Speeldag 6
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
A27 10/10/2020 00: C Visé - Hall Omnisports HC VISÉ BM Kembit-Lions
A30 10/10/2020 00: C Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt JD Techniek / Hurry-Up
A26 10/10/2020 20:15 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt 24:28 Sezoens Achilles Bocholt
A28 10/10/2020 20:30 Wespelaar - Sporthal Den Dijk HC Atomix 34:30 Handbal Tongeren
A29 10/10/2020 C:00 Sporthal De Bloemhof Green Park / Aalsmeer Herpertz Bevo HC
Speeldag 7
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
A34 17/10/2020 19:00 Stadssporthal Kembit-Lions HV KRAS/Volendam
A33 17/10/2020 20:00 De Heuf Herpertz Bevo HC JD Techniek / Hurry-Up
A31 17/10/2020 20:15 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt Green Park / Aalsmeer
A32 17/10/2020 20:15 Sportoase Eburons Dome Handbal Tongeren Hubo Initia Hasselt
A35 17/10/2020 20:15 Visé - Hall Omnisports HC VISÉ BM Sporting Pelt
Speeldag 8
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
A38 24/10/2020 19:00 Sporthal Opperdam HV KRAS/Volendam HC VISÉ BM
A39 24/10/2020 19:15 Sporthal De Bloemhof Green Park / Aalsmeer Handbal Tongeren
A36 24/10/2020 20:00 De Heuf Herpertz Bevo HC Sporting Pelt
A40 24/10/2020 20:00 Sporthal De Eendracht JD Techniek / Hurry-Up Sezoens Achilles Bocholt
A37 24/10/2020 20:30 Wespelaar - Sporthal Den Dijk HC Atomix Kembit-Lions
Speeldag 9
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
A43 31/10/2020 19:00 Stadssporthal Kembit-Lions Hubo Initia Hasselt
A41 31/10/2020 20:15 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt Herpertz Bevo HC
A42 31/10/2020 20:15 Sportoase Eburons Dome Handbal Tongeren JD Techniek / Hurry-Up
A44 31/10/2020 20:15 Visé - Hall Omnisports HC VISÉ BM HC Atomix
A45 31/10/2020 20:15 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt HV KRAS/Volendam
Speeldag 10
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
A50 14/11/2020 19:15 Sporthal De Bloemhof Green Park / Aalsmeer Kembit-Lions
A47 14/11/2020 20:00 De Heuf Herpertz Bevo HC Handbal Tongeren
A46 14/11/2020 20:15 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt Sporting Pelt
A48 14/11/2020 20:15 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt HC VISÉ BM
A49 15/11/2020 16:00 Wespelaar - Sporthal Den Dijk HC Atomix HV KRAS/Volendam
Speeldag 11
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
A52 21/11/2020 19:00 Stadssporthal Kembit-Lions JD Techniek / Hurry-Up
A54 21/11/2020 19:00 Sporthal Opperdam HV KRAS/Volendam Hubo Initia Hasselt
A51 21/11/2020 20:15 Sportoase Eburons Dome Handbal Tongeren Sezoens Achilles Bocholt
A53 21/11/2020 20:15 Visé - Hall Omnisports HC VISÉ BM Green Park / Aalsmeer
A55 21/11/2020 20:15 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt HC Atomix
Speeldag 12
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
A56 28/11/2020 19:00 Stadssporthal Kembit-Lions Herpertz Bevo HC
A59 28/11/2020 19:00 Sporthal Opperdam HV KRAS/Volendam Green Park / Aalsmeer
A57 28/11/2020 20:15 Visé - Hall Omnisports HC VISÉ BM JD Techniek / Hurry-Up
A60 28/11/2020 20:15 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt Handbal Tongeren
A58 29/11/2020 16:00 Wespelaar - Sporthal Den Dijk HC Atomix Hubo Initia Hasselt
Speeldag 13
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
A64 05/12/2020 19:15 Sporthal De Bloemhof Green Park / Aalsmeer HC Atomix
A62 05/12/2020 20:00 De Heuf Herpertz Bevo HC HC VISÉ BM
A65 05/12/2020 20:00 Sporthal De Eendracht JD Techniek / Hurry-Up HV KRAS/Volendam
A61 05/12/2020 20:15 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt Kembit-Lions
A63 05/12/2020 20:15 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt Sporting Pelt
Speeldag 14
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
A67 12/12/2020 19:00 Stadssporthal Kembit-Lions Handbal Tongeren
A70 12/12/2020 19:00 Sporthal Opperdam HV KRAS/Volendam Herpertz Bevo HC
A66 12/12/2020 20:15 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt Green Park / Aalsmeer
A68 12/12/2020 20:15 Visé - Hall Omnisports HC VISÉ BM Sezoens Achilles Bocholt
A69 13/12/2020 16:00 Wespelaar - Sporthal Den Dijk HC Atomix JD Techniek / Hurry-Up
Speeldag 15
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
A74 19/12/2020 19:15 Sporthal De Bloemhof Green Park / Aalsmeer Sporting Pelt
A73 19/12/2020 20:00 De Heuf Herpertz Bevo HC HC Atomix
A75 19/12/2020 20:00 Sporthal De Eendracht JD Techniek / Hurry-Up Hubo Initia Hasselt
A71 19/12/2020 20:15 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt HV KRAS/Volendam
A72 19/12/2020 20:15 Sportoase Eburons Dome Handbal Tongeren HC VISÉ BM
Speeldag 16
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
A77 21/01/2021 20:30 Wespelaar - Sporthal Den Dijk HC Atomix Sezoens Achilles Bocholt
A78 23/01/2021 19:00 Sporthal Opperdam HV KRAS/Volendam Handbal Tongeren
A79 23/01/2021 19:15 Sporthal De Bloemhof Green Park / Aalsmeer JD Techniek / Hurry-Up
A76 23/01/2021 20:15 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt Herpertz Bevo HC
A80 23/01/2021 20:15 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt Kembit-Lions
Speeldag 17
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
A84 30/01/2021 19:00 Stadssporthal Kembit-Lions HC VISÉ BM
A83 30/01/2021 20:00 De Heuf Herpertz Bevo HC Green Park / Aalsmeer
A85 30/01/2021 20:00 Sporthal De Eendracht JD Techniek / Hurry-Up Sporting Pelt
A81 30/01/2021 20:15 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt Hubo Initia Hasselt
A82 30/01/2021 20:15 Sportoase Eburons Dome Handbal Tongeren HC Atomix
Speeldag 18
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
A87 06/02/2021 19:00 Sporthal Opperdam HV KRAS/Volendam Kembit-Lions
A88 06/02/2021 19:15 Sporthal De Bloemhof Green Park / Aalsmeer Sezoens Achilles Bocholt
A89 06/02/2021 20:00 Sporthal De Eendracht JD Techniek / Hurry-Up Herpertz Bevo HC
A86 06/02/2021 20:15 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt Handbal Tongeren
A90 06/02/2021 20:15 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt HC VISÉ BM
Speeldag 19
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
A93 13/02/2021 19:00 Stadssporthal Kembit-Lions HC Atomix
A91 13/02/2021 20:15 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt JD Techniek / Hurry-Up
A92 13/02/2021 20:15 Sportoase Eburons Dome Handbal Tongeren Green Park / Aalsmeer
A94 13/02/2021 20:15 Visé - Hall Omnisports HC VISÉ BM HV KRAS/Volendam
A95 13/02/2021 20:15 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt Herpertz Bevo HC
Speeldag 20
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
A99 20/02/2021 19:00 Sporthal Opperdam HV KRAS/Volendam Sporting Pelt
A96 20/02/2021 20:00 De Heuf Herpertz Bevo HC Sezoens Achilles Bocholt
A100 20/02/2021 20:00 Sporthal De Eendracht JD Techniek / Hurry-Up Handbal Tongeren
A97 20/02/2021 20:15 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt Kembit-Lions
A98 20/02/2021 20:30 Wespelaar - Sporthal Den Dijk HC Atomix HC VISÉ BM
Speeldag 21
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
A102 27/02/2021 20:00 Stadssporthal Kembit-Lions Green Park / Aalsmeer
A103 27/02/2021 20:00 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt Sezoens Achilles Bocholt
A104 27/02/2021 20:00 Visé - Hall Omnisports HC VISÉ BM Hubo Initia Hasselt
A105 27/02/2021 20:00 Sporthal Opperdam HV KRAS/Volendam HC Atomix
A101 27/02/2021 20:15 Sportoase Eburons Dome Handbal Tongeren Herpertz Bevo HC
Speeldag 22
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
A106 06/03/2021 20:00 Wespelaar - Sporthal Den Dijk HC Atomix Sporting Pelt
A107 06/03/2021 20:00 Sporthal De Bloemhof Green Park / Aalsmeer HC VISÉ BM
A108 06/03/2021 20:00 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt Handbal Tongeren
A109 06/03/2021 20:00 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt HV KRAS/Volendam
A110 06/03/2021 20:00 Sporthal De Eendracht JD Techniek / Hurry-Up Kembit-Lions
Speeldag 1
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
A04 20/03/2021 19:15 Sporthal De Bloemhof Green Park / Aalsmeer HV KRAS/Volendam
A02 20/03/2021 20:00 De Heuf Herpertz Bevo HC Kembit-Lions
A05 20/03/2021 20:00 Sporthal De Eendracht JD Techniek / Hurry-Up HC VISÉ BM
A01 20/03/2021 20:15 Sportoase Eburons Dome Handbal Tongeren Sporting Pelt
A03 20/03/2021 20:15 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt HC Atomix
Speeldag 2
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
A06 27/03/2021 19:00 Stadssporthal Kembit-Lions Sezoens Achilles Bocholt
A09 27/03/2021 19:00 Sporthal Opperdam HV KRAS/Volendam JD Techniek / Hurry-Up
A07 27/03/2021 20:15 Visé - Hall Omnisports HC VISÉ BM Herpertz Bevo HC
A10 27/03/2021 20:15 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt Hubo Initia Hasselt
A08 27/03/2021 20:30 Wespelaar - Sporthal Den Dijk HC Atomix Green Park / Aalsmeer
Speeldag 3
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
A12 30/03/2021 20:30 Sportoase Eburons Dome Handbal Tongeren Kembit-Lions
A14 03/04/2021 19:15 Sporthal De Bloemhof Green Park / Aalsmeer Hubo Initia Hasselt
A13 03/04/2021 20:00 De Heuf Herpertz Bevo HC HV KRAS/Volendam
A15 03/04/2021 20:00 Sporthal De Eendracht JD Techniek / Hurry-Up HC Atomix
A11 03/04/2021 20:15 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt HC VISÉ BM
Speeldag 4
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
A16 10/04/2021 20:00 Stedelijke sporthal Alverberg Hubo Initia Hasselt JD Techniek / Hurry-Up
A17 10/04/2021 20:00 Visé - Hall Omnisports HC VISÉ BM Handbal Tongeren
A18 10/04/2021 20:00 Wespelaar - Sporthal Den Dijk HC Atomix Herpertz Bevo HC
A19 10/04/2021 20:00 Sporthal Opperdam HV KRAS/Volendam Sezoens Achilles Bocholt
A20 10/04/2021 20:00 Pelt - Sportcentrum Dommelhof Sporting Pelt Green Park / Aalsmeer
Speeldag 5
# Datum Locatie Thuisploeg Uitslag Uitploeg
A21 17/04/2021 20:00 Sportcomplex De Damburg Sezoens Achilles Bocholt HC Atomix
A22 17/04/2021 20:00 Sportoase Eburons Dome Handbal Tongeren HV KRAS/Volendam
A23 17/04/2021 20:00 De Heuf Herpertz Bevo HC Hubo Initia Hasselt
A24 17/04/2021 20:00 Stadssporthal Kembit-Lions Sporting Pelt
A25 17/04/2021 20:00 Sporthal De Eendracht JD Techniek / Hurry-Up Green Park / Aalsmeer