Speeldag 3
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OM22 04/10/2020 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R) Handbalclub Roeselare
OM23 04/10/2020 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R) Handbalclub Roeselare
OM24 04/10/2020 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R) Handbalclub Roeselare
OM19 04/10/2020 13:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (U12 A) 2:3 Desselgemse Handbalclub (Tielt)
OM20 04/10/2020 13:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (U12 A) 7:8 Desselgemse Handbalclub (Tielt)
OM21 04/10/2020 13:30 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (U12 A) 4:0 Desselgemse Handbalclub (Tielt)
OM25 04/10/2020 13:30 Sportcentrum Julien Saelens HC Olva Brugge (B) 5:5 Handbalclub Thor
OM26 04/10/2020 13:30 Sportcentrum Julien Saelens HC Olva Brugge (B) 3:5 Handbalclub Thor
OM27 04/10/2020 13:30 Sportcentrum Julien Saelens HC Olva Brugge (B) 6:7 Handbalclub Thor
Speeldag 4
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OM31 10/10/2020 13:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 1:6 Apolloon Kortrijk 1 (U12 A)
OM32 10/10/2020 13:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 4:5 Apolloon Kortrijk 1 (U12 A)
OM33 10/10/2020 13:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare 0:6 Apolloon Kortrijk 1 (U12 A)
OM34 11/10/2020 00:00 Sportcentrum De Spuikom Handbalclub Thor Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R)
OM35 11/10/2020 00:00 Sportcentrum De Spuikom Handbalclub Thor Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R)
OM36 11/10/2020 00:00 Sportcentrum De Spuikom Handbalclub Thor Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R)
OM28 11/10/2020 11:10 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub (Tielt) 9:2 Handbalclub Izegem
OM29 11/10/2020 11:10 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub (Tielt) 9:3 Handbalclub Izegem
OM30 11/10/2020 11:10 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub (Tielt) 6:3 Handbalclub Izegem
Speeldag 5
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OM37 17/10/2020 00:00 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R)
OM38 17/10/2020 00:00 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R)
OM39 17/10/2020 00:00 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R)
OM40 17/10/2020 00:C Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (U12 A) HC Olva Brugge (B)
OM41 17/10/2020 00:C Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (U12 A) HC Olva Brugge (B)
OM42 17/10/2020 00:C Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (U12 A) HC Olva Brugge (B)
OM43 18/10/2020 10:00 Sportcentrum De Spuikom Handbalclub Thor 9:5 Desselgemse Handbalclub (Tielt)
OM44 18/10/2020 10:00 Sportcentrum De Spuikom Handbalclub Thor 9:8 Desselgemse Handbalclub (Tielt)
OM45 18/10/2020 10:00 Sportcentrum De Spuikom Handbalclub Thor 12:12 Desselgemse Handbalclub (Tielt)
Speeldag 6
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OM49 24/10/2020 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R) Apolloon Kortrijk 1 (U12 A)
OM50 24/10/2020 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R) Apolloon Kortrijk 1 (U12 A)
OM51 24/10/2020 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R) Apolloon Kortrijk 1 (U12 A)
OM46 25/10/2020 10:00 OLV College HC Olva Brugge (B) 7:6 Handbalclub Izegem
OM47 25/10/2020 10:00 OLV College HC Olva Brugge (B) 5:6 Handbalclub Izegem
OM48 25/10/2020 10:00 OLV College HC Olva Brugge (B) 0:4 Handbalclub Izegem
OM52 31/10/2020 13:30 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub (Tielt) Handbalclub Roeselare
OM53 31/10/2020 13:31 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub (Tielt) Handbalclub Roeselare
OM54 31/10/2020 13:32 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub (Tielt) Handbalclub Roeselare
Speeldag 2
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OM16 07/11/2020 13:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare HC Olva Brugge (B)
OM17 07/11/2020 13:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare HC Olva Brugge (B)
OM18 07/11/2020 13:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare HC Olva Brugge (B)
OM13 08/11/2020 00:00 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub (Tielt) Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R)
OM14 08/11/2020 00:00 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub (Tielt) Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R)
OM15 08/11/2020 00:00 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub (Tielt) Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R)
OM10 08/11/2020 15:00 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor Handbalclub Izegem
OM11 08/11/2020 15:00 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor Handbalclub Izegem
OM12 08/11/2020 15:00 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor Handbalclub Izegem
Speeldag 7
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OM58 14/11/2020 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R) HC Olva Brugge (B)
OM59 14/11/2020 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R) HC Olva Brugge (B)
OM60 14/11/2020 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R) HC Olva Brugge (B)
OM61 14/11/2020 11:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare Handbalclub Thor
OM62 14/11/2020 11:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare Handbalclub Thor
OM63 14/11/2020 11:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare Handbalclub Thor
OM55 14/11/2020 13:30 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem Apolloon Kortrijk 1 (U12 A)
OM56 14/11/2020 13:31 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem Apolloon Kortrijk 1 (U12 A)
OM57 14/11/2020 13:32 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem Apolloon Kortrijk 1 (U12 A)
Speeldag 9
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OM76 28/11/2020 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R) Desselgemse Handbalclub (Tielt)
OM77 28/11/2020 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R) Desselgemse Handbalclub (Tielt)
OM78 28/11/2020 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R) Desselgemse Handbalclub (Tielt)
OM73 28/11/2020 13:30 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem Handbalclub Thor
OM74 28/11/2020 13:31 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem Handbalclub Thor
OM75 28/11/2020 13:32 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem Handbalclub Thor
OM79 29/11/2020 13:30 Sportcentrum Julien Saelens HC Olva Brugge (B) Handbalclub Roeselare
OM80 29/11/2020 13:30 Sportcentrum Julien Saelens HC Olva Brugge (B) Handbalclub Roeselare
OM81 29/11/2020 13:30 Sportcentrum Julien Saelens HC Olva Brugge (B) Handbalclub Roeselare
Speeldag 8
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OM64 05/12/2020 13:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare Handbalclub Izegem
OM65 05/12/2020 13:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare Handbalclub Izegem
OM66 05/12/2020 13:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare Handbalclub Izegem
OM67 06/12/2020 10:00 Sportcentrum De Spuikom Handbalclub Thor Apolloon Kortrijk 1 (U12 A)
OM68 06/12/2020 10:00 Sportcentrum De Spuikom Handbalclub Thor Apolloon Kortrijk 1 (U12 A)
OM69 06/12/2020 10:00 Sportcentrum De Spuikom Handbalclub Thor Apolloon Kortrijk 1 (U12 A)
OM70 06/12/2020 10:00 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub (Tielt) HC Olva Brugge (B)
OM71 06/12/2020 10:00 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub (Tielt) HC Olva Brugge (B)
OM72 06/12/2020 10:00 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub (Tielt) HC Olva Brugge (B)
Speeldag 1
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OM04 19/12/2020 12:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (U12 A) Handbalclub Thor
OM05 19/12/2020 12:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (U12 A) Handbalclub Thor
OM06 19/12/2020 12:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (U12 A) Handbalclub Thor
OM07 19/12/2020 14:30 Sportcentrum Julien Saelens HC Olva Brugge (B) Desselgemse Handbalclub (Tielt)
OM08 19/12/2020 14:30 Sportcentrum Julien Saelens HC Olva Brugge (B) Desselgemse Handbalclub (Tielt)
OM09 19/12/2020 14:30 Sportcentrum Julien Saelens HC Olva Brugge (B) Desselgemse Handbalclub (Tielt)
OM01 19/12/2020 15:00 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem Handbalclub Roeselare
OM02 19/12/2020 15:01 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem Handbalclub Roeselare
OM03 19/12/2020 15:02 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem Handbalclub Roeselare
Speeldag 10
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OM85 09/01/2021 00:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R)
OM86 09/01/2021 00:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R)
OM87 09/01/2021 00:00 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R)
OM82 10/01/2021 11:10 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub (Tielt) Apolloon Kortrijk 1 (U12 A)
OM83 10/01/2021 11:10 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub (Tielt) Apolloon Kortrijk 1 (U12 A)
OM84 10/01/2021 11:10 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub (Tielt) Apolloon Kortrijk 1 (U12 A)
OM88 10/01/2021 15:30 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor HC Olva Brugge (B)
OM89 10/01/2021 15:30 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor HC Olva Brugge (B)
OM90 10/01/2021 15:30 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor HC Olva Brugge (B)
Speeldag 11
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OM97 16/01/2021 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R) Handbalclub Thor
OM98 16/01/2021 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R) Handbalclub Thor
OM99 16/01/2021 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R) Handbalclub Thor
OM94 16/01/2021 13:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (U12 A) Handbalclub Roeselare
OM95 16/01/2021 13:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (U12 A) Handbalclub Roeselare
OM96 16/01/2021 13:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (U12 A) Handbalclub Roeselare
OM91 16/01/2021 15:00 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem Desselgemse Handbalclub (Tielt)
OM92 16/01/2021 15:01 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem Desselgemse Handbalclub (Tielt)
OM93 16/01/2021 15:02 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem Desselgemse Handbalclub (Tielt)
Speeldag 12
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OM100 23/01/2021 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R) Handbalclub Izegem
OM101 23/01/2021 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R) Handbalclub Izegem
OM102 23/01/2021 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R) Handbalclub Izegem
OM106 24/01/2021 11:10 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub (Tielt) Handbalclub Thor
OM107 24/01/2021 11:10 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub (Tielt) Handbalclub Thor
OM108 24/01/2021 11:10 Desselgem - Sporthal Leiestadion Desselgemse Handbalclub (Tielt) Handbalclub Thor
OM103 24/01/2021 13:30 Sportcentrum Julien Saelens HC Olva Brugge (B) Apolloon Kortrijk 1 (U12 A)
OM104 24/01/2021 13:30 Sportcentrum Julien Saelens HC Olva Brugge (B) Apolloon Kortrijk 1 (U12 A)
OM105 24/01/2021 13:30 Sportcentrum Julien Saelens HC Olva Brugge (B) Apolloon Kortrijk 1 (U12 A)
Speeldag 13
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OM112 30/01/2021 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (U12 A) Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R)
OM113 30/01/2021 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (U12 A) Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R)
OM114 30/01/2021 00:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (U12 A) Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R)
OM115 30/01/2021 12:30 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare Desselgemse Handbalclub (Tielt)
OM116 30/01/2021 12:30 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare Desselgemse Handbalclub (Tielt)
OM117 30/01/2021 12:30 Sporthal VMS-Roeselare Handbalclub Roeselare Desselgemse Handbalclub (Tielt)
OM109 30/01/2021 15:00 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem HC Olva Brugge (B)
OM110 30/01/2021 15:01 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem HC Olva Brugge (B)
OM111 30/01/2021 15:02 Sport- en Recreatiecentrum De Krekel Handbalclub Izegem HC Olva Brugge (B)
Speeldag 14
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
OM118 06/02/2021 13:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (U12 A) Handbalclub Izegem
OM119 06/02/2021 13:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (U12 A) Handbalclub Izegem
OM120 06/02/2021 13:00 Sportcampus Lange Munte Apolloon Kortrijk 1 (U12 A) Handbalclub Izegem
OM121 07/02/2021 00:00 OLV College HC Olva Brugge (B) Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R)
OM122 07/02/2021 00:00 OLV College HC Olva Brugge (B) Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R)
OM123 07/02/2021 00:00 OLV College HC Olva Brugge (B) Apolloon Kortrijk 2 (Bye) (R)
OM124 07/02/2021 15:00 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor Handbalclub Roeselare
OM125 07/02/2021 15:00 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor Handbalclub Roeselare
OM126 07/02/2021 15:00 Sportcentrum Marie Thérèse De Gryse Handbalclub Thor Handbalclub Roeselare