30 Sportcentrum Julien Saelens HC Olva Brugge Desselgemse Handbalclub 2 (Tielt)
OE05 19/12/2020 16:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J16 B) (R) Handbalclub Thor
OE06 19/12/2020 16:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (J16 B) (R) Handbalclub Thor
OE07 19/12/2020 17:30 Sportcentrum Julien Saelens HC Olva Brugge Desselgemse Handbalclub 2 (Tielt)
OE03 19/12/2020 18:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J16 A) Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt)
OE04 19/12/2020 18:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (J16 A) Desselgemse Handbalclub 1 (Tielt)